srpskinacionalisti.com

Систем отворене крађе

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15954
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Систем отворене крађе

Порука vemavuk 22.12.2017. 17:00

Зорад ::ПКИИМБ

Чмарко, ал те ова Републиканац растура па ти буљче земљу не доваћа хахахахахахахаха... :lol:
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3734
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 22.12.2017. 17:08

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 23.12.2017. 15:57

Чмарко, ал те ова Републиканац растура па ти буљче земљу не доваћа хахахахахахахаха... :lol:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 23.12.2017. 15:57

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 23.12.2017. 22:50

Ова Чмарко млого бре је гомна.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 23.12.2017. 22:53

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 24.12.2017. 14:19

Срећни Ти Божићни празници!

пс: слика ми отворила очи да славиш Божић 25.12
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6271
Приступио: мар 2006

Порука Коста 24.12.2017. 17:19

- Вемо, не вређаi човека! Ниiе он Чмарко - он iе Жилко. Твоi Жилко.

- а зашто iе твоi Жилко? - зато што жилави. Жваће твоiу жилу.

- ти имаш iеднога Жилка - iа их имам пе`-шес. Заебо сам те, хехе...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 24.12.2017. 18:08

vemavuk ::Срећни Ти Божићни празници!
пс: слика ми отворила очи да славиш Божић 25.12

Коста ::- Вемо, не вређаi човека! Ниiе он Чмарко - он iе Жилко. Твоi Жилко.

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 24.12.2017. 20:12

Коста ::- Вемо, не вређаi човека! Ниiе он Чмарко - он iе Жилко. Твоi Жилко.

Ма Републиканац каже да му растура чмар и називље га Чмарко. Иначе Шинко је брутално неваспитан. Честиташ му празник а он ти захвали псовком.
А то да глође жилу, што јес јесје.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 24.12.2017. 21:10

ПКИИМБ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 465
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 24.12.2017. 23:51

Republikanac ::
Lurking ::
Тако би изгледао цитат који одговара истини/чињеничном стању.

Еее, па не тови се прасе пред Божић

Ма наравно, за све је крив Слоба. САД, Немачка, Ватикан, Французи, Курта и Мурта... Сви су они желели Србима само добро. И уопште нису помагали српске непријатеље. И уопште нису направили обруч око Србије са намером да је удаве. Све је то само мит и део Вучелићеве пропагандне машинерије. Слоба је тај који је једног дана устао на леву ногу и решио да уништи Србе. Запад, Хрвати, Бошњаци, Шипци... Сви су га одвраћали од те сулуде идеје али јок, он запео да сјебе Србадију, па Бог! У процесу се мало зајебо па олучујуће допринео стварању РС (за коју Бошко на кога овде многи дркају каже да је "највећа српска победа у задњих 100 година") ал'добро сад, нећемо цепидлачити. То је истина и чињенично стање. Весна Пешић исто то каже а сви знамо да је оно што Весна каже закон...

Него, 'ајд живота ти објасни ми кад је то Слоба требао да тови прасе? Можда 45-е? И са чим је то требало да га храни?

ПС. Стварно ми није јасно шта бивши досовци траже на овом форуму. Па име је сасвим јасно "Форум српских националиста", не мож'се зајебати осим ако си слеп (или глуп)...

Не знам да ли се овај п.с између осталог, односи и на мене, али да појасним.

1. Нисам бивши досовац, сутра бих гласао за Тадића на било којим изборима.

2. Ко је слеп или глуп дало би се дискутовати. Цитираћу члан 4 Правилника овог форума
4. Форум српских националиста није политички неутралан. Његова сврха је окупљање национално свесних људи, али су и добронамерни неистомишљеници добродошли.
Ја нигде нисам крио да сам неистомишљеник са политичким мејнстримом овог форума, што не значи да сам чедићевац, љубитељ Наташе Кандић или Тачија и Зукорлића.
Узгред, водећи се логиком тог п.с. могло би ми пасти на памет да, претпоставивши да свако цивилизован и писмен, културан и просторно временски оријентисан, те као такав упознат са Правилником је - заправо малициозан, можда и зао. Чупаво је све то.

Е, али да кажем и нешто на тему. Дакле, ниси мене питао, али желим да кажем. Чиме је Слоба требало да тови прасе? Не знам.
Али знам да није требало да заподева кавгу и истреби србе са свих простора са којих их је бранио. Није требало да бије и убија свој сопствени народ.
Познат је онај његов цитат, ако не знамо да радимо, знамо да се бијемо. Србија је - том кретенском политиком - доведена на границу Бг пашалука.

Ако ја не знам како да поправим авион, то не значи да треба да покушавам на слепо. Боље чак и да га држим поквареног и пуштам да помало и рђа на писти. Ако мислим да сам поправио, па узлетим, сви ће погинути.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1509
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 25.12.2017. 2:50

imenijevazno ::[

1. Нисам бивши досовац, сутра бих гласао за Тадића на било којим изборима.
.

То ти је велика заблуда.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1861
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 25.12.2017. 3:04

За Тадића? Не знам шта је неким људима. Брзо се заборавља прошлост. Тадићева катастрофална политика је и довела напредњаке на власт. Вучићева политика је наравно исто катастрофална. Најгора олош се дочепала функција, никада се лошије није живело, имамо рекордну незапосленост, Косово је де факто признато, добило је међународни број. Режим се мора рушити, али шта ћемо постићи ако вратимо ДС на власт? То су само козметичке промене.

Алтернатива режиму су тренутно Двери српске. Радуловић је за неке ствари у праву, али би ипак требао заузети чвршћи став против Нато, ЕУ, да буде јаснији по питању Космета и Републике Српске.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1861
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 25.12.2017. 3:17

Aleksandar Vučić proglasio je večeras pobedu njegove stranke u četiri od pet oština u kojima su danas održani lokalni izbori. On je na konferenciji za novinare naveo da je SNS pobedila u Pećincima, Mionici, Negotinu i Kostolcu. Izbori su danas održani i u Preševu gde se lista Aleksandar Vučić - Za Srbiju jedinstveno nadmetala za odbornička mesta sa nekoliko albanskih partija.

Vučić je večeras saopštio i da je lista u Pećincima koju vodi SNS na lokalnim izborima osvojila 77,7 odsto od ukupnog broja glasova, a od važećih listića čak 79 odsto glasova

Чекамо београдске изборе. Уколико и ту Вучић однесе убедљиву победу не пише нам се добро. Иако је речено да неће бити вандредних парламентарних избора, ја му нешто не верујем. Неће бити први пут да промени одлуку.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 12 гостију