srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука ЈАРОМИР 15.10.2015. 19:16

Ништа, неће ова дебилизирана већина што гледају фарму да устану што се тамо даје некакво Косово.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4109
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 15.10.2015. 19:22

Човек ::Ово око услова за некакво отварање поглавља у преговорима са Европском унијом ми мирише на још једну превару по моделу Ципраса. Тај преварант је, као што знамо, расписао неки референдум, народ рекао не ММФ-у, а онда он све прихватио. Исто би могао да уради и Вучић. Једино што ћемо овде, верованто, имати изборе, а не референдум.

Дакле, власт је добила задатак да призна тзв. Косово, Вучић као то неће да прихвати, расписаће изборе, на њима ће да победи, а после избора ће отићи и корак даље него што је Запад тражио. Алтернатива томе је грађански рат, о коме говори Николић. Избор је као између вешања и стрељања.

Лепо си ово приметио, Вучић схвата да више ама баш никог не може да привуче причама о ЕУ, а ако је веровати Вукадиновићевом истраживању које је објављено у Времену, наводно је СНС на 39% подршке, тако да ће сада вероватно да мало глумата патриоту како би учврстио своје бирачко тело, а када избори прођу, наставиће тамо где је стао са издајом.

Помиње се неки референдум, зар ви мислите да би се заиста допустило да народ на њему каже не, а све и да каже, десиће се исто што и 1998. када се власт бусала да не прихвата никакве стране посреднике, а пар месеци касније је прихватила да на Косово дође и несметано се шетка 2000 војних шпијуна.

А овај народ је ионако још 2008. године већином рекао да га Косово не занима и да се патриотизам не сипа у трактор.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 861
Приступио: мај 2011

Порука Човек 15.10.2015. 19:32

M-91 ::
И шта предузети поводом тога?

Или одмах, безпоговорно прихватити све што Запад тражи, или се борити до краја, док нас све не побију. Средње решење ја не видим. Као што га нисам видео ни 90-их. Нема средњег решења ако неко има циљ да вас уништи. Можете или да му се супротставите, по цену да погинете, или да се одмах предате па да вас лагано убија.

Иначе, све што је колега Зорад рекао је тачно.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1641
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 15.10.2015. 19:40

Човек ::Ово око услова за некакво отварање поглавља у преговорима са Европском унијом ми мирише на још једну превару по моделу Ципраса. Тај преварант је, као што знамо, расписао неки референдум, народ рекао не ММФ-у, а онда он све прихватио. Исто би могао да уради и Вучић. Једино што ћемо овде, верованто, имати изборе, а не референдум.

Дакле, власт је добила задатак да призна тзв. Косово, Вучић као то неће да прихвати, расписаће изборе, на њима ће да победи, а после избора ће отићи и корак даље него што је Запад тражио. Алтернатива томе је грађански рат, о коме говори Николић. Избор је као између вешања и стрељања.

Овде се слажем са тобом. Потпуна издаја Косова је на помолу. Такође, иза кулиса се ради на формирању ,,Косовске Православне Цркве", и то раде великоалбански шовинисти у спрези са цијашима.

Или ће овај народ устати и отерати багру са власти, или ће пукнути неко жешће сра*е и куршлуш (што ћу дочекати спреман, јер ми није први пут) или ће србски народ бити истребљен заувек и бити уписан у списак изумрлих и истребљених народа.

На теби је Србине да размишљаш. Ово су тешки дани, можда најтежи у нашој историји. А народ то и не схвата, јер га сваког дана бомбардују разним фармама, ријалитијима, паровима и сличним глупостима које служе за дебилизацију народа.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.10.2015. 19:44

Проблем је у томе што све и да неко и формално и огољено до краја изда, да се јавно и недвосмислено одрекне Косова, ја не видим како ће овде да избије грађански рат као што Николић лупета.

Ко ће да га покрене, војвода Шешељ или двојац Санда+Бошко, који на митинзима не могу ни 1.000 људи да окупе?
Црква чији је врх огрезао у екуменизму?
Да неће можда оно што се још формално назива војском да изврши пуч?
Руси да дођу да војно интервенишу?
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 15.10.2015. 19:47

Да, ситуација је више него иебена. Али, шта је алтернатива томе? Нестанак србског народа. А мислим да то нимало није добро.

Иначе, све си тачно рекао, додај ту и Двери које се цепају, разне друге фракције и под-фракџије, итд. Мада, можда се и СНС поцепа, ко ће га знати.

Како год окренеш, много иебена ситуација, рекох ја-можда најгора у нашој историји.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 15.10.2015. 19:48

Све је тачно, пропали смо и то је то. Хоће ли се то икада промјенити или барем некад у догледно вријеме тешко.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 15.10.2015. 19:48

ЈАРОМИР ::Све је тачно, пропали смо и то је то. Хоће ли се то икада промјенити или барем некад у догледно вријеме тешко.

Ако тебе питам, ни Република Србска није у бољем стању, или?
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 15.10.2015. 19:53

Све је то исти пар опанака. Схватам илузије вас из Србије о нама прекодринцима као некој нади, али узалуд се надате.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.10.2015. 19:54

Ми од 1912. када смо били на неком националном врхунцу континуирано пропадамо, и бојим се да смо достигли ону тачку када нема шансе да ћемо се извући, али треба се макар надати чуду да ће бити боље.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 15.10.2015. 19:56

ЈАРОМИР ::Све је то исти пар опанака. Схватам илузије вас из Србије о нама прекодринцима као некој нади, али узалуд се надате.

Немам илузија, али био сам неколико пута у РС, имам бројне родбине тамо (пошто нисам ,,укорењени Србијанац" :D , већ пореклом сам из ЦГ, но није битно) и увек ми се чинило да Срби из РС имају већу националну свест и осећање, него Срби у Србији.

Можда и грешим, али такав сам утисак стекао.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 15.10.2015. 19:58

Зорад ::Ми од 1912. када смо били на неком националном врхунцу континуирано пропадамо, и бојим се да смо достигли ону тачку када нема шансе да ћемо се извући, али треба се макар надати чуду да ће бити боље.

Нетачно. Срби као нација пропадају од 1. децембра 1918. године и стварања ткз. Југославије. Од тада када смо своју државност у два србска устанка, ратова за ослобођење и два балканска рата жртвовали зарад те фантомске творевине Југославије. Е од тада континуирано пропадамо у сваком погледу. Тада је почело и траје до дана данашњег.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.10.2015. 20:04

Ми смо фактички туђим и „генијалним“ својим потезима од оба балканска и Првог светског рата направили пирове победе, које су нас стајале половине мушког живља, тако да је за мене сам почетак пропасти ипак 1912.
А наравно да је тачно и ово што ти кажеш, од 1918. креће наш потпуни и дефинитивни пут у пропаст.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 15.10.2015. 20:05

Ван Београда наравно да се осјећа већа доза те националне свијести, рурални су то крајеви. :D Можда се за мрвицу заиста осјети та већа национална свијест, ипак људи памте рат и сличне ствари. Али опет нису људи овде сад неки ултра Срби, то је далеко од тачног.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 15.10.2015. 20:12

Зорад ::Ми смо фактички туђим и „генијалним“ својим потезима од оба балканска и Првог светског рата направили пирове победе, које су нас стајале половине мушког живља, тако да је за мене сам почетак пропасти ипак 1912.
А наравно да је тачно и ово што ти кажеш, од 1918. креће наш потпуни и дефинитивни пут у пропаст.

Ма дај, молим те, у балканским ратовима вратили смо Косово и ослободили Маћедонију. Ништа се томе не може замерити, а то је био свети циљ и национални идеал свих 5 векова ропства. А за прави циљ је вредно погинути.

Срби су тада били нација, имали су осећање заједништва, национална идеје, националног циља. Били смо на врхунцу да остваримо национални задатак. И онда је дошао тај проклети 1. децембар 1914. (мада је почело и пре тога, Нишком декларацијом и одбијањем Лондонског уговора) и све то погазио. Не треба кривити Краља Петра и политику његове владавине: била је то добра пчолитика. Поднели смо жртве, али смо знали за шта и за које вреддности. А од 1918. Срби гину за фантома: за мртву Југославију која је свима добро донела, сем Србима. Иначе, Краљ Петар је био противник стварања Југославије.

Данас више није тако, као да нисмо више нација и не знамо шта хоћемо. А за све то крива је Југославија и тај проклети дан 1. децембар 1918. године.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 23 гостију