srpskinacionalisti.com

Ухапшен Др Мирољуб Петровић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Новаков Грујица
Националиста
Националиста

Порука: 347
Приступио: мар 2012

Re: Ухапшен Др Мирољуб Петровић

Порука Новаков Грујица 18.5.2012. 11:33

-Цар Душан- :: не припада ни једној Цркви

А ван Цркве, као што знамо, нема Спасења.

Но, није то поента.

Нека га мало, није он први "терориста" који се бори за србске интересе. Имамо и Хаџи-Милића. Он под командом има чак и 100.000 ратника цара Лазара.
Удри врага, не остав' му трага,
али губи обадва свијета!

Слика
"Дисциплина - мать Победы!" - Суворов
dule1
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 15
Приступио: феб 2011

Порука dule1 18.5.2012. 12:08

он је адвентиста.....
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 18.5.2012. 15:52

dule1 ::он је адвентиста.....

Он је адвентиста исто колико си ти Здравко Чолић.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 18.5.2012. 15:56

Новаков Грујица ::А ван Цркве, као што знамо, нема Спасења.

Значи за Аврама, Мојсија, Исус Навина, Цара Давида... И остале који нису били део Цркве Православне нема наде?Каква штета, а били су побожни људи.
Sergian
Војвода
Војвода

Порука: 1336
Приступио: сеп 2009

Порука Sergian 18.5.2012. 16:01

-Цар Душан- ::
Новаков Грујица ::А ван Цркве, као што знамо, нема Спасења.

Значи за Аврама, Мојсија, Исус Навина, Цара Давида... И остале који нису били део Цркве Православне нема наде?Каква штета, а били су побожни људи.
Сви набројани су били у аду (паклу) до Велике Суботе и тада су након јеванђељске проповеди Господње избављени из ада.

Црква Христова је основана тек касније, тј. на Педесетници.
"Мрдни собом, Бог ће тобом!"
Аватар
Евсигније
Националиста
Националиста

Порука: 493
Приступио: феб 2008
Место: Врбас

Порука Евсигније 18.5.2012. 16:43

Мирољуб Петровић је сад Месијански Јеврејин, а био је адвентиста али су га чак и они искључили. Иначе је имао серију од 17 предавања у адвентистичкој секти у Пули и нека је држао у Загребу.

"Цар Душан" немој поново да бркаш појмове. Мислио сам да сам ти лепо све објаснио у подфоруму Православље. Можемо тамо да причамо о овом идиоту Петровићу ако желиш. :D
Тако, будући млак, и ниси ни студен ни врућ, избљуваћу те из уста својих. (Отк, 3,16)
http://www.youtube.com/user/Evsignije
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 18.5.2012. 17:04

Нема потребе брате. Све сам разумео, само не видим разлог да се неко назива идиотом а да тај ''идиот'' нажешће напада теорију еволиције и да објашњава овом народу ко влада овим светом, ако се не слаже са свим што проповеда Православна Црква не мора одма да се пљује по њему.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 18.5.2012. 17:10

Sergian ::Сви набројани су били у аду (паклу) до Велике Суботе и тада су након јеванђељске проповеди Господње избављени из ада.

Црква Христова је основана тек касније, тј. на Педесетници.

Пакао не постоји. Постојаће једног дана при другом васкрењу (непокајаних).
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 18.5.2012. 17:44

-Цар Душан- ::Пакао не постоји.
Осврни се мало око себе; видећеш да постоји.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 18.5.2012. 17:54

@-Car Dušan- : preporučujem ti da osnuješ svoju crkvu, možeš je nazvati "jehovini apostoli cara dušana". Čitam šta pišeš ovih dana i ne verujem kakve ideje imaš.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 18.5.2012. 20:52

Đorđo Napolitano ::@-Car Dušan- : preporučujem ti da osnuješ svoju crkvu, možeš je nazvati "jehovini apostoli cara dušana". Čitam šta pišeš ovih dana i ne verujem kakve ideje imaš.

Само читај, имаћеш користи.
А ти ако наставиш тако по свом није искључено да отвориш неку масонску ложу.
Јер и они верују у ''бесмртност душе''.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 18.5.2012. 20:55

Трећи ::
-Цар Душан- ::Пакао не постоји.
Осврни се мало око себе; видећеш да постоји.

Браво брате, ово си лепо реко.
Аватар
Adrian Mutu
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 848
Место: Arad, Rumunija

Порука Adrian Mutu 18.5.2012. 22:50

će faće
Аватар
Adrian Mutu
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 848
Место: Arad, Rumunija

Порука Adrian Mutu 18.5.2012. 23:18

Znam sve o njemu. Pratim ga od 2000. godine kad je počeo da se pojavljuje u javnosti kad je bio mladji i imao svoju naučnu emisiju na TV Palmi koju sam pratio svaki dan, posle naučnika Petrovića su na Palmi puštali emisije u kojima je Šešelj gostovao dok je bio Šešelj u Srbiji. Zato ga mrze i smeštaju mu, kao što su Šešelju i kao što su ugasili TV Palmu koja je bila radikalska televizija.

Inače Petrovića sam pratio u više od 100 naučnih emisija, najjača naučna misao mu je bila kad je rekao - ČOVEK JE BOGAT ONOLIKO KOLIKO IMA PRIJATELJA.

Miroljubu je smešteno to što je uhapšen, iskreno mi je žao. On je karijeru započeo na TV Palmi, a i za Palmom još više žalim, taj TV kanal nemam već deceniju, a bio mi je omiljeni.

Bila je na Palmi i emisija RADIKALSKI TALASI koju sam obožavao i akcioni filmovi posle 2 ujutro i celokupan program im je bio da gledaš Palmu ceo dan...najbolji fudbal, muzika, serije, filmovi, emisije, Minimax sa Ksenijom Pajčin vodio Maksoviziju na Palmi tad (ugasili su i Kseniju Pajčin i Milovana Ilića Minimaxa)...itd itd nema više, ugasili oni koji gase Miroljuba Petrovića.
će faće
Аватар
Евсигније
Националиста
Националиста

Порука: 493
Место: Врбас

Порука Евсигније 19.5.2012. 9:10

-Цар Душан- ::Све сам разумео, само не видим разлог да се неко назива идиотом а да тај ''идиот'' нажешће напада теорију еволиције и да објашњава овом народу ко влада овим светом, ако се не слаже са свим што проповеда Православна Црква не мора одма да се пљује по њему.

Једно је неслагање, само он први пљује, говорити да крст привлачи демоне је за мене светогрђе. Кад сам рекао да је идиот мислио сам на следеће. Колико сам сазнао у последњих пар дана Месијански Јевреји признају Христа и цело Свето Писмо, значи и Стари и Нови Завет.

Адвентисти су га искључили, а верујем ако има правих Месијанских Јевреја у Србији да ће га и они искључити кад виде шта ради. За мене је он у Србији најистакнутији представник тог покрета, верске заједнице, чега год. Сад, ако он на свом форуму каже за крст ствари које сам горе навео, а Писмо каже:

Јер је ријеч о крсту лудост онима који гину, а сила Божија нама који се спасавамо. (Кор 1,18)

А ја Боже сачувај да се чим другим хвалим, осим крстом Господа нашег Исуса Христа, којим се мени разапе свијет и ја свијету. (Гал 6,14)

Јер многи, за које вам много пута говорих, а сад и плачући говорим, владају се као непријатељи крста Христова. Фил (3,18)

Ако се он представља као Месијански Јеврејин, а ово што прича се коси са његовим верским убеђењима, онда или није искрен да је Месијански Јеврејин или је потпуни идиот. Не верујем да има нешто много следбеника, али и једна душа кад крене странпутицом много је. Оспоравање теорије еволуције не нападам.
Тако, будући млак, и ниси ни студен ни врућ, избљуваћу те из уста својих. (Отк, 3,16)
http://www.youtube.com/user/Evsignije
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 39 гостију