srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15332
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука vemavuk 31.3.2017. 12:45

Glasati za preletacevica.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1169
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 1.4.2017. 0:47

Слика

Pusti ti one bajate sanwiche. Ovo je roba za koju se valja prodati
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1169
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 1.4.2017. 2:40

Слика

Pusti ti one bajate sanwiche. Ovo je roba za koju se valja prodati
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1781
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 1.4.2017. 10:33

како ћеш ти из Кењаде гласати :?
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15332
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 1.4.2017. 13:18

Đorđo Napolitano ::како ћеш ти из Кењаде гласати :?

on nije iz kenjade. on je sluzbenik ustaske ambasade u Beogradu. Ovde je da provocira.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 575

Порука Mlatko 2.4.2017. 6:39

АЈМО ЉУДИ ЗА ШЕШЕЉА. Ево први изветаји из Војводине... мађари, хрвати, роми и албанци(?!) и други несрпски народи масовно излазе на биралишта са Вучићевим бројем "који мора да се заокружи".. "иначе може да дође Шешељ".. Изгледа да сви остали могу да добијају гласове осим њега. Ко је србин и српскога рода... и има памети...
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Mlatko 2.4.2017. 10:51

Своје сам одрадио.. Да ме сутра не би неко истеривао из куће.. Надам се да ћете подржати опстанак срба у свим деловима Србије
Приложени фајлови
Seselj.jpg
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 444
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 2.4.2017. 13:22

kakav je to listic, takodje sam iz vojvodine, pancevo, i ovde ima bar 15000 manjinaca, a normalni zelenkast list je za glasanje, doduse ne znam kako je u delovima grada, mz, gde je manjina u vecini?
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Mlatko 2.4.2017. 16:57

Ех мој друже, бабе и деде "излазе и гласају да би младима било боље" а млади пакују кофере јер знају у каква ће их говна увалити гласањем те бабе и деде. Већ чујем лавеж AV AV AVAV AVAVAV AV сРБИ ОДОСТЕ У ЗАБОР-AV и у пизду материну. Гледам кроз прозор... србомрсци и бабе и деде што мисле да ће им ако залајемо бити боље. Срби дижите се или ће вам мађари хрвати роми и албанци изабрати смрт за Србију.. Александра Вучића. Ово је листић нас који смо већ мањина у сопственој држави , што ће морати да бежи ако овај победи.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5957
Приступио: мар 2006

Порука Коста 2.4.2017. 18:00

- ало, говнари? - опет вам криве бабе и деде?!

- па давно су била та времена, "гласаiте да вам се деца врате" (а децу заболе ку*рац да се враћаiу, но гласали да се отвори Београдски аеродром да брже дезертираiу.) Или акциiа: "сакриi баби личну карту" - креатори акциiе: Ђинђић-Коштуница - iер ће, iе ли, дементна баба да гласа за Слобу?!

- па сад треба да се радуiете што гласаiу бабе и деде - смањио им Вучић пензиiе, па су ваљда коначно бабе и деде на вашоi страни?!

- али не! - вама опет не ваљаiу бабе и деде?!

- поука: рђавом кур*цу и длака смета.

- иначе: изашао, гласао за Вучка - неће Шеки да се љути, зна и он да iе нереално да сада победи Вучића. Исто учинио и моi син - без консултациiе са мном! - каже: `тео сам за Шекиiа у првом, али се много ложе ова жута говна - боље одма` за Вучка.

- тако iе, синак! - то iе и моi став: да скратимо поступак, да не правимо од готовог вересиiу - да Вучић победи одма`, у првом кругу - да другог и не буде, ако Бог да!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Mlatko
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Mlatko 2.4.2017. 18:12

Стари су сенилни па их лако зајебу преко медија "вама је лошије ал ће вашим унуцима да буде много боље", другим народима је обећано комадање Србије ако гласају за Вучића ал ти што се хвалиш да си ретардиран стварно си цар...или реци који су к**** теби обећали.
Последњи пут изменио Mlatko дана 2.4.2017. 18:15, измењено укупно 3 пута.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 853
Приступио: јул 2015

Порука M-91 2.4.2017. 18:13

Коста ::- ало, говнари? - опет вам криве бабе и деде?!

- па давно су била та времена, "гласаiте да вам се деца врате" (а децу заболе ку*рац да се враћаiу, но гласали да се отвори Београдски аеродром да брже дезертираiу.) Или акциiа: "сакриi баби личну карту" - креатори акциiе: Ђинђић-Коштуница - iер ће, iе ли, дементна баба да гласа за Слобу?!

- па сад треба да се радуiете што гласаiу бабе и деде - смањио им Вучић пензиiе, па су ваљда коначно бабе и деде на вашоi страни?!

- али не! - вама опет не ваљаiу бабе и деде?!

- поука: рђавом кур*цу и длака смета.

- иначе: изашао, гласао за Вучка - неће Шеки да се љути, зна и он да iе нереално да сада победи Вучића. Исто учинио и моi син - без консултациiе са мном! - каже: `тео сам за Шекиiа у првом, али се много ложе ова жута говна - боље одма` за Вучка.

- тако iе, синак! - то iе и моi став: да скратимо поступак, да не правимо од готовог вересиiу - да Вучић победи одма`, у првом кругу - да другог и не буде, ако Бог да!

Јебо те пицоусти смрдљиви распали шиптарски педер у дупе црвено гнојаво комуњарско. :wink:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 853
Приступио: јул 2015

Порука M-91 2.4.2017. 18:27

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1389
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 2.4.2017. 18:39

Još jedan dokaz da su izbori najobičnija prevara. Jutros sam glasao ovde gde živim. Oko 9 me zove bivša komšinica sa bivše adrese da dođem da uzmem poziv za glasanje ?! Moja malenkost na toj adresi ne živi već 8godina.....
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 444
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 2.4.2017. 18:44

ne vidim problem, idi i tamo glasaj :D

ps.

ovaj kostici totalno prolupao, ko da je fizicar iz crtanih filmova il nekog sf-a sklj produkcije
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Yahoo [Bot] и 11 гостију