srpskinacionalisti.com

Поплаве у Србији

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Re: Поплаве у Србији

Порука SrbijaIznadSvega 1.6.2014. 21:32

Не волим их нити имам контакта са њима,али нисам ни за оне нацистиче идеје да их треба истребити,али треба да им се зна положај у друштву.

Њихов менталитет се доста разликује од нашег увек су били преваранти и биће,али Курир и Блиц су покушавали од овог циганина да направе хероја,а сад кад је истина на виделу онда мењају песму.Служио сам војску са пар цигана и горих људи од њих нема,некупа се по 4 дана смрди цела спаваона,а имао сам и лоших искустава са њима баш у војсци.Био сам десетар и наравно западне ред циганину да чисти чучавце,ајде лепо му једном кажеш он се као прави луд,други,трећи пут он ништа онда му подвикнеш,а он оде код старешине и каже како сам га вређао по националној основи :| и тако су сви радили цео рок им прође у лежању чак и старешине фино иду са њима да не би и они имали проблеме.

Али конкретно за поплаве,баш се питам дал је спашавао или је оперисао по напуштеним кућама :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 1.6.2014. 21:56

Kaд фасује батину, онда зна да слуша. А иначе је баш то што причаш. Лукави су (намазани), тако одрасту, то јест васпитавају их тако. Не смеш да му верујеш никад, какав год да се учини на први поглед, циган је циган.

А овде је данас све извештачено, па и ови снимци о џамбо хероју делују као тежак кретенизам. Какав је само глас ове напаљенице што осликава херојство драгог нам цигана. Иначе је тренд да се у свему данас овде од комарца прави слон, а посебно кад треба следовати европске вредности па истаћи благонаклоност ка припадницима националних мањина зарад преувеличавања поштовања људских права. Једва чекају за неки глупи повод, а ово им се наместило баш као кец.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4634
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 1.6.2014. 23:11

SrbijaIznadSvega ::http://www.kurir-info.rs/pljackao-glumeci-spasioca-dzambo-navodni-heroj-iz-obrenovca-uhapsen-zbog-prevare-clanak-1399947

:lol: :lol: :lol:

Штета што га нису одликовали Тома и СПЦ.

Био сам десетар

Срам те било! То је горе од Цигана.
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука SrbijaIznadSvega 1.6.2014. 23:27

Срам те било! То је горе од Цигана
предрасуде :mrgreen: има десетара који су олоши искомплексирани,имао сам и ја десетаре знам како је,па сам био благ,али опет и над попом има поп мора мало да се курчиш :mrgreen:

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 1.6.2014. 23:43

SrbijaIznadSvega ::http://www.kurir-info.rs/pljackao-glumeci-spasioca-dzambo-navodni-heroj-iz-obrenovca-uhapsen-zbog-prevare-clanak-1399947

Не бих да звучим као нациста,ал овог истог циганина блиц и курир славише на сва звона,кад оно цигански менталитет прорадио.

Наше смеће од новина, од циганштуре прави хероја, а о стотинама наших људи који су несебично помагали угрожене, неријетко дајући и своје животе ни слова. А то што су испали кретени пишуће те глупости такође ни слова. :evil:
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 778
Приступио: феб 2014

Порука sorabikus 2.6.2014. 15:17

ЈАРОМИР ::Није хаарп сигурно.

http://srbin.info/2014/05/31/ogromne-po ... ma-mrtvih/

Sada bih ja valjda trebao da budem kvaran pa da pitam, ako je to tačno...
"Šta će nam takvi saveznici, koji ni sebe ne mogu da odbrane" !
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука sorabikus 2.6.2014. 15:19

ЈАРОМИР ::

Не бих да звучим као нациста,ал овог истог циганина блиц и курир славише на сва звона,кад оно цигански менталитет прорадио.

Наше смеће од новина, од циганштуре прави хероја, а о стотинама наших људи који су несебично помагали угрожене, неријетко дајући и своје животе ни слова. А то што су испали кретени пишуће те глупости такође ни слова. :evil:

Ajde ne kenjajte više sa tom antiromskom histerijom, ako je dečko pomogao a jeste, to ga čini požrtvovanim i humanim čovekom !
Sve i da je priča o izmišljenoj porodici tačna, ako je uopšte tačna...
Аватар
Branke90
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 580
Приступио: мај 2011
Место: Источно од Рајха

Порука Branke90 2.6.2014. 15:35

sorabikus ::
ЈАРОМИР ::

Ajde ne kenjajte više sa tom antiromskom histerijom, ako je dečko pomogao a jeste, to ga čini požrtvovanim i humanim čovekom !
Sve i da je priča o izmišljenoj porodici tačna, ako je uopšte tačna...

Знам више цигана него што си их ти видео у животу,то није "антиромска хистерија" него чињенице . . . Такви су и не можеш их променити . . . :|

П.С. Кад си већ решио да усереш сваку тему једном те истом причом о "јадним напаћеним итд" . . . Групиши све па усери само једну тему . . . Сваки Божји пут мора да ми преседне кад уђем овде! :x
Процес генералу Михаиловићу, претрес од 26. јуна 1946. године:

Тужилац Минић: Молим вас, оптужени Михаиловићу, по вашој директиви колико је људи морала садржати свака тројка?
Оптужени Михаиловић: Тројка је тројка.
Тужилац Минић: Значи три човека?

:-D
Аватар
miska
Војвода
Војвода

Порука: 1570
Приступио: мај 2008
Место: Београд

Порука miska 2.6.2014. 15:39

Важно је да је помагао, а не које је националности.
Па, и заслужио је неки станчић, за разлику од оних који су седели по хотелима....
"Востани Србије!
давно си заспала - у мраку остала - сада се пробуди - и Сербље вазбуди!"
Доситеј Обрадовић, 1804. год.
Аватар
Branke90
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 580
Приступио: мај 2011
Место: Источно од Рајха

Порука Branke90 2.6.2014. 15:44

miska ::Важно је да је помагао, а не које је националности.
Па, и заслужио је неки станчић, за разлику од оних који су седели по хотелима....

Цела прича јесте сумњива,како одједном . . . До јуче су га ковали у звезде у свим новинама,хвалили га спасиоци итд. . . . Сад одједном,кад се гасе сајтови са пријављеним несталим особама,да је и његова прича измишљена . . .

Нека играрија је сигурно у питању . . .
Процес генералу Михаиловићу, претрес од 26. јуна 1946. године:

Тужилац Минић: Молим вас, оптужени Михаиловићу, по вашој директиви колико је људи морала садржати свака тројка?
Оптужени Михаиловић: Тројка је тројка.
Тужилац Минић: Значи три човека?

:-D
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука sorabikus 2.6.2014. 15:52

miska ::Важно је да је помагао, а не које је националности.

To koliko je zaslužio je (ne)bitno, ali sigurno nije zaslužio da ga razvlače kao kao poslednjeg bednika svakojaki štakori, koji prstom nisu mrdnuli sem što su srali kao grlice i čukali po tastaturi !
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука SrbijaIznadSvega 2.6.2014. 16:33

Пази овако,постоји и морал у свему помагати да би тражио нешто за узврат касније никако није морално,а овај тражи ни мање ни више него кућу,коју вероватно није ни имао на конто тога што је као неког спашаво (мада пре бих рекао да је крао,ал ајде).

Замисли циганина који живи у кутију шта се досетио,ајде ја као да кажем да ми је нестала породица мало да се сликам и после да добијем неки бенефит од тога да ме славе као хероја,да ми дају све што пожелим.Замисли циганче хоће кућу без да мрдне прстом,шта остали су овце а он се досетио,а колико је тек цигана који примају социјалну поооћ на превару,па колико их сигуран сам граби помоћ варајући да су изгубили нешто у поплави.

Ево ја сам ишао у Шабац,а већ дуже време планирам да купим ауто (ауди а 4) дал да идем да тражим од државе помагао сам,или да тражим од народа Шапца,пошто сам им спасао куће :|

Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4634
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 2.6.2014. 16:40

А шта би са онима што су пљачкали и дизали цене за време поплава, јесу ли и то били Цигани? Мислим да је глупо да се генерализују ствари.
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука sorabikus 2.6.2014. 17:39

SMUK ::А шта би са онима што су пљачкали и дизали цене за време поплава, јесу ли и то били Цигани? Мислим да је глупо да се генерализују ствари.

Oni su uglavnom "naši" i nisu to iz zle namere, nego su samo hteli da se ofajde u pogodnom trenutku, a i ljudski je grešiti pa im treba oprostiti, jer tako valja...
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1185

Порука ДејанНационалистa 2.6.2014. 20:01

Господ нека му суди, јер само је Он тај који треба да суди! Мени је његове "судбине" било јако жао, а испоставило се да је то радио због новца. Ето, још једном је цигански менталитет испливао на видело. Подло, лицемерно и кварно; још једном, Господ нека му суди!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију