srpskinacionalisti.com

Српска радикална странка

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 900
Приступио: мај 2008

Re: СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

Порука bogdan 8.4.2014. 22:14

Republikanac ::Код нас иначе доминира мишљење да странке умиру када не уђу у парламент. Није то баш тако (ни „Национални фронт“ није увек био присутан у парламенту па није умро). Странке умиру када руководство остане без идеја а активисти без жара да такво руководство следе. Тј. умиру онда када руководство престане да „инспирише“. Мање-више то се догодило радикалима. А ту је наравно и она погрешна коалиција са Образом и Нашима који такође не „инспиришу“ никога.

А када се то деси, обично се у странци појави неко ко покрене реформе, промени Програм, доведе до одређеног идеолошког заокрета (без губљења идентитета странке), мотивише чланство, истера оне који наносе штету и доведе неке нове људе, преоријентише се на на неке друге теме. Но у СРС-у тај неко нажалост може да буде само Шешељ и нико други. Ко год да се појави са некаквим реформаторским тенденцијама био би од стране Шешка експресно отеран као највећи губавац. А чак и да Шешеља пусте из Хага и да победи рак питање је да ли би он имао воље да иде у неке дубље промене, ја лично сам скептичан по том питању. Шешељ је председник СРС-а већ 23 године, навикао је на одређен систем рада, одређену идеолошку оријентацију која је „непроменљива“а и већ је у годинама када људи тешко прихватају нове идеје. Тако да мрка капа. Но добро, као што сам и рекао, нада умире последња, не треба бити ни толики песимиста...

Неко овде помену четнике, тј. идеју да се странци врати оригинални назив „Српски четнички покрет“. Четнике треба оставити Вуку Манитоме, нек се он и даље бави њима и иде на пикнике на Равну Гору (не видим нешто да се усрећио и поред свог „четниковања“), радикали не треба да губе време на споредне ствари...

ПС. Марксе, па Мировић ти се бори против ЕУ аргументима али ко њега слуша. Но слажем се, против ЕУ треба ићи аргументима ( а има их охо-хо), па можда једног дана барем један део популације и схвати неке ствари...

Ајте људи да Шешељу кажемо да смо на форуму српски националисти нашли човјека којеме је крштено име РЕПУБЛИКАНАЦ и који је спреман да наслиједи Шешеља. Затим спреман је да изврши реформе у СРС, спреман је да обнови СРС па чак и да је доведе на тај ниво да СРС има апсулутну већину у Србији, Црној Гори, БиХ. А спреман је да организује СРС у Хрвацкој, Словенији, Македонији, Бугарској, Русији, Украјини, Румунији, Молдавији, па чак и у Њемачкој, Француској и Енглеској, а постоји могућност и у САД и тако даље, док освоји цио свијет.
Ево човјек РЕПУБЛИКАНАЦ зна све, гдје и када је СРС са Шешељем на челу направила грдне грешке што се није до данас одржала на власт у Србији.
Погледајте људи, ово је озбиљно! Кад види Шешељ каквога смо писмењака политичара нашли, још кад прочита ово што пише по овоме форуму, има Шешељ да се изненади, која снага и дубина политичке мудрости се крије у "нашем" РЕПУБЛИКАНЦУ. Гарантујем неће Шешељ умјети рећи не, јер ће га РЕПУБЛИКАНАЦ са својом мудрином надмудрити вишеструко. Тако да Шешељ мора пристати, кад види да је нашао одговарајуђег наследника и човјека од повјерења за СРС.
Како да каже не, када га опију овако мудри и речити кометари, који су пуни истинске љубави према мајци Србији, Србској Нацији и Праволављу. Па рећи ће и сам Шешељ, "Боже милине читати комтере од овога непознатог РЕПУБЛИКАНЦА, оне моје књиге наспрам овог нису ништа".

Само има једна мала опасност, пошто републиканац тврди да је Шешељ непредвидљив, може нама свима да каже; Зар нисте могли наћи већу смлатину?

Ако га Шешељ одбије, ја сносим одговорност.
Аватар
Karl Marx
Војвода
Војвода

Порука: 1268
Приступио: мај 2011

Порука Karl Marx 8.4.2014. 22:59

Спартак07 ::Искрени и честити националисти су они који су прихватили позив Др. Шешеља да се уједине сви националисти под један барјак.
И као прво те Двери су глатко одбиле братски позив СРС,и тиме су јасно показале за кога раде.
Двери се нимало не разликују од Треће Србије,a то су доказани преваранти.

Da bi se mogli "ujediniti" pod jednim barjakom sa Radikalima, Ivanovic i Obradovic su se morali uclaniti u SRS.
Poziv na takvu vrstu ujedinjenja Dveri jesu glatko odbile.
Uostalom, zar ne bi bilo logicnije da se Sarovic i Radeta uclane u Dveri i na takav nacin stanu pod isti barjak?
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Порука Спартак07 8.4.2014. 23:21

Двери су убачене како би се откинули национални гласови СРС у,само малоумници могу да подрже Двери,Трећу Србију и остале преваранте. Е зато и јесу и СРС и ДСС испод цензуса и више се неће повратити,захваљујући Дверима које су одлично одрадиле задатак који су добили. Шта њих брига,згрнули су они велике паре за свој издајнички задатак. А ви малоумници и даље подржавајте те бивше отпораше из Двери који су како 5.октобра добили прљаве доларе за рушење Милошевића тако су и сада добили грдне паре за рушење СРС а,може чеда да вам буде вођа у Дверима,он им је другар из отпора,шта вас брига биће дроге за све. :mrgreen:
Аватар
Контраш
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 622
Приступио: мар 2014

Порука Контраш 8.4.2014. 23:27

Republikanac ::Код нас иначе доминира мишљење да странке умиру када не уђу у парламент.

Што је чињенично стање. Ми нисмо Француска, овде кад неко испадне из парламента више се не враћа. Барем се то до сад никад није десило, а не верујем ни да ће се ова тенденција мењати у будућности.

Зорад ::И ово су горући проблеми. Свака нормална држава би са таквима завршила по кратком поступку, само овде такви могу да ведре и облаче без последица за себе, а да се хапсе они који се усуде да нешто против њих и њиховог деловања кажу.

Горући проблем просечног Србина је како да преживи од првог до првог у месецу. Кога занимају изјаве Смрадуље Бисерко и Курви у црном мора да је много докон и богат човек.

Овакви ликови као Ивановић и Почуча служе само да такве враћају у жижу јавности. Да ли то раде зато што су корисни идиоти или зато што су плаћеници Службе просудите сами.
"Если кто погубит Россию, то это будут не коммунисты, не анархисты, а проклятые либералы"
Фёдор Михайлович Достоевский.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3132
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.4.2014. 23:33

Uostalom, zar ne bi bilo logicnije da se Sarovic i Radeta uclane u Dveri i na takav nacin stanu pod isti barjak?

Изнео им је ту понуду чини ми се Тврдишић на „Снази народа", али је они нису ни размотрили, а очигледно је да су требали...

А ви малоумници и даље подржавајте те бивше отпораше из Двери који су како 5.октобра добили прљаве доларе за рушење Милошевића тако су и сада добили грдне паре за рушење СРС а,може чеда да вам буде вођа у Дверима,он им је другар из отпора,шта вас брига биће дроге за све. :mrgreen:

Repetitio mater studiorum est, по ко зна који пут на форуму:

http://www.scribd.com/doc/192780472/%D0 ... 0%BD%D0%B5
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 8.4.2014. 23:41

Спартак07 ::Двери су убачене како би се откинули национални гласови СРС у,само малоумници могу да подрже Двери,Трећу Србију и остале преваранте. Е зато и јесу и СРС и ДСС испод цензуса и више се неће повратити,захваљујући Дверима које су одлично одрадиле задатак који су добили. Шта њих брига,згрнули су они велике паре за свој издајнички задатак. А ви малоумници и даље подржавајте те бивше отпораше из Двери који су како 5.октобра добили прљаве доларе за рушење Милошевића тако су и сада добили грдне паре за рушење СРС а,може чеда да вам буде вођа у Дверима,он им је другар из отпора,шта вас брига биће дроге за све. :mrgreen:

Тако је то када се нема конкретних аргумената онда се иде на фрљање празним паролама и фразама. ја сам те лепо питао да нам покажеш писмо којим је Шешељ позвао сву националну опозицију да се уједини под једнаким условима у предизборну коалицију , ти наравно се правиш мутав ко да ниси чуо тојест прочитао питање јер и сам знаш да датог писма није ни било.Лепо ти прескачеш као и вечити функционери оно што ти не одговара.
Што се тиче Двери већ пре избора се видело да су оне водећа странка тврде деснице а не СРС и да је једини разлог због кога је СРС ишао самостално на изборе да откине гласаче Дверима да оне случајно не би ушле у парламент, то се и показало као тачно по изборним резултатима где су Двери имале ѕа 60% више гласова од СРС-а.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 8.4.2014. 23:57

origin ::Тако је то када се нема конкретних аргумената онда се иде на фрљање празним паролама и фразама. ја сам те лепо питао да нам покажеш писмо којим је Шешељ позвао сву националну опозицију да се уједини под једнаким условима у предизборну коалицију , ти наравно се правиш мутав ко да ниси чуо тојест прочитао питање јер и сам знаш да датог писма није ни било.Лепо ти прескачеш као и вечити функционери оно што ти не одговара.
Што се тиче Двери већ пре избора се видело да су оне водећа странка тврде деснице а не СРС и да је једини разлог због кога је СРС ишао самостално на изборе да откине гласаче Дверима да оне случајно не би ушле у парламент, то се и показало као тачно по изборним резултатима где су Двери имале ѕа 60% више гласова од СРС-а.

Ето,тако изгледа типичан гласач Звери. Вама је главна идеологија(коју ни немате) да пљујете једину десничарску националистичку странку СРС и Шешеља. И сами знате да је Шешељ позвао све националисте да се уједине и сад тупиш ту о писму. СРС је Дверима упутила позив о коалицији на захтев Шешеља,а они су одбили јер су хтели да они буду главни. Једини који су се доказали као прави националисти су Образ и Наши који су одмах прихватили позив СРС о националном уједињењу,док су Двери лажне патриоте којима верују само малоумници који немају никаквог поштовања према Др. Шешељу, који лежи утамничен већ 11 година у хашком казамату ,а гласом против СРС и Шешеља ти малоумници су гласали и против Србије и против Русије.
Аватар
Контраш
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 622
Приступио: мар 2014

Порука Контраш 9.4.2014. 0:06

@Спартак - немаш ти право никога да вређаш и називаш малоумником зато што није гласао за твоју СРС и твог Шешеља. СРС на овим изборима није понудила ништа и зато ништа није ни добила.

Зашто би на пример тамо неки аутоелектричар са четворо деце гласао за будалу као што је Немања Шаровић?
"Если кто погубит Россию, то это будут не коммунисты, не анархисты, а проклятые либералы"
Фёдор Михайлович Достоевский.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.4.2014. 0:06

Спартак07 ::
origin ::Тако је то када се нема конкретних аргумената онда се иде на фрљање празним паролама и фразама. ја сам те лепо питао да нам покажеш писмо којим је Шешељ позвао сву националну опозицију да се уједини под једнаким условима у предизборну коалицију , ти наравно се правиш мутав ко да ниси чуо тојест прочитао питање јер и сам знаш да датог писма није ни било.Лепо ти прескачеш као и вечити функционери оно што ти не одговара.

Ето,тако изгледа типичан гласач Звери. Вама је главна идеологија(коју ни немате) да пљујете једину десничарску националистичку странку СРС и Шешеља. И сами знате да је Шешељ позвао све националисте да се уједине и сад тупиш ту о писму. СРС је Дверима упутила позив о коалицији на захтев Шешеља,а они су одбили јер су хтели да они буду главни. Једини који су се доказали као прави националисти су Образ и Наши,док су Двери лажне патриоте којима верују само малоумници који немају никаквог поштовања према Др. Шешељу који лежи утамничен 11 година,а гласом против СРС и Шешеља ти малоумници су гласали и против Србије и против Русије.

Лепо ја рекао кад се нема аргумената у овом случају писма као позива на окупљање националне опозиције онда се прибегава празним паролама и демагогији. Оно што Радетини талибани не могу да схвате је да су данас Двери онај око кога треба да се врши окупљање а не СРС што су показали и резултати последњих избора , СРС нема више тридесет и нешто процената него два па мора одговарајуће и да се равња.
Што се мене тиче ја већ одређено време не учествујем у фарси званој српски избори тако мораћу да те разочарам тиме што нисам гласао ни за једну опцију , па ти тај ад хоминем напад на мене пада у воду.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.4.2014. 0:09

Контраш ::@Спартак - немаш ти право никога да вређаш и називаш малоумником зато што није гласао за твоју СРС и твог Шешеља. СРС на овим изборима није понудила ништа и зато ништа није ни добила.

Зашто би на пример тамо неки аутоелектричар са четворо деце гласао за будалу као што је Немања Шаровић?

Да би Немања имао радан стаж зар још неко мисли да је он и слични њему квалитет да могу да изађу на слободно тржиште као адвокати и да од тога живе на високој нози као у политици. Тада би они морали добрано да се озноје.
Може бити само један.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 9.4.2014. 0:17

Контраш ::@Спартак - немаш ти право никога да вређаш и називаш малоумником зато што није гласао за твоју СРС и твог Шешеља. СРС на овим изборима није понудила ништа и зато ништа није ни добила.

То није уопште вређање већ чињеница,не знам што неке погађају чињенице. Ако неко гласа против пароле И КОСОВО И РУСИЈА,не знам како треба да се окарактерише. Зато ти гласај за отпорашку будалу као што је Бошко Обрадовић коме је буља зинула за парама,немој за искреног родољуба,националисту и русофила ко што је брат Немања Шаровић.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.4.2014. 0:25

То није уопште вређање већ чињеница,не знам што неке погађају чињенице. Ако неко гласа против пароле И КОСОВО И РУСИЈА,не знам како треба да се окарактерише. Зато ти гласај за отпорашку будалу као што је Бошко Обрадовић коме је буља зинула за парама,немој за искреног родољуба,националисту и русофила ко што је брат Немања Шаровић.

Е добро се насмеја , па ти човече не знаш разлику између чињеница и мишљења појединца.Видиш што си ти изнео нису чињенице већ твоје лично мишљење (и твојих истомишљеника) и као такво није никаква апсолутна истина већ само поглед на ствари подложан критици здравог разума , међутим када би говорили о здравом разуму морали би поменути Волтера а то би већ за неке дискутанте на овој теми било превише.
Може бити само један.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 9.4.2014. 0:34

origin ::Е добро се насмеја , па ти човече не знаш разлику између чињеница и мишљења појединца.Видиш што си ти изнео нису чињенице већ твоје лично мишљење (и твојих истомишљеника) и као такво није никаква апсолутна истина већ само поглед на ствари подложан критици здравог разума , међутим када би говорили о здравом разуму морали би поменути Волтера а то би већ за неке дискутанте на овој теми било превише.

Са некима ни не вреди дискутовати, шта има да се прича о нечему са онима који су издали идеологију српског национализма због неких тамо Двери који ни немају никакву идеологију. Ал добро по вама су Двери ''патриоте'',вероватно је Бошко Обрадовић био добровољац у Реп. Српској и Српској Крајини ко што су то били добровољци СРС,а није букао против Милошевића 5.октобра. :mrgreen:
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.4.2014. 0:46

origin ::Е добро се насмеја , па ти човече не знаш разлику између чињеница и мишљења појединца.Видиш што си ти изнео нису чињенице већ твоје лично мишљење (и твојих истомишљеника) и као такво није никаква апсолутна истина већ само поглед на ствари подложан критици здравог разума , међутим када би говорили о здравом разуму морали би поменути Волтера а то би већ за неке дискутанте на овој теми било превише.

Са некима ни не вреди дискутовати, шта има да се прича о нечему са онима који су издали идеологију српског национализма због неких тамо Двери који ни немају никакву идеологију. Ал добро по вама су Двери ''патриоте'',вероватно је Бошко Обрадовић био добровољац у Реп. Српској и Српској Крајини ко што су то били добровољци СРС,а није букао против Милошевића 5.октобра. :mrgreen:

Ја ти лепо реко да нисам гласао на последњим изборима али сам исто тако лепо рекао да ти прелазиш преко ствари које ти се несвиђају као да их ниси чуо то јест у датом случају прочитао али добро то је твоје право. На исти начин је и твоје право да се гађаш празним паролама и демагогијом а да чињенице занемарујеш и неодговараш на питања када те људи нешто питају као ононепостојеће писмо Шешеља.
Може бити само један.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.4.2014. 0:48

Него где је био Немања Шаровић на фронту 1999-те он је тада имао 24 године , значи првопозивац.
Може бити само један.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: M-91 и 17 гостију