srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15922
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука vemavuk 18.12.2017. 21:48

Трагично је што Народ не разуме најпростију економију. Каже силиконац трећу годину расте БНП. Али не каже оно битно: тај раст у парама не покрива ни годишње рате за отплату дуга. Значи зарадио сам 100 динара, али за дуг морам да дам 110 динара. И шта ми остаје од зараде. Утеха да сам зарадио.....
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 19.12.2017. 1:34

Наш народ је паметан , неда се преварити.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2602
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 19.12.2017. 4:37

vemavuk ::Трагично је што Народ не разуме најпростију економију. Каже силиконац трећу годину расте БНП. Али не каже оно битно: тај раст у парама не покрива ни годишње рате за отплату дуга. Значи зарадио сам 100 динара, али за дуг морам да дам 110 динара. И шта ми остаје од зараде. Утеха да сам зарадио.....

То ти је зато што се Силиконац разуме у економију ко Мара у криви к****. Са његовим стопама раста Србија ће да се развије за једно 200 година, уколико јој се посрећи наравно...

Данашња индустријска производња нам је на нивоу из 1970-е. Еј, 1970-е! Па о чему ми причамо?

Иначе, Небојша Катић на свом блогу најбоље демонтира Вучкову економску филозофију, кога занима требао би да прочита његове чланке...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1824
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 19.12.2017. 13:11

vemavuk ::Трагично је што Народ не разуме најпростију економију. Каже силиконац трећу годину расте БНП. Али не каже оно битно: тај раст у парама не покрива ни годишње рате за отплату дуга. Значи зарадио сам 100 динара, али за дуг морам да дам 110 динара. И шта ми остаје од зараде. Утеха да сам зарадио.....

sa našim moćnim rastom ne možemo da pokrijemo ni pola rate za dug
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 985
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 19.12.2017. 14:11

Republikanac ::Иначе, Небојша Катић на свом блогу најбоље демонтира Вучкову економску филозофију, кога занима требао би да прочита његове чланке...

Слажем се, вреди прочитати и текстове мимо економије, човек је врхунски
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 457
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 21.12.2017. 14:21

У овој данашњој тужној вести да је преминуо трогодишњи син глумца Срђана Тодоровића се најбоље огледа јад и беда Вучићеве Србије. На свим порталима је ту вест могуће коментарисати, а када је ономад преминуло дете Александра Вучића коментари нису били дозвољени (за Блиц се тачно сећам).

Могли сте приметити да су прво вест објавили Информер и Вечерње Новости, па тек касније Блиц и Б92.
Занимљива појединост.

п.с. Узгред, никад нисам разумео то онлајн изјављивање саучешћа од стране непознатих људи, то ми је тако лицемерно, изопачено и болесно. Мислим, нити знате човека, ценим да 99% ни не зна како му се уопште звало дете, нити он сад чита коментаре, нити то може да помогне, нити ви то стварно мислите. Ви ћете да се запљунете, и онда наставите своје свакодневне активности - посао, ручак, забава, школа, деца . . . а њему је живот трајно промењен. За два дана, нећете се ни сећати.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 216
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 25.12.2017. 20:52

За 10 дана колико ме није било на форуму се накупи довољно материјала да браћу Вучић, заједно са осталим бандитима из напредне секте, пошаље на доживотну робију:

Гашићев брат нови председник Надзорног одбора нишког КЦ

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1339616

Rusi našli bakteriju u mesu iz Srbije - šta jedemo?

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1340172

Београдска јелка скупља од Рокфелерове у Њујорку, кошта 83.000 евра! ПОСЛАСТИЦА: Постављена је пре тендера!

http://www.espreso.rs/vesti/beograd/209 ... re-tendera
СКАНДАЛ: После најскупље јелке стигао нови тендер за још украса, ЦЕНА СИТНИЦА - 200.000 евра, компанија ИСТА!

http://www.espreso.rs/vesti/beograd/209 ... anija-ista

БРУТАЛНА ПЉАЧКА: ВЕСИЋ И МАЛИ НА РАСВЕТУ ПРОЋЕРДАЛИ ЧЕТИРИ МИЛИОНА ЕВРА!

https://mojabg.tv/brutalna-pljacka-vesi ... iona-evra/

Чачак: Јелка у фонтани – 30.000 евра

http://ozonpress.net/zivotni-stil/posta ... -000-evra/

Поново продају Сава Центар
ГРАД БЕОГРАД ПОНОВО ТРАЖИ ГАЗДУ САВА ЦЕНТРА

http://www.espreso.rs/vesti/ekonomija/2 ... i-da-ulozi
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 25.12.2017. 21:00

Вести из економије? Стиже још отказа, у пензију све касније и касније:

БРУКА! НЕМЦИ ОТПУШТАЈУ У ИНЂИЈИ: Од државе узели 1,4 милиона евра па деле отказе

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/29584 ... ele-otkaze

ОВО ЈЕ НАЈМОРБИДНИЈИ ОТКАЗ У СРБИЈИ: Није долазио на посао 6 месеци јер се УДАВИО, али су га они свеједно ОТПУСТИЛИ?!

http://www.espreso.rs/vesti/drustvo/209 ... -otpustili
2.500 ХИЉАДЕ СРБА ОСТАЈЕ НА УЛИЦИ: Железнице ОТПУШТАЈУ раднике до краја године, али то није СВЕ!

http://www.espreso.rs/vesti/drustvo/207 ... o-nije-sve

КО ТУ КОГА ФАРБА? Свечано отворени радови на прузи, А ОНДА НИ ТРАГА, НИ ГЛАСА ОД РАДНИКА?!

http://www.espreso.rs/vesti/drustvo/206 ... dnika-foto

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ЖЕНЕ СРБИЈЕ: У пензију тек са 65 година!

http://www.espreso.rs/vesti/drustvo/210 ... -65-godina

И док сви ми остали живимо у капитализму, војска и БИА живе у социјализму:
СТАМБЕНО ЗБРИЊАВАЊЕ: Војсци и полицији 30.000 станова

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/29070 ... 00-stanova
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1851
Приступио: јан 2008

Порука Српски родољуб 25.12.2017. 21:27

Ово за Железницу је 100 % тачно. Ја знам, пошто радим тамо. Угасили су многа радна места, убедили су, тј. заплашили су доста људи да се пријаве за социјални програм, како не би били проглашени вишком. Дали су им 240€ по години стажа. Исплаћује се по средњем курсу еура. Међутим, неће се ту зауставити. Најављена је нова систематизација у априлу.

Није из чиста мира железница подељена на неколико засебних предузећа. То је урађено како би се лакше приватизовала. Продаваће део по део. Прво ће "Србија карго" (превоз робе), јер је тај део колико-толико профитабилан.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 25.12.2017. 21:32

И док нам велики вођа прича бајке о успесима, радним местима и бољем животу, Српска деца масовно напуштају Отаџбину и одлазе у иностранство да би зарадила парче хлеба. Одлив мозгова из Србије је попримио забрињавајуће размере.
Док се Срби расправљају око глупости, ћуте и трпе окупаторску репресију или зверају у небеса чекајући Годоа, деца одоше. Просечан годишњи број емиграната из Србије само у државе чланице ОЕЦД, у периоду 2005-2014. године износио је 31.000 годишње. У 2014. емигрирало је 57.000 особа, да би 2015. тај број достигао рекордних 60.000. Укупан број исељеника из Србије је неких 600.000. Од тога, број особа са високим образовањем је чак 90.000.
УН су објавиле да је Србију напустило чак 10 одсто своје популације!!!
Крај ове сеобе Србаља се ни не назире и имаће катастрофалне последице на Српски народ у целини. Процењује се да од 2027. године нећемо имати довољно радника за привредни раст. У скорије време се очекују проблеми због недостатка лекара и здравственог особља, инжењера, мајстора, занатлија, возача итд.
То су вам поразне чињенице и горка стварност живота у Србији.
И зато Вучић и његов криминални картел морају да оду. И зато они коју су пљачкали Србију од петог октобра 2000. године морају да одговарају и да им буде одузета имовина.
И зато морамо под хитно да срушимо овај болесни капиталистички систем и да се окренемо себи.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15922
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 25.12.2017. 22:20

Економиста, то су пусте жеље. Видиш да добијају по 70% у градићима и селима.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1851
Приступио: јан 2008

Порука Српски родољуб 25.12.2017. 22:31

Власници печењара, зидари, возачи никада нису били срећнији. Докопали су се руководећих функција.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 25.12.2017. 23:00

Шта нам Вучић спрема за будућност? Више ни не покушава да сакрије велеиздају:

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić planira da do kraja svog mandata, 2022. godine, završi posao potreban da Srbija uđe u Evropsku uniju i zato se verovatno neće kandidovati za drugi mandat, piše danas "Blumberg".
- Moja ideja je da završim posao u ovoj kancelariji u naredne četiri i po godine i to je to - rekao je Vučić.
Vučić koji je pokrenuo unutrašnji dijalog o Kosovu, kaže da će predlog predstaviti sledeće godine, prvo Srbima, a onda i međunarodnoj zajednici, ali ne želi da iznosi konkretne detalje.

Prema njegovom mišljenju, ključne stvari će biti poboljšanje veza sa Albancima, ali obe strane moraju da naprave ustupke.

- Mislim da nije moguće rešenje u kojem jedna strana sve dobija, a druga sve gubi. Ovo je jedna od poslednjih šansi da prevaziđemo jedan od najvećih problema u ovom regionu, za sva vremena - zaključio je srpski predsednik.

Након што се народ масовно исели из Србије населиће мигранте:
ВУЧИЋ О МИГРАНТСКОЈ КРИЗИ: Нема потребе за страхом, нека остану у Србији ако желе

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/29559 ... i-ako-zele

Чак га и крвник, масовни убица, монструм и силоватељ Рамуш Харадинај:
ХАРАДИНАЈ НА СРПСКОМ НАХВАЛИО ВУЧИЋА ТОЛИКО ДА ЈЕ И ЊЕМУ НЕПРИЈАТНО: Свака част, Србија напредује, а ми остали каснимо!

http://www.espreso.rs/vesti/politika/21 ... nimo-video

Одакле паре за председничку кампању Александра Вучића?
Српска напредна странка се сумњичи за нелегалне донације у кампањи уочи председничких избора 2017. године

http://www.espreso.rs/vesti/politika/21 ... re-i-zasto

Издајник, криминалац, убица, квислинг, НАТО марионета!!!Ничија није до зоре горела :!:
2017_n.png
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 2.1.2018. 21:33

ЕКОНОМИСТА ::Крај ове сеобе Србаља се ни не назире и имаће катастрофалне последице на Српски народ у целини. Процењује се да од 2027. године нећемо имати довољно радника за привредни раст. У скорије време се очекују проблеми због недостатка лекара и здравственог особља, инжењера, мајстора, занатлија, возача итд.
То су вам поразне чињенице и горка стварност живота у Србији.

Морам да цитирам сопствени пост од пре две недеље, јер је чак и квислинг и НАТО слуга Александар Вучић признао поразну чињеницу да због масовног одлива станвништва из Србије ускоро неће бити довољно радне снаге:

Vučić: Plašim se da ćemo morati da uvozimo radnike
Samo se plašim da ćemo morati da uvozimo radnike iz nekih drugih zemalja, ali da dođe i to vreme, pa ćemo tu brigu da brinemo", rekao je Vučić za Radio Beograd 1.

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1342309

Али нема проблема. Емигранти, које нам западно-европске земље буду послале, ће се драге воље населити у полупразним градовима и селима (изузев Београда, јер је он резервисан за слуге окупатора). Таман да се држава преименује у Србистан.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 2.1.2018. 22:04

Све ово што се дешава у последњих 17 година нам је 02.10.2000. године најавио последњи српски државник, покојни председник Слободан Милошевић:

- Као што и сами знате пуну деценију трају напори да се цело Балканско полуострво стави под контролу неких западних сила. Велики део тог посла је обављен успостављањем марионетских влада у неким земљама, претварањем тих земаља у земље ограниченог суверенитета или лишене сваког суверенитета.

- Успостављањем власти коју подржава, односно коју инсталира заједница земаља окупљених у НАТО алијанси, Југославија би неизбежно постала земља чија би се територија брзо распарчала. У склопу те политике за распарчавање Југославије Косово би била прва жртва. Његов садашњи статус би се прогласио за легалан и дефинитиван. То је први део Србије са којим би се она морала да опрости, не изражавајући, при том, чак ни наду да ће јој тај део њене земље једном моћи да буде враћен.

- Територија која би преостала да носи име Србије била би окупирана од стране међународних, америчких или неких трећих војних снага које би ту територију третирале као војни полигон и као власништво којим се располаже у складу са интересима силе чија се војска на њој налази.

- Затим, све земље које су се нашле у статусу ограниченог суверенитета, са владама под утицајем страних сила, вртоглавом су брзином постајале сиромашне. И то на начин који искључује наду у праведније и хуманије социјалне односе. Велика подела на већину сиромашних и мањину богатих - то је слика Источне Европе већ неколико година и њу сви можемо да видимо. Та слика не би мимоишла ни нас. И ми бисмо, под командом и контролом власника наше земље, брзо стекли огромну већину веома сиромашних чија је перспектива да из тог сиромаштва изађу веома, веома неизвесна и далека. Мањина богатих била би састављена од шверцерске елите, којој би било допуштено да буде богата само под условом да буде у сваком погледу лојална команди која одлучује о судбини њихове земље.
Јавна и друштвена својина би се брзо трансформисале у приватну, али власници те својине, из досадашњег искуства наших суседа, би по правилу били странци.

- Један од битних задатака марионетске власти у свакој земљи, па и у нашој, ако бисмо је имали, јесте губљење идентитета. Земље којима се командује споља, релативно се брзо растају са својом историјом, са својом прошлошћу, са својом традицијом, са својим националним симболима, са својим навикама, често и са сопственим књижевним језиком.

- Једна од заиста несумњивих последица запоседања територије неке земље од стране великих сила у двадесетом веку је поништавање идентитета народа који у тој земљи живи. Из искуства других земаља види се да народ једва да је у стању да прати брзину којом почиње да употребљава туђи језик као свој, да се идентификује са туђим историјским личностима заборављајући своје, да познаје боље књижевност свог окупатора од своје књижевности, да глорификује туђу историју често се ругајући својој, да личи на друге уместо на себе... Губљење националног идентитета је највећи пораз једне нације, а то се не може избећи у савременом облику колонизације. Осим тога, тај нови облик колонизације искључује, већ по својој природи, сваки услов за изражавање мишљења, испољавање воље, а поготово искључује могућност за стваралаштво било које врсте. Неслободне земље укидају право грађана који у њима живе да слободно изразе своје мишљење, јер би се то мишљење, пре свега, сукобило са неслободом. Отуда је тортура над мишљењем најдоследнији и најнеопходнији облик тортуре у земљи која је изгубила слободу. А о испољавању воље, разуме се, тек о томе нема ни говора. Манифестовање воље је допуштено само у виду фарсе, испољавају га само скутоноше страних газда. А њихова симулација слободне воље служи као покриће окупатору да је успоставио демократију у чије име је и запосео територију туђе земље.

- Србија је дужна а и заслужила је да се одбрани од инвазије која јој је припремљена кроз разне облике субверзије.
А грађани су дужни да знају да учешћем у субверзији којој је циљ спољна доминација над њиховом земљом, односно окупација њихове земље, сносе историјску одговорност за укидање права својој земљи да постоји, али сносе одговорност и за губљење контроле над сопственим животом.
Препуштајући своју земљу другима, туђој вољи, препуштају исто тако туђој вољи и сопствени живот и живот своје деце.

milosevic-1.jpg
milosevic-1.jpg (11.42 КиБ) Прегледано 551 пута

Све, али све што је рекао тада нам се данас дешава. Ми смо окупирана земља, колонија, чијег председника поставља окупатор и који апсолутно, без поговора испуњава све њихове налоге. Илузија некакве слободне воље и демократије кроз намештене изборе је само мазање очи народу. Они који саучествују у геноциду над Српским народом ће морати једном да одговарају! Србија мора да се ослободи окупације и да похапси квислинге. Без слободе нема никаквог напретка, нестаћемо као народ.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 11 гостију