srpskinacionalisti.com

Запад у Београду спрема нови „Пети октобар”

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Re: Запад у Београду спрема нови „Пети октобар”

Порука Sistem 18.2.2016. 22:22

За Устав је тачно, то је обећао западу да ће да уради ако му дају преговоре, који се неће завршити наредних 10-15 година а тада ће постојати две ЕУ. Ми ћемо бити у небитној без КиМ. Али њему је битно за изборе после којих планира да мења Устав. Ено Мађари већ највљују већа овлашћења Војводине.

Изблокирао је референдум у РС због запада и Арапа, који му шаптају на увце. Бојим се да ће за арапски новац да растури РС.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 18.2.2016. 22:58

Да, Пастор најавио да ће Војводина добити извршну, судску и законодавну власт то су елементи државности.Изгласаће закон о финансирању Војводине и ето Срба у новој држави неће бити свесни шта их је снашло.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 19.2.2016. 15:12

Горан ::Да, Пастор најавио да ће Војводина добити извршну, судску и законодавну власт то су елементи државности.Изгласаће закон о финансирању Војводине и ето Срба у новој држави неће бити свесни шта их је снашло.

Када и где је ово изјавио?
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 19.2.2016. 16:50

Sekretar ::Када и где је ово изјавио?

http://www.blic.rs/vesti/politika/pasto ... ma/gllw19m
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1226
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 20.2.2016. 15:12

vemavuk ::Онда Динкић повећава плате у војсци 2004. године, а наше пензије не ускађује са тим повећањем како је налагао Закон о усклађивању пензија.

A ja sam provokator? Ustaski?
Mozda je i to bolje nego vaska ili pijavica.

Koju ste to drzavu odbaranili da ste zasluzili penzije?

Propala "porodicna manufaktura crnog hleba ( Titina SFRJ) propali ste i vi. Nema penzija i tecka.
Okreni se po svetu i videces da radnici propalih firmi nemaju penzije. Rukovodstve je penzione fondove pojelapre zatvaranja firmi.
Kosta je u pravu. Penzije su socijala kada se isplacuju iz drzavnog budzeta i to je to. Nema nastavka. Nema "Farma #2".

A da se vratis malo na temu sta nam "Zapad"" sprema?

PS JA sam radio sto i ti, ali pod zakletvom kraljicu i penzija je sasvik OK ( 3000 evrica). Mozda si trebao da se i ti zakunes nekoj boljoj zastavi? A mozda je to i zbog toga sto ste se zakletve drzali samo do prve penzije?
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6305
Приступио: мар 2006

Порука Коста 20.2.2016. 16:03

Kolya ::
vemavuk ::Онда Динкић повећава плате у војсци 2004. године, а наше пензије не ускађује са тим повећањем како је налагао Закон о усклађивању пензија.

Okreni se po svetu i videces da radnici propalih firmi nemaju penzije. Rukovodstve je penzione fondove pojelapre zatvaranja firmi.

- а код нас имаш пропали ЈАТ - у којем су плате биле ехе-хеi! - и на основу тих ехе-хеi плата сада имаiу ехе-хеi пензиiе - а цела Држава (и сви ми као порески обвезници) смо морали да санирамо губитке тог ЈАТ-а! Значи, код нас су пензиiе "окамењена неправда": ем фирма пропала, ем свима нама падне на терет, ем се бивши радници нафатирали док су радили - ем сада имаiу наiвеће пензиiе! Да попи*здиш...

Kosta je u pravu. Penzije su socijala kada se isplacuju iz drzavnog budzeta i to je to. Nema nastavka. Nema "Farma #2".

- `фала лепо. Кажу да iе код нас само 40% из прилива у пензиони фонд, а 60% из буџета. Дакле, Држава у принципу може да смањи све пензиiе на ниво од 40% - и да iоi нико не може ништа.

- али зато наши пензоси ишли у Стразбур, да туже Државу? - а овамо, као, патриоти и против ЕУ? - па како сте против ЕУ кад правду тражите у ЕУ? Iа своiу државу никад не би` тужио некоi европскоi институциiи, па каква год да iе власт овде у Државу. Мислим, ако ми не ваља моiа Држава - борићу се да iе променим. Мислим, власт. Али пензионерске тужибабе тужиле Србиiу у Стразбуру? - па то ко они пожаревачки Отпораши што су десет пута наплаћивали своiе "воiевање" за "демократиiу"...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1226
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 21.2.2016. 0:58

http://www.blic.rs/vesti/srbija/radnik-prijavio-vlasnika-firme-radimo-na-crno-i-po-15-sati/kxx96de

Samo pazljivom citaocu ne moze da promakne da su ovakvi likovi verovatno lupali u serpe i 5 Oktobra i da sada kukaju.

I u zemlji Dominikani, gde provodim ljute kanadske zime niko ne radi za 25.000 Din ( $12.500RS), cak ni Haitanosi.
\Srbija je postala gora kolonija od osvedocenih kolonija i polja secerne trske.

Da li onda Srbiji treba Zapad da priredjuje ili priprema novi 5 Oktobar?
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију