srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 575
Приступио: сеп 2008

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука Mlatko 24.3.2017. 17:51

Хоће л' ово говно што је од нас направио муслиманску мигрантску сераоницу а српску младост поробио у иностране радне логоре, осим својих дупеувлакача, опет да дође на власт?
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Mlatko 24.3.2017. 17:52

Ево га се тв станице емитују а подржавају га сви србомрсци редом
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 25.3.2017. 18:35

Јуче се у београдској „Комбанк Арени“ десила једна од најсрамнијих, а уједно и најтрагичнијих ствари у сувременој српској хисторији. У препуној дворани, на дан сјећања на НАТО агресију и његове жртве, дошао је, без икаквог стида, један од крвника српског народа, бивши њемачки канцелар Шредер, који је, заједно са Блером, Клинтоном, Шираком и осталим крвницима, овом нељудском агресијом су-руководио, наводно, у име спашавања косметских Албанаца.

http://www.nspm.rs/komentar-dana/tragic ... -doba.html
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6402

Порука Коста 25.3.2017. 23:47

- сероњо врањански? - имаш примедбе на то како iе Вучић обележио годишњицу бомбардовања? - а како iе обележавао Ђинђић? - како Коштуница? - како Тадић?

- Вучић iе обележио на наiвишем могућем нивоу: премиiер Србиiе и председник Републике Српске, заiедно горе у Палоiску Росуљу (то iе "горе" пошто Морава тече надоле, као свака нормална река.)

- а то што iе истог дана имао завршну "конвенциiу" па позвао и Шредера? Па, видиш, таi Шредер iе невин човек, исто као и Блер, исто као и Клинтон. Коштуница и остала говна укинули су оптужнице против горе наречених, грохотом се смеiући Милошевићевоi глупости коiи се усудио да оптужи светске државнкике. Светске државнике, бре! А бомбардовани смо, наравно, због "сулуде Милошевићеве политике".

- тако су говорили твоiи ДОСС-овци. А ти, лажове? - за шта тачно оптужуiеш Вучића? Прави си Врањанац (у Врање нема лагање - сто кила свиња, двеста кила мас`) Има ли неки поштен у тоi Врање? У животу сам упознао пе-шес` Врањанци - све говна лоповска и лажовска. То вам неки генетски поремећаi, шта ли?!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 26.3.2017. 0:55

Mlatko ::Хоће л' ово говно што је од нас направио муслиманску мигрантску сераоницу а српску младост поробио у иностране радне логоре, осим својих дупеувлакача, опет да дође на власт?

=D> =D> =D> =D> =D>

Једино - није да се не слажем, али имам да приметим - нисмо ми обична сераоница. Мигранти краду на ангро наше људе, безочно и бахато, шверцују се и вршљају по целој земљи без плаћања и докумената. Уболи су ножем оног момка, кажу и покушали оно силовање. Суше усране гаће на крстовима наших споменика, ономад нису дали оној жени да се паркира јер их је ометала!!! у клањању . . .

Да моју ћерку/сестру/жену/мајку... силује неки наш човек, зна се шта би било. Потражио бих га да му се лично ... захвалим. Али, да то учини неки мигрант, па добро, потражио бих и њега. Али, запамтио бих и Вучићу. Он је сада можда сувише високо за мене, али неће довека. И Коштуница је некад био заштићен, па сада није. Вељовића сам видео како чека да пређе пешачки. (Да неко не схвати погрешно, против последње двојице немам ништа; наводим их смао као пример).
На крају свих крајева, опште је познато да ја изузетно ценим Тадића, гласао сам за њега и поново бих. Али, то што није нашао убице судије Симеуновића је веома озбиљан фаул. Да сам његова сестра, можда бих другачије гледао на ствари.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Mlatko 26.3.2017. 12:15

ЗајебAVam вас глупAVe годинама, зAVрнуо сам вас за плате и пензије, преко зAVода за запошљAVање сам запослио читаве мафијашке фамилије мојте и својте, курте и мурте. Колико сте блесAVи опет ћете безглAVо да гласате за мене и остаћете дупеглАVци док не поцркАVaте заборАVљени.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 26.3.2017. 13:16

- а то што iе истог дана имао завршну "конвенциiу" па позвао и Шредера? Па, видиш, таi Шредер iе невин човек, исто као и Блер, исто као и Клинтон. Коштуница и остала говна укинули су оптужнице против горе наречених, грохотом се смеiући Милошевићевоi глупости коiи се усудио да оптужи светске државнкике. Светске државнике, бре! А бомбардовани смо, наравно, због "сулуде Милошевићеве политике".

brAVo matori.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 28.3.2017. 21:32

Ала им је одбрусио :roll:

"Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"
Predsednički kandidat i premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u sredu neće ići na miting u Leposavić na Kosovu.

"Da li ću da dolazim sa (Aleksandrom) Vulinom, (Nebojšom) Stefanovićem ili nekim trećim, neće mi oni naređivati. Taj film nećete da gledate", rekao je Vučić i dodao da je odustao od posete Leposaviću jer ne želi da izlaže neprijatnosti Srbe sa Kosova.

On je rekao da ne želi da ga neko ucenjuje i vrši pritisak na njega i da Albanci sa Kosova "jedno plasiraju u svojim medijima" u Prištini, a drugo govore pred Evropskom unijom "kako bi rekli da su fini".

Vučić je rekao da veruje da će Srbi sa Kosova "listom glasati za mir i stabilnost".

On je dodao da će sutra u Leposaviću biti održan predizborni skup i da će na njemu govoriti, kako je rekao "drugi ljudi za koje ne traže bogzna kakvo odobrenje".

Prištinska štampa objavila je juče da Vučić može da ide na Kosovo, ali bez ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića i ministra odbrane Zorana Đorđevića, dok je ministar spoljnih poslova Kosova Enver Hodžaj rekao da Vučić može na Kosovu da boravi tri sata.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1244743
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 28.3.2017. 21:58

ahahahaha, lupio rukom o sto :D
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 29.3.2017. 0:05

имаш примедбе на то како iе Вучић обележио годишњицу бомбардовања? - а како iе обележавао Ђинђић? - како Коштуница? - како Тадић?

https://www.youtube.com/watch?v=7Hdkn6dpSgc

Vučić je nadmašio svu trojicu u izdaji, čak ni dosmanlije nisu ovoliko ponižavale Srbiji.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1644
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 29.3.2017. 0:14

Vranac ::Ала им је одбрусио :roll:

"Ne idem na Kosovo, neće mi oni naređivati"
Predsednički kandidat i premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u sredu neće ići na miting u Leposavić na Kosovu.

"Da li ću da dolazim sa (Aleksandrom) Vulinom, (Nebojšom) Stefanovićem ili nekim trećim, neće mi oni naređivati. Taj film nećete da gledate", rekao je Vučić i dodao da je odustao od posete Leposaviću jer ne želi da izlaže neprijatnosti Srbe sa Kosova.

On je rekao da ne želi da ga neko ucenjuje i vrši pritisak na njega i da Albanci sa Kosova "jedno plasiraju u svojim medijima" u Prištini, a drugo govore pred Evropskom unijom "kako bi rekli da su fini".

Vučić je rekao da veruje da će Srbi sa Kosova "listom glasati za mir i stabilnost".

On je dodao da će sutra u Leposaviću biti održan predizborni skup i da će na njemu govoriti, kako je rekao "drugi ljudi za koje ne traže bogzna kakvo odobrenje".

Prištinska štampa objavila je juče da Vučić može da ide na Kosovo, ali bez ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića i ministra odbrane Zorana Đorđevića, dok je ministar spoljnih poslova Kosova Enver Hodžaj rekao da Vučić može na Kosovu da boravi tri sata.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1244743

Atreid ::ahahahaha, lupio rukom o sto :D

Ау, који бедник брате....
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Mlatko 30.3.2017. 19:16

Зашто Виктор Орбан подржава Вучића?! Одговор ће вас одушевити..просто да се сви усеру.. Вучић је омогућио Виктору Орбану да пољопривредно земљиште у Србији стотина хиљада људи у Војводини , који су узели мађарско држављанство, уведе у правни систем Мађарске преко "донација" у акцији "Просперитати" http://www.prosperitati.rs/sr/o-nama . Растура нам говно државу и народ и мисли да то нико не зна http://www.agrosmart.net/mladi-selu/inj ... preko.html
Последњи пут изменио Mlatko дана 30.3.2017. 19:36, измењено укупно 3 пута.
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Mlatko 30.3.2017. 19:16

Шиптари купују куће по Нишу и околини а говно им олакшава и прави пут између Ниша и Приштине.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 30.3.2017. 22:08

Srbija je bedna ko god da joj je na vlasti jer smo bedan narod u celini
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1226
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 31.3.2017. 1:21

beda nije vrlina vec trenutno finansisko stanje.
Mada finansije odlucuju o slobodi.
Zakljucak?

Nikada se nismo oslobodili.

E, to je problem Srblja. SLOBODA!

Velika rec, sa puno znacenja i jos vise interpretacija. Kod Srblja uglavnom ima dva znacenja. edno kada nisi u zatvoru, i drugo kada nisi okupiran od neke druge sile. Sve ostalo im je potaman. Samo manje jedu, a vise seru.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 3 гостију