srpskinacionalisti.com

Патологија комунизма у Срба

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1786
Приступио: мар 2012

Re: Патологија комунизма у Срба

Порука Đorđo Napolitano 15.6.2016. 21:38

.
Последњи пут изменио Đorđo Napolitano дана 15.6.2016. 21:42, измењено укупно 1 пут.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1786
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 15.6.2016. 21:42

.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3576
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 24.6.2016. 19:25

Нерадничка класа.
Багра највећа.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 25.6.2016. 1:55

Прегломазна администрација је још један остатак комунистичког наслеђа у Срба ,гомила нерадника окачена о државну сису , све то треба по отпуштати па на улицу нека једу говна комунистичка ко овај Коста а од уштеда смањити порезе продуктивном делу привреде: приватном сектору.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 7.9.2016. 3:50

Вучић издајник , поново узео банду црвену на челу са Дачићем у Владу.
Црко да бог да али не пре своје деце.
Може бити само један.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15431
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 7.9.2016. 5:16

Због чега си постао тако зао. Можеш да им мрзиш оца али да желиш да испусте душу пре њега, то је већ болесно. Откуд знаш колико га и та његова деца цене.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5987
Приступио: мар 2006

Порука Коста 7.9.2016. 9:21

- па то iе говно, а не човек. Што се па ти чудиш, Вемо?!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 7.9.2016. 14:59

Е па Вемо његова деца носе његове гене, то ти је оно пренатални грех , а издајницима треба да се затре и семе и племе или можда мислиш да такав генетски материјал треба да се преноси у будућности у становништву.
А деца му сигурно нису боља него он, не каже наш народ за ђабе: Не пада ивер далеко од кладе.
Последњи пут изменио origin дана 7.9.2016. 15:18, измењено укупно 1 пут.
Може бити само један.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 7.9.2016. 15:01

Коста ::- па то iе говно, а не човек. Што се па ти чудиш, Вемо?!

Ха ха ха покушаваш да пројектујеш на друге своју личност али ти не иде.
Него јел ти се син педерчић је*бе у дупе сваки дан или само на празнике. :D :D :D
Може бити само један.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 7.9.2016. 20:32

origin ::Е па Вемо његова деца носе његове гене, то ти је оно пренатални грех , а издајницима треба да се затре и семе и племе или можда мислиш да такав генетски материјал треба да се преноси у будућности у становништву.
А деца му сигурно нису боља него он, не каже наш народ за ђабе: Не пада ивер далеко од кладе.

О чему бре причаш. Јеси ли свестан какву нацистичку идеологију овде просипаш. Чије гене ти носиш, и сада ако ми се не свиђа твој родитељ онда има и тебе да уништим. Еј бре, сабери се.

И друго, тај сукоб између тебе и Косте је ваша ствар. Али Коста је професор, шеф катедре, па и ако није Анштајн у својој области, ја га ценим и сматрам научним радником. Откуд теби право да оспораваш његове дипломе и научне радове.
А ето имаш искуство тог Косте, па изволте на исти начин докторирај и постани шеф катедре.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 7.9.2016. 21:04

vemavuk ::О чему бре причаш. Јеси ли свестан какву нацистичку идеологију овде просипаш. Чије гене ти носиш, и сада ако ми се не свиђа твој родитељ онда има и тебе да уништим. Еј бре, сабери се.

Нема то везе са нацизмом , то је просто здраворазмско размишљање, издајнике треба затрати , они су гори и од непријатеља , и да да и ја носим гене издајника наравно да би се и за мене исти принцип примењивао.
Осим тога јели ти имаш и један доказ да његова деца се не слажу са ониме што њихов отац ради , ако не молио би да се уздржиш од даље расправе.
Последњи пут изменио origin дана 7.9.2016. 21:24, измењено укупно 1 пут.
Може бити само један.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 7.9.2016. 21:08

vemavuk ::
И друго, тај сукоб између тебе и Косте је ваша ствар. Али Коста је професор, шеф катедре, па и ако није Анштајн у својој области, ја га ценим и сматрам научним радником. Откуд теби право да оспораваш његове дипломе и научне радове.
А ето имаш искуство тог Косте, па изволте на исти начин докторирај и постани шеф катедре.

Па ако је тај сукоб наша ствар , што се у њега мешаш?
Коста је добио два пута ногу од две хиљадите прво у Винчи а онда и у још једном институту у Београду, па је на крају једва добио улебљење на Универзитету Источног Сарајева, који је гора образовна институција чак и од Мегатренда и многих приватних Универзитета у Србији, иначе има само два научна рада од 2000-те , тојест у задњих 16 година , па није ни чудо што за њега у Србији није било места.

П.С. Иначе знам доста доктора наука , од којих су многи праве величине а не као овај комуњарски испрдак, тако није да сам пао јуче са крушке па не знам о чему говорим.
Може бити само један.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2192
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 9.9.2016. 0:02

origin ::Коста је добио два пута ногу од две хиљадите прво у Винчи а онда и у још једном институту у Београду, па је на крају једва добио улебљење на Универзитету Источног Сарајева, који је гора образовна институција чак и од Мегатренда и многих приватних Универзитета у Србији, иначе има само два научна рада од 2000-те , тојест у задњих 16 година

Ма у реду само... Шта то нас боли к****? Нико овде нема намеру Кости да нуди посао и никога не занима његов животопис...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 9.9.2016. 0:11

Коста је човек у годинама, још младић али добрим годинама. Факултет није завршио на неком левом, него на државном који су тада само и постојали. магистрирао је у озбиљна времена. Ово износим на основу писања по форуму, детаље незнам.
Ти тврдиш да знаш детаље, значи имаш личну мржњу јер је неко из твог блиског окружења тако говорио о професору Кости. Окачим ја на мисирка те друге професоре који о својим колегама једу говна у присуству клинаца, супруга и незнам кога.
Коста је професор, шеф катедре и ја то једноставно ценим. Ништа више од тога. То што Коста није стигао до ЦЕРНА или неког другог научног центра, па вероватно био лош комуниста у односу на оне који су тамо отишли!
Јер да би учио морао си да будеш у могућности да идеш на конференције, научне центре, а то су могли само одабрани комунисти.
И нормално да су га после 2000. жути отпуштали као познатог радикала. Стајао бре на бину поред Шешеља и чинио част шешељу, није окретао буљу ка ВизиоНеру, и осталим жутим досманлијским протувама.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.9.2016. 0:27

Извини али има у Винчи и веће величине које су били радикали , и јавно их подржавали чак и у већој мери , па их жути нису отпустили од 2000-те , само са једном разликом , дати су и имали неке резултате а нису били лева нога.
Тојест Коста је управо добро пролазио док су црвени били на власти , далеко изднад својих "научних резултата" а онда када су његови зглајзнули , мућак.
Може бити само један.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 12 гостију