srpskinacionalisti.com

Ђорђе Вукадиновић сам своi маiстор, или: цензура на НСПМ

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Ђорђе Вукадиновић сам своi маiстор, или: цензура на НСПМ

Порука origin 13.5.2017. 15:30

Па Коста нема јаја , то би ваљда ти Вемо требао да знаш.
Отфикарили му када су ухватили црно бугарче како се педерише у вецеу.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970
Приступио: мар 2006

Порука Коста 13.5.2017. 22:03

- на тему:

Доктор Зоран Радовановић: У Србији нема загађења уранијумом - нема епидемије малигних тумора

- не пролази моi коментар.

Рђосав субота, 13 мај 2017 21:26

- оваi Радовановић iе потпуно у праву. Ниiе доказана никаква корелациiа - ни просторна, ни временска - између употребе ураниiумске мунициiе и учестаности оболевања од рака. Али - направљена iе нездрава атмосфера, ко не мантра о осиромашеном ураниiуму - таi ниiе добар Србин.

- исто као и "700.000 у Јасеновцу."

- исто као и "забрана повратка Срба на Косово."

- данашња генерациiа српских "национал-интелектуалаца" iе генерациiа медиокритета и бескорисних папагаiа. Окупљаiу се на квазинационалистичким саiтовима типа "НСПМ".

- доказуiем то годинама. И - доказао сам. Q.E.D.

- суiетне будале са НСПМ. Уништи их суiета, таi НСПМ не вреди више ни по` луле дувана.

- успешно сам их уништио, хехе...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 17.5.2017. 13:50

- е, са-ће сигурно Велики Демократа Ђ.В. да обiави моi коментар на тему:

Бриселски споразуми, српска брука и „македонски сценарио“

Рђосав среда, 17 мај 2017 13:46

- мало се прави луд наш "браво-Ђорђе"? Македонски сценарио, онако како га iе апострофирао Вучић - а и сви ми, него му сада Вукадиновић намерно изврће смисао - македонски сценарио iе, дакле, перманентни протест - демонстрациiе - две скоро изiедначене стране коiе iедна другоi оспораваiу легитимитет и легалитет власти.

- срећом, у Србиiи iе македонски сценарио избегнут убедљивом победом Вучића у првом кругу. Да су ДОСС-овци имали иоле бољи резултат од бедних Јанковићевих 16% - итекако би гледали македонски сценарио. Овако се покушаi делегитимизациiе власти завршио бесмисленим обуставама саобраћаiа пред Скупшином "око пола седам".

- зна то наш "браво-Ђорђе" него се прави. И: ничим се Вучић ниiе сврстао ни на страну пробугарске ни на страну прошиптарске македонске странке. А и зашто би? - просрпских у Македониiи нема. Не рачунаiући мањинску српску странку.

- "браво-Ђорђе" iе улетео у петљу личне мржње и сопствене фрустрациiе спрам Вучића. Неће му бити лако да се поврати...

- ево, чекам...
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10181
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 21.5.2017. 17:55

А какве овај форум има везе са твојом личном преписком са Ђокицом Влахом. Пошаљи му мејл...
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 22.5.2017. 11:10

- пуши ку*рац. Ђока Влах iе заузео добар део политичког простора на Интернету, и нема му се где одговорити.

- сем овде, на запуштеном Ненадовом форуму.

- а прате "они тамо" са НСПМ, виде они шта се овде пише. Ич се ти не секираi.

- дакле: не iеђ` го*вна, него пиши ако имаш шта да пишеш. А iа ћу Ђоку Влаха да отерам из iавног простора. Или ћу га маргинализовати, скроз.

- тако сам зацртао...

.................

- едит: а таква говна као што iе ЂорЂе Вукадиновић - таква говна производе iош много малих гована. Као што си Ти.

- Ти ли беше веруiеш да iе Тито "забранио Србима повратак на Косово"? - веруiеш. Дакле, и Ти си iедно мало говно коiе iе "изасрао" Велико Го*вно Ђорђе Вукадиновић.

- Ти ли беше Веруiеш у "Дрезденски конгрес" из 1928-ме, као узрок свих зала? - веруiеш. Па то те iе Велико Говно научило да веруiеш. Да будеш мало говно.

- и тако даље. Не гањам iа њега што ми iе одватан као лик (а iесте одвратан, врећа гована) - него зато што iе велика политичка штеточина.

- толико...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 22.5.2017. 20:38

Па стани Коста зар ти немаш свој блог , ено ти га до миле воље демистификуј кога и шта хоћеш и престани више да загађујеш овај некада респектибилни форум својим фекалијама.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 22.5.2017. 21:02

- заборавио сам коiи ми iе блог. Жив ми Ти.

- ако имаш записано, подсети ме. Пошаљи линк. Да га реактивирам.

- мислим да iе било нешто у стилу "Време будала", али не знам ни да ли постоiи, ни да ли ради.

- ето тако. Живот. Много `тео, много започео...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 262
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 23.5.2017. 11:37

origin ::Па стани Коста зар ти немаш свој блог , ено ти га до миле воље демистификуј кога и шта хоћеш и престани више да загађујеш овај некада респектибилни форум својим фекалијама.

Овде је тема да ли нспм гаји цензуру, а сви знамо да је гаји и то брутално. То је тим горе јер се издају за борце за демократију (и у много других ствари јесу у праву). Али, да су љигави и покварени, сујетни до бола, да у тој ствари (цензура) су идентични као Вучић кога пљују - ЈЕСУ! У тој ствари, тај Коста (ја га зовем Коста-шиптар), кога овде нападаш ад-хоминем, је тотално у праву. (иначе, пошто видим да људи ствари схватају лично, тај исти Коста мени жели да умрем, тако да не мислиш да га лично браним.)
Јер, таквим нападима на њега, постајеш исти као и он, и он се мени на свим темама обраћа са 'се.роњо, жуто гов.но . . .' онда се те његове фекалије ништа не разликују од твојих . . .

Док се албанци који се мрзе међусобно најстрашније, очас посла договоре око тиранске платформе, око противљења демаркацији са Црном Гором . . . дотле срби један другог неће да објаве и напушавају се . . .
Нема тог албанца који би пристао да буде влах, само да уђе у албанску скупштину (као она сомборска пи.чка). Нема тог албанца који би пустио српску заставу у некој општини у албанији, (као Вучић-пич.ка који не хапси Муслијуа који руши Србију). Ниједан србин није изашао на улицу (укључујући у мене) због тога.

Е, зато ће албанци да победе.
Змија се бије у главу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 23.5.2017. 18:53

imenijevazno ::Овде је тема да ли нспм гаји цензуру, а сви знамо да је гаји и то брутално. То је тим горе јер се издају за борце за демократију (и у много других ствари јесу у праву). Али, да су љигави и покварени, сујетни до бола, да у тој ствари (цензура) су идентични као Вучић кога пљују - ЈЕСУ! У тој ствари, тај Коста ...

- ма да, бре, таi Ђокица - велики борац за националну ствар, трте-мрте, шио-ми-га-Ђура - види га како изгледа:

Слика

- а млађи iе од мене седам година! Ало, бре? - он `62-го, iа `55-то?! А еве ме как`и сам iа, са ускоро пуних 62 године (добро де, мало ме ударило сунце па мало жмиркам, а и алкохол iе ту - пиiем 2 литра пива дневно минимум, плус две конзерве кад су врућине, па iутарњи вискић - пута три - уз кафицу, ниiе мени лако, мораш да ми даш "попуст", хехе) :

Еве ме.jpg

- па сад ти види! Нешто не веруiем "националним борцима" коiи изгледаiу као вепрови, сасве подваљак... - шта, он се - као - много секира за Србиiу?! - па се од секирациiе гоiи?

- иди бегаi...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15388
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 26.5.2017. 18:09

Коста што користиш слику овог норвешког комунисте Олсона Сингемуда. Има твоја слика сас твоју бабу на протести.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 6.6.2017. 21:25

- хехе... - шта iе, Вемо, теби личим на неког Норгеа? - еби га, ми Бели Срби смо такви, чисти Ариiевци. Нисмо се мешали сас Турци.

- ми планинци смо очували словенску расу међ` Србљем! Ови из низине се потурчили, еби га, црни Азиiати. Користили Турци право прве брачне ноћи (шетање опанака?)

- ми нисмо пристали. Па смо збрисали у планине. Моiа кућа на 1313 метара. Ако ми веруiеш...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15388
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 6.6.2017. 23:58

Сигурно ти Силиконац направио неку џаду до куће кад си оволико залего за њега. Ал ће се брзо разочараш у ту банду што влада сос Србију. Живи били, па видели.
А што се јуедиш око ове војвођанске будале. Он плаћа закуп простора и одређује правила.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 7.6.2017. 0:52

vemavuk ::Сигурно ти Силиконац направио неку џаду до куће...

- направио, ниiе да ниiе направио. И тек ће ми направи. Предеiане - Рупље - Црна Трава, то iе пут са наiдужом историiом у Србиiи - неки посланик из Рупља iе поставио питање тог пута iош тамо негде око 1905-те или 1910-те, не знам тачно, у Народноi Скупштини Краљевине Србиiе - и ники га ниiе направио до Вучића! Ове године ће га заврши. Фали само хабаiући слоi.

- мало ли iе?

- а оног крмка Вукадиновића има да урнишем. Пази шта ти кажем!
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 444
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 25.7.2017. 21:33

нема нам деде? ај да му мало дигнемо притисак :D

Đorđe Vukadinović - Vučić želi da vlada kao neki diktator u Severnoj Koreji!

https://www.youtube.com/watch?v=wtUy7n1gWKY
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 26.7.2017. 12:07

- iебо те деда.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?