srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука exberekin 15.6.2017. 11:13

:)

image-0-02-05-7f961106e7ca2076a184d1bd8f179599ee45e7ada9628b59cbb0bf4452ba4450-V.jpg
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 575
Приступио: сеп 2008

Порука Mlatko 20.6.2017. 16:33

Педери, лезбејке, психопате, социопате, уцењивачи, утеривачи, ментално поремећени, велеиздајници, тајкуни и мафијаши са законима по њиховој мери.. Укратко...Влада Републике Србије.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 25.6.2017. 18:33

Мајку му!
Тотално смо пропали!
По 1253-ћи пут.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Gromovnik
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 173
Приступио: апр 2008

Порука Gromovnik 26.6.2017. 17:39

Ето рече коначно оно што би требало сви да знају. Шта значи СОФА и ИПАП споразум:

https://www.facebook.com/1519921778312750/videos/1710120629292863/

а иначе пун монолог је овде с тим оно што јесте најбитније је од 3 минуте:

https://www.youtube.com/watch?v=IiSHkeDLVRg

Само да се сетим оне изјаве некога понижењима никад краја, још ништа нисте видели циркус још ради
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1390
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 1.7.2017. 21:33

никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 445
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 2.7.2017. 22:59

кажу да је милојица марковић коверта?
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10181
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 5.7.2017. 0:39

Док је Вучићу оваква опозиција владаће Вучић 100 година. Јанковић каже Вучић нас гази руском чизмом :doubt: Да је био други круг између њих двојице свакако бих гласао за Вучића.

Чак ћу вероватно изаћи на локалне изборе у Београду и гласати за СНС само да овај најжући талог не добије реанимацију.

Problem u Srbiji je civilizacijski, a tek onda politički. Nema neoradikalna vlast u Srbiji lošu politiku na papiru, nego je ta politika loša u svojoj nameri i suštini jer potire civilizacijske i ljudske vrednosti. Ti ljudi nam se cere u lice dok nas gaze ruskom čizmom i pevaju evropsku himnu.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/ja ... srebrenicu
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1429
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 5.7.2017. 8:33

Вранац, лепо кажеш да ће Вучић поред овакве опозиције (Јанковић и цо.) владати још 100 година јер су му подобни и безопасни. Онда се поставља питање зашто би уопште гласао против такве опозиције када и сада нису политички реанимирани и не представљају опасност за Вучића?
Они не спроводе на делу издајничку политику коју Вучић спроводи јер тренутно нису на власти, то је чињеница.
Него, пре ће бити да си се негде ухлебио (посао и сл.) уз актуелну власт и сада тражиш неки начин (тј. изговор) како да оправдаш промену свог политичког става од тврдог антиСНС до симпатизера истог содомитско издајничког картела.
Опрости, али не видим која је сврха да један родољуб подржава ову власт ако је већ издајничка опозиција млитава и неспособна?
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1278
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 5.7.2017. 9:52

Вранац је очигледно добио посао у неком јавном предузећу. Тако да га у потпуности разумем. Уколико буде пљувао по Вучићу, чека га отказ. А тешко може наћи нови посао, ипак је зашао у неке године. У годинама је када се посао тешко налази.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 9.7.2017. 15:50

Вранац има одавно посао... у државном предузећу... али не српском државном предузећу, него државном предузећу једне стране државе...А зашто? Па зато што је то предузеће у Србији продато под изговором да не може држава да управља имовином, па је продато другој држави... али мени ни из џепа ни у џеп...

Ево ово је опозиција за коју ће "Српски родољуб" гласати:

Radosavljević: Srbija nedovršena država u kojoj jača fašizam

Pojava fašizma i fašističkog delovanja u Srbiji posledica je slabe i nedovršene države, u kojoj u situaciji siromaštva i bede lako možete naći protivnika, a pritom i državna elita blagonaklono gleda na te fašističke ispade, ocenio je predsednik Saveza antifašista Vojvodine Duško Radosavljević.

Radosavljević je u Novom danu na N1 rekao da je "Srbija nedovršena država" i da "puca po rubovima", i da se u takvoj atmosferi rađaju fašističke aktivnosti i organizacije.

"Čitav sistem za 27 godina nije dovršen. Država je slaba, državni organi ne mogu da sprovode svoje odluke, a sa slabim budžetom nemoguće je podmiriti sve te sisteme. Srbija sada više liči na zemlje podsaharske Afrike ili Latinske Amerike, nego na demokratsku, evropsku državu", rekao je Radosavljević, koji je i politikolog i profesor na Fakultetu za pravne i poslovne studije u Novom Sadu.

Ona kaže da je veliki problem što je država "u najmanju ruku blagonaklona prema fašističkim incidentima i organizacijama" koji se dešavaju u Srbiji.

http://rs.n1info.com/a281930/Vesti/Vest ... sizam.html
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.7.2017. 16:11

Српски родољуб неће никада гласати за такву листу. ;) Али, то не значи да ћу бранити Вучићев режим. Нису ти Сорошевци које помињеш уништили Србију, већ Александар Вучић.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 10.7.2017. 14:03

Српски родољуб ::Српски родољуб неће никада гласати за такву листу. ;) Али, то не значи да ћу бранити Вучићев режим. Нису ти Сорошевци које помињеш уништили Србију, већ Александар Вучић.

Значи до доласка Вучића под ДОС-ом у Србији су цветале руже :doubt:

Вучић је уништио много штошта али и даље мање од једног Тадића или Коштунице...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.7.2017. 17:09

Наравно да нису цветале руже. Ко то каже?! Ја сам гласао против Тадићевог режима, први сам се обрадовао њиховом одласку! Али, Вучић је на власти већ пет година. Немогуће је за период од 2012 до данас кривити Тадића и компанију. Вучићев режим сноси одговорност за стање у земљи. Имамо рекордну незапосленост, најнижи животни стандард, притисак на медије никада није био већи. Вучић је де факто признао независност Косова и Метохије, Косову је додељен позивни број, а он и даље продаје причу како то није међународни број. Спрема се продаја Телекома и ЕПС-а! Увешће и Србију у нато пакт! Живи били па видели!

Нисам за то да васкрсне ДС. А нисам Бога ми ни за то да Вучић остане на власти! Увек постоји алтернатива!
Gromovnik
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 173
Приступио: апр 2008

Порука Gromovnik 15.7.2017. 19:17

Увек се сетим он реченице од пре пар дана једног од форумашa "Понижењима никад краја"
Ево како је финансирана ваљда државним парама реклама о Србији и како се нуде српски квалитетни и јефтини радници САД инвеститорима на Clinton News Network International

https://www.youtube.com/watch?v=bd9XPLKxrrk

Бар су Космет у границама Србије ставили.
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 445
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 16.7.2017. 12:38

Fantomi: Sram da vas bude (ne)radnici

Pokret ujedinjenih fantoma PUF ne može da podrži štrajk nezadovoljnih radnika širom Srbije, jer kako kažu iz ovog pokreta, ono što je većina proletos posejala, sada ima prilike i da ubira plodove sopstvene setve.

http://www.danas.rs/dijalog.46.html?new ... s+bude+(ne)radnici+
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 16 гостију