srpskinacionalisti.com

Snovidjenja?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1157
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Re: Snovidjenja?

Порука Kolya 25.4.2014. 2:36

Znaci da si iskopao dubok zdenac?
Lakse je tebi da verujes da ce Bacuske da bombarduju Kenjadu nego da izadjes na ulicu, pa makar sakriven iza neke suknje.
Ovo sa lepljenjem plakata i prebrojavanjem listica ti nije upalilo,zar ne?
Pukica?
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3017
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 25.4.2014. 11:41

Kolya ::Sta ti fali da se kladimo u sto Jevrica? Nije mnog, a?
Ja promasio, ti dobi, i obrnuto.

Inace sada je kasno za bilo kakvu setvu. Moze Srbija da bude i 100% seljacka ( sto verovatno i jeste, jer ono sto je po gradovima jos uvek vuce praziluk u dupetu) ali kada necemu nije vreme to je to.

Zaboravili ste vekne po Trgu Republik???

E, taj sto vas je tako ponizio sada vam je u vladi.

Pisajne sa pocetka ovoga naslova je vezano za to da je JEDINA realna opozicija ona koja nije trenutno u Skupstini, i koju nazivaju "extremna".
Gladi ce biti, a to je trenutak kada se gurnu zene na ulice, i onda krene za njma da se sklone govna.

POIBI GOVNA I TACHKA!

Samo slabo vi kapirate , a mnogo cifrate

Срби су у већини паметни људи и не верују у приче ''да рата више неће бити'' ,није 100% али јесте око 70% везано за земљу и село.И ја добар део својих прохтева за храну преко 50% остварујем са своје земље,у маркетима купим тек понешто углавном хемију за хигијену..Као што рекох од 1990-те па после 2000-те кад је Америка и ЕУ до темеља разорила српску економију по њиховим стандардима овде би требало да је остало живо максимум 1.5 милиона до 2 милиона људи остало је требало да помре већ од глади,тако и јесте по њиховим стандардима и они се крсте како је могуће да живи земља где је половина радноспособног становништва незапослено и они који раде имају 200 до 300 евра плату....
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1132
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 25.4.2014. 15:41

Немој више о суши 'леба ти

Слика
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 25.4.2014. 16:24

Ne znam kako vam nije jasno da na zemlju moze da padne samo toliko kise i to je to. Ako se sve svali u par nedelja nece padati kada joj bude vreme.
Tako ti je to kada reku svedes na 3m. Silna pamet u Srbiji, pa se preliva =D> :

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Uixo5AwIeO4[/youtube]

Zasto mislite da postoje PROSECNE mesecna padavine?

PS A i koja je to pamet uredila groblje pred reke?
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15170
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 25.4.2014. 17:13

Kolya ::Ne znam kako vam nije jasno da na zemlju moze da padne samo toliko kise i to je to. Ako se sve svali u par nedelja nece padati kada joj bude vreme.
Tako ti je to kada reku svedes na 3m. Silna pamet u Srbiji, pa se preliva =D> :

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Uixo5AwIeO4[/youtube]

Zasto mislite da postoje PROSECNE mesecna padavine?

PS A i koja je to pamet uredila groblje pred reke?

будало, јел сваташ да си зевзек највећи на интернет небу. јеш говна бре па ти никад доста. мора да имаш пантличару а та ти пантличара има глисте.
куш чибе!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 25.4.2014. 17:57

Kada resis prolem koji sam ti zadao da se javis, a do tada da operes usta sapunom, jer zaudaraju!
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука Lurking 25.4.2014. 19:44

Kolya ::Ne znam kako vam nije jasno da na zemlju moze da padne samo toliko kise i to je to. Ako se sve svali u par nedelja nece padati kada joj bude vreme.

А кад треба да пада, у јулу, кад дође жетва? Мада тако ми и треба кад о земљорадњи причам са неким ко је задњи пут видео њиву у буквару. Колико земље обрађујеш у Канади? Шта си засејао ове године? :mrgreen:
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 25.4.2014. 19:51

Napisao sam Juli, jer je to posla Juna, a onda je definitivno da se desilo sto ti kazem da ce da se desi.

Hoce li da ti kazem da ni u Maju, ni u Junu, a ni u Juli nece pasti nikakva kisa?
OK, NECE!
I kada i kukuriz, i suncokret, i repa, i sve izgri, da li ces mi onda poverovati?
A sta i ako mi poverujes?
To nista ne menja.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 25.4.2014. 20:06

Samo mala ispravka:

http://www.kurir-info.rs/smak-sveta-za-prvi-maj-jupiter-potiskuje-veliki-asteroid-na-zemlju-clanak-1339217

Znaci idemo u "K" za 1 maj (dan rada i zakona o radu).
Ovo mora da je tacno, zar ne?
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Порука SrbijaIznadSvega 25.4.2014. 20:48

Ако ја добро разумем тему,најављује се суша у сред лета у Србији :shock: па како то суша у сред лета мајку му.
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука Lurking 25.4.2014. 21:24

Kolya ::Napisao sam Juli, jer je to posla Juna, a onda je definitivno da se desilo sto ti kazem da ce da se desi.

Hoce li da ti kazem da ni u Maju, ni u Junu, a ni u Juli nece pasti nikakva kisa?
OK, NECE!
I kada i kukuriz, i suncokret, i repa, i sve izgri, da li ces mi onda poverovati?
A sta i ako mi poverujes?
To nista ne menja.

Ти мора да си видовит, пошто ни најбољи метеролошки заводи на свету не могу са сигурношћу да тврде какво ће време бити за три или четири месеца. Мислим да смо сви у овој теми почаствовани што присуствујемо тренутку прорицања судбине :) Него не рече шта си засејао ове године?

Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Порука SrbijaIznadSvega 25.4.2014. 21:58

Конопљу,па пробао ране плодове изгледа :D
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1371
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 25.4.2014. 22:10

Временске (не)прилике нам не иду у прилог, то јесте тачно.
Ево код мене у селу први пут да није никнуо кукуруз јер је много влажна земља, а суше ће бити мада то неће утицати много на будућу глад.
Глад ће изазвати власт када наступи финансијски банкрот због презадужености државе.
Тек онда почиње "рокенрол".
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука Kolya 3.5.2014. 6:35

Srbija je oborila rekord u izvozu pšenice i suncokreta, a uspela je i da povrati deo tržišta kukuruza koje je izgubila zbog problema sa toksinima.
- Možemo biti veoma zadovoljni izvozom pšenice, od žetve do sada izvezeno je skoro 1,3 miliona tona, što je apsolutni rekord svih vremena kada je Srbija u pitanju - izjavio je direktor Udruženja Žita Srbije Vukosav Saković.

Znaci da silosi prazni!

Ko li ce sada da jede pare od ivoza???
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука Lurking 4.5.2014. 1:36

Као да си открио Америку, још је Мирко Марјановић извозио пшеницу, а и многи пре њега. Неће додуше бити хлеб за три динара, али биће хлеба. Узгред, напољу још увек пљушти киша.

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију