srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 623
Приступио: мар 2012
Место: Србија

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука Юрков 18.12.2018. 10:37

Хаха, Тадић као Перикле! :lol: Толико си заслепљен мржњом према Вучићу да не знаш шта причаш.
Памћење као код златне рибице! :mrgreen:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4095
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 18.12.2018. 10:39

Немој да изврћеш оно што сам рекао. Нигде нисам рекао да је он био Перикле, већ "Чак и оно време 2008-2012. све више остаје у сећању као Периклеово доба демократије." Што је у односу на ово данас сасвим тачна тврдња.
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Юрков 18.12.2018. 11:54

Значи ти мислиш да је у периклеово доба је било више "слободе говора" него сада?
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1196
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 18.12.2018. 12:00

Ствари су прилично јасне и не знам зашто их компликујете. Мени је неприхватљива било каква "шетња" са педесет нијанси жуте, што СзС свакако јесте. Ђилас, Живковић, Јеремић, Стефановић, Тадић и ини су били на власти, показали се и не пада ми на памет да прижељкујем њихов повратак. Можда су лепши и уљуднији, али по питању ЕУ, НАТО, КиМ, РС, лоповлука и других ствари - нема никакве разлике. Притом, имали су и они своје новинарске кербере и медије (на првом месту блаженопочивши Б92), ништа ту није ново. У праву је Јурков и то не само за Зорада - Срби колективно пате од амнезије и способни су да релативно брзо и лако амнестирају претходнике иако не постоји никаква суштинска разлика између њих и наследника. Обрадовић је приступањем СзС-у показао да код њега нема доследности и да би се без проблема окренуо за 180 степени када би се дочепао било какве власти (а то ће се десити - никад). Шешељ и СРС су у дебелом офсајду, јасно је да ни они не представљају никакву опозицију. Био је у праву Републиканац (жив ли је тај човек?) када је покренуо тему - тражи се опозиција... Дакле - тражимо, ови нису никаква алтернатива.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 18.12.2018. 12:25

Значи ти мислиш да је у периклеово доба је било више "слободе говора" него сада?

Да, било је.
Да није, ДС би имао 60% као СНС данас.
И свакако није било батинашких СА одреда на ванредним локалним изборима као данас.

Био је у праву Републиканац (жив ли је тај човек?) када је покренуо тему - тражи се опозиција... Дакле - тражимо, ови нису никаква алтернатива.

Само ви тражите и чекајте да Психо умре једног лепог дана... Ни мени се не свиђају многи, али реалне алтернативе тренутно нема.
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1607
Приступио: феб 2008

Порука promaja 18.12.2018. 16:07

Зорад ::Да, било је.
И свакако није било батинашких СА одреда на ванредним локалним изборима као данас.

Kako da ne, to mozes da pises nekom ko od juce prati politicku scenu u Srbiji. U vreme Borisa Tadica su isporuceni Mladic, Karadzic, Hadzic i Zupljanin, ubijen na demonstracijama radikala Ranko Panic za koga se dan danas ne zna ko ga je ubio i po zatvorima je bilo na stotine srpskih patriota poput Mladena Obradovica, Gorana Davidovica i mnogih drugih.

Ko je u zatvoru danas?

Jeftino ste se prodali, setate zajedno sa Natasom Kandic i Mirjanom Karanovic i nazivate ih manjim zlom.
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Юрков 18.12.2018. 16:11

Зорад ::

Да, било је.

Опозиција има Н1, Прву, дневни лист Данас, Балкан-инфо на Јутјубу итд.
Дакле, жута стока има где да се оглашава али немају шта да понуде или немају да понуде ништа другачије од вучићеваца.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 18.12.2018. 16:12

Тако је, љуби те твој Психо... :lol:
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1196
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 18.12.2018. 16:17

Зорад ::Тако је, љуби те твој Психо... :lol:

Добро Зоки, ти онда шетај са браћом Трифуновић, Наташом Кандић, фракцијама жутих и остатком "граџанске Србије" која се клела у Сашу Јанковића. И да, не заборави да све остале који у тим перформансима неће да учествују (због тих људи и политике) назовеш љубитељима "Психа", СНС-а и не знам ти ја чега. Тражи се опозиција...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 18.12.2018. 16:21

Сви побројани су и поред свега учинили далеко мање штете по државу и народ од данашњег самодршца.
А ви у сјајној изолацији само тражите, али онда нема кукања да је лоше.
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1607
Приступио: феб 2008

Порука promaja 18.12.2018. 16:44

Зорад ::Сви побројани су и поред свега учинили далеко мање штете по државу и народ од данашњег самодршца.
А ви у сјајној изолацији само тражите, али онда нема кукања да је лоше.

Samo se ti tesi i opravdavaj sebe

Casnom Srbinu nije mesto pored Natase Kandic, Sonje Biserko i Sonje Liht

Nikako oni ne mogu biti manje zlo jer se eksplicitno zalazu kako za nezavisno Kosovo, tako i da su Srbi genocidan narod, kriv za ratove, opravdano ubijan i bombardovan

Mnogo je Seselj pametniji od svih njih zajedno, zato toliko dugo i traje.

Na keca je prepoznao raznorazne Sande i Boskice
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 18.12.2018. 17:28

Немам ја шта да се тешим, то су голе чињенице, свиђале се оне некоме или не.

Није Тадић седео у влади која је 1999. потписала капитулацију и признала окупацију дела државне територије, него Вучић.
Није Тадић потписао издајнички "бриселски споразум", него Вучић.
Није Тадић укинуо српски МУП и цивилну заштиту на северу, него Вучић.
Није Тадић примио "Косову" у све спортске савезе и дао им међународни позивни број, него Вучић.
Није Тадић голом силом и принудом терао Србе да по сваку цену иду на шиптарске изборе, него Вучић.
Није Тадић поставио царине на Јарињу и Брњаку, него Вучић.

Ја знам да вама тешко пада што то ради човек и његови помагачи којима сте се својевремено заклињали и чије сте плакате лепили по зидовима и аргатовали по митинзима, проклињући "Францетићевог унука", али то није мој проблем.

Наравно, није ни Тадић био цвећка којој се треба дивити, далеко од тога, брљао је он дебело и свесно, што би се такође дало набројати, за то нема никаквог оправдања, али у поређењу са делима пионира црвеног војводе од 2012, човек заиста испада државник, што је imenijevažno рекао.

А што се великог штеточине тиче, сва је срећа па и он полако али сигурно одлази на ђубриште српске политике, где му је поодавно и било место.
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Юрков 18.12.2018. 20:11

Зорад ::...

То о чему пишеш је само наставак досманлијске политике. И ти би сад њих поново довео :mrgreen:

Наградно питање гласи: да ли си толико ретардиран да то не видиш?

Јер ако ниси, онда си коштуничаво жуто говно.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4651
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 18.12.2018. 21:44

Јер ако ниси, онда си коштуничаво жуто говно.

Zorad se odavno izjasnio kao dosmanlija, to je bio i ostao.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 18.12.2018. 23:44

Што се Тадића тиче, могу само да поновим своје речи са оне теме, нисам (толико) луд да не знам шта форум мисли о њему и да бисте се једино потукли око тога ко ће да га баци лавовима. Кул, немам томе ништа да приметим, зна се где сам дошао.

Али, појавило се овде неколико занимљивих исказа. Прво, НИСАМ приметио Наташу Кандић да шета, нити сам чуо да је неко видео нити да је помиње. Према томе, било би занимљиво чути одакле то Дејану који себе зове националиста. Даље, а са тим у вези.
Види нешто, Дејане. Ако ја и шетам са том Кандићком (а рекох да је нисам видео, да јесам извиждао бих је, макар мене маса после извиждала!), ти шеташ у истој области Земље са ГОТОВИНОМ; ОРИЋЕМ; ХАРАДИНАЈЕМ; ТАЧИЈЕМ; ЗУКОРЛИЋЕМ... И ништа не радиш!!! Па ко је већи издајник Србије и срба, ја или ти. Наравно да си ти, и то милион пута, и то чак и да се нема у виду да сам ја жуто говно. А кад се још зна да сам ја Тадићев гласач, моје понашање је скоро и очекивано. А шта ти имаш да кажеш, овамо се представљаш као неки вајни српски националиста. Ма немој ми рећи :roll: :roll:
Ти националиста, а тип који је силовао и клао српску децу се шеткао около, лови медведе по Србији, други наставља да цепа Србију . . . а ти радиш шта? Смешкаш се около, ловишТадићеве подгузне муве преко форума . . . Јадан си ти националиста, ја да ти кажем.

Даље, најјачи су ми ови аргументи, Младен Обрадовић, националиста, патриота . . . :puke: Он је једна обична пич.кица, кадар једино да јури малолетнице које деле исти вибратор, или неке педер.чиће који се жвалаве. Где је он када Вучић продаје КосМет, где је он да макар запали шиптарску заставу на Тргу, да оде и да оно што треба да се да онима који кољу српску децу. Ја уопште не правим разлику између њега, Вацића и свих тих гована . . . Одмах да кажем, док су ми рецимо онај други, како оно беше . . .Игор Маринковић, онај жути (он је мене на овом форуму напушавао за све паре, чисто да се зна). . . и Иван Ивановић из Наших . . . е, они ми нису из те приче. Само, нема их нешто, не чују се . . . Према томе, храбри су били да серу по Тадићу, а где су сад?

Што се тиче Зорадове примедбе око Сребренице, другосрбијанштине и педербалова, вољан сам да бљуцнем... Прво, по мени је политички коректно пустити гамад попут две Цеце, Снежане Чонградин, Биљане Србљановић, Весне Пешић... и иних да се коти, размножава, пљује и бљује. Мислим, слободна смо земља, нека изливају жуч. Наташа Кандић је, већ, нешто друго, она има озбиљније србоубилачке мисли и дела, њу већ не бих пустио да слободно одшета низ улицу.
Цела та екипа би - да је морална, да има етику, савест и сл. - требало сада да нападне Вучића десет на осамнаести пута више него Тадића. Е, али ку.рац. Они чак негде и смањили гас, то говори колико су покварени, зли, превртљиви и ку.рве (у политичком, вредносном и личном смислу). Шлаг на торти су ми тзв. бели листићи, којима је изгледа боља Савамала и хеликоптер од Тадића.
Тадићу се дивим до плафона јер је невероватно како он бираним речима и цивилизовано и даље општи са том популацијом, а ја бих их напушио на пасја кола, наје.бао бих им се три миле мајке колико су покварени. Добро, зато он и јесте председник, а ја сам анонимни ку.рац.
Верујте, Дачићу немам 'а' да приметим у вези тога, он је декларисано гов.но, одувек се то зна, он то не крије, превртљив је, покварен, неморалан, итд. Никог није преварио, ништа није слагао, окреће се како ветар дува, сви све знамо и све кул. Али, бели листићи . . . су смрдљива и покварена говеда пар екселанс. Змије, заправо.

Педербалови, слично. Где су сад ти педери и лезбејке, пич.ка им материна, притискали су Тадића као бесни, само јер су људождерски саможиви (па и зли), из малигне намере за том парадом. Сад су легли на руду, Вучко зауздао насилнике . . .
Тадић је то био присиљен да организује, мада је свима било очигледно да сви који га на то терају (почевши од Европе и ЕУ) желе тиме да га дестабилизују и сруше, а да их боли патка за педере и њихова права.

Сребреница. (и извињење које ниси поменуо, оно Хрватској). И она спремност да се одустане од разјашњавања прошлости са усташама, ни то ниси помињао. И оно кад је балијама пустио онај силан гас кад је била она криза са Украјином. И... тако још понешто, рецимо оно да је први туриста у Хрватској, у фебруару, са Јосиповићем на некој јахти...
Прво, морам да вас питам нешто, како је могуће да је Сребреница геноцид кад нема ниједног женског леша? Стварно питам ,стварно не знам и није ми јасно. Унапред хвала ако неко одговори.
Да л' је то стварно Тадић све морао баш тако, да л' није могао негде мало да смањи гас . . . не знам. Излишно је напомињати да ја од тога нисам нимало одушевљен. Као ни од тога што је нешто шуровао са Угљанином, не знам тачно, али беше он министар . . . ваљда му је требао због гласова . . . то је пакт са ђаволом . . .
Имам поверења у Тадића, ако је он то радио, вероватно да је имао неке разлоге . . . мада остаје чињеница да је моје мишљење о свему што сам навео много ближе мишљењу просечног члана овог него форума б92 . . .
мислим, чуј, ми да пуштамо гас екипи која би нас поклала (и 90их и тада када су добили тај гас и данас) не трепнувши . . . али, вероватно бига они добили свеједно, па бар да упишемо бод на хуманост . . . да сам се ја питао, у тај гас би био утиснут фозген, иперит или тако нешто . . . него, открило би се :D
Ево, пре дан-два чланак на кликсу, нешто око помоћи деци РС, породолишту, неки уређај, не знам тачно . . . коментари (не један, него многи, сваки са убедљивом већином плусева) су у стилу само мртав влах је добар влах, смрдијска деца треба да умру, нећемо мале геноцидне шумчиће, не дајте говнима да се коте, него их утаманите... и све тако. :|

НИЈЕ ТАДИЋ У КОАЛИЦИЈИ СА ХАРАДИНАЈЕМ НЕГО ВУЧИЋ!
НЕ ДРЖИ ТАДИЋ ХАРАДИНАЈА НА ВЛАСТИ, НЕГО ВУЧИЋ!!!

Недељна гледаност и читаност свих медија на којима СзС може да се појави је нпр. 300.000. А и то оних који су писмени и усмени, који би се информисали преко друштвених мрежа и на нету.

Недељна гледаност и читаност медија на које Вучић има пролаз је 50.000.000 (педесет милиона). Националне фреквенције, само Дневник 2 дневно гледа 1.5-2 милиона људи. О чијим интелектуалним капацитетима се да дискутовати, али који сваког дана десет пута слушају да је Ђилас највећи лопов у Сунчевом систему, а Сергеј Трифуновић највећи серијски силоватељ што је икад Земљом ходио.
Помињем њихове капацитете јер им питање 'па како нису ухапшени за шест година' или не пада на памет или их одговор не занима јер више верују Инфоремеру него свом здравом разуму.

Ерго, онај ко протура тезу да је исто као у време Тадића или да нема мрака је луд, глуп или зао. Моје је мишљење да је ово треће.

Ботови су модерне ајнзацгрупе. Као што су праве ајнзацгрупе ишле неколико дана иза Вермахта и 'чистиле' тако ботови после избора иду и малигно лажу и шлајмаришу до упљувавања.
СА и СС одреди иду без таблица, прете, снимају ко је гласао, евидентирају гласове, скупљају слике личне карте са гласачким листићем . . .

И за крај, какав вам је то идиотизам 'досманлије'?! Је л' сте ви нормални? Знате ли шта су радиле османлије/турци. Клали, силовали, набијали на колац, пљачкали, отимали.
Од њих нам остали обичаји прва ноћ код аге, колико срба има тамне очи, физиономија Ердогана по Србији има мали милион. Јањичари, децу отимали од родитеља, правили војске ратних злочинаца, пребацивали на ислам. Дахије, кулук. Сазидали нам, бре, Ћеле-Кулу. Сеча кнезова. Ево, само што сам се на прву сетио, а колико тога још има, него је моје знање српске историје прилично јадно... што је срамота, али није овде тема.
Ови Зорани Живковићи, Чеде Јовановићи, Пајтићи, Колесари, Јањушевићи, Динкићи, разне Неде Арнерић, Гордане Чомић, онај геније што је махао тзв. картама из Бодрума . . . су углавном мањи или већи лопови, сецикесе и јајаре. Максимално што се њима може приговорити је Таке тхе монеу анд рун логика. Они ако би и продали КосМет, то би урадили јер су неморални а не зли.
Ђилас је неколико лига изнад њих, малко ми је танак једино по питању КосМета, али не верујем да би урадио нешто глупо. Пишем му плус и јер је стегао муда и растерао цигане испод Газеле, и још напушио мањине по професији том приликом. То је једини пут да се сећам да је испољио неку идеологију.
Јеремић је дечко на месту у сваком овом погледу. О Тадићу сам већ говорио.

Није да ја не ценим Шешељеву интелигенцију, чак и неке ставове, али ово досманлије му је тежак кретенизам. Ако га ви у свему слепо следите као овце . . . онда ништа.

п.с. Узгред, јесте ли ви видели ово око скидања прслука Николе Која, беџ . . .Оно симултано центрирање водитељка микрофон, камерман у крупан кадар . . . само да избегну да се види беџ . . . Они су фрапирани више него што је Барбара неписмена.
Ја признајем да нисам био свестан да су страх и паника достигла овај ниво . . . мислим, дајте људи опустите се, било нас је 20к, прошетаћемо три пута и све ће се заборавити као и неколико пута до сада . . . Ја стварно мислим да ће Вучић владати годинама још . . . чему овакве хистеричне реакције? Озбиљно, мене овакве ствари наводе да помислим да ће од нашег протеста бити нешто, разне Барбаре и Хркаловићке . . . почињем стварно да размишљам . . .
Ево, и сад да ме неко пита, квота да Вучић падне у наредних шест месеци је 500.00 (као да Крајиновић освоји Аустралију) а квота да ће Сзс да освоји неку власт за то време је исто толико.
Ал' овакви прилози ме стварно натерају да се запитам . . .
Последњи пут изменио imenijevazno дана 19.12.2018. 0:12, измењено укупно 1 пут.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 98 гостију