srpskinacionalisti.com

Воiа Шешељ први фаворит председничких избора?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1752
Приступио: мар 2012

Re: Воiа Шешељ први фаворит председничких избора?

Порука Đorđo Napolitano 30.3.2017. 22:14

нема ко се није продао па тако и бивши четнички војвода В. Ш. нема ту спаса , сваки Србин ће се продати и то за баш мале паре
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 246
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 30.3.2017. 23:42

Đorđo Napolitano ::сваки Србин ће се продати и то за баш мале паре

Контра.

Вучић и њему слични не могу да ме купе ни за све паре овога света. А да је неко мој болестан, продавао бих дупе и за пет еура . . . тако да ја уопште нисам од тих високоморалних. А пошто ми нико није (тако болестан) . . . Да бих стигао тамо куда сам кренуо, мени Вучић не треба, осим да ми не смета. Ја ћу, ако икад, тамо где желим стићи уз помоћ људи који са Вучићем ништа заједничко немају.

У питању, дакле, није морал, него прорачунатост. Да је зависило од Вучића и њему сличних, ја бих био мртав . . . у ратовима у којима нисмо учествовали. Или бих умро од глади, од неправедних и ничим изазваних санкција. Ево, рећи ћу ти једну јерес, потпуно подржавам Вучића што је смањио плате и пензије. Али, то не значи да сам му заборавио све оно од раније. :|

Пошто си помињао, продају, ценим да мислиш на власт, зато оволико о Вучићу.

Ако мислиш уопште, не бих земљу продавао шиптарима. Не бих пристао да глумим у Анђином филму, све се слажем са Ђуричком [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vu6XOJ54x2U[/youtube] о томе немам шта да га питам. Али, имам да га питам о Анђи :|

Укратко, нисам ја једини. Има много срба који се не би продали, и то много моралнијих од мене.
Змија се бије у главу.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1157
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 31.3.2017. 13:41

Nisu se prodali svi ali dovoljno ( za pobedu?) jeste:

Слика
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију