srpskinacionalisti.com

Систем отворене крађе

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1166
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Re: Систем отворене крађе

Порука Lurking 20.12.2017. 16:58

Наравно не '45, али крајем '80-их најкасније, међутим Слоба и још гомила других вајних политичара и "визионара" изгледа су преспавали пад Берлинског зида, Вучић је ето тек пре неку годину сазнао. То што је "форум националиста", не значи да је "форум шта је баби мило", "форум ја теби сердаре" итд, мислим ако јесте онда и није битно.
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1903
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 20.12.2017. 18:54

Lurking ::Наравно не '45, али крајем '80-их најкасније, међутим Слоба и још гомила других вајних политичара и "визионара" изгледа су преспавали пад Берлинског зида, Вучић је ето тек пре неку годину сазнао. То што је "форум националиста", не значи да је "форум шта је баби мило", "форум ја теби сердаре" итд, мислим ако јесте онда и није битно.

Милошевића данас поштују људи који су деведесетих година били против њега. Слободан Антонић је написао сјајну књигу "Милошевић, још није готово". Желео је да води независну политику, због тога је и био трн у оку јудео-западу.

Буди поштен, па признај за кога гласао деведесетих година, и након 2000. Вероватно за СПО.
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 20.12.2017. 19:17, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3769
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 20.12.2017. 19:06

У процесу се мало зајебо па олучујуће допринео стварању РС (за коју Бошко на кога овде многи дркају каже да је "највећа српска победа у задњих 100 година") ал'добро сад, нећемо цепидлачити

А оних 17.000 српских младића који оставише кости диљем БиХ током три године очито нису радили ништа?
Да се Преподобни питао, још 1993. била би потписана Венс-Овенова мапа са некаквих пет провинција-енкалава, а данас би имао муслимане на Дрини од Зворника до Прибоја.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 20.12.2017. 20:02

Зорад ::
1. А оних 17.000 српских младића који оставише кости диљем БиХ

2.Да се Преподобни питао, још 1993. била би потписана Венс-Овенова мапа

1.Без помоћи СРЈ не би било ни РС, без обзира на број погинулих, то је ваљда и будали јасно...

2. Да се Караџић питао још 1992 би био потписан Кутиљеров план који није био ништа бољи од Венс-Овеновог. Чак шта више: пристанак на Кутиљеров план је била једна од главних теза Караџићеве одбране јер је он ето "пристао" а "Алија није"...

Бај д веј: говорити о "Милошевићевој политици" а не узети у обзир све релевантне факторе (санкције, притиске, запдне геополитичке планове, подршку Запада усташама и џихадистима, акције НАТО-ве војне машинерије итд.) је тешки кретенизам...

ПС. Луркинг, за тебе је као бившег еспеовца и досовца форум У92 прикладнији, топло ти га препоручујем...
Последњи пут изменио Republikanac дана 20.12.2017. 20:10, измењено укупно 3 пута.
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 20.12.2017. 20:08

Републиканац, да ли си током деведесетих година гласао за СПС или СРС? Мој отац је на првим вишестраначким изборима гласао за СПС. То је учинио и 1992. 2000. је скоро цела фамилија гласала за Милошевића.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.12.2017. 20:10

1.Без помоћи СРЈ не би било ни РС, без обзира на број погинулих, то је ваљда и будали јасно...

Нисам ја спорио помоћ из СРЈ (које додуше од августа 1994. године више није ни било), већ тезу да је Милошевић одлучујуће допринео стварању РС. Да народ није имао велику одлучност, од Српске не би било ништа.

2. Да се Караџић питао још 1992 би био потписан Кутиљеров план који није био ништа бољи од Венс-Овеновог. Чак шта више: пристанак на Кутиљеров план је била једна од главних теза Караџићеве одбране јер је он ето "пристао" а "Алија није"...

Тачно, али Караџић је на то пристао у моменту када је рат тек отпочео и ситуација била нејасна. Пристао је, друга страна је одбила, па је у тој првој фази најебала. Када је Преподобни почео да притиска да се прихвати Венс-Овенов план, ситуација је била драстично измењена.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 20.12.2017. 20:26

Нисам ја спорио помоћ из СРЈ (које додуше од августа 1994. године више није ни било), већ тезу да је Милошевић одлучујуће допринео стварању РС. Да народ није имао велику одлучност, од Српске не би било ништа.

Тачно, али Караџић је на то пристао у моменту када је рат тек отпочео и ситуација била нејасна. Пристао је, друга страна је одбила, па је у тој првој фази најебала. Када је Преподобни почео да притиска да се прихвати Венс-Овенов план, ситуација је била драстично измењена.

Свака част народу али без помоћи СРЈ ни његова одлучност не би била довољна. А помоћи је било и након августа 1994, па то данас свако жив зна (не мора више да се крије од Амера). Да није, РС би пукла до краја 1994...

Када је "Преподобни" почео да притиска и будала је знала: што време буде више протицало наши ресурси ће се топити а непријатељеви расти. Приде што се још те 1993 спомињало бомбардовање РС (чак и БГ-а). "Преподобни" је и те факторе узео у обзир...

Српски родољубе, гласао сам за СПС (иако је било момената када и нисам био баш најзадовољнији њиховом политиком). Нисам могао за Шешка. Милошевић је био господин човек и прави државник а Шешко примитивац који је лупетао о "реторзији", протеривању националних мањина, бомбардовању Кршког, Рима и Беча итд. Нарочито ми се смучио кад је угризао руку која га је хранила и кад је лупетао да је требало одбити Дејтонски споразум (а данас га хвали)...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.12.2017. 20:38

Свака част народу али без помоћи СРЈ ни његова одлучност не би била довољна. А помоћи је било и након августа 1994, па то данас свако жив зна (не мора више да се крије од Амера). Да није, РС би пукла до краја 1994...

Значи Срби у Србији су заслужнији од Срба у Српској за стварање Српске? Занимљива теза.

Када је "Преподобни" почео да притиска и будала је знала: што време буде више протицало наши ресурси ће се топити а непријатељеви расти. Приде што се још те 1993 спомињало бомбардовање РС (чак и БГ-а). "Преподобни" је и те факторе узео у обзир.

Бомбардовање? Па што онда зарати са НАТО пактом 1999. ако је бомбардовање Београд проблем?
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 20.12.2017. 20:46

Републиканац, будали је јасно, али будали над будалама није.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 20.12.2017. 20:48

Републиканац, Шешељ је био само издувни вентил за народне масе. Није непознато да је владајући режим помагао радикалима. Било им је у интересу да имају услужну опозицију. СПО је имао другог финансијера, на западу!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.12.2017. 20:50

Републиканац, будали је јасно, али будали над будалама није.

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 20.12.2017. 20:57

Будала над будалама се сама јави :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.12.2017. 20:57

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 20.12.2017. 20:59

Зорад ::ПКИИМБ

Је.бо те чика Коста. Ал пази, он је.бе горе од ане :D
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 20.12.2017. 20:59

1.Значи Срби у Србији су заслужнији од Срба у Српској за стварање Српске?

2.Па што онда зарати са НАТО пактом

1.Шешко је фино рекао у Хагу: "Без Слободана Милошевића не би било ни РС". А ја се с тим мишљењем слажем.

2. Па можда зато што му је НАТО напао земљу...

Српски родољубе, Шешкова највећа заслуга деведесетих је демонтирање про-западне опозиције (нарочито у периоду 1991-1993). Тај посао је заиста радио мајсторски, дупе им је померао...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију