srpskinacionalisti.com

Систем отворене крађе

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2270
Приступио: феб 2014

Re: Систем отворене крађе

Порука Republikanac 25.12.2017. 12:29

imenijevazno ::Али знам да није требало да заподева кавгу и истреби србе са свих простора

Ма Слоба је за све крив, већ сам то објаснио. Само је он и нико други 'тео да треби Србе, само је он и нико други крив за рат, он је и напао НАТО итд. И Весна Пешић слично мисли, вероватно и онај твој Тадић а то су паметни људи, ако они кажу биће да је тако...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15681
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 25.12.2017. 15:19

imenijevazno

1. Нисам бивши досовац, сутра бих гласао за Тадића на било којим изборима.

Ал си будала. Иди бре туцај Жилка немо нас да провоцираш са Тадићијем.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 25.12.2017. 15:26

Српски родољуб
Чекамо београдске изборе. Уколико и ту Вучић однесе убедљиву победу не пише нам се добро. Иако је речено да неће бити вандредних парламентарних избора, ја му нешто не верујем. Неће бити први пут да промени одлуку.

Ово што су добили по овим општинама је застрашујуће. Ипак нас је мало свесних. Морам признати Кости да је у праву када каже да је Силиконац непобедив. Имају већину и нека владају. Тако Народ хоће.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3354
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 25.12.2017. 16:16

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 25.12.2017. 22:22

Зорад ::

ПКИИМБ

Будало шта се обраћаш мени, питај њега што није дошао да те туца, педерчићу данин!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 352
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 25.12.2017. 22:41

Знам, знааам, знам да сам кретен, идиот и будала што гласам за Тадића. Знам то још од како сам се учланио на овај форум . . . Немам илузију да ћемо се икад око овога разумети, толико луд нисам. Ал' добро, нисам зато ни долазио, то сам знао и пре учлањења . . .

Републиканац, могу и ја да будем ироничан, али тиме се ништа неће добити. Свашта сам ја теби тамо написао, видим да ниси одговорио (што је легитимно). Али, том иронијом само признајеш слабост сопствене позиције и одсуство аргументације. Тиме се неће уклонити истина да срба, тамо где их је Слоба бранио, сада више нема. А то што сам ја кретен који гласа за Тадића неће променити ту истину.

Узгред, не знам да ли ти је познато (ти вероватно мислиш да су Тадић и Пешић исто или слично), Весна Пешић презире Тадића, веча је вероватноћа да би ти за њега гласао него она. Од како јој је укинуо оно амбасадорско место, људи су страшно сујетни.

vemavuk :: Иди бре туцај Жилка немо нас да провоцираш са Тадићијем.

Овакав курсаџијски смисао за хумор заправо одговара особи менталних капацитета Манулаћа, идиоту који тражи већег само да би имао коме да се клибери и подсмева, да му сопствена мука буде мања. Такве као Ви замишљам да су се по циркусима 19.-ог века смејали женама са брадом, сијамским близанцима и оним свим могућим и немогућим наказама (особама са посебним потребама) које су приказивали.
После двадесетак година, деца српских имиграната често не знају свој језик (српски), а деца турских/исламских имиграната најчешће не знају језик земље у коју су дошли (немачки). То је та разлика.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 25.12.2017. 23:07

Будало шта се обраћаш мени, питај њега што није дошао да те туца, педерчићу данин!

ПКИИМБ
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2270
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 25.12.2017. 23:28

imenijevazno ::
Републиканац, могу и ја да будем ироничан, али тиме се ништа неће добити. Свашта сам ја теби тамо написао, видим да ниси одговорио (што је легитимно). Али, том иронијом само признајеш слабост сопствене позиције и одсуство аргументације

На све то што си ти написао, на овом форуму ја сам одговорио барем милион пута. Не теби лично већ неким другим форумашима који су просипали исте мантре као и ти. И право да ти кажем не да ми се опет понављати једно те исто. Све те моје расправе су и даље на форуму па ако те занима тражи, читај и проналази одговоре...

imenijevazno ::Тиме се неће уклонити истина да срба, тамо где их је Слоба бранио, сада више нема.

Па рекох ја већ да је Слоба крив за све. Ништа Американци, Енглези, Немци, Ватикан, Организација исламских земаља, усташе, босански џихадисти, Шипци, муџахедини и остала домаћа и белосветска банда Слоба и само Слоба...

imenijevazno ::(ти вероватно мислиш да су Тадић и Пешић исто или слично)

Што се тиче Слобе ту се не разликују, Слоба и само Слоба је искључиви кривац за све...

vemavuk :: Иди бре туцај Жилка немо нас да провоцираш са Тадићијем.

Вемавуче шта би са баба Роском? Је ли још у животу? Или јој је млађахни досманлијски qурац на крају дошао главе (ипак је она жена у годинама)...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 25.12.2017. 23:34

Вемавуче шта би са баба Роском? Је ли још у животу? Или јој је млађахни досманлијски qурац на крају дошао главе (ипак је она жена у годинама)...

Ако се ово односи на мене - ПК.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1184
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 26.12.2017. 12:34

Tema je kradja, a ne "Sloba je kriv!".
Cigani ostaju Cigani!
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 26.12.2017. 15:15

"Republikanac"

Ма одјебала га баба Роска. Уватила га брнабићка са њени гумењаци па му растури чмар, а и ти си га још докрајичио тако да Шинко стоји док куца, нема шансе да седне, само може да се нагузи...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 26.12.2017. 15:40

ПКИИМБ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 352
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 26.12.2017. 21:20

Док Муслију и Зукорлић растачу државу Србију, српски националисти се глођу међусобно. Поменута двојица, заједно са свим осталим српским непријатељима, ако читају овај форум, могу само да свршавају од среће.

Вас би Војвода Степа стрељао, то сам сигуран. Ку.рац би он победио у Церској бици да је имао такве као ви . . .
После двадесетак година, деца српских имиграната често не знају свој језик (српски), а деца турских/исламских имиграната најчешће не знају језик земље у коју су дошли (немачки). То је та разлика.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6130
Приступио: мар 2006

Порука Коста 27.12.2017. 2:13

- ало, жути издаiниче? - ти ли се позиваш на Степу?

- па такве као што си ти iе Србиiа стрељала. Преко 10.000 дезертера iе стрељано у Првом светском рату.

- и ти би био међу њима, да су времена она...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 27.12.2017. 2:56

Коста ::- ало, жути издаiниче? - ти ли се позиваш на Степу?

- па такве као што си ти iе Србиiа стрељала. Преко 10.000 дезертера iе стрељано у Првом светском рату.

- и ти би био међу њима, да су времена она...

Коста ови Жилкови уништише сваку дискусију. Јављу се по списку како си набројао. Ја имам једног Жилка и има жилу да глође још годинама, а тек коликика твоја жила кад њи 12 жваћи жилку..хехехе
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију