srpskinacionalisti.com

СРС: како даље, а без пара?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Re: СРС: како даље, а без пара?

Порука Камени 20.6.2012. 15:50

Kolya ::
1) Teritorijalni integritet (zapretiti vojnom intervencijom na Kosovu).

Кадети 4. године Шутановац НАТО војске не разликују ВИШЕ ни школску од праве гранате.
Ни вежбу не знају да преживе и од њихове претње неби се ни вране на Косову уплашиле.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1226
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 20.6.2012. 16:39

Ima ko zna da razlikuje i ti ce da idu.
zaustavili su nas i '99 pa bi verovatno i sada, jer se Tomo odlicno ( posle samo nedelju dana) kotira u jevropi.

SNS je gomila skupljena sa Buvljaka i oni nece preziveti opoziciju, a 'pozicija", ce toliko zaduziti srbiju, da ce se narod dic i pre isteka mandata ( 2018?).

Radikali vise nisu opcija,jer im se kadar koji je tu bio zarad love rasturio, a prava opcija tek treba da se stvara.

jednom sam rekao da su 'dveri' promasaj i pri tme ostajem, a fanarici tipa 1389 i ostali nisu normalna varijanta za realnu drzavu.

nacionalni ciljevi ne mogu da budu ispunjni bez love, a lova je u ekonomiji, a ekonomije nema kada ima puno lopova.

Znaci prvio SATRTI lopove.

Oni su rak rana!
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
miska
Војвода
Војвода

Порука: 1570
Приступио: мај 2008
Место: Београд

Порука miska 25.6.2012. 15:35

Al` smo se razocarili, jedva da je ko ostao na forumu. Nema nam ni Nenada urednika, valjda radi sajt SRS
Uh, treba prvo izbrisati ono o izborima - dug je to i mukotrpan posao
A STA NOVO STAVITI
NEMA NAM NI MACE, izvora informacija - nije joj se verovalo, NEMA NI VEME VUKA
Medju "vaznima" OSTA NAM OGOLJENA KOST, neki bi rekli puna cinizma.
Nakon tolike vere, spoznaja je stigla u zadnjem trenu, odnosno kada se vise dalje nije moglo.
KOSTA, DRUZE, NEMA NAS VISE!

Kolya ::SNS je gomila skupljena sa Buvljaka i oni nece preziveti opoziciju, a 'pozicija", ce toliko zaduziti srbiju, da ce se narod dic i pre isteka mandata ( 2018?).
Ma, stalno smo gledali u tudje dvoriste, umesto u svoje i eto nam rezulatata, mi ispadosmo iz trke, oni najbolji.
Gomila sakupljena sa Buvljaka - ha, ha, pa vecina su bivsi radikali - jel` su radikali sakupljeni sa buvljaka. Ne brini, prezivece oni i doci ce na vlast, kad ne bude prpa vladati - preuzeti odgovornost ili jednostavno kad osvoje 51% i ne budu mogli reci da ne mogu formirati vladu. A do tada, tj. uskoro bicemo opeljeseni, nece nam trebati da se narod dize - nema snage, inercije. Svi se bune, samo Srbin cuti.

Radikali vise nisu opcija,jer im se kadar koji je tu bio zarad love rasturio, a prava opcija tek treba da se stvara.

jednom sam rekao da su 'dveri' promasaj i pri tme ostajem, a fanarici tipa 1389 i ostali nisu normalna varijanta za realnu drzavu.

nacionalni ciljevi ne mogu da budu ispunjni bez love, a lova je u ekonomiji, a ekonomije nema kada ima puno lopova.
Nije ni sa Titom bilo puno love, al` se zivelo - besplatno skolovanje, zdravstveno, moglo se i na letovanje, uzeti kredit, stedeti. Bilo bi Ok kada bi preostali funkcioneri pogledali tadasnja zbivanja, kako se moglo

Znaci prvio SATRTI lopove.

Oni su rak rana!

U SRS ostadose i lopovcici na funkcijama. Posteni zbog nih zbrisase. Mislim da se lopovcicima vise nikada nece ukazati prilika da na pr. naplacuju izmisljenje dnevnice, da sebi dodeljuju placeve, stanove, otimaju TUDJE, lazu/mazu... jos da iz kancelarija uklone drazu
"Востани Србије!
давно си заспала - у мраку остала - сада се пробуди - и Сербље вазбуди!"
Доситеј Обрадовић, 1804. год.
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1599
Приступио: феб 2008

Порука promaja 2.7.2012. 10:54

Слика
Suludo je što smo pljuvali Tomu i Vučića!

Dragan Todorović, do ovih izbora zamenik predsednika Srpske radikalne stranke, prvi put javno govori o razlozima zbog kojih je njegova partija nakon 20 godina političkog delovanja ostala izvan republičkog parlamenta, o svemu što će mu nedostajati u Skupštini Srbije i anegdotama koje će pamtiti iz poslaničkih klupa, a na pitanje hoćemo li ga ponovo gledati kako razmenjuje ne uvek najpristojnije replike za govornicom, kaže ubeđeno:

Kao poslanik radikala Vojislava Šešelja, u parlament je ušao 1992. godine i teško da je i jedno zasedanje moglo da prođe bez njegovih sočnih opaski i dobacivanja. Međutim, naredne četiri godine u klupama SRS-a sedeće narodni tribuni drugih partija.
- Nisam hteo da učestvujem u ovoj kampanji, nisam mogao, kao što ni duže vreme nisam učestvovao u radu stranke. Doživeo sam nešto što nisam ni sanjao. Ako na vreme ukazujete na neke stvari koje ne valjaju, o čemu postoje brojni zapisnici u stranci, i ništa se ne menja, zato smo danas tu gde smo. Naša kampanja je bila loša, bilo nam je primarno da pljujemo Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića, što je suludo, jer je narodu prekipelo, teško se živi, a mi smo udarili po političkim neistomišljenicima i jednostavno su nam građani rekli „nosite se“. Naš program i ideologiju je preuzela druga partija i na tome ostvarila zapažen rezultat. Drugo, naše i biračko telo naprednjaka se prožimaju, članstvo prema Vučiću i Nikoliću, kao i njihovo prema meni i Šešelju, ne oseća animozitet. Nisam ja to iz prsta isisao, već tako jasno istraživanja govore. Te elementarne stvari moraju da se poštuju - objašnjava Dragan Todorović u razgovoru za „Alo!“ šta je dovelo do najveće krize u SRS-u. Radikale kojih više nema u Skupštini ožalili su čak i ljuti politički protivnici, izjavili im saučešće, ali Todorović veruje da „će se još ćerati“.

- Sve stranke su u proteklih 20 godina imale uspone i padove, imao ih je i SRS, ali je uvek iznalazio mogućnost da se ponovo vrati na političku scenu. Mislim da ima nade, ali da bi iskoristila tu šansu, stranka mora pre svega da ubedi svoje članove i simpatizere u priču po kojoj je bila najprepoznatljivija. Ako u tome uspe, SRS će se vratiti na stare pozicije. Moramo isključivo da se okrenemo svojoj ideologiji, svom programu. To je po meni jedini način da se oporavimo - priča radikal Todorović.
Na pitanje hoćemo li ga ponovo gledati za skupštinskom govornicom ili se povukao iz aktivne politike, Todorović kaže:
- Sela vi... Ko to zna?! Ubeđen sam i to napišite obavezno, planiram da i Mićuna i Zaharija Trnavčevića nadmašim u dužini političkog života! - u svom stilu je završio Todorović, a onda se prisetio i jedne anegdote iz skupštinskih klupa.
- Pitao sam Zaharija da li zna zašto su izumrli dinosauri, pa mu objasnio - zato što su imali mali mozak, a veliko telo!

Ja lud, a Čanak zbunjen!

Sada već bivši poslanik prisetio se anegdota iz bogatog života u Skupštini i kako je prva za govornicom uspela da ga pobedi Aleksandra Janković iz Nove Srbije.
- Bili smo žestoki politički protivnici i moram vam reći da nisam baš najslavnije prošao. To mi je bio prvi duel u Skupštini u kojem sam izvukao deblji kraj. Kasnije su se stvari promenile, pa se sad moje replike i gestovi prepričavaju. Jedan od dražih mi je kada sam Čipliću prilikom glasanja o Zakonu protiv diskriminacije poklonio roze hulahopke. Ubijao sam u pojam Nenada Čanka, koji je poznat kao brzi mislilac britkog jezika. Jednom sam mu dobacivao dok je bio za govornicom, a on meni da sam lud, na šta sam se nadovezao da on deluje dosta zbunjeno, a zna se kako se to završi - prisetio se Todorović i dodaje da mu nije žao što neće biti u Skupštini.

Sa Šešeljem samo zvanično!

Nekada je stalno bio na vezi sa liderom SRS-a Vojislavom Šešeljem, koji se nalazi u Hagu. Danas se njihov kontakt svodi na zvanične prilike.
- Čujemo se na zvaničnim sastancima, kada prisustvujem pojedinim stranačkim kolegijumima. Nisam se povukao iz aktivne politike. Kad mogu, ja odem do stranke...

M. D.

http://www.alo.rs/politika/50930/Suludo_je_sto_smo_pljuvali_Tomu_i_Vucica_
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 633
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 2.7.2012. 11:06

Паметно каже Тодоровић сасвим реално,Николић и Вучић су били истакнути за највише функције у име странке СРС а после кад су формирали своју партију испали највећи издајници,не иде то тако,како да објасниш народу док су били СРС били спас а онда после најгори.
Аватар
Марко
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 668
Приступио: мај 2012
Место: Ново Миријево

Порука Марко 2.7.2012. 11:43

У праву је Тодоровић, наравно. Једини проблем је да је он био један од главних оперативаца од септембра 2008. до априла 2012. године. И што није смео да гласа против Шешеља. Па је на крају Вјерица Радета постала потпредседница, Шаровић потпредседник, итд.
О онима који покушавају да униште идеологију српског национализма не желим да говорим, о њима ће довољно рећи време и историја. Могу да се послужим Есхиловим речима – Никада не бих своју муку мењао за њихов слугерањски посао.
Проф. др Војислав Шешељ

Члан Српске радикалне странке бр. 479678
Аватар
ПАПРИКАРИУС
Националиста
Националиста

Порука: 228
Приступио: мар 2010

Порука ПАПРИКАРИУС 2.7.2012. 18:24

То ђубре продано треба што пре најурити из странке!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3803
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 2.7.2012. 18:47

У праву је Тодоровић, али је у праву и Марко у свом посту.

Цела кампања СРС се на крају свела на оркестрирано пљување по СНС, али Тодоровић је био један од оних који је то радио у протекле четири године...
Аватар
nenadkg
Националиста
Националиста

Порука: 327
Приступио: дец 2010
Место: Шумадија

Порука nenadkg 4.7.2012. 0:48

ПАПРИКАРИУС ::То ђубре продано треба што пре најурити из странке!

Не знам шта је Тодоровић рекао нетачно у овом интервјуу...
Врангел
Војвода
Војвода

Порука: 1027
Приступио: јул 2008

Порука Врангел 4.7.2012. 3:38

nenadkg ::Не знам шта је Тодоровић рекао нетачно у овом интервјуу...

Управо кукавичко-метиљави тон његовог дебилног интервјуа понајбоље говори због чега за СРС нису гласали чак и они који мрзе СНС и ДС из дна душе, а били су некад гласачи СРС-а.

Ево шта је (најблаже речено) нетачно рекао:
"Naša kampanja je bila loša, bilo nam je primarno da pljujemo Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića, što je suludo, jer je narodu prekipelo, teško se živi, a mi smo udarili po političkim neistomišljenicima i jednostavno su nam građani rekli „nosite se“"

Од ове реченице ми се буквално повраћа.
Народ тешко живи управо због политике чији су најистакнутији заступници и промотери постали твоји бивши компањони, да није требало можда кампања да се фокусира око Марије Шерифовић и бљутавих предизборних рекламица у НЕД режији?
Ко је то требало да раскринкава бриселско-тајкунску превару звану СНС ако не СРС?
Ко је требало да чак и по цену губитка смрдљивих пар процената говори истину о провалији у коју Србија срља ако се настави континуитет петооктобарске деструкције, овог пута у режији СНС?
Управо то, г. Тодоровићу, и јесте био најквалитетнији, најбољи и политички најодговорнији део кампање, а то што народ ошамућен дугогодишњим медијским спиновањем није био спреман да прихвати истину у овом изборном кругу не значи да се сад треба посипати пепелом, а затим и допуштати кукавичко и беспринципијелно повођење за политички неписменом руљом, истом оном која ионако мења "мишљење" и уверења преко ноћи!
И откад се то раскринкавање бриселско-тајкунског издајничког олоша зове "пљување"? Свети задатак сваког свесног патриоте - био он радикал или не - јесте да на сваком кораку раскринкава фарсу звану "СНС" и два патолошка лажова и преваранта Н. и В., које - веровали или не - Тодоровић сада, после свега урађеног и изговореног своди на... "политичке неистомишљенике"!!!
Како је кренуло, не би ме чудило да ускоро постану и "политички истомишљеници", пошто су прелетачи, ето, "успели у животу". Дно.

А тек ово:
"Naš program i ideologiju je preuzela druga partija i na tome ostvarila zapažen rezultat."

После оваквог интервјуа, не бих смео да се опкладим да овде не мисли на СПС... :lol:
Која се то партија на овим изборима позивала на идеологију српског национализма?
Која је помињала Велику Србију и окупиране српске земље, а која доследни отпор НАТО-окупатору?
Могуће је да не мислимо на исти програм и идеологију, можда је у међувремену усвојен неки нови програм и измишљена нека "модернија", ПИНК-Србији прихватљивија идеологија...
Овакве речи (уколико су тачно пренете) само говоре да људи попут Тодоровића и сами не верују у идеје које тобоже заступају.

Ипак, ово је највећи бисер:
"Drugo, naše i biračko telo naprednjaka se prožimaju, članstvo prema Vučiću i Nikoliću, kao i njihovo prema meni i Šešelju, ne oseća animozitet."
Чуј, "не осећа анимозитет"! :lol:
Само човек који је претходне 4 године провео држећи главу тамо где сунце не сија може дати овако имбецилну изјаву! СНС је преузео штафету од другосрбијанаца када се ради о мржњи према Шешељу и радикалима, а по принципу "потурица гори од Турчина" у много чему су и гори од њих. Са друге стране, сваки искрени и свесни патриота (укључујући и оне који никад нису гласали за СРС) не може да смисли прелетаче у евроталибанске редове као што су Н. и В., особе који су се показали као најгори људски отпад и шљам. Наравно да ово зна свако ко је макар и површно пратио политичка дешавања у Србији у протеклих неколико година, али не и Тодоровић: он у скупштинским кулоарима и ресторану није успео да примети никакав "анимозитет"! :x
И такав слепац се још усуђује да критикује друге за изборни неуспех, а што је најгоре, има оних који му на овакве бљувотине и аплаудирају... ](*,)
О tempora, o mores!

П.С. Остављам благу, али врло благу резерву да је у питању злонамерна новинарска конструкција, јер ипак је реч о новинама у рангу "Курира" и бивше "Правде". У супротном, овакве и сличне издуване политиканте, који су на сву муку још и "залегли" под притиском (као и пола овог форума), треба не само сменити са функција, него и најурити из странке г*****ом мотком.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 4.7.2012. 4:10

Имаш право на своје мишљење и нећу да улазим у исто. Али не могу да прескочим и не укажем на Твоју ''наивност''. Оповргаваш камионџиону тврдњу да је грешка што се кампања заснивала пљувању по шољи и Силиконцу, и наводиш на певаљку.
Е па ова тврдња камионџије је милион посто тачна. И није требало жестити се на певаљки већ на онима који су владали: ЖУТИМА!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 4.7.2012. 20:58

По жутима; него како!! И по оним бившим, и по овим садашњим - камелеонима.
Јој кад њихово 'жутило' избије на површину... Ни гас-маске нам неће помоћи!
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Врангел
Војвода
Војвода

Порука Врангел 5.7.2012. 2:43

vemavuk ::Имаш право на своје мишљење и нећу да улазим у исто. Али не могу да прескочим и не укажем на Твоју ''наивност''. Оповргаваш камионџиону тврдњу да је грешка што се кампања заснивала пљувању по шољи и Силиконцу, и наводиш на певаљку.
Е па ова тврдња камионџије је милион посто тачна. И није требало жестити се на певаљки већ на онима који су владали: ЖУТИМА!

Оно што је за вас „залегле“ пљување, за мене је раскринкавање, и у томе је фундаментална разлика.
Шерифовићку и бљутаве рекламице из америчке кухиње сам поменуо као подсетник на неке претходне кампање које тада данашњим хистеричним критизерима нису сметале.
За остало нека ти одговори Антонић:
онај који данас критикује напредњаке – након тога што је о власти претходно рекао све што је имало да се каже – и то не чекајући да она ослаби и приближи се крају – слободан је ум, који мисли добро свом народу. А онај који данас застрашује критичаре напредњака, ропска је душа која себе, своја наводна уверења, и цео народ продаје за милост будућег господара.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 5.7.2012. 2:56

Трећи ::По жутима; него како!! И по оним бившим, и по овим садашњим - камелеонима.

од тебе сам очекивао бар мало више разумности. цело време причамо да је кампања била погрешна, да је народ који је гладан огорчен на власт а је-бе му се за поделе у СРС, за Шољу итд. према томе кампања је била таман онаква да се намерно СРС елиминише из скупштине. Када се то сагледа онда је кампања била врхунска.
Очекујем исто што и ти од нове владе. Али дајмо нек је прво направе, нек раде 100 дана па ћемо онда имати аргументе. Овакве или онакве!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Врангел
Војвода
Војвода

Порука Врангел 5.7.2012. 3:11

vemavuk ::
Трећи ::По жутима; него како!! И по оним бившим, и по овим садашњим - камелеонима.

од тебе сам очекивао бар мало више разумности. цело време причамо да је кампања била погрешна, да је народ који је гладан огорчен на власт а је-бе му се за поделе у СРС, за Шољу итд. према томе кампања је била таман онаква да се намерно СРС елиминише из скупштине. Када се то сагледа онда је кампања била врхунска.

И онда тај "огорчени" народ гласа за режимски СПС, пресвучени Г17 и тајкунско-бриселски крпеж познат као СНС?
Браво и за тебе "аналитичара" и за народ, тешко је рећи ко је "паметнији".

vemavuk ::Очекујем исто што и ти од нове владе. Али дајмо нек је прво направе, нек раде 100 дана па ћемо онда имати аргументе. Овакве или онакве!

Наравно, дајмо још 100 дана Динкићу и СПС-у, мало ли су све ове године да се донесу закључци и пронађу аргументи... ](*,)
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 20 гостију