srpskinacionalisti.com

Због чега је војска власник огромног пословног простора?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3781
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Због чега је војска власник огромног пословног простора?

Порука origin 9.1.2016. 0:07

Да ли је Војсци Србије примарна делатност одбрана земље или изнајмљивање пословног простора у закуп и уосталом због чега она на првом месту и има толико некретнина у свом власништву које немају никакве везе са њеном основном наменом.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1833
Приступио: мар 2012

Re: Због чега је војска власник огромног пословног простора?

Порука Đorđo Napolitano 9.1.2016. 1:02

origin ::Да ли је Војсци Србије примарна делатност одбрана земље или изнајмљивање пословног простора у закуп и уосталом због чега она на првом месту и има толико некретнина у свом власништву које немају никакве везе са њеном основном наменом.

pročle godine je preko puta moje firme u napuštenom poslovnom prostoru u vlasništvu vojske skinut go i ubijen jedan klošar na svirep način, ujutru se nacrtala vojna policija i neki forenzičari u skafanderima
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 9.1.2016. 11:44

није то војска Србије него конобари Србије а на челу керамичар и рејтинг 208%.
лидери у региону са платама од 360 е и остале будалаштине.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/mini ... ak-2084425
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 11.1.2016. 0:06

Него овај што војска не распрода мало те некретнине па од зарађених пара да купи нешто од наше наменске индустрије па и њу мало да покрене , допринело би то бруто националном продукту земље.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 14.1.2016. 18:42

Мени стварно није јасно да ми немамо ни један исправан хеликоптер а да са друге стране војска у свом власништву има више хотела него неке угоститељске фирме којима је то примарна намена.
Вероватно је дата чињеница део апсурда са којим се сусрећемо сваки дан у нашем друштву.
Може бити само један.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2062
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 16.1.2016. 12:20

Па је ли видиш шта каже Наполтано. ВБА користи тај простор за обављање послова.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 17.1.2016. 1:56

Зашто нешто коментаришете а не промислите. Војну имовину нису могли криминалци да присвајају и отимају јер би добили метак.
Хотели које поминјете су пуни избеглица и бескућника. Многе касарне такође. Тако не излићите се!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 17.1.2016. 3:02

Хотел "оморика" на тари није пун избеглица као ни хотел "бели бор" у комерцијалној су понуди за туристе такође ни војно газдинство "Карађорђево" тек није пуно избеглица уместо да се дата имовина прода да би се купила војна техника , за обављање примарне намене војске а то је одбрана земље.
О војном пословном простору не би ни коментарисао да нисам приметио да је огроман део годинама неунајмљен , што ће рећи мртав капитал.
Осим тога није то војна имовина већ државна коју је војска добила од ње искрено не знам ни ја због чега јер се она ионако већ финансирала из буђета тако да ми то уопште није јасно , а да не говорим о предратним објектима које би требало вратити првобитним власницима у процесу реституције.
Може бити само један.

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 12 гостију