srpskinacionalisti.com

Воiа Шешељ први фаворит председничких избора?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5879
Приступио: мар 2006

Воiа Шешељ први фаворит председничких избора?

Порука Коста 5.10.2016. 19:12

.

- дакле, провлаче се информациiе да Вучић нема доброг кандидата и да Шешко побеђуiе. Осим ако се он сам (Вучко, дакле) не кандидуiе. А не исплати му се.

- iес` да ће неко рећи да СНС "глуми панику", али iа стварно мислим да Шеле има велике шансе. Ем iе заслужио, ем iе зрео политичар, ем Вучићу - у краiњем случаiу - и одговара да Воiча победи. Пошто iе Воiча човек легалиста, и држао би се своiих председничких овлашћења. Сваки други да победи (не дао Бог неки ДОСС-овац) одма` би тражио оставку Владе.

- дакле, да чуiем подршку за Шешка! Ипак iе оваi Форум оригинално основан као стециште симпатизера Воiе Шешеља. Да видимо колико су у међувремену "српски националисти" заглибили у издаiништву, те би подржали некакве Двери, ДСС, ДС, Доiебнике и остала жута сра*ња?

- ценим да данас на овом Форуму преовлађуiу издаiници свих "50 ниiанси жуте". Те би победа Шешка била "Божiа казна" и за њих.

- изволите, изiасните се!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 110
Приступио: јул 2012

Re: Воiа Шешељ први фаворит председничких избора?

Порука Srbin - Sremac 5.10.2016. 19:57

Ne bi da ulazim u to dal je Seselj favorit ali mislim da SNS realno nema sanse za pobedu na predsednickim izborima.Toma je istrosen i nema nikakvu podrsku u narodu.Mozda neke babe i dede i neki zatucani ljudi glasaju za Tomu ali realno po meni on nema ni 10% podrske.Ostali SNS-ovci realno imaju jos manje nego Toma.Jer Srbi kao narod glasaju za lidere.Zorana ili Nesa slina nemaju taj kredibilitet da bi dobili vecinu na izborima.Bilo bi odlicno da DS i ostala bagra kandiduju Sasu Jankovica.

On sigurno gubi izbore a u eventualni drugi krug nema sanse da udje.Pa ako bi Toma i Seselj usli u 2 krug Seselj bi imao ogromne sanse za pobedu.Ne bi se ja toliko zanosio da Seselj dobija sigurno jer moras da racunas na cinjenicu da cela kamarila izdajnika i NATO placenika ce ici protiv Seselja.Tu racunam Cediste , Pajticevce , Cankovce , balije , siptare , ustase , madjare i ......Svi oni ce glasati i za crnog cigana samo da Seselj ne dobije.Tako da bi bilo odlicno da SNS kandiduje Tomu nesrecnika i da u 2 krugu Seselj dobije.Ako bi u 2 krug usao Seselj i neki izdajnik bilo bi velike sanse da Seselj gubi.

Jer bi se svi mediji obrusili na Seselja i pritisak bi bio ogroman.Bilo bi po svim novinama i medijima "Seselj okoreli ratni zlocinac i ratnohuskac ne sme da pobedi.Ako pobedi xx bice med i mleko i mir i stabilnost i Srbija ulazi u EU odma".Ljudi se prze na te gluposti i naseli bi 100%.Zato je najbolja kombinacija da Toma i Seselj udju u 2 krug jer tada Seselj dobija 100%.U tom slucaju dosta evrofanatika ce iz razocarenja ostati kuci a onda Seselj ima sansu.U svakom slucaju Vucko je u govnima jer nece da podrzi grobara a ovaj pavijan nece odustati od izbora.Tako da je cak moguce da SNS ima 2 kandidata sto je odlicno.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
miska
Војвода
Војвода

Порука: 1569
Приступио: мај 2008
Место: Београд

Порука miska 5.10.2016. 22:16

Vucic ce podrzati Nikolica. Nema sanse da Seselj udje u drugi krug. Tu ce biti Nikolic i Jankovic, i, Nikolic pobedjuje.
"Востани Србије!
давно си заспала - у мраку остала - сада се пробуди - и Сербље вазбуди!"
Доситеј Обрадовић, 1804. год.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15185
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 6.10.2016. 1:12

Полако, не затрчавајте се. До избора ће се десити свашта у вези КиМ и РС. Тако да је могућ и жешћи сукоб између Николића и Вучића. А избијање отвореног сукоба јача шансе Николића. Они се одавно не слажу по најбитнијим питањима. Некако пеглају тај сукоб али је очито да он постоји одавно и да је доста дубок. Не треба лутати, сама изјава Николића од пре три дана у вези подизања граница за избеглице говори више од свог мудровања свих мудраца.
Шешељ лако може бити пројекција мама краљице. Не због тога што мама воли Шешеља, већ зато што Шешељ мора безусловно да слуша маму.
Глас за Шешеља је спрдачина, дати му глас значи да се тотално подсмевамо функцији председника Републике Србије. И заборављате једно, највећу уставну тежину у вези војске има председник републике. То је.бе Вучића те није до сада отворено одјебао Николића. Не закопчавају се Руси на леђа!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5762
Приступио: мај 2004

Порука Горан 6.10.2016. 9:47

У праву је вемавук, истрчи се Ђурић да је ултиматум у питању, открио топлу воду мученик, а Вучић исправља изјаву, биће ту сукоба. Потписаће они све и сакриће се иза Народне скупштине. Највише бих волео да је Милорад Додик кандидат за председника свих Срба.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1382
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 6.10.2016. 9:48

Сви издајници ће политички бити почишћени: и Петооктобарци и Пред/пост-петоктобарци (који сада владају и гори су од првих).
Долазе прави Шестоoктобарци, родољуби!..:)
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3842
Приступио: апр 2006

Порука игорсима 6.10.2016. 10:10

Шешељ има мој глас без обзира што и нисам баш задовољан како води политику. Не само што му то дугујем него и немам за кога другог да гласам.

Моје приватно мишљење је да би он без проблема требао да уђе у други круг, а онда шта буде. Али, моја предвиђања су се до сада често показивала као лоша.

Са друге стране, сасвим је очигледно да власт "пумпа" Шешеља, почевши од Вућића, па сви редом... Што може да значи две ствари - или је Шешељ пајац којим они манипулишу и зезају се како им се ћефне док он реално нема никакве шансе, или га стварно пумпају са жељом да му осигурају други круг а можда чак и победу.

Шта год да је, мени се баш и не свиђа. Али, тако је како је и неће променити моје мишљење о Шешељу. Нити мој глас.

Председнички избори су често суштински мењали ствари у српској политици у последњих тридесет година. Сасвим је могуће да се тако нешто поново деси.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 841
Приступио: мај 2011

Порука Човек 6.10.2016. 12:40

игорсима ::Шешељ има мој глас без обзира што и нисам баш задовољан како води политику. Не само што му то дугујем него и немам за кога другог да гласам.

Па онда не треба ни да гласаш. Ништа ти њему не дугујеш.

Са друге стране, сасвим је очигледно да власт "пумпа" Шешеља, почевши од Вућића, па сви редом... Што може да значи две ствари - или је Шешељ пајац којим они манипулишу и зезају се како им се ћефне док он реално нема никакве шансе, или га стварно пумпају са жељом да му осигурају други круг а можда чак и победу.

Исправно запажање.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 6.10.2016. 13:18

Vucicu sigurno najvise odgovara Toma.Jer Toma je poslusni tupadzija koji ce ici po olimpijadi i dizati zastavicu sa Dragicom dok ce Vucic da vodi drzavu.Medjutim problem je taj sto Tomu narod nece.Ne postoji ni 1 novinski clanak o Tomi gde nije u komentarima ispljuvan skroz.Znam da ce neko reci da to nije merilo ali cinjenica je da po Vucicevim statistikama Toma ima jako puno negativnih glasova u odnosu na pozitivne.Vucic se plasi da ako odigra na Tomu a on izgubi da neki opozicioni kandidat moze da minira njegove zakone.Znaci njemu treba poslusnik kao Lilic ili Milutinovic koji ce klimati glavom dok on radi sta mu pada na pamet.Seselj nije tip licnosti koji Vucicu odgovara.Plus najvaznija stvar je da ako podrzi Seselja on gubi podrsku Zapada.A to znaci da gubi medije i novac a to su njegova osnovna poluga vlasti bez koje pada.Zar mislite da ce Devenport i Skot da tapsu Vucica po ramenu ako podrzi Seselja koji pljuje po njima svaki dan?Bez obzira sto oni sad saradjuju ispod zita Vucic zna da ce Seselj prvom prilikom da mu skine skalp.Jer Seselj je narcisoidan tip licnosti koji nema sanse da ce pustati Vucica da sve radi a on cuti.Cak i neki ljudi iz SNS kao npr Zorana mogu biti kamen spoticanja za Vucica.Poenta je da Vucicu treba servilni predsednik koji ce slepo slusati njega ali da moze da pobedi.A trenutno on takvog kandidata nema.On to zna i zato odugovlaci sa podrskom.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 6.10.2016. 22:50

И због тога не треба искључити могућност да ће сам Вучић бити кандидат за председника.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
miska
Војвода
Војвода

Порука: 1569
Приступио: мај 2008
Место: Београд

Порука miska 6.10.2016. 23:05

Srbin - Sremac ::.Poenta je da Vucicu treba servilni predsednik koji ce slepo slusati njega ali da moze da pobedi.A trenutno on takvog kandidata nema.On to zna i zato odugovlaci sa podrskom.

Vucic takvog ima u Tomi Nikolicu. Nije da odugovlaci sa podrskom, nego jednostavno nece da kaze, ima "vaznija" posla.
"Востани Србије!
давно си заспала - у мраку остала - сада се пробуди - и Сербље вазбуди!"
Доситеј Обрадовић, 1804. год.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 7.10.2016. 0:21

И због тога не треба искључити могућност да ће сам Вучић бити кандидат за председника.

Jeste , postoji mogucnost.Ali Vucic vec mesecima na sva zvona kenja kako nema sanse da ce biti kandidat.Znam da nece biti prvi put da Vucic slaze ali opet ce sebi skociti u stomak.Ali nije to najveci problem.Najveci problem je sto predsednik nema tu moc koju ima premijer.Znaci Vucic bi morao da prvo nadje nekog poltrona za koga ce 100% da bude siguran da ce biti novi deda mraz tj Cvetkovic.

Vucic takvog ima u Tomi Nikolicu. Nije da odugovlaci sa podrskom, nego jednostavno nece da kaze, ima "vaznija" posla.

Slazem se 100%.Ja sam i rekao da mislim da Vucicu savrseno odgovara da Toma opet bude predsednik.Toma ce da ide na OI u Tokiju i da mase zastavicama i glumi budalu a Vucic ce da vodi politiku.Ali problem je sto Vucic zna da Toma ima 100 puta manje sansi nego pre 5 godina.Pre 5 godina ljudi su glasali za Tomu da Tadic ne pobedi.Znaci glasali su mnogi protiv Tadica a ne za Tomu.Takodje mnogi evrofanatici su se opustili.Tadasnje rezimske namestene ankete su davale prednost Tadicu.

Cak i kladionica koja inace nikad ne gresi je dala prednost Tadicu.I ja licno znam dosta zute bagre koja je ostala kuci jer su verovali da ce Tadija da oduva grobara.Posle su pojeli svoje g... ali jbg-a kasno je bilo.Zato naprdnjaci sada pre svakih izbora zovu satima svoje glasace jer znaju da vojska mora biti stalno u pripravnosti da bi pobedili.U svakom slucaju svaka kombinacija u kojoj Vucic nije kandidat je opasna za SNS i mogu lako da popuse.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3236
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 7.10.2016. 0:44

Da parafraziram druga Kisindzera - steta sto svi ne mogu da izgube.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5879
Приступио: мар 2006

Порука Коста 7.10.2016. 12:08

- мислим да iе овде све тачно рекао:

ШЕШЕЉ: Ја сам будући председник ако се Вучић не кандидује!

- напред, Шеле, заслужио си!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 7.10.2016. 15:40

Srbin - Sremac ::Jeste , postoji mogucnost.Ali Vucic vec mesecima na sva zvona kenja kako nema sanse da ce biti kandidat.Znam da nece biti prvi put da Vucic slaze ali opet ce sebi skociti u stomak.Ali nije to najveci problem.Najveci problem je sto predsednik nema tu moc koju ima premijer.Znaci Vucic bi morao da prvo nadje nekog poltrona za koga ce 100% da bude siguran da ce biti novi deda mraz tj Cvetkovic.

Уф, тешко наћи послушника. Др Неша Слина, Никола Селаковић, Дијана Хркаловић...

Не тврдим да ће Вучић бити кандидат, али мислим да је то врло реална варијанта.

А то што је трубио на сва звона да се неће кандидовати...Врло важно. Гласачи у Србији свакако имају кокошије памћење. Доћи ће Неша Слина, Вулин, или неко трећи, и причати како је све црно, како Шешељ само што није победио, како смо пропали и како Вучић мора да се кандидује да би спасио Србију.

Једно је сигурно. Шешељ неће бити председник ни у најлуђим сновима. Није предвиђено да такви ликови попут њега икада буду у иоле озбиљнијој власти. Њима је намењена улога бабарога и циркузаната, а режимски медији га сад пумпају да би Вучић пред пријатељима са Запада могао да каже како треба да смање притиске на њега и Србију јер је алтернатива њему Шешељ. То је све већ виђено 90-их година прошлог века када је Милошевић користио Шешеља за исту намену.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију