srpskinacionalisti.com

Ђорђе Вукадиновић сам своi маiстор, или: цензура на НСПМ

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3862
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Ђорђе Вукадиновић сам своi маiстор, или: цензура на НСПМ

Порука origin 20.9.2019. 17:42

Твој проблем је што ја нисам тужан, али и то што си ти ружан.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1496
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 23.9.2019. 20:39

za Origin-a Zašto ne koristiš moj prvi potpis u raspravama sa pojedincima?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6404
Приступио: мар 2006

Порука Коста 7.12.2019. 17:38

- да видимо да ли ће Ђокица Врећа Гована да обiави оваi пост, на тему:

Горчин Стојановић: Косово је држава и никада више неће бити у територијалном саставу Србије

Рђосав субота, 07 децембар 2019 16:34

- Горчин iе син извесног Лесковчанина коiи iе радио на Са-телевизиiи (мање познат од другог презимењака) и маiке Муслиманке (данашњим речником: Бошњакиње) из беговске фамилиiе Бушатлиiа. Наводно су сауди-арапског порекла (отуд изразито црне црте) и држали су силне поседе у Бушату, у Албаниiи, па прешли у Херцеговину (Витина.) Причао ми "Буш", његов уiак, универзитетски професор. Ноћио сам у тоi кући, неке давне године кад iе Горчин био у ЈНА.

- наравно, сви су живели у Сараiеву и - деведесетих - огорчено мрзели српске "папке" коiи "гранатираiу Сараiево". После iе ипак прешао у Београд, и велику кариiеру направио. Изгледало iе да се мало "посрбио" - али оваi иступ говори да iе био и остао "прави Сараiлиiа" коiи Србе сматра за сво зло иначе баiковите и сложне БиХ.

- ево чак ни Лека, стари ДС-кадар, не би дао Косово. Горчин би, наравно. Знаковито, а?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6404
Приступио: мар 2006

Порука Коста 11.12.2019. 13:58

- iош iедан пост, на тему: Ђорђе Вукадиновић: Ако Вучић и Брнабићка примају и „Курту и Мурту“, од Блера, Шредера до Клинтона и Курца - могу ваљда да поразговарају и са ветеранима коiи Ђокица Врећа Гована неће да обiави:

Рђосав среда, 11 децембар 2019 11:24

- аууу, Ђокице, на шта си ти спао?!

- суiета iе маiка глупости...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију