srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15922
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука vemavuk 12.12.2017. 17:11

СНС је најподмуклија власт у Срба од кад постоје. Окупили су сав шљам из Г17, ДС, ДСС, Илићеве банде, итд...итд.... За саветнике узели највеће зликовце Клинтона и Блера, за министре службенике ММФ и Светске банке, за директоре јавних предузећа власнике печењара, пекара, бурекџиница, за председнике општина поставили таксисте, дрвосече, касапине и возаче аутобуса, тако да ни 100 организација типа Двери не могу ништа да промене.
Па колко само ботова ради и дежура 24 часа на овом форуму, а тако на свим форумима и порталима у Србији. Неколико хиљада ботова за сендивче поклопили цео интернет. Ево шта ради овај Жилко на нашем форуму. Ту је Коста у праву 100% кад га натрћи.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3690
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 12.12.2017. 17:20

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 12.12.2017. 17:26

Зорад ::ПКИИМБ

Анино девојче, не спамуј тему. Је.бо те и Вучић поред ане.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 12.12.2017. 18:14

ПКИИМБ
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1851
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 12.12.2017. 18:20

Вемо, више је него јасно какве кадрове снс има. Управо такви воде јавна предузећа, стварају енормне губитке. Погледај шта је Сима Циганин направио од железнице. Упропастио је предузеће за мање од пар година... Идиот је увео седам возова за Пожаревац, иако је та линија увек имала мало путника, возови су ишли малтене празни. Пред камерама је показивао како је железница обновила wc на једној станици!

Хтели то да признамо или не, ми смо земља која има најмање образованог становништва. Тако да се не требамо чудити што снс побеђује. Најлакше је манипулисати са таквима. Да додам још и пензионере, који махом гласају за Вучића. И то они чије су пензије мање од 25.000 динара. О ухлебама у јавним предузећима је сувишно говорити. Примају плату, а махом ништа не раде.

Све у свему, не пише нам се добро. Тешко да ће Вучић изгубити изборе у наредних пет година. Нисам оптимиста. Све ово ме плаши. Јавни дуг никада није био већи. Биће право чудо ако не банкротирамо до тада!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 12.12.2017. 18:54

Тешко да ће Вучић изгубити изборе у наредних пет година.

И Милошевић и ДОС у разним агрегатним стањима су трајали по дванаест година, па ти види...
Пре 2022, када му истиче председнички мандат нема шанси ни за какве промене, а питање је и тада, јер масу зомбиране пучине, старкеља који по дифолту гласају за све који су на власти и страначке паразите је тешко надвладати пребројавањем, иоле озбиљни људе беже одавде главом без обзира.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 12.12.2017. 19:04

Тачно. Вучићу иде на руку и што је опозиција доста подељена. Избори у Београду ће бити велики тест. Уколико добије престоницу, то ће бити јасни показатељ да неће скоро пасти. Пензионери су као омађијани. Немогуће је да опозиција придобије њихову подршку. О страначким паразитима да не причам. Њима није у интересу да дође до промена.

Знам да многи млади људи одлазе одавде. Али, ни то није решење. Нисам ни ја задовољан, па ипак живим у Србији. Ко ће се борити против Вучића ако сви млади напусте земљу?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 12.12.2017. 19:35

Тачно. Вучићу иде на руку и што је опозиција доста подељена. Избори у Београду ће бити велики тест. Уколико добије престоницу, то ће бити јасни показатељ да неће скоро пасти.

Добиће сигурно бар 40%, а то ће му бити сасвим довољно да буде на корак од формирања власти након избора. Опозиција ће изаћи подељена, део тих гласова ће отићи испод цензуса, а ако баш СНС затреба мандат или два за већину, поткупиће неког Шапићевог кадра или из опозиције.

Пензионери су као омађијани. Немогуће је да опозиција придобије њихову подршку. О страначким паразитима да не причам. Њима није у интересу да дође до промена.

Као да су такви па икада и желели да нешто мењају, они ни данас не могу да прежале времена друга Тита... Па Милошевић је после свега 2000. године имао 1,8 милиона гласова, Тадић 2012. тек нешто мало мање (и то након што је изгубио западну подршку и сам себе сјебао невођењем кампање у оних десетак дана између два круга).

Знам да многи млади људи одлазе одавде. Али, ни то није решење. Нисам ни ја задовољан, па ипак живим у Србији. Ко ће се борити против Вучића ако сви млади напусте земљу?

Нико. Али ионако ћемо за неких 30 година нестати као народ, овде ће живети ови мигранти које Вучић обожава, тако да неће ни бити битно.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1824
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 12.12.2017. 19:56

Вучић ће да влада још миинмум 10 година
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 215
Приступио: дец 2012

Порука ЕКОНОМИСТА 17.12.2017. 1:04

Није ми јасно зашто ширите дефетизам. Зашто сте пали толико?
Зар ћемо ми Срби да дозволимо овом квинслишком талогу да нас растури?
Причали су да ће Тадић владати 10 година - па није.
Нека кењају преко телевизије, имамо интернет. Нека ботују на интернету, изаћи ћемо на улицу.
Вучићева злодела немају краја:

2.500 ХИЉАДЕ СРБА ОСТАЈЕ НА УЛИЦИ: Железнице ОТПУШТАЈУ раднике до краја године, али то није СВЕ!
До краја 2020. године из четири компаније Железница треба да оде укупно 7.000 радника

http://www.espreso.rs/vesti/drustvo/207 ... o-nije-sve

КО ДОЖИВИ, ПРИЧАЋЕ! Срби ће ићи у пензију са 70 година?!

http://www.espreso.rs/vesti/ekonomija/2 ... -70-godina

РУГАЊЕ ДЕМОКРАТИЈИ И ГРАЂАНИМА СРБИЈЕ: Посланици власти поднели 244 амандмана, расправљали данима о њима, па их све повукли само да би појели време!

http://www.espreso.rs/vesti/politika/20 ... vreme-foto
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2602
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 17.12.2017. 2:45

Вучић ће владати докле год у Србији буду превладавали кретени типа нашег Косте. Јуче као комунисти, потом као ултра-националисти (чак се и учлањивали у СРС, за неверовати), данас као некакви напредњаци... Нажалост то је тако и тешко ће се ту било шта променити...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 17.12.2017. 3:17

Коста је пијандура, нерадник који је навикао да живи на грбачи државе. Предаје на неком факултету у РС. Више је присутан овде на форуму него што је тамо. И после се неко чуди што је ова земља на ивици провалије? Како и неће бити са таквим људима попут Косте, који су по потреби мењали партијске дресове само да би били на државним јаслама.

Тачно се види да је тежак алкос!
Приложени фајлови
Еве ме.jpg
Коста!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 17.12.2017. 12:44

Српски родољуб ::Тачно се види да је тежак алкос!

И не само то него је и једини Србин на планети који се хвали тиме што у кући није алфа мужјак. "Ја сам глупљи од моје жене", каже на оној другој теми и надима се од поноса. .Ебем га блесавог...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 17.12.2017. 17:05

Коста је бре Цар овде на овом форуму. Јесје да претерује са Силиконцем, али нема човека без мане.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 18.12.2017. 2:15

vemavuk ::Коста је бре Цар овде на овом форуму. Јесје да претерује са Силиконцем, али нема човека без мане.

Млого је бре бахат. 'Ајд што је глупљи од жене, то и некако (мада то у нас Срба није ствар за хвалисање ал'добро, Коста ти је модеран тип, напредњак ) али бахатост, е то се већ не мож' опростити. Зато с времена на време Коста мора мало да добије по пи.кици. Метафорички речено...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију