srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4652
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука SMUK 19.1.2019. 13:46

Idolopoklonstvo nalik na vreme JBT na 0.25

https://www.youtube.com/watch?v=XhYIdtJrHQQ
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 24.1.2019. 21:38

Протести не јењавају, признајем да сам погрешио. Факултети се стидљиво јављају за подршку.
Онај Весић пре неко вече је геније, треба га пуштати чешће. Мада, видим сви хвале Тадића, могао је он то и боље, али добро. Можда је његово понашање и било усмерено на другосрбијанце . . .

Видим, опозиција и организатори се нешто узмували, изгледа да им малко ипак пада број људи, почињу да испливавају разлике, почињу меко да се напушавају... Баш ме занима шта ће бити у наставку.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 26.1.2019. 22:49

Вечерас је колона пролазила 24 минута на истом оном месту где је други (или беше трећи) протест пролазио 16 минута. Ја мерио оба. По мојој слободној процени, око 20-30 хиљада људи, мислим 25.

Али, то да протести успевају, односно да им иде набоље (јер ја и даље мислим да од тога нема ништа осим ако Вучић не погреши, а истина је да то није немогуће) је понашање власти.

Еј, он је ухапсио свог, овог Симоновића. Небитно што је он оптужен за нешто лево и што ће да га пусте, али осећа да мора нешто да предузме. Пре тога, био је онај предлог закона за доживотни затвор за убице деце.
Склонио је Барбаре, пушта Весића (добро, ја мислим да му је и то грешка, ал' ајде).
Он сваке суботе увече има неко дешавање, хоће медијски да покрије протесте. Сигуран сам, да га сад питате, зна шта ће да ради следећих шест субота.
Је л' сте видели оно укључење у ПИНК, он не може да верује да га онај дебилни новинар стварно пита за комплимент руске новинарке . . . није оно намештаљка. Какве то везе има? Па, као што је један лепо рекао, у току је Десант на Вучићев чмар, у народу познатији као ректални алпинизам. У тој трци, неки претерују. А трка постоји зато што његови чауши осећају да се нешто дешава, хтели би да му докажу своју лојалност.

Нисам пратио шта су договорили организатори и опозиција. Моје је мишљење да они морају да натерају Вучића да погреши. Нека роваре сад око тог Симоновића. Нека нађу жандаре које је први брат гађао флајком. Нека интервјуишу Марију Мали. Нека нађу бота који се одродио. Где је она жена што се разочарала, онај лик из Смедерева, исто.

Вучић је рекао да је најслабији на породицу. ЛАЖЕ. Он је најслабији на сујету и комплексе, ту га треба гађати. Ухватите га неспремног, он није у стању да контролише свој бес и нагоне у дужем временском интервалу или ако је изненађен.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6391
Приступио: мар 2006

Порука Коста 27.1.2019. 19:38

- ало, жутаро? - па Ти ли стварно мислиш да се Власт може сменити на улици?

- идиоте iедан! То су мислили и Жути прслуци, али! - клин се клином избиiа, ево почеле су контра-шетње. Црвени шалови!

„Црвени шалови” у маршу против насиља „Жутих прслука” у Паризу

Слика

- шта мислиш, да се организуiемо и ми, Црвени шалови, па да вам мало поразбиiамо пичке београдске? Било би занимљиво...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1684
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 27.1.2019. 21:31

Да, окупиће се шљокаре и пензионери да неког разбију.. :D ..као ова баба са пит-булом која ће неком ускоро откинути главу, хахаха.. :D ..па то Вучић кад би покушао само би убрзало његов крај а победиле би неке патриотске снаге (али не вође ових протеста него неко сасвим трећи)..
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.1.2019. 0:15

- шта мислиш, да се организуiемо и ми, Црвени шалови, па да вам мало поразбиiамо пичке београдске?

Vi ponesite sendviče u rukama umesto crvenih šalova. :badgrin:
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 28.1.2019. 12:35

pantelija se usro u krevetu pa mu se javljaju nekakvi kontra mitinzi?
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 28.1.2019. 12:56

Људи, да ли сте приметили да Вемавук не пише већ шест месеци?! Веома чудно за њега... :roll:
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1494
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 28.1.2019. 13:22

Написао сам ја то још прошле године, мислим да је рикнуо.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 28.1.2019. 13:35

Serlancelot ::Написао сам ја то још прошле године, мислим да је рикнуо.

Сигурно се нешто десило, чим га нема толико дуго... Није од оних који би баталили форум...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 28.1.2019. 14:02

Највероватније. Измалерисао га Жилко са својим пкиимбовима.
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4099
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 28.1.2019. 16:46

ПК
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 29.1.2019. 0:02

Bacio kašiku, a?
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 29.1.2019. 1:53

SMUK ::Bacio kašiku, a?

Жилко ми је у свој тој причи најсумњивији.

Жилко, признај шта си урадио с Вемавуком, нећемо ти ми ништа...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4099
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 29.1.2019. 21:07

ПК
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?