srpskinacionalisti.com

Одоше а сраму не пробаше

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1169
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Re: Одоше а сраму не пробаше

Порука Kolya 2.4.2017. 4:28

A sada nesto sasvim ozbiljno:

Mozda Beli i nije tako originalan, ali ...da li su Parovi, i ostala boranija na srpskim programima?

Od svih satirickih kandidata, kojih ima na iznenadjenje mnogih prilican broj, Beli je otisao mnogo vise od jednog koraka, jer je pokrenuo POKRET u ciber prostoru!

Skoro da bih se usudio da kazem i revoluciju, ali mozda je prerano za to, a mozda i nije, jer vratimo se na definiciju revolucije, jednu od najboljih koje znam, a definisao ju je Marx ( naradno da su svi prespavali casove Marxisma) :

Revolicija je promana proizvodnig odnosa uslovljena promenom proizvodnih snaga.

I? Mnogi nece iz ovoga videti nikakvu slihnost sa onima sto ce se desiti sutra, ili vec danas, jer ovde je malo kasno.

Desice se da ce proizvodne snage nametnuti promenu proizvodnih odnosa ( nema veze sa sexom!!! ALO!) jer proizvodne snage su usle u eru informacije i sve se deslilo u tom ciber prostoru.

Marx je bio inspirisan revolucijom 1848 ( Prolecem naroda) ali je kasnieje uvideo osnovne proncipe koji prevazilaze naciju i drzavu i jednostavno postaju nuznost, pa se zato i zovu principi.

Tehnologija je nametala revulucije ( plug, vodeno kolo, parne masine, elektro motori...) i ovo sto cete gledati sutra je , koliko god vi u to sumnjali...REVOLUCIJA! Comp je stvorio ciber space, i u u njemu se desila revolucija. MATRIX???

PS Mozda vas uplasim kada kazem da je Lenjin rekao da revulucuja jede svoju decu???

Nadam se da je neko ukapirao, a ko nije snosice posledice zivota izvan sistema.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 2.4.2017. 14:15

САМО ЈАКО!

Слика
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 2.4.2017. 21:05

67%
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1300
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 2.4.2017. 21:16

Као што сам и рекао-Прелетачевић ,,Бели" је урадио савршен посао за Вучића, он је свим опозиционим кандидатима узео по неки глас и тиме Вучићу обезбедио победу. То кажу и аналитичари. Што се мене тиче, немам дилеме да је ,,Бели" Вучићев пројекат. Заебао Вучић народ (ипак је њему глобалистичка машинерија радила кампању), а народ мислио да је ,,Бели" неки протест против режима.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 260
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 2.4.2017. 21:21

Србски ратник ::Као што сам и рекао-Прелетачевић ,,Бели" је урадио савршен посао за Вучића, он је свим опозиционим кандидатима узео по неки глас и тиме Вучићу обезбедио победу. То кажу и аналитичари. Што се мене тиче, немам дилеме да је ,,Бели" Вучићев пројекат. Заебао Вучић народ (ипак је њему глобалистичка машинерија радила кампању), а народ мислио да је ,,Бели" неки протест против режима.

Нимало се не слажем са тобом, заправо мислим потпуно супротно. Бели ником ништа није отео, само је повећао излазност у првом кругу (а можда чак и откинуо неки глас Вучићу) и тиме смањио вероватноћу да Вучић победи у првом кругу.

А то да Бели није Вучићев пројекат си најбоље могао да видиш по Информеру који га је пљувао врло перфидно, као и по Мироју - они не би ни прднули без Вучићеве дозволе.
Змија се бије у главу.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1300
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 2.4.2017. 21:22

imenijevazno ::
Србски ратник ::Као што сам и рекао-Прелетачевић ,,Бели" је урадио савршен посао за Вучића, он је свим опозиционим кандидатима узео по неки глас и тиме Вучићу обезбедио победу. То кажу и аналитичари. Што се мене тиче, немам дилеме да је ,,Бели" Вучићев пројекат. Заебао Вучић народ (ипак је њему глобалистичка машинерија радила кампању), а народ мислио да је ,,Бели" неки протест против режима.

Нимало се не слажем са тобом, заправо мислим потпуно супротно. Бели ником ништа није отео, само је повећао излазност у првом кругу (а можда чак и откинуо неки глас Вучићу) и тиме смањио вероватчноћу да Вучић победи у првом кругу.

А то да Бели није Вучићев пројекат си најбоље могао да видиш по Информеру који га је пљувао врло перфидно, као и по Мироју - они не би ни прднули без Вучићеве дозволе.

Ма ај брате, не заноси се. Реално, у име ,,протеста против Вучића" за Белог су гласали сви они који су против Вучића, а који би, да нема њега, гласали за остале кандидате. Знам радикале, знам јеремићевце, и остале који су гласали за Белог.

Дакле, ,,аве Вучић", а не ,,аве Бели". Крај.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 2.4.2017. 21:25

Slabi ti anal-lizatori. Ako AV ima vise od 50% onda nema nikakve veze koliko je % beli uzimao drugima, jer ceo skup nije presao 50%.
Kapiras?
Beli je pobedio sve one druge otrcane i pokazao pravac za napred.
Nije AV Putin pa da upravlja sa presdenicke fotelje.
Vazno je da smo se oslobodili ovih trica i kucina od opozicije.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 260
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 2.4.2017. 21:29

Србски ратник ::Ма ај брате, не заноси се. Реално, у име ,,протеста против Вучића" за Белог су гласали сви они који су против Вучића, а који би, да нема њега, гласали за остале кандидате. Знам радикале, знам јеремићевце, и остале који су гласали за Белог.

Дакле, ,,аве Вучић", а не ,,аве Бели". Крај.

Шефе, ја сам гласао за Јеремића, тако да немам шта даље да причам, све је јасно. Али, ево, нека је свих 9 % које је отишло Белом, било Јеремићево. И, шта се мења? НИШТА. Опет је Вучић победио у првом кругу.
Ако је Бели извукао беле листиће, онда - да није било Белог - Вучић би имао још већи проценат у првом кругу?

Зар не?
Змија се бије у главу.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5782
Приступио: мај 2004

Порука Горан 2.4.2017. 21:32

Штета што нису парламентарни избори па да Бели уђе у скупштину. Мислим да ће та врста хумора постати досадна до следећих избора., истопиће се.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3054
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 2.4.2017. 21:33

Од Белог никаква конкретна вајда, сем што је на себе навукао део гласова претежно опозиције.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 2.4.2017. 21:33

Али, ево, нека је свих 9 % које је отишло Белом, било Јеремићево. И, шта се мења? НИШТА. Опет је Вучић победио у првом кругу.
4+ iz matisa, sedi i nastavi da se trudis!
A ovo za Jeremica ti je bila greska, zbog koje ne mogu da ti dam 5.

A 5 je jak broj.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3054
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 2.4.2017. 21:38

Београд Палилула 1

Јанковић - 40,15%
Јеремић - 7,58%
Паровић - 0,45%
Радуловић - 3,18%
Бели - 12,88%
Вучић - 24,55%
Обрадовић - 2,88%
Шешељ - 3,18%
Поповић - 3,03%
Стаматовић - 0,76%
Чанак - 0,61%

Изгледа да није све толико црно, Београд је по свему судећи гласао против Психа. Невоља је што већину има такође кандидат ЛДП политике.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 2.4.2017. 21:47

O danas Beograd na ( hlebu i ) vodi!
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 2.4.2017. 22:41

http://www.clip.rs/beli-preletacevic-proglasio-pobedu-bicu-dobar-predsednik/8619?ref=blic.rs

PRAVI PreCednik!

Ove sto vam je Jevropa izabrala obesite mi o K!
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10180
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 3.4.2017. 2:11

Зорад ::Београд Палилула 1

Јанковић - 40,15%
Јеремић - 7,58%
Паровић - 0,45%
Радуловић - 3,18%
Бели - 12,88%
Вучић - 24,55%
Обрадовић - 2,88%
Шешељ - 3,18%
Поповић - 3,03%
Стаматовић - 0,76%
Чанак - 0,61%

Изгледа да није све толико црно, Београд је по свему судећи гласао против Психа. Невоља је што већину има такође кандидат ЛДП политике.

Изједначили су се Вучић и Јанковић и на Палилули, када су пребројани гласови с друге стране Дунава. Јанковић је тачно добио круг двојке и то је то.

Вучић на нивоу Града Београда држи 41%, што значи да добија локалне изборе следеће године. Можда ће морати да се реши Малог, али мислим да му то неће представљати проблем.

Могу се овде гледати резултати по општинама:
https://www.izbori.live/#
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], Yahoo [Bot] и 10 гостију