srpskinacionalisti.com

Патологија комунизма у Срба

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3556
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Патологија комунизма у Срба

Порука origin 9.9.2016. 0:31

vemavuk ::Окачим ја на мисирка те друге професоре који о својим колегама једу говна у присуству клинаца, супруга и незнам кога.

А откуд ти знаш одакле сам ја све добио детаље о Кости?
Моного предпостављаш , на основу премало података којима располажеш.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15332
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 9.9.2016. 15:24

Предпостављам најлогичнију опцију, а ако ти имаш приступа БИА папирима, е то је друга прича.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.9.2016. 17:50

Интернет је чудо.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5957
Приступио: мар 2006

Порука Коста 9.9.2016. 23:30

- Вемо? - не дозволи да те оваi Ретардињо завлачи (маiмунче мамино, љуби га маiка, нека iе жив и здрав маiци - ниiе важно што iе глуп...)

- мали идиот iе опседнут мноме, он би кан-да волео да сам му iа тата, али - нисам и не могу да будем...

- иначе, кад сам iа покренуо тему (нешто као: из ког сте села?) и представио се, да сам "из Млачиште" - мали искомлексирани идиот iе кренуо да дудла - пардон, да гугла - и "ископао" извештаi о озбору у звање - а то су све iавне ствари, имаш на овоi адреси:

http://www.unssa.rs.ba/serbian/cirilica ... izvjestaji

- послаћу Ти на ПП коiи датум да кликнеш и видећеш све моiе податке. Ништа таiно - него нећу да замарам људе.

- дакле: Ретардињо, жестоко искомплексиран, iури по Интернету не би ли "провалио" Косту. А Коста о себи све iавно говори, ништа не скрива. Чак сам и ЈМБГ износио по Интернету, кад ме понека будала изнервира (као што iе она будала Ђорђе Вукадиновић.)

- а наш Ретардињо криiе све?! Где можемо да видимо његов извештаi о избору у звање?!

- остаi здраво, Вемо!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15332
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 28.9.2016. 15:16

За оптерећене младе нацисте једно корисно обавештење:
Уторком и петком од 17.00 до 19.00 школовање у кафићу 'Комитет' на Вождовцу. Добијате сокић (несме алкохол јер сте већ опичени довољно) и прегршт праве револуционарне литературе.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 28.9.2016. 16:50

Што ми спамујеш тему са нацистима?
Иди на стрмфронт па тамо преваспитавај децу.
Ово је тема о патологији комунизма у Срба, њеним узроцима , манифестацијама и могућим методама лечења.
Иначе тај кафић о коме говориш је чист показатељ да комуњаре још нису истребљене из српског националног бића , али нека биће.
Даће бог!!!
Може бити само један.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 2.7.2017. 18:48

exberekin ::Ја сам мислио да само четничка дјеца добијају стипендије по западним универзитетима али изгледа да више добише дјеца високих официра ЈНА, барјактара комунизма!

Ништа чудно ипак су од 1943-ће управо Титови комунисти били главни енглески и Черчилов играч на Балкану што је каснији сукоб са Стаљином , јасно показао и доказао.
Може бити само један.
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Порука exberekin 2.7.2017. 20:12

origin ::
exberekin ::Ја сам мислио да само четничка дјеца добијају стипендије по западним универзитетима али изгледа да више добише дјеца високих официра ЈНА, барјактара комунизма!

Ништа чудно ипак су од 1943-ће управо Титови комунисти били главни енглески и Черчилов играч на Балкану што је каснији сукоб са Стаљином , јасно показао и доказао.

Са друге стране имамо и оне официре ЈНА који су побјегли у Русију кад је почело да им гори под ногама. Плашим се да нас Руси познају много боље него што ми себе знамо. Како разлучити жито од кукоља питање је сад.
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 2.7.2017. 20:27

То је била поприлична мањина.Иначе жито је веома лако одвојити, то су десни националисти који не баштине ни либерални капитализам (тренутна манифестација глобализма) , ни комунизам (предходна глобалистичка идеологија).
Они су увек најискренији партнери , јесте да се не полтронишу никоме али зато увек називају ствари правим именом.
Од лажних патриота, русофила,левичара , показало се већ слаба вајда.
Може бити само један.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 2.7.2017. 20:54

- сероњо мали инфантилни (врло вероватно малоумни?) Дечаче са специiалним потребама? - што iедеш го*вна кад нЕси гладан?

- само левичари могу бити искрени националисти. Показало се од Стаљина и Фидела Кастра, до данашњих ретких зверки - преосталих левичара са светске сцене.

- само су Комунисти (велико К!) били за Народ. Тако су се и звале државе коiима су они управљали: Народна Демократска, ... , Народна Република, и т.д.

- десничари (у нашем случаiу: четничка говна) нису за Народ, него за "елиту": за Краља и буржоазиiу. Питаi неког стариiег ако ти ниiе iасно. Маiке ти га инфантилне!

- дакле: само су Комунисти били за Народ, а Црква и четници су народни неприiатељи. Како рече Друг Маршал - тако и остаде: народн неприiатељи!

- а од тебе, сероњо, никад човек...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 2.7.2017. 21:24

Коста ::- сероњо мали инфантилни (врло вероватно малоумни?) Дечаче са специiалним потребама? - што iедеш го*вна кад нЕси гладан?

Ау малом црном бугарчету се син поново педерисао ,па монголоид поново изгубио живце и било какви контакт са стварним светом.

Коста ::- само левичари могу бити искрени националисти. Показало се од Стаљина и Фидела Кастра, до данашњих ретких зверки - преосталих левичара са светске сцене.

Стаљин је био глобалиста екстремно леве орјентације и управо због њега су милиони националних Руса страдали ни криви ни дужни , он је активно вршио геноцид над Руском нацијом.

Што се тиче Кастра , Куба и дан данас личи на земљу трећег света и да не прима милостињу од Кине,Русије и нешто мало зарађује од туризма и туристичког здравства, не би била ни то.

Коста ::- само су Комунисти (велико К!) били за Народ. Тако су се и звале државе коiима су они управљали: Народна Демократска, ... , Народна Република, и т.д.

Болела је комунисте она ствар за нацију , њима је била најважнија светска револуција и моћ , због тога су све нације под њима у мањој или већој мери патиле.
А то како су давали називе својим творевинама , је исто као и оно:"Ко о чему курва о поштењу."

Коста ::- десничари (у нашем случаiу: четничка говна) нису за Народ, него за "елиту": за Краља и буржоазиiу. Питаi неког стариiег ако ти ниiе iасно. Маiке ти га инфантилне!

Прави национални десничари су једини за нацију све остало су глобалистичке подметачине, показало се хиљаду пута већ до сада.
И то не могу да промене све лажи овог света оних који баштине црвени чекић и срп ,који су симболи глобалистичких крвника многих нација.

Коста ::- дакле: само су Комунисти били за Народ, а Црква и четници су народни неприiатељи. Како рече Друг Маршал - тако и остаде: народн неприiатељи!

- а од тебе, сероњо, никад човек...

Дакле само само су комунисти били за нови светски поредак , уништавање нација , култура и стварање интернационалне утопије неке недефинисане масе коју су они одлучили да назову Народ.

Е па жалим случај друже Коста сада имате конкуренцију у виду либералног интернационалног капитализма који баштини многе сличне ставове са вама само са мало измењеним крајњим циљем и средствима деловања.
Уосталом српске националисте и не занима нека комунистичка недефинисана реч звана народ већ само нација.
Може бити само један.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 2.7.2017. 21:40

- ало, говедо? - iа показах слику своiу, а где си ти?!

- ево мене:

Еве ме.jpg

- а камо тебе? - а, серко?
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 2.7.2017. 21:43

Мене можеш да видиш само уживо , како ломим кости твоме педеру од сина.
Али пичка је он исто као и отац му зато и јесу обојца црвени.
Може бити само један.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 2.7.2017. 22:02

- ало, ништариiо? - вашко? - гњидо?

- хероiу без лица? - чекамо слику твоiу.

- ово iе моiа:

Еве ме.jpg

- идемо, дечаче! Само храбро!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 2.7.2017. 22:09

Шта је пичко црвена не смеш уживо да се било где појавиш већ само егзистираш у виртуелном свету.
Знам ја да такве Инернет Ратнике које су у реалности кукавице никад веће , има њих на милионе,
ако је ово твоја права слика ја не видим проблем да те видим уживо ,наравно у датом случају не гарантујем за твоје здравствено стање.
Може бити само један.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 7 гостију