srpskinacionalisti.com

Ђорђе Вукадиновић сам своi маiстор, или: цензура на НСПМ

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5983
Приступио: мар 2006

Re: Ђорђе Вукадиновић сам своi маiстор, или: цензура на НСПМ

Порука Коста 9.1.2017. 12:46

- чекам да се на "демократском" (демократски уређиваном) саiту НСПМ поiави моi коментар од iутрос, а на ову глупост Петричићеву:

http://www.nspm.rs/hronika/dusan-petric ... -mesa.html

Рђосав понедељак, 09 јануар 2017 11:29

- даклеМ, оваi жутаћ Петричић iе постао идол већине коментатора на НСПМ?!

- далеко сте догурали, господо коштуњаре! И само iош да обновите ДОСС, па шерпе и лонце у шаке и пиштаљке у уста...

- дочекаћу ваљда, а? Ипак iе таi Ђ.В. iедан диван човек, демократског светоназора, и тако то. Ниiе врећа гована, илити: iош iедан панонски говнар, као онаi други Ђорђе...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 10.1.2017. 12:53

Коста ::- дочекаћу ваљда, а? Ипак iе таi Ђ.В. iедан диван човек, демократског светоназора, и тако то. Ниiе врећа гована, илити: iош iедан панонски говнар, као онаi други Ђорђе...

Лајте кере варошанке... 8)
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 14.3.2017. 0:34

- Ђокица Плитка Материца (да се ебе ал` да му не уђе) неће да обiави оваi коментар, на теми: http://91.222.7.145/hronika/vojislav-se ... elima.html

Рђосав понедељак, 13 март 2017 23:03

- Шешеља нико и никад ниiе победио у ТВ-дуелу. Тврдим iа, са своiе 62 године животног искуства, верни пратилац наше политичке сцене.

- зато га и мрзе. Што не могу да га победе.

- из сличних разлога сам и iа банован овде, на НСПМ. Ђокици iе било лакше да ме бануiе него да ме добиiе у фер-расправи.

- поука: не можете победити Шешеља у ТВ-дуелу. Не можете победити Рђосава у расправи на форуму.

- можете само да нам...

- велики демократа, ова врећа гована Ђорђе Вукадиновић. Конечно...
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 445
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 14.3.2017. 1:39

kme, kme.
idi pa se zali vucicu; ili ti ova tema sluzi kao podsetnik, pa ces nagodinu da izdas publikaciju "zbirka ne objavljenih komentara" by professor Monkey4Dhead.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 14.3.2017. 1:47

- жутаћ? - iеди говна. И гласаi за ДОСС...

- едит: необiављених се пише. Састављено. Ви жутаћи сте неписмене (не писмене?!) будале...
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука Lurking 14.3.2017. 11:57

- поука: не можете победити Шешеља у ТВ-дуелу. Не можете победити Рђосава у расправи на форуму.

Уста моја хвалите ме... :mrgreen:
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 272
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 14.3.2017. 12:44

Цензура постоји и врло је покварена.

Ево зашто. Вукадиновић (и Антонић) говори истину, паметан је, и веома аргументовано критикује Вучића. И све остале. Кад нешто подржава, такође има здраворазумске аргументе. Дотле је све ок.
Али, кад му се нешто не свиђа, онда најгори диктатор и аутократа избија из њега, понаша се горе него исти тај Вучић кога критикује, некад ми се чини да ће пре информер објавити критику Вучића него нспм Вукадиновића. Е, то је проблем.
То је лицемерје, шизофренија, двоструки стандард ... Какав је он демократа, ако може само по његовом. Отприлике као када попови пре подне држе проповед, а поподне силују децу. Мислим, за Вучићевића отпочетка знамо да је говедо, силовао би и рођену мајку/сестру/ћерку да му Вучић затражи. А овај се издаје за финог, а фини је к****.

Даље, јаког сам дојма да је Вукадиновић и карактерно обична пичкица. Као последња сецикеса је покушао да се угура ономад у парламент, са неком влашком причом. Сада нема муда да отворено неког подржи, јер се боји да не изгуби подршку читалаца нспм. Није у стању ни да докторира. Није то одсуство морала, то је баш одсуство муда.
Змија се бије у главу.
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука Atreid 14.3.2017. 15:10

^^

mislim da je podrzao jeremica, onako neformalno, za sada bar, bio je na mitingu/konvenciji u kragujevcu.

Коста ::- едит: необiављених се пише. Састављено. Ви жутаћи сте неписмене (не писмене?!) будале...

u jeeeeeeeeee, mali tajpo i odmah vredjanje...

ps.

neobJavljenih se pise, bar na srpskom.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 14.3.2017. 17:13

- neobJavljenih се пише на хрватском. Идиоте!

- српски се пише ћирилицом. Дебилу...
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука Atreid 14.3.2017. 22:38

kad je neko prost...

hrvatski jezik ne postoji, a srpski fala bogu moze da se pise na dva nacina.
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука Lurking 15.3.2017. 10:07

Коста ::- neobJavljenih се пише на хрватском. Идиоте!

- српски се пише ћирилицом. Дебилу...

Ето шта се деси кад природњак хоће да се бави језиком, а не зна. [-X Држ' се Коста своје физике, у српски се разумеш к'о Марица у ... :mrgreen:

Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10182
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 15.3.2017. 20:11

Рђосав понедељак, 13 март 2017 23:03

- Шешеља нико и никад ниiе победио у ТВ-дуелу. Тврдим iа, са своiе 62 године животног искуства, верни пратилац наше политичке сцене.

Шешељ уопште није ни приближно добар у дебатама како се представља. Углавном хвата на галаму и личне нападе. Ђинђић се добро спремио за дебату са њим пред изборе 2000. и може се рећи да га је надвладао, а и један Ненад Чанак је могао лако са њим да се подјебава јер су сличне природе.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3145
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 15.3.2017. 20:13

И покојни Батић је знао како против војводе, истим стилом - клеветама и полуистинама.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 15.3.2017. 21:18

- еее, говеда iедна. Ако ви "памтите" да iе неки Батић, Ђинђић или Чанак победио Шешеља у ТВ-дуелу - то само значи да имате говна у глави, уместо мозга.

- Шешељ iе сву троiицу разiебао. Обрисао патос. Утрљао у земљу. Али то, изгледа, ниiе стигло из ваших жутих дупета до ваших жутих мозгова.

- жути мозак. Жута говна. Свеiедно, исто му дође...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3145
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 15.3.2017. 21:27

Мајмуне: одiеби.
ПретходнаСледећа