srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3846
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука origin 29.7.2018. 20:38

ЕКОНОМИСТА ::Бла бла бла , трућ...

Ево класичног примера изношења ставова, мишљења и закључака без и једног конкретног аргумента и чињенице који би требали да их подкрепе , позивање само на општа места (типа зна се , доказано је) која наравно нису тачна.
Мислим ја знам да Друштвене "Науке" и нису науке и да код њих све може али Природне ипак то јесу и код њих ипак постоји јасни механитзам математичке логике који даје једнозначне резултате и њихове интерпретације.
Што се тиче Чарсла Дарвина мени је најсмешније када таквог генијалног и великог научника омаложавају медијокритети који ништа нису постигли у свом животу нити ће али мислим ваљда то више говори о њима самима него ли о њему.
Да не причам о погрешним интерпретацијама његових идеја као на пример: причању о најјачима а у оригиналу о најспособнијима , такође тврдња да смо настали од мајмуна када то нико нормалан у научним круговима никада није тврдио , већ се тврди да смо ми и мајмуни имали заједничког претка у еволуцији од кога су се временом одвојиле две врсте које су наставиле потпуно независно да еволуирају.
Ускоро ће ови православни талибани да тврде да ДНК не постоји па самим тим ни докази који потврђују и ову поред других теорија.
Православни талибани такође не праве разлику између аутошовинизма и еволуционизма , ваљда су у овој другој категорији слаби као иначе и у целој биолошкој науци па не би да покажу своје незнање.
Православни талибани неће сами себи да признају да је :
origin :: већина народа примитивна стока којој одговара простаклук СНС-а
[/quote]
Јер њих не води разум и рацијо , дедукција и просвећеност већ вера, сујеверје,мрачњаштво тако типично за средњи век када је Црква водила главну и једину реч у друштву самим тим њима се ништа не може доказати јер они слепо верују у оно у шта верују.
Да ѕе ми разумемо ја немам ништа против цркве као верске установе , и мислим да она треба да има и има своје место у свим модерним друштвима, она је наша веза са својом културном прошљошћу и наслеђем , и ми треба чак иако стварно не верујемо у бога као на пример ја да је поштујемо и одржавамо ту традицију, али дати мој став нема ништа заједничко са овимм православним талибанима као ни са ектремумом са друге стране званом комуњаре.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 29.7.2018. 20:47

SMUK ::
Вучић предаје Космет? - народ крив!

Ma nemoj! Pa nije Vučić pao sa Marsa već je ponikao iz ovog pokvarenog i ludog naroda.

Већина народа није луда али покварена јесте и то до сржи , да није тако не би се марак толико претварали у јавности.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 345
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 29.7.2018. 21:48

origin :: Атеистичке глупости

Своје успехе на научним и другим пољима немам потребе да доказујем никоме, па ни полуписменом клинцу из Пожаревца.
Истина највише боли. Чарлс Дарвин је био болесник који је оженио своју рођаку и вршио експерименте на сопственој деци - иначе цела породица Дарвин је инцестоидна (класични Енглези). Његова књига "О пореклу врста" је плагијат књиге и идеја Алфреда Расела Валаса и више пута је дискредитована.
ДНК истраживања показују да сви људи воде порекло од једног човека и једне жене - Адама и Еве, а не од заједничког претка са мајмунима. Зато данас само ретарди могу да верују у теорију еволуције.
Захваљујући православној вери и Српској Православној Цркви овај народ је опстао кроз цео средњи век и сачувао свој идентитет. Али, нажалост увек је било кукоља међу житом па тако и данас имамо ове што мисле да су много паметни, који поричу постојање Господа, који вређају сопствени народ, лечећи при томе комплексе ниже вредности због сопствене неспособности и необразовања.
Већина Срби су поштени, радни, доброћудни и побожни људи. Ми смо народ Светог Саве. Проблем је у болесном капиталистичком систему, наметнутом од стране НАТО окупатора, који буди најгоре у људима и који подстиче мржњу, а не љубав према ближњима.

SMUK ::Ma nemoj! Pa nije Vučić pao sa Marsa već je ponikao iz ovog pokvarenog i ludog naroda.

И во је рођен у Србији, па није Србин.
Ти поквареним и лудим називаш мој народ из ког су поникли велики научници, академици, уметници, сликари, вајари, глумци, писци, песници, краљеви, цареви, кнезови, деспоти, патријарси, војсковође, хајдуци, војници...
Народ који је победио у два светска рата.
Који се вечито борио за слободу. Који се супротстављао највећим светским силама: Византији Османлијама, Аустроугарима, Немцима, Енглезима, Америкацима итд.
Који је увек бранио слабије од себе, а никада није освајао, колонизовао и тлачио. Који је ослабађао друге, често на сопствену штету. Који је све дочекивао са осмехом. Народ који има више од 15 векова славне историје.
Који је своје Православно наслеђе одбранио од латинске јереси и исламске најезде.
Нисам знао да ће доћи дан када ћу на форуму "Српски националисти" бранити Србе од напада и клевета.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 29.7.2018. 21:59

ЕКОНОМИСТА ::ДНК истраживања показују да сви људи воде порекло од једног човека и једне жене - Адама и Еве, а не од заједничког претка са мајмунима. Зато данас само ретарди могу да верују у теорију еволуције.

који поричу постојање Господа,

Лепо ја рекао православни талибан својим писанијем само то додатно и потврђује.
Иначе ја сам реако већина народа а не цео народ , тако да партикуларни национализам и даље има смисао.
Може бити само један.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 29.7.2018. 22:12

origin ::Лепо ја рекао православни талибан својим писанијем само то додатно и потврђује.
Иначе ја сам реако већина народа а не цео народ , тако да партикуларни национализам и даље има смисао.

Православни талибан је противречан појам.
Не постоји делимични национализам тако да немој покушавати са великим речима момак, звучиш смешно.
Боље признај да мрзиш Српски народ и све везано за нас (веру, културу, историју), ниси ни први ни последњи.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4651
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 29.7.2018. 23:42

И во је рођен у Србији, па није Србин.

A šta je Vučić vo ili Srbin?

Ти поквареним и лудим називаш мој народ из ког су поникли велики научници, академици, уметници, сликари, вајари, глумци, писци, песници, краљеви, цареви, кнезови, деспоти, патријарси, војсковође, хајдуци, војници...
Који се вечито борио за слободу. Који се супротстављао највећим светским силама: Византији Османлијама, Аустроугарима, Немцима, Енглезима, Америкацима итд.
Који је увек бранио слабије од себе, а никада није освајао, колонизовао и тлачио. Који је ослабађао друге, често на сопствену штету. Који је све дочекивао са осмехом. Народ који има више од 15 векова славне историје.
Који је своје Православно наслеђе одбранио од латинске јереси и исламске најезде.
Нисам знао да ће доћи дан када ћу на форуму "Српски националисти" бранити Србе од напада и клевета.

To je bilo nekad (mada je i tada bilo dosta bagre) baćo moj, ja govorim o današnjem narodu koji je pokvaren i lud što je očigledna realnost, a to što ti živiš u nekim iluzijama nije moj problem.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 30.7.2018. 4:07

ЕКОНОМИСТА ::
origin ::Лепо ја рекао православни талибан својим писанијем само то додатно и потврђује.

Православни талибан је противречан појам.
Не постоји делимични национализам тако да немој покушавати са великим речима момак, звучиш смешно.
Боље признај да мрзиш Српски народ и све везано за нас (веру, културу, историју), ниси ни први ни последњи.

Е видиш ја уопште не мрзим здрав део народа који је и национално орјентисан у правом смислу дате речи али он је на несрећу мањина , већина се претвара и покварена је до сржи.
То је истина и нисам ја крив што је болна и таква.
Ја лично бих волео да су сви као ова мањина али то просто није тачно , последњих 28 година су то показале ономе који без било каквих предрасуда жели да види истину.
Ако је неко и био у заблуди (и ја сам једно време био) он више не може да пориче објективну реалност и пегршт догађаја , чињеница и аргумената које су ѕа дато време издешавали и створили а указују супротно њој.
Може бити само један.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1395
Приступио: јул 2015

Порука M-91 30.7.2018. 14:50

Да не полемишем сада о Дарвину и сличном (то је исто као када би хришћанин неком тврдом муслиману објашњавао предности хришћанства, дакле безуспешно).

ЕКОНОМИСТА ::Захваљујући православној вери и Српској Православној Цркви овај народ је опстао кроз цео средњи век и сачувао свој идентитет.

Више због мржње према тотално страном азијатском турском окуптору и због просте жеље за ослобођењем и сопственом државом. Религија је ту играла нешто мању улогу.

који вређају сопствени народ

Огромна је разлика између вређања и критике.

Већина Срби су поштени, радни, доброћудни и побожни људи.

Били, нажалост. Мада и данас има поштених људи, али су у тешкој мањини и нико их ништа не пита .

Само формално-правно. Права је истина да је у оба српски народ појео г**** - први када је улетео у краљевину СХС, а други када су комунисти дошли на власт, а иначе 2. св. рат је могао бити избегнут да није било англофилских лудака предвођених изродом Симовићем који су лудовали 27. марта 1941.

Али то је нека друга тема, да не дужим сад о томе.

од латинске јереси

Многи Срби су били и римокатолици, нарочито они у приморју и западно од Дрине.

Нажалост, својом глупошћу, кратковидошћу и искључивошћу смо их изгубили те су хабзбуршке битанге то искористиле и од њих направиле неке "хрвате" - иако су оригинални хрвати у ствари аварско племе. :cry:

Који је увек бранио слабије од себе, а никада није освајао, колонизовао и тлачио. Који је ослабађао друге, често на сопствену штету. Који је све дочекивао са осмехом.

Е нашао си чиме ћеш да се хвалиш, робовским менталитетом :roll: :roll: Нажалост, природа и живот су много суровији - или ј***ш или примаш . Трећег нема. :wink:

То нисам ја измислио, то су закони природе. Ни мени није драго због тога, али шта да се ради.... :|
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 30.7.2018. 14:54

SMUK ::[A šta je Vučić vo ili Srbin?

Србин, али само по рођењу и пореклу. По делима је гори шиптар од шиптара, усташа од усташе, глобалиста од глобалисте. :evil:
Србија нема алтернативу!
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 31.7.2018. 18:54

SMUK

О ком народу и којим људима то говоримо?
- О онима што раде за 25.000 у Максиу, Идеји, Темпу, Аману?
- О лекарима и медицинским сестрама који спашавају животе за никад бедније паре?
- О онима који су избацивани са посла и из својих станова, хапшени, тучени?
- О онима који су крварили на Космету, у Босни и Крајини?
- О народу који је ни крив ни дужан био изложен санкцијама, био бомбардован, преварен и покраден, отуђен и понижен?
- Народ коме су растурили државу, згазили идентитет, прилепили етикету злочинаца и ишчупали срце?
- Који упркос свим притисцима и пропаганди и даље већински не одустаје од Косова и Метохије?

Где се манифестује та лудост и поквареност народа? Можемо говорити о слуђености, изгубљености и безнађу, али никако о горе наведеном.
Проблем је у болесном капиталистичком систему у коме 10% олоша живи на грбачи 90% народа. Проблем је у политичарима, тајкунима, корумпираним судијама, криминалцима и курвама. Проблем је што смо већ 18 година под НАТО окупацијом и што нам други кроји судбину. Проблем је што нисмо слободни. Смуче, не суди да ти не буде суђено.
M-91

Православна вера је имала мању улогу у ослобађању од Турака и других освајача али је захваљујући њој Српски народ сачувао свој идентитет, језик, писмености и културу. Да није било Српске Православне Цркве, Српски народ данас не би постојао. Она је његов нераскидиви део и дубоко је укорењена у сваком Србину ма колико се он трудио да то негира. Оно што је за Јевреје јудаизам, за нас је Православље.
Што се тиче осталих ствари које си споменуо и први и други светски рат су нама наметнути. Да Енглези нису 27.марта 1941. организовали пуч и извели Србе на улице, Хитлер би (НАЈВЕРОВАТНИЈЕ) победио Совјетски Савез, а онда се вратио и прегазио нас за пар сати. Искомплексирани аустријски сифиличар је прекршио пакт о ненападању који је потписао са Совјетским Савезом, а нас Србе је сматрао нижом расом.
То што ти називаш робовски менталитетом је заправо крајње филантропско и витешко понашање, својствено словенским народима. Ни једна животиња у природи не убија из задовољства, то је случај само код људи.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4651
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 31.7.2018. 23:33

О ком народу и којим људима то говоримо?
- О онима што раде за 25.000 у Максиу, Идеји, Темпу, Аману?
- О лекарима и медицинским сестрама који спашавају животе за никад бедније паре?
- О онима који су избацивани са посла и из својих станова, хапшени, тучени?
- О онима који су крварили на Космету, у Босни и Крајини?
- О народу који је ни крив ни дужан био изложен санкцијама, био бомбардован, преварен и покраден, отуђен и понижен?
- Народ коме су растурили државу, згазили идентитет, прилепили етикету злочинаца и ишчупали срце?
- Који упркос свим притисцима и пропаганди и даље већински не одустаје од Косова и Метохије?

Govorimo o srpskom narodu u celini, nemoj se praviti blesav i parcijalno iznositi stvari.

Где се манифестује та лудост и поквареност народа?

Svuda oko nas, pa i na ovom forumu.

Проблем је у болесном капиталистичком систему у коме 10% олоша живи на грбачи 90% народа. Проблем је у политичарима, тајкунима, корумпираним судијама, криминалцима и курвама. Проблем је што смо већ 18 година под НАТО окупацијом и што нам други кроји судбину. Проблем је што нисмо слободни.

Da nismo ludi i pokvareni onda bi bili i slobodni. Okupacija je posledica, a ne uzrok.

Смуче, не суди да ти не буде суђено.

Ne sudim već iznosim jednostavne činjenice.

Православна вера је имала мању улогу у ослобађању од Турака и других освајача али је захваљујући њој Српски народ сачувао свој идентитет, језик, писмености и културу. Да није било Српске Православне Цркве, Српски народ данас не би постојао. Она је његов нераскидиви део и дубоко је укорењена у сваком Србину ма колико се он трудио да то негира. Оно што је за Јевреје јудаизам, за нас је Православље.
Што се тиче осталих ствари које си споменуо и први и други светски рат су нама наметнути. Да Енглези нису 27.марта 1941. организовали пуч и извели Србе на улице, Хитлер би (НАЈВЕРОВАТНИЈЕ) победио Совјетски Савез, а онда се вратио и прегазио нас за пар сати. Искомплексирани аустријски сифиличар је прекршио пакт о ненападању који је потписао са Совјетским Савезом, а нас Србе је сматрао нижом расом.
То што ти називаш робовски менталитетом је заправо крајње филантропско и витешко понашање, својствено словенским народима. Ни једна животиња у природи не убија из задовољства, то је случај само код људи.

Nacija nije ograničena pojedinim verskim zajednicama. Nacija je iznad religije, a druga stvar je što se SPC gurnula u svaku našu nacionalnu priču.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 31.7.2018. 23:36

ЕКОНОМИСТА ::Проблем је што смо већ 18 година под НАТО окупацијом и што нам други кроји судбину.

Да, али је решење просто: револуција. Али већини Срба више одговара да легну и цркну, уместо да се боре. :roll:

Оно што је за Јевреје јудаизам, за нас је тзв. православље.

Да ти више није пало напамет да поредиш наш српски народ са тим олошем, разбојницима, мегалоповима, шљамом и најгорим крвницима нашег и осталих белих народа!!! :ar15:

Да Енглези нису 27.марта 1941. организовали пуч и извели Србе на улице, Хитлер би (НАЈВЕРОВАТНИЈЕ) победио Совјетски Савез, а онда се вратио и прегазио нас за пар сати.

:lol: што "волим" те пророке и њихове вансеријске "визије"....

Искомплексирани аустријски сифиличар

Јел су те то "научили" др Рони Голдштајн са универзитета у Њујорку и проф. др Ципи Бонштајн са универзитета у Тел Авиву? :mrgreen: :mrgreen:

Иначе, ако је ко био сифилистичар, то је био црвени монструм лењин.

заправо крајње филантропско и витешко понашање, својствено словенским народима

Јесте робовски менталитет, зачињен јаком дозом најгоре патетике. Такви су рођени да буду вечите жртве.

Не треба их уопште жалити, већ их изоловати од здравог дела народа, да га не затрују и не повуку у провалију.
Србија нема алтернативу!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 1.8.2018. 16:17

Економиста нисам ја крив што већина народа у задњих 28 година није хтела да гине за отађбину , против домаћег и страног непријатеља , већ су као кукавице налазили разне изговоре а са друге стране су хтели да имају западни стандард само не знам одакле.
Видиш такво понашање те већине нема ама баш никакве везе са нашом славном историјом и прецима.
Може бити само један.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 1.8.2018. 19:43

Смуче
Где се конкретно манифестује та лудост и поквареност народа? Политичари, тајкуни и старлете чине мање од 5% укупног становништва. Кукоља је било од како је света и века, само се данас то подстиче.
Са друге стране окупација је проузроковала пропаст Срба последњих 18 година, а узрок лежи у намери глобалистичких аждаја да цео свет ставе под своју контролу - нови светски поредак, чији су главни инструменти капитализам, либерализам и атеизам. Глобалне корпорације интересује само новац и зато је потребно уништити народе, њихову веру, традицију, културу а нарочито националну економију (путем приватизације). Маркс је то објаснио још 1848. године:
Потреба за све раћоренијим тржиштима где ће продати своје производе гони буржоазију преко целе земљине кугле. Свугде она мора да се угнези, свугде да се насели, свугде да успостави везе. Буржоазија је експлоатацијом светског тржишта дала космополитски карактер производњи и потрошњи свих земаља. На место старе локалне и националне самодовољности и ограђености ступа свестрани саобраћај, свестрана узајамна зависност нација. Буржоазија све више и више савлађује распарчаност средстава за производњу, поседа и становништва. Она је нагомилала становништво, централизовала средства за производњу и концентрисала својину у мало руку. Нужна последица тога била је политичка централизација. Независне, готово само савезом повезане провинције с различитим интересима, законима, владама и царинама сабијене су у једну нацију, једну владу, један закон, један национални класни интерес, једну царинску границу.

Кажеш нација није ограничена појединим верским заједницама? Како су то онда Јевреји сви припадници јудаизма? Што немаш Јевреја муслимана или хришћана?

M-91
Ти си један од људи који чека да му други реше проблеме. Па што се ти не прихватиш пушке и подигнеш револуцију? Не, него чекаш да то учини неко други, па ти крив народ.
И није ми јасно што браниш германско ђубре? Откуд тај комплекс према Германима? Као Србин буди поносан на то што јеси, а немој да величаш оног искомплексираног кепеца који је побио 2 милиона припадника твог народа.
Шта има часно и витешки у вешању жена, клању деце и копању оца старима? Шта има добро у таквом менталитету? То је менталитет западњака, одгајаних по начелима ватиканске секте на челу са ђавољим изаслаником. Ми смо део православног истока и са дотичнима и њиховим дериватима не треба да имамо никаква посла.

origin
Не кажем да си ти крив, само покушавам да докажем да није народ крив за данашњу ситуацију у којој се налазимо. Одређени део кривице свакако да не треба одбацити, али када би се ослободили НАТО окупације и променили овај накарадни систем, социјалне девијације би биле на нивоу статистичке грешке. Зато нам је потребна православна етика, родољубива политика и социјалистичка економија.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 1.8.2018. 19:57

Систем је накарадан од 1945-те године а не тек од 2000-те.
Тојест није накарадан већ неприродан.
Да ми тада нисмо припали под совјетску зону утицаја већ да смо наставили континуитет капиталистичке земље ми би данас били као Данска.
Нас су управо празне социјалистичке флоскуле и редистрибуција капитала уништили.
Када једанпута се крене у крађу тешко се онда она у будућим периодима зауставља а још када се она глорификује и институционализује , то директно уништава морал код будућих генерација и води народ у дугорочну пропаст.
Ово што се данас дешава је последица друштвених процеса који своје корене вуку пре 70-сет година , а пошто су неки од њих дуготрајни тек су се од почетка 1990-тих виделе њихове прве последице.
Може бити само један.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 21 гостију