srpskinacionalisti.com

Систем отворене крађе

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1903
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Систем отворене крађе

Порука Српски родољуб 14.12.2017. 6:36

Ћурувија и Стамболић? Не зна се ко је био већи издајник. Мртва трка. Ако мислиш да је само Слоба убијао такве људе, грдно се вараш. Путин је такве одавно смакао. ;-) Такви не смеју да писну у Русији. О Белорусији код Лукашенка да и не говорим.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.12.2017. 11:39

Шта бре филозофирате. Ствар је јако проста. Немачка је Балкан увек сматрала својом интересном сфером пошто јој је сфера потребна да би поред економске била и ткз политичка сила. Када су за разбијање Србије и тотално уништења Срба добили и подршку амера морало је овако да буде. Могао је Слоба да уради било шта, исто би било. Слоба је сачувао највише што се могло сачувати, а све се до данас одвија како је лепо и јасно објаснио у свом опроштајном обраћању Народу. Послушајте с времена на време тај говор и све ћи бидне јасно.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1166
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 14.12.2017. 12:44

vemavuk :: Слоба је изгубио све што се могло изгубити

Сад је боље
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 14.12.2017. 17:45

Lurking ::
vemavuk :: Слоба је изгубио све што се могло изгубити

Сад је боље

одакле си извукао овај цитат. служиш се подмуклостима.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 480
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 14.12.2017. 21:38

Српски родољуб ::Ћурувија и Стамболић? Не зна се ко је био већи издајник. Мртва трка. Ако мислиш да је само Слоба убијао такве људе, грдно се вараш. Путин је такве одавно смакао. ;-) Такви не смеју да писну у Русији. О Белорусији код Лукашенка да и не говорим.

Ммммммм. Ово није тема, али хоћу да одговорим.

Види, Српски родољубе, прво, ја не мислим да су та двојица били издајници. Али, добро, да не бих ширио причу а и за сврхе ове дискусије, нека буде да су они заслуживали неку лекцију. Е. Ваљда онда постоји нека листа приоритета, мајка му стара.
Да ли је прво требало обрачунати се са Тачијем, Харадинајем, Чекуом, Орићем, Готовином . . . и њима сличнима.
Две су ствари сигурне.
1) Нема шансе да поверујем да је Слоба скинуо ону двојицу из 'издајничких' разлога. Он је то урадио из унутрашње политичких, дакле из свог себичног интереса, а не зато што му је било стало до српских интереса.
2) Ако је већ хтео с неким да се обрачунава, онда је требало да иде по листи приоритета.

Шиптари, усташе и муџахедини, прво побију своје непријатеље, па се онда обрачунавају међусобно.
А Слоба је као онај јадник што га шеф малтретира, па пошто не сме ништа да каже, дође кући па пребије жену и децу. Не да је јадно, него је јадно на куб. Повраћа ми се.

Тај Милошевић - ако му је уопште био циљ да брани српске интересе (што ми делује као прилична научна фантастика - је то урадио најгоре на свету. Оно, сјеб'о нас је најстрашније. Где је он србе бранио, срба више нема.

п.с. Путин је ушао у ону Јужну Осетију (или где већ) као добар дан. Крим је вратио а да нико није стигао ни да кине. А, мада не знам детаље оног Литвињенка са полонијумом, мени делује да је тај шпијунчић много вукао ђавола за реп. Е, ђаволу је пук'о ку.рац, јбга, тако то иде . . . Ухапсио Ходорковског за пример, нико није смео да писне. И да видиш после како су сви мирни као бубице, кад каже 'дај ми оловку', овај врати оловку.
А Слоба . . . му није ни до ку.рца. Није то ствар што Путин има војску. И Слоб је овде по Србији могао да уводи ред. Али, није хтео.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 14.12.2017. 22:02

Не жалим ни Стамболића, а још мање Ћурувију. Стамболић је био права комуњара, нешто попут оних Троцкиста. Ћурувија је био исто што и Петар Луковић, нека блажа верзија. Уз то се и није декларисао као Србин, већ као Југословен. Тесно је сарађивао са осталим другосрбијанским шљамовима у земљи.

Како се није обрачунао са Шиптарима? Зар си заборавио колико их је протерано током 1998. и 1999. године! Гарантујем ти да се ниједан Шиптар не би вратио да није потписан Кумановски споразум!

Ово за Путина и Лукашенка је истина. Тамо не постоје руске Ћурувије и Стамболићи. Одавно су смакнути.

Милошевићу се свашта може приговорити. Али, нико не може оспорити да смо до 2000. били независна држава. Због тога смо били трн у оку јеврејско-америчком шљаму, њиховим марионетама. Сви владари који су водили независну политику супротну њиховим интересима су тако пролазили. Садам Хусеин, Гадафи, покушали су слично да направе и са Асадом! Северна Кореја је исто тако слободна од јеврејског јарма, на све начине покушавају да их униште.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 14.12.2017. 22:16

Српски родољуб ::Како се није обрачунао са Шиптарима? Зар си заборавио колико их је протерано током 1998. и 1999. године! Гарантујем ти да се ниједан Шиптар не би вратио да није потписан Кумановски споразум!

Човече, па како се обрачунао? Је л' видиш да су нам отели КосМет? Па управо и јесте поента што је потписан Кумановски споразум! Џабе је он протеривао, кад су се они на крају опет вратили. Мислим, и Хитлер је побеђивао у почетку . . . ал' на крају знамо шта је било.
Слоба је својом глупом, погрешном и - у резулату - драматично антисрпском политиком, потпуно очистио србе из Хрватске, са Косова . . . па и из Црне Горе је почео, ако мене питаш. Изгубио начисто!

А што се тиче независности . . . Она је, очигледно, ако је и постојала, била привремена и пролазна. А не мораш бити Русија да би био независан. Бошњаци су ти најбољи пример, они су нашли заједнички језик са јенкијима и таљигају. А немој имати никакве дилеме, ти алијини и бакирови муџахедини мрзе американце више него ти. Само, они играју паметно. Кад и ако буде од бошњака зависило, американци ће да буду побацани у високу пећ, у то сам сигуран као у смрт.
И, да ти право кажем, прилично сам сигуран да је то америчким властима много јасније него што ће мени икад бити. За америчке грађане већ нисам тако сигуран . . .
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 14.12.2017. 22:25

Није требало потписивати Кумановски споразум, требало је ићи до краја! То му највише замерам.
Хитлер је изгубио јер није хтео да слуша своје генерале, напао је у погрешном тренутку СССР. Тај корак га је скупо коштао...

О Милошевићу данас позитивно мишљење има и Слободан Антонић. Прочитај књигу "Милошевић, још није готово". Јасно се може закључити да и Антонић сматра да смо до петок октобра били независна држава.

Знаш шта, ти Шиптари ће вечно памтити нашу војску и полицију. Верујем да их ухвати крв у жилама када се сете Посебних јединица полиције. ;-)

Промениће се једнога дана однос снага у свету. То ће бити црни петак за њих.

БиХ је монструм држава, коју одржавају на апаратима светски моћници зарад њиховог интереса. Све је сем независне државе!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3769
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 14.12.2017. 22:37

Није требао да капитулира, али ни да улази у рат који ни теоријски нисмо могли да добијемо.
А бојим се да ми "промену односа снага у свету" нећемо ни дочекати као народ.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 14.12.2017. 22:40

Ок, легитиман је тај твој став. Али, би ли био спреман да у том случају Београд заличи на Стаљинград из фебруара '43? А и цела Србија? По мени, није разумно ићи главом кроз зид. Индијанци то добро знају. Схватили смо и ми 6. априла ономад.
Хм, ПЈП. Мислим, можда шипци и имају лоше искуство са њима, али каква је корист српског народа у томе? Нема је, срби су Космет тада изгубили . . . боли шипце кита за ПЈП. Сад упадну повремено, убију по неког полицајца или жандарма, краду шуму и праве нас будалама . . .

Узгред, моје је мишљење да није било доброг момента да се нападне Русија, Хитлер би се ту зезнуо у свакој варијанти, русе није требало чачкати . . . ал' добро, широка је то тема.

Што се тиче односа снага, није да се не слажем, али има шта се може радити и у међувремену, а и чак и када до њега дође, опет неће они да нам га врате са машницом, уз бозу и баклаве.

Ма поента је да су бошње нашле заједнички језик са јенкијима, терају своју причу.
(Ево, чак и ово око Јерусалима, Мустафа Церић написао оно писмо Трампу . . . и опет ће они да се нађу а срби ће да испадну грбави).

Ок, Зораде, све си нам рекао, само нам ниси рекао а шта јесте требало да уради.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.12.2017. 23:07

Тешко је то рећи и сада бити паметан шта је било боље.
Али или је требало појести говно и капитулирати у Рамбујеу без рата и разарања, или ако се ушло у рат, онда ићи до краја и не капитулирати када је нестала струја на Дедињу. Овако смо и разбуцани и капитулирали под још горим условима.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 15.12.2017. 9:10

Што се тиче Другог светског рата, требали смо поступити као Бугари. Да будемо на Хитлеровој страни, али да војску не шаљемо на Источни фронт. Наравно, неке уступке смо морали направити тада. Немачка нам је нудила и проширење. Британска служба је искористила наивност наших будала и гурнула нас у непотребни рат. Где су после били ти вајни "пријатељи"?

Само немој да поредиш Нато и тадашњи Трећи рајх. Нато је само један од инструмената глобализације, јеврејско-америчка марионета. Исто као и ММФ, ОЕБС...

Споразум у Рамбујеу је био такав да ниједна нормална држава не би могла да га прихвати. Да, био бих спреман ићи до краја. Никада нисам био присталица капитулације.

Бошње су само њихове марионете. Ти заиста верујеш да је БиХ држава?! Смешно!

Знаш како су прошли Гадафи, Садам Хусеин, врло добро ти је познато шта се сад дешава у Сирији. Сви они су желели да виде независну полутику, слободну од јеврејског јарма. Да ли то значи да је и њихова политика како рече "наопака"? Да ли и Омар ал Башир води такву политику, пошто је од стране запада означен као неко ко је извршио "геноцид". У очима истих је и Лукашенко европски "диктатор".

П.С сећам се да си написао да би гласао за Јанковића уколико уђе у други круг. Видиш, ја не бих никада. Која је разлика између њега и Вучића? Нема је! Исто зло. Исто сра*е, друго паковање. Имају заједничког газду!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 15.12.2017. 17:20

Зорад ::

Тешко је то рећи и сада бити паметан шта је било боље.
Али или је требало појести говно и капитулирати у Рамбујеу без рата и разарања, или ако се ушло у рат, онда ићи до краја и не капитулирати када је нестала струја на Дедињу. Овако смо и разбуцани и капитулирали под још горим условима.

Шта бре сереш. Рамбује и Дејтонски споразум су неупоредиви. Ацо још треба да се долечиш.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.12.2017. 20:41

ПКИИМБ
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1235
Приступио: јул 2015

Порука M-91 15.12.2017. 23:39

Српски родољуб ::Што се тиче Другог светског рата, требали смо поступити као Бугари. Да будемо на Хитлеровој страни, али да војску не шаљемо на Источни фронт. Наравно, неке уступке смо морали направити тада. Немачка нам је нудила и проширење. Британска служба је искористила наивност наших будала и гурнула нас у непотребни рат. Где су после били ти вајни "пријатељи"?

Само немој да поредиш Нато и тадашњи Трећи рајх. Нато је само један од инструмената глобализације, јеврејско-америчка марионета. Исто као и ММФ, ОЕБС...

Споразум у Рамбујеу је био такав да ниједна нормална држава не би могла да га прихвати. Да, био бих спреман ићи до краја. Никада нисам био присталица капитулације.

Бошње су само њихове марионете. Ти заиста верујеш да је БиХ држава?! Смешно!

Знаш како су прошли Гадафи, Садам Хусеин, врло добро ти је познато шта се сад дешава у Сирији. Сви они су желели да виде независну полутику, слободну од јеврејског јарма. Да ли то значи да је и њихова политика како рече "наопака"? Да ли и Омар ал Башир води такву политику, пошто је од стране запада означен као неко ко је извршио "геноцид". У очима истих је и Лукашенко европски "диктатор".

П.С сећам се да си написао да би гласао за Јанковића уколико уђе у други круг. Видиш, ја не бих никада. Која је разлика између њега и Вучића? Нема је! Исто зло. Исто сра*е, друго паковање. Имају заједничког газду!

Слика
Србија нема алтернативу!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију