srpskinacionalisti.com

Одоше а сраму не пробаше

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Одоше а сраму не пробаше

Порука ЈАРОМИР 3.4.2017. 10:22

imenijevazno ::
Србски ратник ::Као што сам и рекао-Прелетачевић ,,Бели" је урадио савршен посао за Вучића, он је свим опозиционим кандидатима узео по неки глас и тиме Вучићу обезбедио победу. То кажу и аналитичари. Што се мене тиче, немам дилеме да је ,,Бели" Вучићев пројекат. Заебао Вучић народ (ипак је њему глобалистичка машинерија радила кампању), а народ мислио да је ,,Бели" неки протест против режима.

Нимало се не слажем са тобом, заправо мислим потпуно супротно. Бели ником ништа није отео, само је повећао излазност у првом кругу (а можда чак и откинуо неки глас Вучићу) и тиме смањио вероватноћу да Вучић победи у првом кругу.

А то да Бели није Вучићев пројекат си најбоље могао да видиш по Информеру који га је пљувао врло перфидно, као и по Мироју - они не би ни прднули без Вучићеве дозволе.

Па сигурно му Поповић није случајно водио кампању. Ова луда је све само не наивна.
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 438
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 3.4.2017. 11:56

Kolya ::Nije AV Putin pa da upravlja sa presdenicke fotelje.

jel, a odakle ce, iz hrama sv. save???
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 110
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 3.4.2017. 14:59

Ljudi matematika je jasna.Da je opozicija imala jednog kandidata bilo bi 55% za Vucica i 45% za zajednickog kandidata.Nevazno je totalno dal je Beli osvojio 9% ili da nije ucestvovao.Vucic je dobio u 1 krugu i cao.Prica se tu zavrsava.Beli nije nikog pokrao.Dal je projekat ovog ili onog nevazno je.Jedino sta treba da mislimo kako da svucemo Vucica ispod 50% na sledecim izborima.Ovo nisu bili parlamentarni izbori pa da moze neko da kaze da je zbog Belog neko ostao bez cenzusa.

Sa druge strane covek nije ni imao kampanju.Sprdao se sa masom i ljudi su glasali za njega.Ja mislim da je on samo povecao izlaznost.Moje procene su bile da mora biti izlaznost bar 65%.Prema sadasnjim podacima bila je 60% dosta za 2 krug.Mada i da je bilo tako u 2 krug bi usli Jankovic i Vucic i ja licno ne bi izasao na te izbore.Vucica bi podrzao Seki a dosta glasaca opozicije ne bi ni izaslo.Pomirite sa cinjenicom da je slikonac pobedio i cao.Sad treba razmisljati kako dalje i sta za 3 godine kad budu novi parlamentarni izbori.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1166
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 3.4.2017. 16:37

Srbin - Sremac ::.Sprdao se sa masom i ljudi su glasali za njega.

Promasio si, ali ozbiljno.

Zar stvarno mislis da su ti koji su glasali za Belog neka glupa masa? Nikako!
Oni su ono sto Srbija ima najbolje u ovom trenutku, a sto je jos preostalo da proba sarmu.

Sve ostale partijice su "porodicne manufacture crnog hleba", domaca radinost, ili ti privatna prcija nekih nazovi lidera. Morao bi da se malo vise raspitas kako deluje "Sarmu probo nisi" pa da uvidis da Beli nije lider koji udara dange i nikoga oko sebe ne trpi.

E, zato Srbija i nema opozicije, jer se samoubila.

Poceli smo JAKO, a sada ce da bude JOS JACE!
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 110
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 3.4.2017. 20:22

Promasio si, ali ozbiljno.

Zar stvarno mislis da su ti koji su glasali za Belog neka glupa masa? Nikako!
Oni su ono sto Srbija ima najbolje u ovom trenutku, a sto je jos preostalo da proba sarmu.

Sve ostale partijice su "porodicne manufacture crnog hleba", domaca radinost, ili ti privatna prcija nekih nazovi lidera. Morao bi da se malo vise raspitas kako deluje "Sarmu probo nisi" pa da uvidis da Beli nije lider koji udara dange i nikoga oko sebe ne trpi.

E, zato Srbija i nema opozicije, jer se samoubila.

Poceli smo JAKO, a sada ce da bude JOS JACE!

Promasio si ti druze.Ja nisam nigde rekao da su ljudi koji su glasali za Belog glupa masa.Tu konstataciju si izneo ti.Ja sam samo rekao da se on sprdao sa ljudima u smislu onoga sto je pricao.Kako to da definisem?Da kazem da je pricao zaista realne stvari?Ja Belog podrzavam u smislu politicke borbe ljudi kojima je muka od svih politicara.Licno ne bi glasao za Belog jer izbore smatram ozbiljnim i samim tim tako im pristupam.Ali nisam protivnik Belog i smatram da je neko takav potreban na politickoj sceni jer mi nismo drzava nego sprdnja od drzave i karikatura.

Ja sam u mom postu stao u odbranu Belog jer je neko napisao da je on dao pobedu Vucicu.Vucic je osvojio svoje glasove i pobedio je.To sto opozicija nije uspela da privuce vise glasaca je problem opozicije a ne Belog.Sam Seselj je rekao da ko ima manje glasova od Belog treba da se povuce.Eto neka sada ispuni svoje obecanje i neka ide.Nikom od opozicije nije kriv Beli.Glavni krivci su silikonac i njegova medijska masinerija.Ljudi su sludjeni i neinformisani.45% ljudi realno boli tuki za sve.Ovih 55% sto izlaze na izbore su glasali tako kako su glasali.Treba da se vidi gde su problemi i da se resava.Vremena je malo.Novi izbori su za 3 godine a po svemu sudeci silikonac ce sigurno da ih raspise ranije.Mozda cak i sledece godine u paketu sa Beogradskim.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 3.4.2017. 22:23

SRBIJA GORI!
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 8.4.2017. 13:22

I kao sto rekoh, ali malo ko je hteo da cita"

Tehnologija je nametala revulucije ( plug, vodeno kolo, parne masine, elektro motori...) i ovo sto cete gledati sutra je , koliko god vi u to sumnjali...REVOLUCIJA! Comp je stvorio ciber space, i u u njemu se desila revolucija. MATRIX???
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 8.4.2017. 16:29

No photo
~MOJ ZIVOT : Moja majka ima 54 god. Ostala je bez posla pre 10 godina. Operisala je tumor dojki. Gde god bi pokusala da se zaposli nije mogla jer nije stranacki aktivna a tamo gde bi i mogla ne moze jer su to teski fizicki poslovi i ne moze zbog operacije. Oseca se odbacenom, neiskoriscenom, odlazi sa zivcima. Ja sam zavrsio turisticki fakultet (drzavni). Ni sam ne znam gde sam sve pokusvao ali nisam imao sansu jer su vec bili zaposleni tatini sinovi kao i ljudi sa kupljenim privatnim diplomam. Radio sam kao tocilac na onoj diktatorskoj pumpi NIS gde bi mi trebalo bar dva dana da vam pricam sta se sve tu radi, koja bruka i sramota. I pre dve godine moja majka meni kaze "sine uclani im se i ti u stranku, mozda imas vece sanse da se zaposlis". Rekao sam NE, da im se uclanim i da igram kako oni sviraju, da me neko uslovljava i ponizava - N E ! Poslao sam par CV u Nemacku, posle par meseci su me primili (i bez toliko dobrog znanja nemackog). Postuju me kao i ja njih i bezgranicno sam im zahvalan. Sada mogu da pomognem svojoj majci i sebi. Zao mi je mog naroda, verujte da nema veceg patriote od mene ali kad vidis da ti prolazi trideseta, da nista nisi ostvario u zivotu, bar ono osnovno da s osamostalis da radis svoj posao i zivis normalno, onda moras nesto da preduzmes ili da potones sa svojim roditeljem gde cete oboje da se kljukate tabletama za zivce ili da spakujes stvari i odes u lepu ... i tamo pokusas sve iz pocetka.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 7.5.2017. 20:51

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/koga-da-tuzite-zbog-doprinosa-sta-mogu-da-urade-zaposleni-cije-firme-im-ne-uplacuju/850p7gv

~devizni penzioner : Tipicna lopovska drzava koja stiti poslodavca, a unistava sopstveni narod! Nikom takva zemlja ne treba! Ukoliko nas bilo ko napadne vojno, angazujte poslodavce da brane drzavu, narod nema u toj drzavi nista svoje!

Hrana ulazi na usta, a nacionalizam izlazi na ...DUPE!

Vidim koliko je to sve zahvacenija kulturoloska katgorija.

Ima je samo u glavama primitivaca ( Arnauti) dok i njima ne izadje.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију