srpskinacionalisti.com

СРС: како даље, а без пара?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Re: СРС: како даље, а без пара?

Порука Трећи 5.7.2012. 8:44

Врангел ::Наравно, дајмо још 100 дана Динкићу и СПС-у, мало ли су све ове године да се донесу закључци и пронађу аргументи... ](*,)

Ма... Да им ми дамо пуне четири године форе; да не оманемо у закључцима и аргументима! А?! Шта кажеш?
А ако не испуне дата обећања у прве четири године (стварно... да ли је могуће да има будала које верују у њихова обећања??!), да им дамо још једну прилику од 4 године; па онда још једну (можда им се и омакне да ураде нешто корисно), па још једну...
Јбг; ако они не испуне обећања, можда ће њихови унуци! Важно је да они обећавају!
А шта је нама провести још 20 година у узалудном ишчекивању било каквог бољитка? Уосталом, нема шта да бринемо; и од глади се само једном може умрети...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
zagi
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 852
Приступио: јун 2006

Порука zagi 5.7.2012. 8:55

од глади се само једном може умрети...

i od tuge se umire

pozdrav
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 5.7.2012. 9:09

Ето видиш... Што би жутаћи рекли - није да немамо избора...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Adrian Mutu
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 848
Приступио: феб 2008
Место: Arad, Rumunija

Порука Adrian Mutu 19.7.2012. 7:35

Коста ::СРС: како даље, а без пара? (или: ко ће да нам свира ако немамо да платимо...)

Колико знам, iедини државни извор финансирања политичке странке iе - на основу броiа мандата у Скупштини. А мандата више нема.

Има нека сића на основу одборничких и покраiинских мандата - али то iе... - сића.

Даклем: господо Радикали, ово iе Капитализам (`тели сте капитализам? - ево вам га! - Љиља Благоiевић...) - значи: лова iе све. И све iе у лови.

А лове више нема.

Чланарине (реда 1 € по члану) су мизерне. Плус нередовна наплата. Све у свему, тешко да ће бити више од 50 000 € годишње.

Алтернативни извор: да неки таiкун залегне иза Странке. Али зашто би? Странка без перспективе ниiе примамљива за улагање.

Тако да - испада да сви ови iадници што се прихватише страначких функциiа (укључуiући нову Генсекињу и њене помоћнике) - биће у ствари волонтери. Дакле, аматери.

А ниiе време за аматере. Но за љуте професионалце.

Квака 22, поново (захваљуiући Лудом Воiи Шешељу, што упропасти Странку из чисте Суiете) - ако желиш да Управа добро ради - мора бити и добро плаћена. А нема одакле.

Ако буду радили као волонтери (а како иначе?) - онда нећемо имати право ни да их прозивамо. Пошто ће бити - аматери. И волонтери.

Поука: СРС iе пукла. Треба угасити. Евентуално формирати Нову Странку, користећи оно мало инфраструктуре и оно мало кадрова што iе преостало.

Или затворити начисто.

Rešenje: Naći novog Šešelja!

Šešelj je od svojih ličnih para osnovao našu stranku SRS, ali on će sad još malo za oko godinu dana imati tačno 60 godina. Raspišite konkurs za mladjeg naslednika.
će faće
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1645

СРС: како даље, а без пара?

Порука triatlon 17.8.2012. 9:26

Успоставити ценовник, приход странци. Например:
- кафа у магистрату: 5 Евра
- кафа у магистрату са функционером странке, око 7 минута: 10-100 Е
- доручак са са функционером странке, око 30 минута: 100-500 Е
- партија преферанса са генсеком и још једним функционером: 1000 Е
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15950
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 18.8.2012. 1:45

има бре пара, и то доста.
дају жути и друг тајкун ђидо у Београду, чанак штака и пајтићи у НС, а све то се прикрива крилатицом ''нећемо са издајницима'' да рушимо демократску власт друга чанка и друга пајтића!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Warrior
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 183
Приступио: феб 2011

Порука Warrior 20.8.2012. 17:49

vemavuk ::има бре пара, и то доста.
дају жути и друг тајкун ђидо у Београду, чанак штака и пајтићи у НС, а све то се прикрива крилатицом ''нећемо са издајницима'' да рушимо демократску власт друга чанка и друга пајтића!

А где си видео на неко сече грану на којој седи ? :mrgreen:
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1224
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 6.6.2016. 23:44

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/sindikalci-placeni-da-cute-o-2700-otkaza-radnici-zeleznica-optuzuju-svoje/4xhj18z

A tamo pise:

...mi smatramo da ne može uspešno da se obavlja sindikalna funkcija bez njih, jer je to velika obaveza.

Jednom sam bio ( ovde u Kenjadi) predsednik sindikata od 44.000 clanova. Svakakve je fele tu bilo. Kinzi, Indusi, Paki, Vijetnamci, Arapi, i raznih nijansi crnog u koloru, ali nikome nikada nije palo na pamet, sem nekom Italijancicu, da izda Sindikat. Posle mu vise nije bilo dobro.

Nikada nisam dobio ni $1 za za svoje zalaganje za radnicku klasu, i sada sa ponosom mogu da kazem da je Internacionala jos ziva, a za ovo malo govana po Srbiji me bas zabole "zilka".

Milsim da ih treba jos vise kaVati, a Vojvoda je tu da se za to pobrine ( a i njegovi kumovi...Grobar i Vuk-odlak).

Ponekada mi se ucini da treba i da uzivam zbog ovog kaVanja srbske "radnicke klase".
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 7.6.2016. 0:31

Kosta dobro kuzio stvari onda, a sad mu nekako promaklo da primeti otkud odjednom SRSu 4 miliona evra za kampanju.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 7.6.2016. 1:31

To ne cudi. Samo se tajkuni koji dali te pare ostro zajebali. SRS nece nista uraditi da rusi Silikonca.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6267
Приступио: мар 2006

Порука Коста 7.6.2016. 11:21

vemavuk ::To ne cudi. Samo se tajkuni koji dali te pare ostro zajebali. SRS nece nista uraditi da rusi Silikonca.

- хехе, а да се ниси Ти оштро заебо у резону? Можда су таiкуни дали паре да Шешко уђе у власт - у коалициiу с Вучићем - па да им намешта послове?

- ова вариiанта ти ниiе пала на памет, признаi? А искусан си човек...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1224
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 7.6.2016. 16:30

Слика

Mislili ste da nijee sve u frizuri, a?

Слика

Koliko ja sada kapiram pocinje prodaja drzavnih papira, a dinara koliko hoces u rukama "stranih investitora" .

Njih ne zanima da li je Kinta 125 ili 225. Uzece Eurice i vas ostaviti da grcate, a sve zbog frizure.

Pitanje za sve je "Kako sada bez para?
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 7.6.2016. 17:26

ujo pojes joj strokavu ustasku piz.urinu!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 7.6.2016. 17:28

Коста ::
vemavuk ::To ne cudi. Samo se tajkuni koji dali te pare ostro zajebali. SRS nece nista uraditi da rusi Silikonca.

- хехе, а да се ниси Ти оштро заебо у резону? Можда су таiкуни дали паре да Шешко уђе у власт - у коалициiу с Вучићем - па да им намешта послове?

- ова вариiанта ти ниiе пала на памет, признаi? А искусан си човек...

Kosta da li me zajebavas?
Silikonac nije imao samostalnost da spreci dveri,dss i tadica sa cedom da udju u parlament i ako nisu prosli cenzus a imace slobodu da sa Seseljem pravi koaliciju. Ne zajebav se.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2615
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 5.3.2018. 5:23

Тамо негде 1990 читам ја неки Шешков говор и човек дословце каже: "Ми треба странцима да у замену за отплату нашег дуга понудимо наше фабрике.". Трљам ја очи, читам још једном па други пут... Реченица и даље иста. Кад се тад нисам шлогирао никад нећу. Замислите ви да неко ко себе сматра националистом нуди домаће фабрике странцима. Па какав је то национализам? Дуго година ми је сметала та реченица, кад год би Шешко почео да прича о "заштити националних интереса" сетио би је се...

А 1997 у неком интервјуу Шешко каже "Ми српски радикали смо за либерални тржишни капитализам док су све друге странке етатистичке".

Еј, он ту глупост изговара 1997! Након ратова, санкција итд, итд. У моменту када нам је БДП дупло мањи него 1990-е.

Може ли ико да замисли јапанског премијера, након што му је земља у Другом светском рату разрована и опустошена, како убеђује народ да спас лежи у "либералном тржишном капитализму" Па тог би одмах прогласили лудим!.

Шешко о економији никад није имао појма, то му је била (и остала) рак рана...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Alexa [Bot], Зорад и 18 гостију