srpskinacionalisti.com

СРС: како даље, а без пара?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Re: СРС: како даље, а без пара?

Порука Đorđo Napolitano 9.6.2012. 19:38

@kosta: Ne lupaj, Ljubiša Ristić je genije i nikad se nije odrekao svojih stavova. A što se tiče Ćosića, tu se slažemo. Da je otegao papke tamo negde '91 nikad ne bismo saznali o kakvom se izdajniku i pokvarenštini radi, koji je izdao Miloševića na prvoj krivini i na kraju balade postao otporaš. To je slučaj za Riplija!
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6397
Приступио: мар 2006

Порука Коста 9.6.2012. 22:01

Đorđo Napolitano ::@kosta: Ne lupaj, Ljubiša Ristić je genije i nikad se nije odrekao svojih stavova. A što se tiče Ćosića, tu se slažemo. Da je otegao papke tamo negde '91 nikad ne bismo saznali o kakvom se izdajniku i pokvarenštini radi, koji je izdao Miloševića na prvoj krivini i na kraju balade postao otporaš. To je slučaj za Riplija!

У чему iе неспоразум? Па видиш да цитирам Љушу а-пропо маторог смрада Ћосића? Дакле, веруiем Љуши кад говори о пољопривредном техничару из Велике Дренове (на ужас квазиинтелектуалаца из ДСС-а, коiи `оће да ми ебу матер...)

А - да! Ти мислиш да iе Љуша задржао интегритет? Е па - ниiе ни он, не могу сад тачно да се присетим, али просмрдео iе и он опасно. (нешто слично оном Драгославу Бокану - и он iе други човек после петог октобра... - нису битни, да се не замарам, стар сам човек - ће ми штети.)

А ово:
Da je otegao papke tamo negde '91 nikad ne bismo saznali o kakvom se izdajniku i pokvarenštini radi,

- тако се добро уклапа у моiу тезу о онима коiи су на време умрли, и онима коiи нису. Рецимо, Љуба Тадић, глумац. Таi да iе умро на време - сви би мислили да iе у питању iедан велики Србин, громада.

Али ниiе, окаснио iе сас мрешку. Те дознадосмо каква iе гњида.

Поука: Зоран Радмиловић iе умро на време...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
с.р.б.и.ј.а.
Војвода
Војвода

Порука: 3916
Приступио: феб 2008
Место: Београд

Порука с.р.б.и.ј.а. 9.6.2012. 22:40

Коста ::
Узели су власт,

Да, али по којој цени? Да је срс направила заокрет идентичан Томином ми је не би тада подржали, већ одреаговали на ту издају једнако као што смо ономад на конвертите Тому и Вучка.
Неће бити да је свака власт добра.
Завештање србству
Нека нам школе буду са вером,политика са поштењем, војска са родољубљем,држава са Божијим благословом.Нека се сваки врати Богу и себи,нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.Нека се свако ко је србски родољуб пашти да задобије Царство Небеско,којим се једино може одржати царство земаљско на дуже време. - Св.Владика Николај србски

http://www.youtube.com/watch?v=yUE6AjR5KZc
Ориген Адамантије
Националиста
Националиста

Порука: 450
Приступио: окт 2011

Порука Ориген Адамантије 9.6.2012. 22:40

тја...
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1652
Приступио: сеп 2004

Порука triatlon 9.6.2012. 22:56

Serlancelot ::
triatlon ::Има начина да СРС са малим трошковима буде присутан

'ајде да те питам просто; зашто?

Сличан се сличном радује.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 10.6.2012. 2:31

Коста ::Узели су власт, Трећи, не прави се Енглез... - узели су власт бар на iедном нивоу, а уз мало среће (ако притегну оно го*вно Дачића) могли би да iе узму и на свим нивоима.
Узимање власти? Да ли је то заиста све што си желео и очекивао од њих?

Serlancelot ::Мало сам био одсутан али је ипак ред да ти одговорим. Уствари то је учинио Коста уместо мене. Јел сад јасније зашто је Николић паметнији од Шешеља или још треба елаборације?
И за тебе исто питање као и за Косту.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1495
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 10.6.2012. 8:02

Трећи ::
Serlancelot ::Мало сам био одсутан али је ипак ред да ти одговорим. Уствари то је учинио Коста уместо мене. Јел сад јасније зашто је Николић паметнији од Шешеља или још треба елаборације?

Не, очекивао сам да наставе Шешељеву политику и да паламуде следећих 20 година.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 10.6.2012. 11:40

Lepo je videti da se i na ovom forumu konacno pocelo sa osopravanjem trenutne SRS doktrine i Sekijevog ludila. A kad sam prvi put dosao ovde, bilo je strasno koliko se vecina vas samozavaravala. Mislim da necu vise da prozivam Sekija i radikale na ovom forumu. Sad to mozete sami. Sto kaze Toma: "Poraslo dete, osamostalilo se." :)
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 10.6.2012. 11:46

Verterdegete ::Lepo je videti da se i na ovom forumu konacno pocelo sa osopravanjem trenutne SRS doktrine i Sekijevog ludila. A kad sam prvi put dosao ovde, bilo je strasno koliko se vecina vas samozavaravala. Mislim da necu vise da prozivam Sekija i radikale na ovom forumu. Sad to mozete sami. Sto kaze Toma: "Poraslo dete, osamostalilo se." :)

Добро самозвани "гуру" а јел то неко тражио од тебе или си толико нарцисоидан да мислиш да си паметнији од свих нас?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 10.6.2012. 11:50

Verterdegete ::Lepo je videti da se i na ovom forumu konacno pocelo sa osopravanjem trenutne SRS doktrine i Sekijevog ludila. A kad sam prvi put dosao ovde, bilo je strasno koliko se vecina vas samozavaravala. Mislim da necu vise da prozivam Sekija i radikale na ovom forumu. Sad to mozete sami. Sto kaze Toma: "Poraslo dete, osamostalilo se." :)

Добро самозвани "гуру" а јел то неко тражио од тебе или си толико нарцисоидан да мислиш да си паметнији од свих нас?

Ma salim se bre. Da mislim da sam pametniji od svih vas ne bih bio na ovom forumu, jer ja volim da se raspravljam samo sa sebi ravnima.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 10.6.2012. 12:06

Verterdegete ::Ma salim se bre. Da mislim da sam pametniji od svih vas ne bih bio na ovom forumu, jer ja volim da se raspravljam samo sa sebi ravnima.

Ако ти није тешко реци ми ко су теби равни учесници на овом форуму? Немогуће је да сматраш да су сви супер интелигентни?!

Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 10.6.2012. 12:10

To bi bilo nepristojno. Zaboravicu nekog.
Банована је Лазарица,
Vlajko
Националиста
Националиста

Порука: 478
Приступио: јун 2006

Порука Vlajko 10.6.2012. 12:11

Трећи ::

Не, очекивао сам да наставе Шешељеву политику и да паламуде следећих 20 година.

Има једна страшно поучна прича (стара пар векова) о лику који је исто тако склопио договор са ђаволом зарад магичних моћи које му је овај обезбедио. Лик је помоћу тих магичних моћи успео да заведе љубав свог живота али јој је упропастио живот. А и свој, када је на крају ђаво дошао по своје.

Ти знаш о коме причам али Николић нажалост не зна и иде истим путем као и лик из ове приче.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 10.6.2012. 12:13

Verterdegete ::To bi bilo nepristojno. Zaboravicu nekog.

Нећеш јер можеш да их избројиш на прсте обе шаке.

Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 10.6.2012. 12:26

Vlajko ::Ти знаш о коме причам али Николић нажалост не зна и иде истим путем као и лик из ове приче.

Како ти знаш да ја знам ко је Фауст? :)

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију