srpskinacionalisti.com

Десет година од убиства мафијашког премијера

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3823
Приступио: мај 2012

Re: Десет година од убиства мафијашког премијера

Порука Зорад 12.3.2018. 16:01

То би до сада одавно испливало у јавност...
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1226
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 12.3.2018. 16:16

Pazi ovu ludnicu.
Ne znamo ko je sta rekao pre 15 godina, a snamo ko je sta rekao pre 800 ( gledaju ljudu "Nemanjice", pa mi pricaju).

Srbi su cudo.

Vrlo lako zaborave i ono sto su tesko naucili ( ili nisu?)!

Zorana je ubila JNA i pucaj je bio sa zvonika Vaseljenske crkve, a jedan ( za overu) je bio iz komande grada.

Ubijen je jer nije hteo da saradjuje sa generalima. Klasican drzavni udar koji vise nisu smeli da sprovedu.
Zivkovic i ostali su se usrali u gace, ali bas. Prvih 4 sata nisu smeli ni da telefoniraju. Kada su videli da se nista ne dogadja pocela je akcija.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 12.3.2018. 17:43

Зорад ::
На Србин Инфо окачен превод наводног интервјуа у коме је Ђинђић наводно позивао на бомбардовање Србије, наравно ништа од тога нема:
https://srbin.info/2018/03/12/da-li-je- ... jvecu-laz/

Занимљив интервју. За рат је крив Милошевић (који брани земљу) а не НАТО (који му земљу напада).

Морална наказа, шта друго рећи...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 12.3.2018. 17:46

Republikanac ::Морална наказа, шта друго рећи...

Дотични би поје6ао, заклао и појео своју мајку само да дође на власт! А ни жвалаво говно из Бугојна није боље. :evil:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 12.3.2018. 17:52

Занимљив интервју. За рат је крив Милошевић (који брани земљу) а не НАТО (који му земљу напада).

А где то пише, ја овде то нисам видео?

Заправо, интервју се испоставио као пророчански:

Наставак рата неће Милошевићу донети никакву корист. Прве три недеље су ојачале његов положај, али сада показује своје погрешно мишљење. НАТО остаје тврдоглав, а Русија не размишља о стварној подршци Југославији. –потпуно тачно. Када је Лилић у тајној мисији током априла успео да избоксује релативно часне услове за мир, овај је то одбио. Руси ни малим прстом нису мрднули да нам помогну.

У својим компромисима увек покушава да игра покер. Он жели да да мање на почетку него што је потребно – и на крају мора да изда више него што је потребно. – потпуно тачно. Одбијена капитулација у Рамбујеу, после три месеца људских жртава и разарања добили смо Куманово, под горим условима

На почетку мира Косово неће бити под српском, ни под албанском, већ под међународном управом. – потпуно тачно.

Са Милошевићем на власти, Југославија нема будућност. После неколико месеци, незадовољство у Црној Гори би преузело такве размере да влада неће имати другачије решење него да иду сопственим путем. – потпуно тачно. Мило је отпочео отворену сецесију одмах након рата.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 12.3.2018. 18:05

Слика
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1961
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 12.3.2018. 18:31

Зораде, прочитај шта је овде рекао Коштуница о споразуму у Рамбујеу. По њему је то одбијање био једини исправан Милошевићев потез.

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2 ... 00410.shtm

Prestali su da ga smatraju faktorom mira kada se pobunio zbog Kosova, odnosno zbog onoga što su oni hteli da nametnu kao rešenje za Kosovo i celu Srbiju. To je stvarno apsurd: osudili su ga zbog toga što nije prihvatio Rambuje, a nema nijednog odgovornog političara u svetu koji bi to prihvatio. Dakle, osudili su ga zbog jedinog ispravnog poteza koji je povukao. Tad su se setili njegove autoritarnosti, nedemokratičnosti, svega. Otkrili su mlaku vodu", rekao je Koštunica.
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 12.3.2018. 18:37, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 12.3.2018. 18:37

"Зорад"
Одбијена капитулација у Рамбујеу, после три месеца људских жртава и разарања добили смо Куманово, под горим условима

Кретенчино да ли знаш шта се тражило у Рамбујеу. Горе него што се сад тражи од Силиконца.
Када је испуњен Кумановски договор од стране запада. Где је 999 српских полицајаца на КиМ.
А постоји ли резолуција УН и шта пише у њој.
Ти си бре сновски штакор, открио сам се те веома брзо, и то жути штакор који је прешао у СНС јер сте исти.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 12.3.2018. 18:38

Питао бих да ли не би прихватили да су били у ситуацији попут наше...

Иначе, баш лепо што си нашао овај текст има ту других сјајних мисли будућег председника о свом претходнику:

"Besmisleno bi bilo ići u drugi krug ako sam pobedio u prvom krugu. Oni to pokušavaju da ospore, sasvim providnim falsifikovanjem".Ja nemam pravo da se odreknem glasova naroda i priznam nekome pravo na krađu, makar taj neko bio Slobodan Milošević.

Koštunica je rekao da Milošević "ne preza od upotrebe sile", da "nema moralnih dilema, nekih duševnih dvoumica u vezi s primenom sile, koju je primenjivao kad god je nalazio za shodno".

Milošević "očigledno nije spreman da se pomiri s činjenicom da ga narod više ne želi, da očigledno neće biti doživotni predsednik.

Govoreći o svom stavu da je Zapad pomagao Miloševiću da ostane na vlasti, Koštunica je rekao da je u vreme kada je to Zapadu odgovaralo, Milošević proglašavan faktorom mira i bezbednosti na Balkanu, tada je potpisivao Dejtonski sporazum, pristao na "izgon" Srba iz Krajine.

Кретенчино да ли знаш шта се тражило у Рамбујеу. Горе него што се сад тражи од Силиконца.
Када је испуњен Кумановски договор од стране запада. Где је 999 српских полицајаца на КиМ.
А постоји ли резолуција УН и шта пише у њој.
Ти си бре сновски штакор, открио сам се те веома брзо, и то жути штакор који је прешао у СНС јер сте исти.

ПКИИМБ
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 12.3.2018. 18:42

Зорад ::ПКИИМБ

Тачно сам знао!!!!! :lol: :lol:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 12.3.2018. 18:43

Што се тиче Мила и захтева за одвајањем Црне Горе, ваља прочитати шта је изјавио 2001. Он овде не помиње Милошевића, него 1918. годину.

"Сукоб између Србије и Црне Горе није почео са Милошевићем него са присаједињењем Црне Горе Србији, 1918. године."
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 12.3.2018. 18:44

Зорад ::

А где то пише, ја овде то нисам видео?

Па цео чланак је пун „злог „ Милошевића али нигде да се осуди агресија НАТО пакта. Ни у једној, јединој реченици.

За мене највећи бисери: „Наставак рата Милошевићу неће донети никакву корист“. Значи, Милошевић је у рату због „користи“ а не зато што је НАТО, ничим изазван, напао његову земљу.

Па ово: „Копнене трупе значе да на крају мора капитулирати“. Ђики, веома патриотски, предвиђа капитулацију наше војске у случају копнене инвазије НАТО криминалаца. У свакој нормалној земљи да неко то изјави у сред рата омастио би конопац...

Има још: „Сви желе да се рат заврши по било коју цену“. Значи није битно ни шта ни како само ти Слобо потписуј и не обазири се на детаље. Не знам чему све оне приче онда о Слобиној „издаји“ кад су „сви били за то да се рат заврши по било коју цену“.

Па онда: „Питање је да ли је Милошевић платио ову мету превише скупо“. Опет Милошевић, по стоти пут, ниђе Ната нема...

Или ово: „Међународна заједница треба да нас (опозицију) подржи.“ У сред рата тражи подршку од агресора. Смртна казна било где у свету уз оптужбу за велеиздају и шуровање с непријатељем...

И за крај: „Милошевић је требало да покуша да избегне рат свим средствима“. Ко је дакле крив за рат? Па Слоба зна се, какав НАТО, они су невини ко новорођенчад. Слоба злотвор није хтео да потпише оно с.рање у Рамбујеу са све и Анексом Б па јадни НАТО морао да инсценира Рачак и да нас нападне...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 12.3.2018. 18:47

Добро је што постоји ова архива. Сви знате да Вук Манити често прича како је Милошевић крив за нато агресију, за губитак Космета. Криви га и за кризу у покрајини пре почетка рата. Ваља се подсетити шта је причао те 1998. године!

IZJAVA VUKA DRASKOVICA JAGODINSKOJ TELEVIZIJI "PALMA PLUS"
Milosevic nije kriv za Kosovo
Jagodina, Beta. - Jugoslovenski predsednik Slobodan Milosevic nije kriv za probleme na Kosovu, izjavio je lider Srpskog pokreta obnove Vuk Draskovic jagodinskoj televiziji "Palma plus". "Slobodan Milosevic nije kriv za Kosovo. Ibrahim Rugova, u svojim rukama nosi zastavu Prizrenske lige iz proslog veka, kada je proklamovan ekstremni cilj Albanaca da se na najsvetijem mestu srpske drzave formira druga Albanija i da posle toga to postane prestono mesto mesto zajednicke velike Albanije. Potpuno je apsurdno zbog toga okriviti Slobodana Milosevica", rekao je preksinoc Draskovic.

http://www.yurope.com/nasa-borba/arhiva ... 1804_4.HTM
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 12.3.2018. 19:00

Што се тиче Мила и захтева за одвајањем Црне Горе, ваља прочитати шта је изјавио 2001.

Али сецесија је отпочела 1999.

За мене највећи бисери: „Наставак рата Милошевићу неће донети никакву корист“. Значи, Милошевић је у рату због „користи“ а не зато што је НАТО, ничим изазван, напао његову земљу.

Ти не схваташ да се ради о користи за народ у смислу неког повољнијег решења, а не о личним користима (мада је и њих било, попут "Бамбиленда").

Па ово: „Копнене трупе значе да на крају мора капитулирати“. Ђики, веома патриотски, предвиђа капитулацију наше војске у случају копнене инвазије НАТО криминалаца. У свакој нормалној земљи да неко то изјави у сред рата омастио би конопац...

Тако је, победили би агресора и требало је ићи до краја ако се већ ушло у рат. Драго ми је да се слажеш са мојим ранијим тезама.

Има још: „Сви желе да се рат заврши по било коју цену“. Значи није битно ни шта ни како само ти Слобо потписуј и не обазири се на детаље. Не знам чему све оне приче онда о Слобиној „издаји“ кад су „сви били за то да се рат заврши по било коју цену“.

Очито да је и овде био у праву. Ни народ ни војска се нису активно побунили против потписивања противуставне кумановске капитулације.

Или ово: „Међународна заједница треба да нас (опозицију) подржи.“ У сред рата тражи подршку од агресора. Смртна казна било где у свету уз оптужбу за велеиздају и шуровање с непријатељем...

Само што се из контекста јасно види да је мислио на период након рата...

И за крај: „Милошевић је требало да покуша да избегне рат свим средствима“. Ко је дакле крив за рат? Па Слоба зна се, какав НАТО, они су невини ко новорођенчад. Слоба злотвор није хтео да потпише оно с.рање у Рамбујеу са све и Анексом Б па јадни НАТО морао да инсценира Рачак и да нас нападне...

Бог силу не воли, а сила Бога не моли. Да смо капитулирали у одмах Рамбујеу, рата не би било.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 12.3.2018. 19:06

Сецесија је кренула већ 1997. Не званично, декларативно, али било је јасно куда све то води. Мило је 1999. рекао да Црна Гора не може са Србијом због Милошевића. Да би две године касније изјавио да Милошевић није кривац, већ сукоби из 1918. Дакле, Милошевић је био само изговор...

Што се тиче Рамбујеа, прочитао си и да је Коштуница био против таквог споразума, што значи да га ни он не би прихватио да је те 1999. био у позицији да одлучује.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 12 гостију