srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука imenijevazno 3.1.2019. 23:54

Српски националисти, честитам вам стварање Велике Албаније. Албанија и тзв. косово су укинули границе. Другим речима, Србија је добила излазак на море, оно што је вековима маштала.

Даље, ово вам је Србија.

Слика

Слика
Твитер трачеви кажу да су две мајке одбиле да се сликају, ова је морала јер јој муж ради у државном предузећу...
Сви се сећамо како је управо Вучићу умрло дете на порођају, пре неколико година. Да л' је могуће да је дошао да овој беби донесе све вирусе и заразе?
Да сам ја отац . . . да НЕДАЈБОЖЕ нешто беби буде . . . да се покаже да је од њега . . . паметни сте, знате даље :|

Слика
Ово је тих 3000 људи које помиње Информер.

Nije bilo namere da Jovanović bude napadnut, već da se opljačka stan koji je dugo bio prazan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da prvi rezultati istrage pokazuju da je pokušaj upada u stan u kome je bio novinar Milan Jovanović bio pokušaj pljačke stana u kom pre Jovanovića dugo niko nije živeo.

"Po prvim rezultatima istrage, taj stan je bio prazan, mesecima niko u njega nije dolazio i neko je verovatno tipovao prazan stan da bi bio opljačkan, jer se vidi po onome što je upotrebljavano. Nije to bilo pripremano za fizički napad, već za pljačku, za obijanje", rekao je Vučić za portal Espreso.

On je kazao da je prvi napad na Jovanovića kada mu je zapaljena kuća u Vrčinu, bio napad kojim se ugrožavala sigurnost i bezbednost, a da će da li je to bio pokušaj ubistva tumačiti sud.

"To kako će sud da tumači, to je njihova stvar. Nemojte vi da budete ti koji će da pričaju: 'Jao, neko je pokušao da ubije Borka Stefanovića, a onaj što je pokušao da nekog drugog okreće na ražnju, on je kolega novinar i on je dobar' ", rekao je Vučić.

Вучић је поново и судија и тужилац и полицајац. Он зна да нису шиптари побили момке у Панди, он зна да Радојичић није убица, он зна да је ово пљачка . . . Поздравите ми много беле листиће. МНОГО.
Последњи пут изменио imenijevazno дана 4.1.2019. 0:12, измењено укупно 3 пута.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1684
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 3.1.2019. 23:58

.....
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 4.1.2019. 0:34

Раде Дерикоња ::И ја исто кажем да је то војни удар (тј.пуч) када војска преузме власт од цивила у свим Републикама.

А где се то десило, јел' у Бразилу 1964-е?
Жилко, пуши га!.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 4.1.2019. 0:45

ПРЕДСЕДНИШТВО СФРЈ ЈЕ ИМАЛО ФУНКЦИЈУ КОЛЕКТИВНОГ ВРХОВНОГ КОМАДАНТА ОРУЖАНИХ СНАГА. Да би се Хрвати разоружали требало је наређење од председништва СФРЈ.
Слободан Милошевић је 11. марта 1991. године предложио Вељку Кадијевићу да, због ситуације у земљи, ЈНА треба да преузме власт, похапси све кога треба и уведе ред у земљи. Кадијевић и штаб врховне команде су одбили тај предлог, рекавши да они неће преузимати власт у земљи војним пучем, него да председник председништва сазове седницу врховне команде на којој ће штаб врховне команде предложити увођење вандредног стања у земљи са адекватним мерама које би на легалан начин обезбедиле све оно што би војни пуч нелегално покушао да уради.
Седница председништва као врховне команде оружаних снага СФРЈ је одржана 12,14 и 15. марта 1991.
На њој су били присутни сви чланови председништва СФРЈ изузев Словенца Јанеза Дрновшека. Из штаба врховне команде ЈНА били су ту Кадијевић, Благоје Аџић и Стане Бровет.
Председник председништва Борисав Јовић је одмах на почетку дао реч Кадијевићу, који је предложио следеће:
ПРЕДЛОГ ОДЛУКА
Полазећи од уставне улоге и од говорности оружаних снага у обезбеђењу независности, суверенитета, територијалне целокупности и уставног поретка, у име оружаних снага и Штаба Врховне команде предлажем:
1. одмах донети одлуку о завођењу ванредног стања на целој територији СФРЈ и суспендовати сва нормативна акта која су у супротности са Уставом СФРЈ и савезним законима.
2. донети одлуку о подизању борбене готовости оружаних снага укључујући и мобилизацију дела јединица до нивоа који ће, према процени Штаба Врховне команде, гарантовати спречавање грађанског рата, успешно супротстављање сваком покушају стране војне интервенције и обезбеђење услова за миран демократски и на Уставу СФРЈ законима заснован расплет југословенске кризе.
3. хитно довођење нарушеног система земље у уставне оквире. Разоружање и расформирање нелегалних оружаних састава у складу са наредбом Председништва СФРЈ од 9. јануара, потпуно реализовање ставова и одлука Председништва у руковођењу територијалном одбраном и стављање система војне обавезе у надлежност оружаних снага.
4. Хитно наставити политичке разговоре о будућем уређењу Југославије, а у републикама чија се руководства опредељују за отцепљење организовати референдум на коме ће се сваком народу пружити могућност за непосредно и слободно изјашњавање, без икаквог диктата и мајоризације.
5. следећи вољу народа исказану на референдуму, што пре, а најкасније у року од шест месеци донети устав југословенске државе, организовати више страначке изборе и конституисати нове органе власти. Будуће југославенско друштво изграђивати као парламентарну демократију вишестраначког типа, без наметања било каквих и било чијих идеолошких назора и монопола.

Југославија је као заједничка домовина свих наших народа стварана у рату, уз огромне жртве, и стога нико нема права да даје сагласност за распад Југославије, нити да се мири са рушилачком стихијом којом је земља захваћена. Југославију су стварали наши народи, и само они, својом слободно израженом вољом, могу да одлучују о њеној судбини. Оружане снаге СФРЈ дужне су да обезбеде услове за то. Оне не прихватају распад Југославије политиком свршеног чина и угрожавање њеног опстанка на било који други противуставан начин. Свако њихово другачије понашање представљало би издају земље и најтежи злочинпрема народу. У хаотичној ситуацији политичког и физичког насиља које је на делу, невидим другу снагу у нашој земљи, осим оружаних снага СФРЈ, које могу гарантовати и обезбедити миран и демократски ток ствари и миран расплет југословенске кризе. У том погледу, ја лично мислим да је та оријентација коју је Штаб Врховне команде предложио у складу са функцијом коју оружане снаге у овом тренутку треба да обезбеде, а то је функција гарантовања мирног и слободног начина решавања југословенске кризе, начи на који ће онемогућити грађански рат, братоубилачки рат и распад земље на нелегалан и неуставан начин

Пошто је председништво СФРЈ имало 8 чланова, за усвајање предлога је било потребно 5 гласова.

За овај предлог су гласали:
Ненад Бућин (СР Црна Гора)
Југослав Костић (АП Војводина),
Борисав Јовић (Србија),
Риза Сапунџију (АП Косово и Метохија)

Против су били:
Стипе Месић (СР Хрватска),
Васил Тупурковски (СР Македонија)
Богић Богићевић (СР БиХ)

Борисав Јовић је 15. марта 1991. године поднео оставку на функцију председника Председништва, а сутрадан је Слободан Милошевић, у телевизијском обраћању, поручио да Србија више неће учествовати у раду Председништва Југославије. То је било у циљу да се ауторитет председништва уништи јер се очекивало да ће ЈНА, пошто нема врховног комаданта, самостално кренути у реализацију својих планова.
18. марта 1991. године Милошевић и Јовић одлазе на састанак са Кадијевићем, Аџићем и Броветом, где им је саопштено да ЈНА одустаје од војног пуча и разоружавања Хрвата.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 4.1.2019. 1:30

На тему Јад и беда Вучићеве Србије:

Вучићу, докле ћеш да будеш у коалицији са Харадинајем? Докле ћеш да га подржаваш?
Шта би онај Вучић који је хтео да веша Тадића јер се случајно срео са Тачијем, радио овом данашњем Вучићу? Можеш ли сам себе да ухапсиш због претњи самом себи?
Је л' то шизофренија или кривично дело, шта ћеш да напишеш?

Ко је убио Оливера Ивановића?
Кад ћеш да рушиш чича Томину колибу?
А оно на Панчићевом врху?
Куд се дедоше комплетни идиоти из Савамале?
Ај' се возимо метроом неки дан, кад нађеш времена . . . Радим у Мубадали, понећу нам пелене.
Верујеш ли званичном државном извештају да је пилот хеликоптера Омер Мехић био пијан?
Ко вози аута без таблица?
Је л' могу ја теби да запалим кућу и пуцам из пиштоља на врата, а да ме казне са четиристо еура?
Кад ћеш да ухапсиш Ђиласа, годинама причаш да је лопов?

Твој коалициони партнер уводи таксе, војску и пребија оног твог кретенчића, а ти сложиш намрштену фацу и изјавиш да нећеш дозволити никоме да понижава Србију?! Шта ли би нам радили да им дозволиш? Силовали твоје ближње у директном преносу? Живе запалили оно мало преосталих Срба по енклавама? Бацили атомску бомбу на Митровицу? Не, стварно ме занима?

'Оћеш опет да носиш чоколинди цвеће, оно кад идеш да се сликаш испод Степинчеве слике? Или си се апдејтовао, па ћеш кофе дечјих очију, знаш шта они воле?

Кад стиже Бакир поново у Скадарлију, да му Дачић пева на увце . . . ти можеш да га водиш у неки вртић, да му дате име Насер Орић?

Види, молим те, ако икако можеш, да 123137 пут оћутиш Милу, док бескрвно геноцидише Србе по Црној Гори . . . онако моћно и доминантно, да Мило смрша из места кад ти види фацу . . .

'Оћеш и ове године да 'три пута видиш Путина', па да те он поново испали као када је угасио Јужни ток, а ти то сазнао из Блица, као и сви ми?

Е, реци нам, мајке ти, шта каже БИА на крају, је л' оно омалтерисано брдо само решило да падне ил' га навукли мангупи (Ђилас, Јеремић и Јанковић)... Жив нисам док не чујем...
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 4.1.2019. 14:07

27971564.jpg
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10331
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 4.1.2019. 19:04

imenijevazno ::Српски националисти, честитам вам стварање Велике Албаније. Албанија и тзв. косово су укинули границе.

Границе су укинуте још 1999. уласком војске НАТО пакта. Ово данас су само формалности.

'Оћеш и ове године да 'три пута видиш Путина', па да те он поново испали као када је угасио Јужни ток, а ти то сазнао из Блица, као и сви ми?

Јужни ток су угасили Бугари а не Путин. Испадањем Бугарске која је НАТО земља и извршава налоге својих старешина, нестала је свака могућност Јужног тока.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10331
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 4.1.2019. 19:08

Republikanac ::И Пиноче је имао подршку неких конзервативних политичара (да се земља спаси од комунизма) али тешко да су могли да му наређују шта да ради...

И те како су могли, и јесу му наређивали, али не чилеански политичарни него амерички политичари.

С обзиром да је ЈНА била најтврђи бастион комунизма у друштву, ниједна велика сила тај пуч не би подржала.

Свакако се рат није морао онако ужасно водити, са оном сулудом битком за Вуковар, противном свим правилима војне тактике и стратегије... па нападом и онда изненадним повлачењем из Дубровника... о Сарајеву и предаји аеродрома западњацима да не говоримо...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 5.1.2019. 2:44

Оно што мене највише нервира код Вучка је његов плачипичкасти тон гласа. Кад год говори чини се као да само што није заплакао. Е сад, не би то био проблем да Вучко није Председник нечега што се још увек зове Република Србија и самим тим и лидер свих Србаља планете. Али .ебо ја лидера са плачипичкастим тоном гласа, то није лидер. Може ли неко да замисли једног Де Гола како преко таласа Би Би Сија у свом чувену „Позиву од 18 јуна“ Французима плачипичкастим тоном поручује да је „Француска изгубила битку али не и рат“? Може ли неко да замисли једног Черчила како у британском парламенту плачипичкастим тоном изговара оно чувено „Борићемо се на морима, борићемо се на плажама борићемо се у свакој пизди материни и никада се нећемо предати“. Или Стаљина како плачипичкатим тоном на паради поводом Октобарске револуције 1941 и са нацистичким хордама 30 километара од Црвеног трга објашњава Совјетима како ће се рат завршити тако што ће Црвена армија умарширати у Берлин. Не може јел' тако? Посао лидера је не само да води једну земљу већ и да народу улива поверење. Да га инспирише, охрабрује и да му диже морал. И то поготово у најтежим тренуцима. И то управо и дели политичаре на велике лидере и на медиокритете. А Вучко је медиокритет који би да буде лидер а не зна како се то ради. Па онда не само да својим плачипичкастим тоном не инспирише апсолутно никога него напротив: депримира сваког живог ко га слуша. Лидер који не инспирише није лидер. И то данашњим режимлијима никако није јасно.

Није наравно само тон гласа проблем. Проблем је и порука. А она је увек мање-више иста: ми смо мали, јадни и никакви и најебаћемо ко жути. Немоћни смо за било шта осим да кукамо. Поред тога што смо јадни ми смо и ултра пацифисти и нећемо да ратујемо ни са ким никада и ни под којим условима. Нек нас .ебу, нека нам раде шта хоће али ми се рата одричемо . И онда Вучко кад то изговори направи ону своју тугаљиву фацу која личи на неког кога је управо карао батаљон војника. И то је слика коју „лидер“ шаље нацији: плачипичкасти тон гласа, тугаљива фаца и порука да смо га, како год се узме, најебали. И онда то треба неког да инспирише, охрабри и да му дигне морал. Или улије поверење у државу. Сачувај Боже.

Закључак: Вучко јесте ефикасан у контроли власти, медија итд, али нажалост није лидер у оном правом смислу те речи. А свакој нацији је потребан лидер поготово у кризним временима. Тако је било у прошлости тако је и данас...
Жилко, пуши га!.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 5.1.2019. 13:11

Republikanac ::
Проблем је и порука. А она је увек мање-више иста: ми смо мали, јадни и никакви и најебаћемо ко жути. Немоћни смо за било шта осим да кукамо. Поред тога што смо јадни ми смо и ултра пацифисти и нећемо да ратујемо ни са ким никада и ни под којим условима. Нек нас .ебу, нека нам раде шта хоће али ми се рата одричемо . И онда Вучко кад то изговори направи ону своју тугаљиву фацу која личи на неког кога је управо карао батаљон војника. И то је слика коју „лидер“ шаље нацији: плачипичкасти тон гласа, тугаљива фаца и порука да смо га, како год се узме, најебали. И онда то треба неког да инспирише, охрабри и да му дигне морал. Или улије поверење у државу. Сачувај Боже.

То што ти приговараш Вучићу, ја овде стално добијам као одговор од овог форума (од оног дела чланова који ме не вређају и напушавају...).
Ја поменем Гаврила Принципа и Карађорђа, ви мени да су данас друга времена и да Вучко има два милиона гласова.
Ја поставим тему, тему ми обришу (дакле, не депонија, него обришу!).
Ја предложим да се Путину тражи мало полонијума, да можемо да честитамо нашим пријатељима оно што треба да им се честита . . . не сећам се да ми је ико одговорио. Наша БИА шпијунира омалтерисана брда или прети људима који су против Вучића.

Сви чекају шиптарску кур.ву (мене) да нешто прва предузме... Зона сумрака, земља чуда . . . Па ви чак ни заставе не палите . . . Ево, да је нко изашао макар пишљиву заставу велике албаније да запали, ма и само макар да окачи на јутјуб... И после сам ја пич.ка . . . .
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 5.1.2019. 13:54

Ниси разумео мој пост. Не тражим ја од Вучића ни да ратује, ни да шаље атентаторе по региону, ни да се курчи. Само тражим од њега да не буде плачипичка. Јер плачипичке не могу бити лидери. И то је све (Вучко бај д веј умишља да је велики лидер и то је оно што је најтрагичније).

А ти претерано сереш, што јес, јес. И нико тебе овде "не чека", људе боли к**** за тебе. Мож' да радиш шта ти је воља, .ебе нам се. Ако ти се, као што недавно рече, свиђа да пушиш шиптарске тукије а ти онда само напред, пуши до миле воље, нико се овде неће много потрести због тога. Ако пак мислиш да према српским непријатељима треба примењивати методе Гаврила Принципа а ти бујрум, слободан си да их примењујеш. Ради дакле шта год пожелиш самој немој да сереш молим те...
Жилко, пуши га!.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 5.1.2019. 21:36

Не разумем баш . . . како то да не буде плачипич.ка . . . објасни мало . . . . Да не мислиш да треба да се кур.чи на празно, као Слоба? Па да после имамо оно што смо имали 1999?

Ха, ха, ја серем... Види, све се ја слажем с тобом. Ја сам овакав и онакав . . . Једино не могу да верујем да ти стварно мислиш да ја мислим да сам битан члановима овог форума, толико луд стварно нисам. Само сам цитирао одговоре које сам добијао, кажу, чекамо тебе именијеважно, ти први нешто уради..

Стварно почиње да ме фрустрира колико се не разумемо (јер не желим да верујем да сте љигави и одвратни лицемери, да савршено капирате, али се намерно правите блесави јер сте кукавице).

СВИ МИ ОДГОВАРАЈУ АД ХОМИНЕМ НАПАДИМА, УМЕСТО ДА ОДГОВОРЕ НА ЧИЊЕНИЦЕ.

Ајмо овако да пробамо. Ево, претпоставимо да ја који нисам педофил, упаднем у друштво педофила, журка на некој гајби. И видим ту две девојчице и два дечака, 3-5-7-10 година. Дакле, за сваког понешто. И видим да цело вече педофили никог не пипају. И следеће вече исто, и оно наредно такође. Нит' су деца болесна од еболе, нити било шта. Везана, обесправљена . . . Може да им ради ко шта хоће, без икаквих последица.

И онда ја питам те педофиле, другови и другарице, зашто нико не силује то дете? А они ми кажу, па ево ајде ти први. Али, ја нисам педофил, мене то не занима, ВИ СТЕ ТИ КОЈИ ТО ПРОПАГИРАЈУ И ВОЛЕ, И САД ИМАТЕ ШАНСУ, А НЕ РАДИТЕ НИШТА?

Е, то мени није јасно!

Јер, ви сте ти који сте се кур.чили, ако дође до бомбардовања, ми Срби ћемо прилично страдати, али Албанаца на КосМету неће бити. Шешељ.
Ако не знамо да радимо, знамо да се бијемо. Слоба.
Ратоваћемо за КосМет. Дачић.

Радикали су палили заставе САД и све остало.
Радикали су организовали добровољачке јединице.
Радикали су глумили заје.бане ликове, Шешко је потезао пиштољ и на студенте и на таксисте.
...

Дакле, ви сте сами са собом и колизији, то никакве везе нема са тим што сам ја Тачијев пушач ку.рца.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 5.1.2019. 22:16

Био сам врло јасан. Не треба да се курчи али ни да нервира са плачипичкастим тоном гласа и оном тугаљивом фацом где изгледа као да га је карао батаљон војника. То нису особине једног лидера а он као претендује да буде лидер.

Што се осталог тиче ја не знам ко је тебе произвео у вођу српских националиста па да им ти сад попујеш шта треба да раде? И уосталом шта тебе боли к**** шта треба да раде? Јеси ли ти српски националиста? Ниси, јел' тако. Јеси ли тадићевац? Јеси. Јеси ли пушач шиптарског курца? Јеси и то, по сопственом признању. Па шта онда сереш? Иди попуј тадићевцима и пушачима шиптарског курца, њима се наметни као вођа па им паметуј шта треба а шта не треба да раде.

И ко што рекох: све нас овде апсолутно заболе к**** за тебе, слободан си да радиш оно шта ти је воља, ако ти се пуши нечији к**** а ти га пуши, ако би да глумиш Гаврила Принципа или Аписа бујрум, слободан си да радиш и то. Палио би нечију заставу? Купи кутију шибица па пали до миле воље, позови и Шешка да ти се придружи, он воли те спектакле. Ради шта ти душа иште само немој да серуцкаш и попујеш...
Жилко, пуши га!.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 6.1.2019. 9:58

Вучић је просто изабрао комбинацију плачипи.чкастог и строгог која најбоље пролази код Срба, па глуми и једно и друго зависно од околности. Синдром бициклисте, верзија 2.0.

Ја вођа? Попујем? :shock: :shock: :roll:
Човече, невероватан си. Ја питам, не попујем и не кандидујем се за вођу. Не кандидујем се ја за вођу педофила тако што питам педофиле што не искористе зицер. Ја само покушавам да схватим шта се њима мота по глави.

Ви, људи, сами са собом нисте у винклу јер једно причате а друго радите . . . Шта ли мислите, остаје ми да се питам . . . Када мене сутра згазе кола, и даље ће бити питање зашто се ви не понашате у складу са тим што заговарате.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 6.1.2019. 11:18

А по теби српски националиста је неко ко врши терористичке нападе и убија људе које не подноси? Ето, ја се не слажем са тим. И зашто ја да слушам неког трола а не свој разум? Шта је твоја сврха на овом форуму пошто и сам признајеш да ниси националиста? Превише ти је досадно у животу, па мало тролујеш. Не видим поенту.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију