srpskinacionalisti.com

Избори 2016.

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

На предстојећим изборима гласам за... ?

Анкета завршена у 15.6.2016. 15:33

Патриотски блок - ДСС - Двери
15
22%
СРС
33
49%
Коалицију око СНС
5
7%
Коалицију око СПС
1
1%
Неку од странака насталу из изворног ДС
1
1%
Неку од странака националних мањина
0
Нема гласова
Неког другог
2
3%
Неважећи листић
3
4%
Бојкотоваћу изборе
7
10%

Укупно гласова : 67

Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4122
Приступио: мај 2012

Избори 2016.

Порука Зорад 17.1.2016. 13:53

Пошто је љубљени премијер решио да изађе на изборе, ред је да отворимо нову тему где можемо да коментаришемо дешавања, кампању, дајемо прогнозе, итд... :wink:

Овако, на прву лопту, мислим да је ово ипак добра ствар, јер ево изгледне прилике да ДСС, Двери и СРС уђу у парламент, и да се у њему нађе права опозиција, а истовремено СНС ће пасти по броју посланика.

Едит: додао сам и анкету
Последњи пут изменио Зорад дана 17.1.2016. 15:34, измењено укупно 2 пута.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3862
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Избори 2016.

Порука origin 17.1.2016. 14:37

Србија нема праву опозицију ,нити је икада имала!
Сви су део система!
Да нису макар би имали једну лустрацију предходне владајуће структуре у протеклих 70 година.
Паметном доста.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 17.1.2016. 14:46

Ако нема праве опозиције, онда да гласамо за Вучића, највећег државника у историји Србије?
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 17.1.2016. 14:56

Зорад ::Ако нема праве опозиције, онда да гласамо за Вучића, највећег државника у историји Србије?

Не него нећемо уопште да излазимо на изборе као и на неколико прередходних.Бојкот.Не учествујемо у фарси, а то да ли је Вучић,Тадић,Коштуница,Ђинђић,Милошевић ,итд. на власти је апсолутно небитно када су сви они део истог система који се само различито нашминка у одређеном периоду.
Нама треба права несистемска опозиција која ће се против система борити неконвенционалним методама , која ће директно ударати на његове труле темеље које нико до сада није смео ни да дирне.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 17.1.2016. 15:05

Не него нећемо уопште да излазимо на изборе као и на неколико прередходних.Бојкот.Не учествујемо у фарси, а то да ли је Вучић,Тадић,Коштуница,Ђинђић,Милошевић ,итд. на власти је апсолутно небитно када су сви они део истог система који се само различито нашминка у одређеном периоду.

Бојкот = глас за СНС и останак Вучића на власти.
А и те како је битно ко је на власти.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 17.1.2016. 15:15

Зорад ::

А и те како је битно ко је на власти.

Е прави си , правцијат партиски војник пази ти те флоскуле и празне пароле
па ово и личи само на вас системску опозицију која само хоће да и она добије што је могуће већи део колача власти а ништа фундаментално да промени.
Што лепо твоји ДОС-овци не огранизују сакупљање потписа у оквиру петиције за промену Устава да се уведе као у Немачкој да сваки буђет мора да буде најмање балансиран (то значи нема више дефицита), и да се реституција мора завршити у року од највише две године од доношења нових измена у уставу.
Него не иплати се то вама као ни остатку система , не би могли више толико да крадете када се домогнете и мало власти на било ком нивоу државе.
Може бити само један.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 17.1.2016. 15:22

"Будућност у коју верујем" је** па растура
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 17.1.2016. 15:26

Празне пароле су оне да ће се нешто променити седењем код куће, гунђањем уз телевизор и пљувањем свих живих. Јер Вучићу и одговара да што више оних који су против њега остане код куће, како би он и даље имао апсолутну власт и радио шта хоће.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 17.1.2016. 15:42

Зорад ::

Празне пароле су оне да ће се нешто променити седењем код куће, гунђањем уз телевизор и пљувањем свих живих. Јер Вучићу и одговара да што више оних који су против њега остане код куће, како би он и даље имао апсолутну власт и радио шта хоће.

Лепо ја рекао чист партиски војник , видиш мени је све једно ко ће да буде на власти све док се не удари на труле темеље система који су постављени пре одприлике 70 година.
Ево зашто твоји идијоти лепо не изађу пред народ са предлогом да се изврши лустрација свих предходних политичких структура у земљи Србији од краја Другог Светског Рата па до садашњег тренутка и да се тиме направи радикалан рез са прошлошћу.
Е такву иницијативу бих подржао не само ја него и многи који одавно више не гласају.
Може бити само један.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 17.1.2016. 15:44

То би решило проблем Вучића за сва времена али још многе сличне проблеме.
Може бити само један.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2728
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 17.1.2016. 16:38

Власт има у старту око 1.500.000 гласова предности,тј у државној управи је запослено око 800 хиљада људи и пута око два то је 1.500.000..ти људи гласају увек за било који режим.И плус огроман број пензионера. Знам типа ради у државној управи по реторици би мислио да је ултра националиста а док је БоТа био на власти гласао њега сад прешао за СНС..
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1415
Приступио: јул 2015

Порука M-91 17.1.2016. 17:50

Слика
Србија нема алтернативу!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1496
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 17.1.2016. 18:20

Гледам на смрдљивом пинку СНС заседање не знам чега и када је пичкоусти завршио, аплауз је трајао 10 минута! Ето показатеља какав смо ми народ. ДНО ДНА! Тапшу пичке које ће следеће четири године да живе на рачун народа. А вођа је схватио да са ким има посла и сере нам се свима по глави извршавајући задатке које му је поставио НСП под вођством јеша! Још четири године тираније.....
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 17.1.2016. 18:35

Гледам на смрдљивом пинку СНС заседање не знам чега и када је пичкоусти завршио, аплауз је трајао 10 минута!

Јбг, кад су сви у страху да их неко не види и пријави великом вођи како су први престали да му тапшу... :D Јер ће онда пасти у немилост, неће добити положаје и апанажу, а за друго и нису способни.

Разлог више да се на изборе свакако изађе, јер што више гласова за опозицију значи да ће макар неко у мору тих моралних и интелектуалних громада (типа Дрецуна, Атлагића, Ристичевића) ипак морати да остане без мандата.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 17.1.2016. 18:52

сукоби у СНС су све јачи, земља је банкрот а избори су димна завеса јер следе масовна отпуштања из јавних предузећа, већи порези, поново смањење зарада и пензија као и могућност генералног штрајка.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/vili ... ak-2097663

Слика
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију