srpskinacionalisti.com

Да ли ћете изаћи на предстојеће изборе?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Да ли ћете изаћи на предстојеће изборе

ДА
24
71%
НЕ
10
29%

Укупно гласова : 34

Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10233
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Да ли ћете изаћи на предстојеће изборе?

Порука Vranac 27.2.2016. 3:16

Ја лично нити пратим предизборну кампању, нити ми пада на памет да учествујем у овом циркусу од избора. Не видим икакву потребу да сада буду избори ако владајућа странка има преко 50%.

Такође и да им је редован рок не видим ко се овде представља као некаква алтернатива власти?
Шешељ који је поново одлучио да буде омиљени опозиционар као у стара времена? Или Двери + Санда Рашковић + Вукадиновић, који реално немају никакву политичку идеју осим да кажу ми не би то тако, иако су радили исто тако...Највећи ми је тек циркус оних који верују да овој власти треба већи легитимитет да би могла да направи национални заокрет.

Тако да ћу остати кући за идуће изборе...

А мислим да би и највећи пораз ове власти и њене политике био да 60% људи остане кући.
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 770
Приступио: дец 2011

Re: Да ли ћете изаћи на предстојеће изборе?

Порука ...K.U.G.A... 27.2.2016. 3:38

Толико су ми се сви згадили да ме за све њих у пакету заболе куpац. Остајем код куће Слика
Аватар
Суманут
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 709
Приступио: сеп 2010

Порука Суманут 27.2.2016. 7:35

Vranac ::не видим ко се овде представља као некаква алтернатива власти?

Слика
СРПСКА НАРОДНА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА
http://forum.badnjak.com
Слика Слика Слика Слика Слика Слика
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 27.2.2016. 11:13

Е кад је овај алтернатива није ни чудо што смо у оволиким говнима. :(
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2061
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 27.2.2016. 18:44

Неизлазак на изборе - глас СНС-у.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 27.2.2016. 19:39

А мислим да би и највећи пораз ове власти и њене политике био да 60% људи остане кући.

То би била највећа победа за Психа, да што више оних који су против СНС остану код куће и омогуће му да настави са својом диктатуром. Седењем код куће се не постиже апсолутно ништа, сем да се омогућава да СНС још убедљивије победи и настави да нас несметано јаше и уништава Србију.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 28.2.2016. 1:22

Necu izaci. Nije problem u tome sto se programski ne slazem ni sa jednom politickom partijom u ponudi - a ne slazem se. Uvek tu ima neko manje zlo za koje moze da se glasa. Problem je u tome sto ja nemam elementarno poverenje u bilo koga od njih - da posle izbora nece uci u vlast sa Vucicem, ili da ih Vucic posle izbora nece individualno potkupljivati, zavadjati i razbucati.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 28.2.2016. 4:11

СлобаСрбија ::Неизлазак на изборе - глас СНС-у.

Тачно тако.

Vranac ::

Дебело грешиш, ово што си навео била би највећа победа СНС, јер њима одговара да што мање људи изађе на изборе, док би сви њихови људи изашли и они би опет освојили већину.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1572
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 28.2.2016. 16:30

Vranac ::Ја лично нити пратим предизборну кампању, нити ми пада на памет да учествујем у овом циркусу од избора. Не видим икакву потребу да сада буду избори ако владајућа странка има преко 50%.

Такође и да им је редован рок не видим ко се овде представља као некаква алтернатива власти?
Шешељ који је поново одлучио да буде омиљени опозиционар као у стара времена? Или Двери + Санда Рашковић + Вукадиновић, који реално немају никакву политичку идеју осим да кажу ми не би то тако, иако су радили исто тако...Највећи ми је тек циркус оних који верују да овој власти треба већи легитимитет да би могла да направи национални заокрет.

Тако да ћу остати кући за идуће изборе...

Потписујем. Једино у случају да се догоди неко чудо и нека нова родољубива снага се појави на сцени која улива поверење - иначе ово све је багра до багре. Сви су служби СНС-а, директно или индиректно.

Мада, избори још нису формално расписани, можда их и не буде, видећемо. Изборима се овде ионако ништа суштински неће променити, нама не гине народни бунт уз пуч патриотског дела војске и полиције.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 28.2.2016. 23:26

Само потпуни кретен верује да се изборима може нешто променити о нашој земљи одлучује Брисел.
Нема ту самосталности и независности потпуно смо потчињени, окупирани, како год гласали исто нам се пише судбина земље није у нашим рукама.Што се тиче тзв патриотских странака, покрета, сви су они велики Срби док су опозиција причају оно што народ жели да чује, чим постану власт и моћ раде како им Брисел изда упуства, засене их светла страних амбасада.Систем послушности и понизности је успостављен све остало допуштено.Вучић ће остати на власти ако потпише правно обавезујући споразум са терористима ОВК, промени Устав, уради све како му кажу у противном замена следи.Тако је од 2000 године., правац исти глумци се ролају и глуме државнике и политичаре а класично луктарско позориште.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 29.2.2016. 2:52

Много ће политичаре погодити то што ће излазност бити мала.

То ће бити згодан аргумент за расправе по интернету и ништа више од тога.
Аватар
Vjaceslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 783
Приступио: феб 2014

Порука Vjaceslav 29.2.2016. 14:50

Zar nije tako da se izbori moraju ponavljati, ako manje od 50% glasa?
Bolje je verovati u Boga, nego imati poverenja u ljude.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 29.2.2016. 16:03

То је важило само за избор председника Србије док тај цензус излазности није укинут 2004. године, никада за парламент или локалне изборе.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3781
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 29.2.2016. 23:44

Бојкот избора него шта. Сви су исти лопови , што више људи не изађе то ће будућа власт бити нелегитимнија а и јасна порука ће се послати свим политичким актерима шта народ стварно мисли о њима.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6305
Приступио: мар 2006

Порука Коста 1.3.2016. 0:11

- одлично, сви разочарани ДОС-овци и Вуковци заговараiу боiкот? Фино, чек` да iавим Вучку да више не узима оног гада у коалициiу, само се брука а СПО-овце ионако боiкотуiу. Дакле: коначни краi за СПО. Чуiем и оног Вукадиновића како размишља о боiкоту? - фино, ДСС-Двери не веруiу у Целзиiуса, ваљало би да и они пропадну...

- дакле, момци, баш ми iе мило ем драго што сте разочарани. Аiде да сте разочарани Шешељевци па да вас жалим - али ено га Шешко жив и мање-више здрав, спрема се, позива на изборе...

- дакле: за кога сте ви, гњиде iедне, ако вам се не излази? Мене би иначе мрзело да излазим, лоша iе понуда, али идем да дигнем Целзиiуса за све ниiансе жутог, од ДС до ДСС. Што већи излаз то већи цензус, проста ствар. Идем само с iедним циљем: да закопамо уображене интелектуалце коiи су се окупљали око Коштунице. Да коначно упокоiимо тог вампира, хехе...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију