srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4560
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука SMUK 1.8.2018. 22:23

Где се конкретно манифестује та лудост и поквареност народа?

Svuda, u svim segmentima života.

Са друге стране окупација је проузроковала пропаст Срба последњих 18 година

Okupacija je došla tako što je narod za to glasao od 2000 godine pa sve do današnjih dana.

Како су то онда Јевреји сви припадници јудаизма?Што немаш Јевреја муслимана или хришћана?

Zato što su Jevreji pre svega verska grupa, a ne nacionalna jer su oni nusprodukt religije. Postoji samo još jedan slučaj u svetu, a to su muslimani iz BiH i Sandžaka koji su se takođe indentifikovali sa religijom. Dakle ti slučajevi nisu dobar primer za našu priču.

Ima ih koji su hriščani, upoznao sam par njih.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 2.8.2018. 16:44

ЕКОНОМИСТА ::Ти си један од људи који чека да му други реше проблеме

Ти си! Чекаш да се до мађарске/румунске/бугарске границе са Србијом некако догегају оне Т-к*рац-палац совјетске крнтије, а дотле ћеш да седиш, да кршиш прсте, кунеш живот од муке и вичеш: "ОКУПАЦИЈА! ОКУПАЦИЈА" . :roll: :roll:

И није ми јасно што браниш германско ђубре?

Мислиш на Хитлера? Ја пре свега браним истину:

Немци су хтели да иду на комуњарски СССР. Требао је неко да им чува Балкан. Када то нису хтели Срби (27. март 1941. по наређењу енглеске и совјетске службе) , онда су то постали Хрвати. Чак су и генији као што су били Милош Црњански и Иво Андрић подржали потписивање тројног пакта, само си се ти нашао нешто да к*њаш. :roll:

Поента је да су Јасеновац и остале кланице могле бити избегнуте да није било 27. марта. У врх главе би било 10-ак хиљада српских жртава.

Откуд тај комплекс према Германима?

Немам ја никакав комплекс према њима. Ни више ни ниже вредности.
Поента је да је у будућности могуће остварити сарадњу са њиховим националистима (NPD и још неке групе). Дотични подржавају српско КиМ и РС, сасвим довољно. :wink:

Уосталом , ако су Стефан Немања, цар Душан и Обреновићи могли успешно да сарађују са њима, што не би могао неки српски владар у будућности?

немој да величаш оног искомплексираног кепеца који је побио 2 милиона припадника твог народа.

У ДСР је погинуло милион и пар хиљада Срба. А осим усташа, највише су побиле комуњаре, након "ослобођења". Недић и Љотић су све чинили да страда што мање Срба у немачким одмаздама и често им је полазило за руком.

Ми смо део

Србија као таква је део европске белачке цивилизације, по свим параметрима. Ко то негира, тај је непријатељ српског народа и никако не може бити српски националиста.
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 2.8.2018. 16:51

SMUK ::Okupacija je došla tako što je narod za to glasao od 2000 godine pa sve do današnjih dana.

Нормално. Нико тада народу није наслонио утоку на главу да лупају у шерпе, да гласају за ДрКош-а и да пале скупштину. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3814
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 2.8.2018. 17:54

Дабоме, толико су Преподобни, баба Јула и црвени војвода били омиљени међу народом... :D
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 2.8.2018. 18:00

Зорад ::Дабоме, толико су Преподобни, баба Јула и црвени војвода били омиљени међу народом... :D

Слажем се, народ је заиста хтео да се реши тих крпеља, пошто-пото.

АЛИ, историја је већ сада показала да је Србија 5. октобра 2000. изгубила оно мало самосталности и постала тотална прћија и банана-држава која већ 18 година бесомучно пузи пред страним амбасадорима.

Дакле: Слоба, колико год да је био лош, барем је сам доносио одлуке (добре или лоше) и није морао да иде на брифинг код страних амбасадора пред седницу Владе, као нпр. Ђинђић, Тадић, Коштуније, Вучић..... :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4560
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 3.8.2018. 0:54

Upravo ona sintagma se dogodila da je rušenjem Miloševića srušena Srbija.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3814
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 3.8.2018. 7:39

Дакле: Слоба, колико год да је био лош, барем је сам доносио одлуке (добре или лоше) и није морао да иде на брифинг код страних амбасадора пред седницу Владе, као нпр. Ђинђић, Тадић, Коштуније, Вучић..... :wink:

Велике смо вајде имали од тога, када је одлуке доносио човек који није био у либели.
Што се страних амбасадора тиче, Коштуница код истих није ишао. Ђинђић јесте на почетку, па је убијен када се ускурчио. Тадића је на власти одржавао исти онај СПС који је био на власти и пре 2000.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3804
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 4.8.2018. 16:26

SMUK ::Upravo ona sintagma se dogodila da je rušenjem Miloševića srušena Srbija.

Апсолутно није тачно.
Управо је Милошевић довео до потпуне пропасти Србије и до садашњег стања у коме се она налази он је буквално из ничега створио ДОС и Вука својом погрешном и лудачком политиком.
Да се Милошевиш није ослањао на широке народне масе и да им није давао незаслужена социјална давања купујући тако њихову подршку , већ да му је база подршке била средња каласа , данас не би био већ иструнуо у оној раци у Пожаревцу.
И наравно требао је више да троши управо те широке народне масе , где се накупило много генетског отпада већ тада нако 45 година комунизма а самим тим учини цело друштво виталнијим и здравијим.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1960
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 4.8.2018. 16:44

Вука Манитог није створио Милошевић, већ се он активирао пре њега. Заборављаш ли да су Шешељ, Драшковић и Јовић 1989. основали Српску народну обнову. Милосав Самарџић је писао да су Дана и он у почетку предлагали да он буде председник те новоосноване партије.

И Вук Манити је до 1990. радио за УДБУ. Касније је променио газду...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.8.2018. 16:47

Српски родољуб ::Вука Манитог није створио Милошевић, већ се он активирао пре њега. Заборављаш ли да су Шешељ, Драшковић и Јовић 1989. основали Српску народну обнову. Милосав Самарџић је писао да су Дана и он у почетку предлагали да он буде председник те новоосноване партије.

И Вук Манити је до 1990. радио за УДБУ. Касније је променио газду...

Нисма мислио да их је створио директно већ индиректно својом промашеном политиком и поступцима.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 4.8.2018. 16:54

Нисма мислио да их је створио директно већ индиректно својом промашеном политиком и поступцима.

И на првим вишестраначким изборима је СПО освојио доста гласова... Манити је био главни опонент Милошевићу. 1990. година је још увек година мира, није било ратова...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.8.2018. 16:59

Српски родољуб ::

И на првим вишестраначким изборима је СПО освојио доста гласова... Манити је био главни опонент Милошевићу. 1990. година је још увек година мира, није било ратова...

Да али оно што је Вука касније и поред свих његових гафова одржавало у политичком животу је управо Милошевићева промашена политика.
Може бити само један.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 4.8.2018. 17:02

Да али оно што је Вука касније и поред свих његових гафова одржавало у политичком животу је управо Милошевићева промашена политика.

На крају је Вук Манити хтео да уђе у владу са Милошевићем. Добро се сећам шта је говорио те 1998. године. Више је тада критиковао СРС и ЈУЛ него самог Милошевића. Чак је подржао расписивање референдума о Косову...

Вучићева политика је данас далеко погубнија, може се рећи да је ово најгора власт од 1990. Па нисам приметио да је опозиција нешто много ојачала због његове катастрофалне политике...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.8.2018. 17:08

Није мени проблем када неко каже да су Вучиић,.Ђинђић,Тадић итд ... Очајни . погубни итд ...
Него је проблем када се Милошевић или неко други глорификује а да за то у датом контескту нема утемељења у стварности и чињеницама.
Може бити само један.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 4.8.2018. 17:09

origin ::Није мени проблем када неко каже да су Вучиић,.Ђинђић,Тадић итд ... Очајни . погубни итд ...
Него је проблем када се Милошевић или неко други глорификује а да за то у датом контескту нема утемељења у стварности и чињеницама.

И мени је проблем када неко данас брани идиотског краља Александра и творевину звану краљевина СХС. ;)

Зашто данас нису јаке опозиционе партије, када је стање далеко горе него деведесетих година?!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију