srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 260
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука ЕКОНОМИСТА 7.5.2018. 19:24

Велеиздајник и криминалац Александар Вучић више не може да сакрије своју мржњу према Српском народу. На овом снимку можете чути како педер из Бугојна жели да оправда предају Косова и Метохије:
https://www.facebook.com/GrujicicSasa/v ... 155544849/

Није ми било тешко па сам транскрибовао болесникове баљезгарије (уз одређене граматичке исправке, пошто педер не влада најбоље Српским језиком):
...и он је узео два града; два немачка града, нећете веровати кога, као парадигму Немачке и немачког друштва.
За оне који нису читали, та 2 града су Кенигсберг, данашњи Калињинград и Праг.
Праг који је све од 1848 до 1882 године био град у којем се већински говорио Немачки, а не Чешки језик, чак и чувени Кафка који је тек 1927 умро писао је искључиво на немачком језику, те се сврстава у немачке писце, па Немачка нема контролу над Прагом.
Кенигсберг који је данас Калињинград, који је био не само место крунисања Фредерика Првог 1701 и центар пруске државе једно време већ и место где су се увек враћали. Наполеон када би покоравао Берлин они су ишли у Кенингсберг и одатле му узвраћали ударац и заједно са Русима побеђивали. Немци данас живе и без Кенингсберга и без Прага, ал Немци су једно, а ми Срби смо далеко од Немаца.
Таман онолико колико сам ја далеко од Ангеле Меркел и Шредера, таман и ми сви остали Срби смо много далеко од Немаца да бисмо могли да радимо да будемо вредни, марљиви и успешни, онолико колико су они то данас.

Велеиздајнички олош ставља у исту раван Србију и нацистичку Немачку, а Србе назива нерадницима који су сами криви за сопствену пропаст, јер нису дивни и вредни као Немци. Поента је:
када Срби не би били лењи митомани и када би се одрекли Косова и Метохије, све би нам кренуло набоље.
Колико је Вучић задојен мржњом према Србима је фасцинантно :!:
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1212
Приступио: јул 2015

Порука M-91 8.5.2018. 16:10

ЕКОНОМИСТА ::Велеиздајнички олош ставља у исту раван Србију и нацистичку Немачку

Жели и да нам набије колективни комплекс кривице за "геноцид" над "јадним и угроженим" :roll:
шипцима и балијама. Живи били па видели.

а Србе назива нерадницима који су сами криви за сопствену пропаст

Нек он ради 8-10 сати дневно за 200-300 € месечно, дебилчина огавна.
Ништа теже од кашике у животу није подигао, нема ни дан радног стажа, узалуд троши ваздух и не привређује ничим, а усуђује се да виче да је неко нерадник. :roll: :roll:

када Срби не би били лењи митомани

Нема већег митомана од њега. Лаже чим зине и тако већ 6 година (а и више).
Наравно, крезуби плебс са IQ 80 и 4 разреда основне некритички и поданички верује њему и његовим кућама лажи попут ДЕЗинформера, Стинк телевизије, АЛО-а, Телеграфа итд. :roll:
Србија нема алтернативу!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15970
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 8.5.2018. 20:08

Он је само формално председник, лопови и криминалци вуку потезе. Лезбача ради за свесветску владу и чека да сврши од среће кад потпише споразум са шиптарима.
Бркић изнесе монструозне оптужбе да је андреја са бандом одштампао акцизне маркице у вредности 1 милијарде евра и продао их тајкунима за 600 милиона евра. Тужилац, полиција не реагују а вучићи и остала банда ћуте ко заливени. И сада још кад дође криминалац мали и узме финансије, ала има да покраду, усраће се банда од пара.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 8.5.2018. 21:51

Драње сиротиње:
Возачи, спремите још пара за ваша кола - два пута технички
Сви аутомобили старији од 15 година мораће два пута у току године на детаљан технички преглед - то су новине правилника усвојеног 5. маја, јавља РТС.

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1390342

Прво је поскупело гориво, а сада дирекнто ударају на џеп људи са ниским и средњим примањима. Ко данас има пара за ауто млађи од 15 година? Једино криминалци, политичари, тајкуни, певаљке и остали талог. Ми обични људи ћемо морати да плаћамо држави сулуде намете и издржавамо окупациони државни апарат.

Већинско "не" за Српско-руски центар у Војводини
Нови Сад -- Посланици Скупштине Војводине су већином гласова одбацили иницијативу СРС поднету пре три месеца за оснивање Српско-руског хуманитарног центра у Војводини.

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1390343

Ево доказа колико су напредњаци про-руски орјентисани.
Мислио сам да нема горе власти од демократске странке и њених деривата, али сам се преварио. Вучићева квислиншка влада је најгора пошаст која је задесила Србију у последњих 100 година.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.5.2018. 21:56

Прво је поскупело гориво, а сада дирекнто ударају на џеп људи са ниским и средњим примањима. Ко данас има пара за ауто млађи од 15 година? Једино криминалци, политичари, тајкуни, певаљке и остали талог. Ми обични људи ћемо морати да плаћамо држави сулуде намете и издржавамо окупациони државни апарат.

Народ је за то гласао, па нека га гуле још и више, јер за боље и није.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 8.5.2018. 22:06

Зорад ::

А шта да радимо ми који никада нисмо гласали ни за СНС ни за Вучића?
Да пакујемо кофере?
Да ли постоји неко у овој несрећној Србији ко је спреман да се супротстави окупатору и његовим слугама?
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 8.5.2018. 22:14

Да ли постоји неко у овој несрећној Србији ко је спреман да се супротстави окупатору и његовим слугама?

Не постоји. Можемо само да се помолимо Богу да нас некако спасе, али зашто би?
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 9.5.2018. 11:19

теби је најлакше, само подметнеш чмарчић и готово :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 9.5.2018. 14:06

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 9.5.2018. 21:10

Зорад ::ПКИИМБ

прц, и готово :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 9.5.2018. 21:55

ПКИИМБ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 471
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 9.5.2018. 22:11

Мрдни собом, Бог ће тобом.

ЕКОНОМИСТА ::

1. А шта да радимо ми који никада нисмо гласали ни за СНС ни за Вучића?
2. Да пакујемо кофере?
3. Да ли постоји неко у овој несрећној Србији ко је спреман да се супротстави окупатору и његовим слугама?

1. Питање је сасвим на месту. С обзиром на то да верујем да си одрастао, сигурно знаш и све одговоре, дакле питање је реторичко.
2. То није системско решење, то раде кукавице, слабићи и сл. Чедићевци, зато је он испод цензуса, његови гласачи побегоше.
3. Мислим да је баш СРС имала слоган, Србија је вечна док су јој деца верна. Дакле...

Да ли су Карађорђе, Гаврило Принцип, Стеван Синђелић . . . питали, или делали?
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 10.5.2018. 1:07

"Зорад"
2. Да пакујемо кофере?
3. Да ли постоји неко у овој несрећној Србији ко је спреман да се супротстави окупатору и његовим слугама?

Пакуј одмах кофере. Један педер мање у Србији а више тамо где одеш на педерском западу.
откуд теби право да неког кудиш а ни војску ниси одслужио а пушку си видео на сликама. Ајд чмару не сери више, молим те. Иди код манитог и чеде прашка па дувај са њима и води мантрање.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 10.5.2018. 7:33

ПКИИМБ
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 10.5.2018. 15:20

imenijevazno ::1. Питање је сасвим на месту. С обзиром на то да верујем да си одрастао, сигурно знаш и све одговоре, дакле питање је реторичко.
2. То није системско решење, то раде кукавице, слабићи и сл. Чедићевци, зато је он испод цензуса, његови гласачи побегоше.
3. Мислим да је баш СРС имала слоган, Србија је вечна док су јој деца верна. Дакле...

Да ли су Карађорђе, Гаврило Принцип, Стеван Синђелић . . . питали, или делали?

Питање јесте било реторичко и реакција на његов пост о томе како смо сами криви јер смо гласали за њега.

Видим да данас протестују таксисти, а кажу да стижу и оружари. Свака част =D>
Када бисмо још и ми остали могли да се сложимо и изађемо на улицу због много озбиљнијих ствари...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 17 гостију