srpskinacionalisti.com

Српска радикална странка

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1961
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Српска радикална странка

Порука Српски родољуб 16.4.2018. 19:50

Ја сам говорио због чега су Бугарска и Румунија угуране у НАТО. И врампцима на грани је јасно да је то учињено због спречавања руског утицаја на Балкану. Црно море... Али, сада не вреди о томе причати.

Слажем се да је у оваквој ситуацији војна неутралност једина логична опција. Треба улагати новац у наоружање. Слажем се да сви требају бити обучени колко-толко!

Не знам колико је паметно људе који имају близу 40 година слати да служе војни рок у трајању од девет месеци. Нека обука, да.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 16.4.2018. 21:11

Српски родољуб ::Не знам колико је паметно људе који имају близу 40 година слати да служе војни рок у трајању од девет месеци.

За њих не 9 већ 6 месеци. И не бој се, неће им ништа фалити...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3823
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 16.4.2018. 21:22

Ја лично би послао у војску (барем на 6 месеци) и све они који нису служили војску а још су релативно млади (Зорад, ти, итд.). Да мало хе, хе, виде шта је то војнички живот...

Одакле ти знаш да ли сам ја служио војску или нисам и да ли сам релативно млад или нисам?
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 16.4.2018. 21:25

Зорад ::
Ја лично би послао у војску (барем на 6 месеци) и све они који нису служили војску а још су релативно млади (Зорад, ти, итд.). Да мало хе, хе, виде шта је то војнички живот...

Одакле ти знаш да ли сам ја служио војску или нисам и да ли сам релативно млад или нисам?

И ја се питам.

Мислим да те више нападају ад хоминем , да би те изазвали да вичеш оно чувено "ПКИИМБ". :mrgreen: :mrgreen:
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4561
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 16.4.2018. 21:27

Не знам колико је паметно људе који имају близу 40 година слати да служе војни рок у трајању од девет месеци. Нека обука, да.

U vojsku se ide valjda do 30 godina?
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 16.4.2018. 21:28

Мислим да те више нападају ад хоминем , да би те изазвали да вичеш оно чувено "ПКИИМБ".

Заболе ме за нападе, док не прерасту у вређање.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 16.4.2018. 22:01

SMUK ::U vojsku se ide valjda do 30 godina?

Послао би ја на једну шестомесечну обуку и ове мало старије од 30 уколико нису служили војску. Не знају пушку да расклопе а сутра ће да урлају како „треба бранити земљу“ итд...

Зорад ::Одакле ти знаш да ли сам ја служио војску или нисам и да ли сам релативно млад или нисам?

Имам добро памћење па памтим неке наше раније дискусије. А ти ме слободно демантуј ако нисам у праву (ако си рецимо служио војску и ако ниси релативно млад)...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 16.4.2018. 22:03

Да ли сам служио или нисам је моја ствар, а не твоја, тако да немаш шта мене да помињеш у својим постовима.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 16.4.2018. 22:13

Зорад ::Да ли сам служио или нисам је моја ствар, а не твоја, тако да немаш шта мене да помињеш у својим постовима.

jedino ako si bio u vojsku hdz ili čede-pedera :D
Ne seri bre, pusku nisi držao u ruke...
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 16.4.2018. 22:14

Зорад ::Да ли сам служио или нисам је моја ствар, а не твоја, тако да немаш шта мене да помињеш у својим постовима.

Ниси служио а ја ћу помињати оног кога ми се дигне к**** да помињем, да нећеш можда ти да ми забраниш?
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 16.4.2018. 22:18

vemavuk ::jedino ako si bio u vojsku hdz ili čede-pedera :D
Ne seri bre, pusku nisi držao u ruke...

ПКИИМБ

Republikanac ::Ниси служио а ја ћу помињати оног кога ми се дигне к**** да помињем, да нећеш можда ти да ми забраниш?

Ма ти све знаш, докторе...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 16.4.2018. 22:24

Зорад ::
Republikanac ::Ниси служио а ја ћу помињати оног кога ми се дигне к**** да помињем, да нећеш можда ти да ми забраниш?

Ма ти све знаш,

Не знам, него памтим наше раније дискусије (већ сам то и рекао, шта није јасно)...

Уосталом, не знам шта си се толико ускопичио, нисам ја мислио ништа лоше с тим, само да би вас послао на једну кратку обуку да се, уколико не дај Боже дође до неког рата, не упуцате у стопало...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 16.4.2018. 22:30

Лоше ти је сећање, а немам ја шта да се обучавам, јер сам довољно одрастао да се сам старам о себи...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 16.4.2018. 22:36

Зорад ::Лоше ти је сећање

Па да је лоше ти би рекао да си одслужио војни рок и то би било то...

Зорад :: а немам ја шта да се обучавам, јер сам довољно одрастао да се сам старам о себи

Не ради се само о теби, уколико дође до неке џеве а ти необучен упуцаћеш можда и неког од наших...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 16.4.2018. 22:44

Немам ја шта да причам да ли сам служио или нисам, јер је и то војна тајна. То би докторе требао да знаш.

А да ли ћу да пуцам, то ћу видети, хоћу ако буду пуцали сви који су млађи од мене.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 10 гостију