srpskinacionalisti.com

СРС: како даље, а без пара?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Драган од Опленца
Војвода
Војвода

Порука: 1280
Приступио: сеп 2007

Re: СРС: како даље, а без пара?

Порука Драган од Опленца 5.6.2012. 15:09

Serlancelot ::
Jovan-Vladimir ::Господине Драгане Опленачки (може и Draganus de Oplenacus) занимљиво је да нашу тежњу ка социјализму критикујете ви који живите у једној социјалдемократској држави каква је Шведска. Господине Драгане Опленачки, ви као осведочени антикомуниста дођите те живите (као Човек) у Србијици са 200 јеврића платом па се онда слободно залажите за "слободно тржиште, једнаке шансе за све, приватно власништво и капитализам" и остале добродетељи из Западне кухиње за сатирање нас Источних робова, који ипак не бисмо да будемо робови.

Jesi li razumeo ovo što piše Jovan- Vladimir glupometre koji sebe nazivaš Dragan od Oplenac? Ma jesi kur moj, za idiote je ovo viša matematika. Pa sad ti vidi koga više zanima kapital, tebe ili Kostu.

Коста зашто се лажно престављаш? Прозиран си :badgrin:
„Лакше је веровати у лаж која се чула безброј пута, него у истину, која се чује први пут!...“ Волтер
Слика
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6376
Приступио: мар 2006

Порука Коста 5.6.2012. 16:36

Драган од Опленца ::... Прозиран си :badgrin:

Ма заеби празну причу, него - ће ли даваш ти неке паре ел нећеш?

Зна се како су настале - и опстале - националистичке странке других нациiа (упореди: ХДЗ, УЧК, ...) - на парама њихових национално свесних емиграциiа (усташе, балисти,...)

А ти? Шта би ти? Да се*реш, али паре да не даваш?

Ево ти погодба, одма`: место Генсека СРС кошта - рецимо - 100 000 еврића. Уплатиш и постанеш Генсек. Моментално.

И тако ћемо за све позициiе.

Аiде реци - шта фали предлогу? Ти си барем антикомуниста (што обично значи: ноторна будала, али нема везе... ) - и ти би морао знати да iе све у парама (нема више, као код другова комуниста, добиiање друштвених станова, бесплатно школство и остале комунистичке злочиначке идеiе - нема, забрањено!)

Дакле: кол`ко даваш? То iе идеiа ове Теме. Имаш прилику да - iавно и легално - купиш функциiу у Странци коiу финансираш. Чист капитализам. Аiде, испрси се.

Или ћути. Стипсо. Серчо. Од тебе коi се оваiди - нека се iави...

(П. С: а то што се теби од сваког паметног форумаша причињавам iа - то iе твоiа блокада у мозгу, очигледно сматраш да не може бити више од iедног хиперинтелигентног левичара... - на твоiу жалост, има нас коџа...)
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 5.6.2012. 16:55

Nema druge nego da članovi SRS počnu da diluju drogu
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Драган од Опленца
Војвода
Војвода

Порука: 1280
Приступио: сеп 2007

Порука Драган од Опленца 5.6.2012. 19:10

Đorđo Napolitano ::Nema druge nego da članovi SRS počnu da diluju drogu

за лову, може све...
„Лакше је веровати у лаж која се чула безброј пута, него у истину, која се чује први пут!...“ Волтер
Слика
charuga
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 11
Приступио: дец 2004
Место: Beograd

Порука charuga 5.6.2012. 19:26

Braco i sestre,

Skoro je nemoguce voditi partiju bez sredstava ali mislim da ce uz Boziju pomoc odredjene interesne strukture pomoci SRS kao i ostale nacionale i anti globalisticke pokrete....
Konkretno mislim na majku Rusiju, Indiju, Siriju, Iran, Brazil i ostale slobodoljubive drzave...
Nazalost nas idejni vodja i predsednik se nalazi u globalistickom kazamatu a mladi ljudi i provereni nacionalisti..ne vode slobodarske pokrete... te trenutno i nemamo coveka koji bi komunicirao i organizova saradnju sa istim....
Meni licno... je sasvim u redu baviti se svim mogucim srestvima zarad ocuvanja nacije, vere i drzave pa i terorizmom i kriminalom.... ponavljam da je ovo samo moj licni stav....
Jer samo tako ja licno mogu sacuvati svoju naciju veru i decu...
Nazalost Srbi su postali totalno indiferentni i ne zainteresovani za boljitak svoje porodice i drzave vec iskljucivo gledaju na svoj sopstveni guzico-boljitak...
Da se ista pitam i da imam ikakvog uticaja na bilo koju patriotsku organizaciju... kopirao bih rad... komunisticke partije ili nacional-socijalisticke partije...i tako organizovao rad
rodoljubivih organizacija....
Moram napomenuti da nisam ni komunista a ni nacional socijalista.
Takodje moram reci da je krajnje neprimeran nacin razgovora na jedinom patriotskom forumu koji imamo... tjst ovo sve sto ste izgovorili ne bi ni pas sa malom izgutao!
Ti brate Kosta, Postujem tvoje stavove i rodoljublje ...ali nemoj vredjati nas patriote koji smo se borili za ovu drzavu a nismo komunisti... Molim te...
Ovde je nebitno ko je koje boje... bitno je iskljucivo borba protiv gamadi... satanisticko-globalisticke... a kada pobedimo... lako cemo se dogovoriti...
Опричник
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 743
Приступио: феб 2012

Порука Опричник 6.6.2012. 12:13

charuga ::Da se ista pitam i da imam ikakvog uticaja na bilo koju patriotsku organizaciju... kopirao bih rad... komunisticke partije ili nacional-socijalisticke partije...i tako organizovao rad
rodoljubivih organizacija....

Слажем се брате Чаруга. Треба преузети оно што се показало успешним у та два покрета и применити их на нашу ситуацију.
Од комуниста можемо преузети систем тројки, феноменалну организованост, параде, лукавост у раду и обраћање најнижим слојевима становништва.

Од национал-социјалиста можемо преузети фанатични национализам, бескомпромисност у борби против петоколонаша, формирање јуришних одреда који би се борили против либерала, демократа и остале гамади као што је то некад била СА у Немачкој (нема вајде од скупштинских говоранција) учврстити култ вође, одржавати лепршаве параде и формирати националну елиту која ће се спремати за преузимање власти силом или милом.

Дакле, на страну то што у обе идеологије постоје садржинских мана, ми морамо да се учимо на искуствима јаких покрета из историје. Ту је свакако и Млада Босна и Црна Рука.
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука: 1753
Приступио: сеп 2006
Место: Београд

Порука malena 6.6.2012. 13:01

Коста ::
malena ::Странка реалног социјализма ? ...

Полак`, мори... (поука: женском чељадету се обраћа са `мори`, а мушком са `бре`. Чисто да се знае. Ми iужни то наiбоље знамо...) -
А пара нема.

Па, ја никуда не журим. Има времена до нових избора, ако их буде и ако нас буде :) А пара заиста нема, а неће их ни бити - отишле у паметне руке ( са дугим прстима )!
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 571
Приступио: авг 2008

Порука Шаовић 6.6.2012. 14:45

Дуција Симоновића за предсједника. Укинути спорт. Од пара купити ПВО. Од једне полусезоне курчевих "вечитих" може се скуцкати опреме да се усереш. А тек ово што општине издвајају за своје ФК РК и КК Пичкиндимовце. Па рукомет, кошарка, одбојка, ритмички - јебени - плес... само аматеризам - волонтеризам. А за кеш купити прангија и официра од Руса.
...Још остаде Бошко Југовићу
Крсташ му се по Косову вије
Још нагони Турке на буљуке
Као соко тице голубове...

``4 минута борбе... и бјежанија. а онда су свој кукавичлук правдали код својих жена кући "СДС-овим лоповлуком по Палама".. изгубили вољу да ратују, јер ето тај СДС води криминалну политику..``
Аватар
MileMile
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 764
Приступио: нов 2006

Порука MileMile 6.6.2012. 16:26

Било би одлично када бисмо имали једну јаку комунистичку партију (тј. партију социјалне правде) која би била одана националним циљевима. Знам да појам "комунистички националиста" делује као contradictio in adjecto, али је историја и те како познавала такве случајеве. Сви хрвати из комунистичке партије су се, тако, све време борили пре свега за циљеве њихове злочиначке нације. Бугарски комунисти су такође пример јаких националиста. У последње време једино што личи на ово јесте руска Национал - бољшевичка партија Едуарда Лимонова, али она нема велики утицај у Русији. Не знам како би се национал-бољшевизам примио код нас, али морам да признам да ми је жао што немамо неку сличну партију.

Слика
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 6.6.2012. 18:17

Али зар и тај Лимонов (писац "Едичке) није бисексуалац (ко и "жути" Пајтић)? И ту у тој књизи описивао с ким и коме је шта радио у тој америци... Јесте долазио овде још 90-их, ишао на ратиште, друговао с Караџићем, био просрпски орјентисан, писао неке добре политичке текстове, што је све за похвалу... али некако ми ти сексуално изопачени нису много за неки узор и вођство, не бих никад стао уз такве. Читао сам раније неке његове текстове (у којима је капитализам и комунизам представљао као две стране исте, материјалистичке, медаље и томе слично) и још понешто занимљиво, али од кад чух и за ову његову "склоност", некако ми је антипатичан.
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
MileMile
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 764
Приступио: нов 2006

Порука MileMile 6.6.2012. 19:23

N.S. ::Али зар и тај Лимонов (писац "Едичке) није бисексуалац (ко и "жути" Пајтић)? И ту у тој књизи описивао с ким и коме је шта радио у тој америци...

Свашта је могуће, па је могуће и да је Лимонов педер. Ја сам једва успео да нађем неку слику на Гуглу претражујући појам национал бољшевизам, ова ми је деловала још и занимљиво...

Коме сметају хомосексуалци и бисексуалци, предлажем да национал бољшевизам поистовете са Јулијом:

Слика

:)

У сваком случају идеја је занимљива. НБП је иначе забрањена у Русији.
Jovan-Vladimir
Војвода
Војвода

Порука: 2179
Приступио: феб 2007

Порука Jovan-Vladimir 6.6.2012. 19:37

Лимонов јесте шупак-мераклија, а и тешко атлантистичко ђубре, ено га у коалицији са Каспаровим. Зато је и забрањен. А добар део НБПа се отцепио и формирао НБ Фронт. Чини ми се да је НБФ сад уз Дугина.

Драган од Опленца ::Браво! Само кад би сте ми још објаснили какве везе има социјална правда са комунизмом? Никакве, зато што се комунизам заснива на крађи, отимању капитала за владајућу олигархију. Међутим социјална правда се заснива на солидарности и правилној расподели заједничке имовине која се слива преко пореза у државну касу. Код социјалдемократа држава је народни дом и служи народу. Револуционари Комунисти-лопови су узурпирали државни апарат. Не можеш веровати државним установама које су узурпиране, а поготово не изборним резултатима. Нема боље позиције за једнога лопова него да седне у министарску фотељу. Ако хоћете пример навешћу ...

Социјална правда нема везе са комунизмом. Комунизам је заблуда и утопја. Комунизам је антинационалан зато што је интернационалан. По њиховој дефиницији пролетери немају нацију. Највише им смета хегемонија Србског народа, зато што се Срби боре за социјалну правду. Социјална правда постоји у земљама које се брину за свој народ где држава служи своме народу. Где држава штити свој народ и своје територије. Да ли комунистички узурпирана држава штити народ? Не, државни апарат служи само за одржање владајуће олгархије на власти, а народ нек се сналази како зна и уме...

Социјалдемократија је облик меког "социјализма", то је у ствари компромис радништва са системом и то јесте облик комунизма, само ради политичке коректности се тако не назива. Ми се у суштини залажемо за исте ствари, а како ћемо га називати - комунизмом, социјализмом, радикализмом или нечим четвртим је мање битно. Питање је само степена до којег желимо да изведемо корените промене које су нужне.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 6.6.2012. 19:49

@jovan-vladimir: Ja smatram da je socijaldemokratija meki kapitalizam a ne meki socijalizam
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
ПАПРИКАРИУС
Националиста
Националиста

Порука: 228
Приступио: мар 2010

Порука ПАПРИКАРИУС 6.6.2012. 20:01

Ценим да је с'с Немању Шаровића будућноС на реорганизирану странку загарантирана,
и с паре, а и без њи'!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6376
Приступио: мар 2006

Порука Коста 6.6.2012. 20:03

Đorđo Napolitano ::@jovan-vladimir: Ja smatram da je socijaldemokratija meki kapitalizam a ne meki socijalizam

Добро, де. Он сматра да iе чаша полупуна, а ти тврдиш да iе полупразна.

Него - да кренемо корак даље: глобализациiа!

Мислим да здушно треба да будемо за глобализациiу! Зашто? - зато.

Као прво - да разiаснимо: под глобализациiом пре свега подразумевам ове фантастичне савремене комуникациiе, ове Интернете и Скаiпове, ове Твитере и Феiсове... (ако неко подразумева `светску владу` - то iе, као прво, немогуће, а као друго - може се и то изокренути у нашу корист. Само ако смо довољно паметни и довољно безобразни. О-том - потом...)

Дакле - зашто за глобализациiу?

- прво - зато што iе незаустављива. Опирати се iе донкихотовска бесмислица.

- друго - зато што iе у суштини фантастична прилика. Нека скорашња анализа каже да ће од глобализациiе штету имати само `средње силе` типа Француска (коi ги ебе - ионако ги презирем) - док ће наiвеће `бенефите` извући велесиле и - мале нациiе?! Веруiем у то.

- треће - немамо ми шта да скривамо и чега да се стидимо (осим ове свеопште прљавштине - то iесте велика брука, оi Србиiо депониiо, али и о томе ћемо...) да би били против глобализациiе.

- четврто, са оволико народа у расеiању, глобализациiа iе Богом дана, никад у историiи ниiе постоiало такво средство за национално окупљање.

Дакле: СРС (у било ком значењу, садашњем или неком новом) се залаже за свеопшту глобализациiу свега и свачега!

Iа тако...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 102 гостију