srpskinacionalisti.com

Српска радикална странка

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 900
Приступио: мај 2008

Re: СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

Порука bogdan 6.4.2014. 15:29

Republikanac ::Хм, да... Све си ти то фино написао једино што никако да објасниш какве везе има овај Цвијан и његова фантомска странка са Марине Ле Пен и „Националним фронтом“?

Прво си спомињао Митерана и Кола (не знам какве они имају везе са „Националним фронтом“) а сада смараш и са неким Цвијаном. Уколико ти се не свиђа идеја о „новом“ НФ-у као узору радикала ти напиши зашто ти се не свиђа у противном немој да њашке и смараш...

Значи тачно је да САД и Француски републиканци имају дужа увета него магарци, а и теби републиканцу из Србије треба да вучемо за увета, да поново прочиташ оно што је јасно написано, да никоме то нетреба накнадно објашњавати, до републиканцу. :lol:
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 6.4.2014. 15:38

Karl Marx ::
Republikanac ::Хм, да... Све си ти то фино написао једино што никако да објасниш какве везе има овај Цвијан и његова фантомска странка са Марине Ле Пен и „Националним фронтом“?

Прво си спомињао Митерана и Кола (не знам какве они имају везе са „Националним фронтом“) а сада смараш и са неким Цвијаном. Уколико ти се не свиђа идеја о „новом“ НФ-у као узору радикала ти напиши зашто ти се не свиђа у противном немој да њашке и смараш...

I ja sam se to pitao.
Na osnovu njegove argumentacije sam pretpostavio da si ti clan Republikanske stranke.

Ма будала човек, мисли ако је неко „републиканац“ да аутоматски мора бити члан некакве фантомске „Републиканске странке“.
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 6.4.2014. 15:42

Него је ли зна неко од вас за када је заказан Централни Отађбински Конгрес СРС-а који би требао по календару да се одржи ове 2014-те године или је и то одложено да не страдају вечити функционери. :) :) :) :)
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 6.4.2014. 15:45

I ja sam se to pitao.
Na osnovu njegove argumentacije sam pretpostavio da si ti clan Republikanske stranke.

Јесте он је члан ове републиканске странке, само што то неће да призна, јер републиканци из цијелог свијета никада не говоре истину. Пристигао је на овај форум 1.2.2014. да шири програм републиканаца и куди СРС и све остале патриоцке странке уочи избора у Србији. Амерички плаћеник.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 6.4.2014. 15:49

Republikanac ::

I ja sam se to pitao.

Ма будала човек, мисли ако је неко „републиканац“ да аутоматски мора бити члан некакве фантомске „Републиканске странке“.

Ха ха ха, види се ко је будала. Није ти ћаћа дао име републиканац, него си ти сам себе натако магарећа увета, дугачка до милиога Бога и мрскога Обаме.
Аватар
Vlada RSK
Националиста
Националиста

Порука: 412
Приступио: апр 2007

Порука Vlada RSK 6.4.2014. 19:41

radikalnivodja ::Нешто се ВЛАДА РСК ућутала,можда се уверила у своје незнање. Једна од особа која дефинитивно више може да допринесе у наредном периоду је и Наташа Јовановић

Ето.... имају експерте које ти предлажеш..... Наташа би могла, с обзиром на струку, да организује туристичке туре по општинама гдје је СРС прешао цензус ..... од Титела до Темерина.....
ДОГОДИНЕ У КНИНУ!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3132
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 6.4.2014. 19:54

Vlada RSK ::
radikalnivodja ::Нешто се ВЛАДА РСК ућутала,можда се уверила у своје незнање. Једна од особа која дефинитивно више може да допринесе у наредном периоду је и Наташа Јовановић

Ето.... имају експерте које ти предлажеш..... Наташа би могла, с обзиром на струку, да организује туристичке туре по општинама гдје је СРС прешао цензус ..... од Титела до Темерина.....

Ако би додао и Житорађу, Звечан и Штрпце, то би већ била лепа екскурзија по целој држави... :)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 6.4.2014. 20:47

И то та тура да буде у оквиру плавог каравана. :D :D :D :D :D
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
radikalnivodja
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 99
Приступио: мар 2012

Порука radikalnivodja 6.4.2014. 21:54

Шта ћеш,неке вечно ће да боли што др Шешељ је препознао ко му је колики пријатељ ,а ко је интересџија...Наташа је 17 година била посланик па погледајте њено имовинско стање,доступно је а богами неки који су краће и то Крајишнице ееееееееееее.. Није све у струци,нешто је и у глави.Конгрес ће се ускоро заказати
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 6.4.2014. 22:05

radikalnivodja ::Шта ћеш,неке вечно ће да боли што др Шешељ је препознао ко му је колики пријатељ ,а ко је интересџија...Наташа је 17 година била посланик па погледајте њено имовинско стање,доступно је а богами неки који су краће и то Крајишнице ееееееееееее.. Није све у струци,нешто је и у глави.Конгрес ће се ускоро заказати

Па лепо ја говорим овде већ подуже време вечити функционери пази 17 година народни посланик , па више је ту радила него у својој матичној струци.Него што нисте лепо износили прљав веш својих бивших сабораца док су још били у странци него вам се увек тек памћење врати тек када вас напусте.
Може бити само један.
radikalnivodja
Млади националиста
Млади националиста

Порука radikalnivodja 6.4.2014. 22:22

ВЕЧИТИ ФУНКЦИОНЕР није лоше бити ако ради коректно и добро свој посао. Било је и грешака код нас и лоших процена али то се показивало када паднеш па сви беже ко ....
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 6.4.2014. 22:30

radikalnivodja ::ВЕЧИТИ ФУНКЦИОНЕР није лоше бити ако ради коректно и добро свој посао.

Њихова вечитост се управо показивала и показује тиме да када доживљавају неуспех као овај скорашњи не сносе никакве последице за њега.Ни једна организација која не кажњава лоше ствари а не награђује добре није никада опстала па тако неће ни СРС.
П.С. Ево колико је прошло од другог не уласка у парламент странке и нико из најужег руководства није имао ни најмање образа да поднесе неопозиву оставку на своју функцију , то је просто срамота.
Може бити само један.
radikalnivodja
Млади националиста
Млади националиста

Порука radikalnivodja 6.4.2014. 22:45

Ko treba da podnese ostavke po vama i kojih 20 da sedi u NOVOM KOLEGIJUMU ?
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 6.4.2014. 22:51

radikalnivodja ::Ko treba da podnese ostavke po vama i kojih 20 da sedi u NOVOM KOLEGIJUMU ?

За почетак било ко из знане екипе која је довела до овде странку, ајде нека буде на пример Радета. А нове чланове нека изаберу органи странке или конгрес који би требало одржати што пре да се најзад ствари покрену са мртве тачке јер ови вечити функционери су своје одсвирали.
Може бити само један.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 7.4.2014. 4:02

bogdan ::
Јесте он је члан ове републиканске странке, само што то неће да призна, јер републиканци из цијелог свијета никада не говоре истину. Пристигао је на овај форум 1.2.2014. да шири програм републиканаца и куди СРС и све остале патриоцке странке уочи избора у Србији. Амерички плаћеник.

Добро ми је ово да "републиканци из цијелог свијета никада не говоре истину“, прави мали бисер. Требало би ту реченицу одмах послати Шешку и Ле Пеновици пошто су се и они дефинисали као „републиканци“, биће да су и њих двоје неки тешки лажови. Још се Шешко усудио да странку дефинише као „републиканску и секуларну“, вероватно из љубави према америчким републиканцима. И Ле Пеновица је као „републиканка“ позната по својој љубави према Американцима а сигуран сам да има и некакав споразум о сарадњи са овом фантомском српском „Републиканском странком“ пошто верујем да су програмски веома блиски.

Ето видиш Богдане опет си испао глуп. Ти као да уживаш у томе...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 12 гостију