srpskinacionalisti.com

Српска радикална странка

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3802
Приступио: мај 2012

Re: Српска радикална странка

Порука Зорад 1.10.2017. 23:04

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 2.10.2017. 10:39

Овај мој Шинко више воли ку.рац од свега. Косто ајд искецај га да ми више не кука овденак по форуму.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 2.10.2017. 10:52

ПКИИМБ
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6318
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.12.2017. 17:54

Дачић, Палма и Шешељ заједно у Мионици

Слика

- мени iе ово О.К, хехе...

- стара добра црвено-црна коалициiа, немам ништа против! Старе Добре Деведесете...

- а жутаре ће сад да хистеришу на Шешка. Као: знали смо! А њима дозвољено свако окупљање? То им, ваљда, "демократски"?! Опет праве ДОС. Без имало срама.

- поука: Шеки признаiе са сам не може преко Целзиiуса, улази у предизбоену коалициiу, што iе досад тврдоглаво избегавао.

- моi му iе савет: предизборна коалициiа (може у истом овом саставу) и за Парламентарне! Па после, ако-Бог-да, и у Владу...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 16.12.2017. 22:21

Коста из ове реченице Дачића све постаје јасно: Ако неко мисли да се унутрашњи дијалог води у Србији како би се признало независно Косово, онда се грдно вара. Косово никада неће постати члан УН док је наших пријатељских односа са Русијим и Кином”, рекао је Дачић.
То је директно упућено Силиконцу и његовим ''миротворцима''.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 293
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 17.12.2017. 1:31

Шешељ издајник је некада најгоре ствари говорио о Дачићу и зна јако добро да је овај тешки криминалац, а сада се удружују. Доказ да су сви они исти. Три дебела смрада. Ово је једини начин да СРС пређе цензус.

Лидер СПС Ивица Дачић је агент ЦИА, која га држи у шаци због геј скандала, наводи се у сведочењу оперативца МУП, објављеном у књизи председника СРС Војислава Шешеља „Досманлије као нови јањичари“.
Према том документу, америчка обавештајна служба је Дачића током деведесетих година приморала на сарадњу након што га је уценила компромитујућим документима о његовим хомосексуалним склоностима.

http://kremlin.rs/2016/10/04/шешељ-открио-ево-за-коју-обавештајну-с/

Војислав Шешељ: Томислав Николић, Александар Вучић и Ивица Дачић су гори издајници и од „досманлија“

https://facebookreporter.org/2015/03/14/војислав-шешељ-томислав-николић-алек/

ШЕШЕЉ: Оргије Ивице Дачића и његове делегације у Украјини – Тончев силовао девојку

http://srbin.info/2014/12/07/seselj-org ... -ukrajini/

DAČIĆ: Vojo, ti si bolesnik! ŠEŠELJ: Ivice, ti si govedo!
Šef diplomatije Ivica Dačić opleo juče po Šešelju: On je bolesnik u svakom smislu, otpušten je sa dijagnozom. Vojislav Šešelj mu odmah uzvratio: Dačić je pokvareni idiot, govedo i džukela. Stvarno ga mrzim!

http://informer.rs/vesti/politika/20727 ... -si-govedo

Читам и не верујем у шта се претворио бивши националиста и четнички војвода. Брука и срамота.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 17.12.2017. 1:35

Увидео је да сам нема никаквих шанси да пређе цензус, па је пожурио да нађе нове коалиционе савезнике који ће њему и сину да се смилују да поклоне који мандат.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1087
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 17.12.2017. 2:16

Саможивим понашањем је уништио сопствену странку која ће нестати са политичке сцене по његовој смрти. Битно да су синови добро ухлебљени
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008

Порука Српски родољуб 17.12.2017. 3:11

СРС никада више неће прећи цензус. Са њима је завршено. Заправо хоће, уколико буду били у коалицији са СНС-ом. То опет зависи од Вучићеве добре воље. Ако се смилује да им да једно или два посланичка места. Једино тако СРС може преживети. Доживеће, тј. већ су доживели судбину СПО-а.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1464
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 24.3.2018. 20:35

Будала (Шешељ) је данас била у некој емисији на ТВ хепи и каже: "Ми на следећим изборима добијамо апсолутну власт..." Што је баби мило то јој се и снило. Будала увек остаје будала.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630

Порука Republikanac 16.4.2018. 13:12

Шешко стално прича како ми морамо у ОДКБ али ја нешто мислим да би нас, у случају да и званично затражимо чланство, Руси 'ладно одјебали.

Примивши нас у ОДКБ Руси би преузели обавезу да нас бране чак и по цену избијања Трећег светског рата а ја нешто нисам сигуран да они ту обавезу желе. Спремни су да сарађују са нама, да нам ту и тамо продају неко оружје уз попуст, да нас подржавају у УН али баш да ракетирају Запад због нас... То не верујем.

Да бар имамо излаз на море па да могу да уплове у наше луке као што су то урадили у Сирији ал' овако... Мрка капа.
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008

Порука Српски родољуб 16.4.2018. 17:37

То би могло у случају Бугарске и Румуније. Они би тамо били примљени да нису угурани у НАТО. Тако је пресечен руски утицај на Балкану... На дуже.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 16.4.2018. 18:45

Зорад ::Увидео је да сам нема никаквих шанси да пређе цензус, па је пожурио да нађе нове коалиционе савезнике који ће њему и сину да се смилују да поклоне који мандат.

а и теби да обезбеди по који мисирац :D
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3795
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 16.4.2018. 19:05

Људи немојте да се међусобно гложите!!!
Само слога Србина спасава!!!
:rr: :rr: :rr:
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630

Порука Republikanac 16.4.2018. 19:29

Српски родољуб ::То би могло у случају Бугарске и Румуније. Они би тамо били примљени да нису угурани у НАТО. Тако је пресечен руски утицај на Балкану... На дуже.

Па ситуација ти је Родољубе оваква: ми у НАТО не можемо јер би то била највећа срамота у историји српског народа (већа чак и од изручења бившег нам председника на Видовдан) а у ОДКБ нас нит ико зове нит ико хоће.

Према томе једина опција коју ми тренутно имамо је ово што сад радимо а еуфемистички се зове „војна неутралност“. То не значи наравно да треба да спавамо и Бога молимо да нам се „нешто не деси“, напротив. Треба да се наоружавамо и то још интензивније него сада. И паметно да се наоружавамо. Уместо да бацамо паре на мигове који нам у случају нове НАТО агресије неће бити ни за к**** купити нове ПВО системе. Наравно, повећати војни буџет за барем дупло. Нема пара? Има да се нађе и где нема. Кад смо могли да се задужујемо због „потрошње“ можемо и за оружје. И заборавити на глупости попут чисто професионалне војске. Ми нисмо ни Америка ни Британија, ми смо мала земља која се од јачег може одбранити само теоријом о „наоружаном народу“. То имплицира увођење служења обавезног војног рока чије трајање, по мом мишљењу не би требало да буде дуже од 9 месеци (од тога 6 месеци обуке). Ја лично би послао у војску (барем на 6 месеци) и све они који нису служили војску а још су релативно млади (Зорад, ти, итд.). Да мало хе, хе, виде шта је то војнички живот...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 22 гостију