srpskinacionalisti.com

Jugoslav Petrusic

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Macedonian
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 153
Приступио: јул 2008

Jugoslav Petrusic

Порука Macedonian 21.2.2012. 13:16

Bivsi clan francuske tajne obavestajne sluzbe govori o Srbiji i Balkanu.

Link za emisiju :

Последњи пут изменио Macedonian дана 21.2.2012. 23:58, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Митар
Војвода
Војвода

Порука: 1386
Приступио: јан 2008
Место: Емиграција / КГ

Re: Jugoslav Petrusic

Порука Митар 21.2.2012. 16:59

Велико хвала, баш ћу тај интервју вечерас погледати. :thmr:
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 21.2.2012. 23:12

Овај снимак горе треба да види сваки српски родољуб. =D>

Иначе, Југослав Петрушић је спасио на хиљаде српских живота за време НАТО агресије.
Хвала Богу, Србија има још правих Срба!

Ми можемо да повратимо Косово, Крајину кад хоћемо, кад би почистили ове издајнике у Београду и СТВОРИЛИ Србију коју воде Обилићи а не Бранковићи.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Митар
Војвода
Војвода

Порука Митар 21.2.2012. 23:27

Камени ::... кад би почистили ове издајнике у Београду и СТВОРИЛИ Србију коју воде Обилићи а не Бранковићи.

Камоли среће да су и Бранковићи на власти. За оно гнездо пробисвета у Београду назв једноставно не постоји. Реч издајице су ту негде у близини, али правог појма за њих још нема.
Аватар
Macedonian
Млади националиста
Млади националиста

Порука Macedonian 22.2.2012. 13:43

Камени ::Овај снимак горе треба да види сваки српски родољуб. =D>

Завршио је интервју реченицом - Када започне рат у израелу он че почети и у европи. Ово треба да нас забрине овде на балкану, јер могуче су промене границе, и промене политике ако израел започне рат са ираном. Остаје да видимо шта че се десити.
Аватар
Macedonian
Млади националиста
Млади националиста

Порука Macedonian 25.2.2012. 21:52

Следи други део интервју за Југославом Петрушич.

најава емисије за сутра од 21 часова на алафа тв

ко не може да гледа директно чим буде постављена на јутуб ставичи линк овде.
Аватар
Митар
Војвода
Војвода

Порука Митар 25.2.2012. 21:56

Macedonian ::ко не може да гледа директно чим буде постављена на јутуб ставичи линк овде.

То обавезно. :thmr:
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10230
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 25.2.2012. 22:48

Ја сам прилично скептичан када неки тако наводно важан лик из тајних служби изађе и почне да открива тајне у јавности. За такве ствари се губи глава. Каже да и даље има француски пасош, а наводно је у време НАТО бомбардовања радио за нашу владу и одавао информације. Па јел су Французи онда будале и нису га ухапсили?
Аватар
Macedonian
Млади националиста
Млади националиста

Порука Macedonian 28.2.2012. 0:46

Други део емисије. Увод од 2 минута на почетку из прошле емисије. Ако је истина ово што каже петрушич, онда биче рата, мада и и то није тешко увидети али он каже 2013 год.

Аватар
Macedonian
Млади националиста
Млади националиста

Порука Macedonian 28.2.2012. 2:44

Vranac ::Ја сам прилично скептичан када неки тако наводно важан лик из тајних служби изађе и почне да открива тајне у јавности. За такве ствари се губи глава. Каже да и даље има француски пасош, а наводно је у време НАТО бомбардовања радио за нашу владу и одавао информације. Па јел су Французи онда будале и нису га ухапсили?

После хапшење за наводно организованог атентата врз Слободана Милошевича, није могао више да буде члан француске тајне службе.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1832
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 7.4.2012. 13:11

Ne znam šta Petrušić želi da postigne ovim intervjuima. Ja sam bio fasciniran kad sam ga prvi put gledao kod Vanje Bulića, ali svaki sledeći intervju me je sve više razuveravao. Na kraju sam došao do zaključka da je teško razabrati šta je istina a šta laž zato što je čoveku u opisu posla da manipuliše i vara ljude. Sigurno je da je radio za Francuze, da radi sa nekom firmom "geolink" i da je vodio u Zair dobrovoljce sa naših prostora, za ostalo ne znam. Pročitao sam u knjizi jednog policajca sa Kosova i Metohije da ga je Petrušić vrbovao 1998 radi hvatanja "komandanta Remija" iz Podujeva.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10230
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 14.4.2012. 2:34

Петрушић сарађује са судством Федерације БиХ:

Dani su dobili uvid u više hiljada dokumenata, snimljenih na osam diskova, koje je Jugoslav Petrušić predao Tužilaštvu, Sudu BiH i odbranama četvorice optuženih za ubistvo 800 zarobljenih Bošnjaka na farmi Branjevo, u slučaju Franc Kos i drugi. Petrušić, koga su Slobodan Milošević, Radovan Karadžić i Vojislav Šešelj teretili da je glavni organizator pokolja u Srebrenici, sada otkriva brojne nove detalje o Desetom diverzantskom odredu Glavnog štaba Vojske Republike Srpske

http://www.bhdani.com/default.asp?kat=t ... =10#anter1

Очигледно је да се ради о човеку који ради за стране службе и њихове интересе.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 14.4.2012. 2:42

Vranac ::Ја сам прилично скептичан када неки тако наводно важан лик из тајних служби изађе и почне да открива тајне у јавности. За такве ствари се губи глава. Каже да и даље има француски пасош, а наводно је у време НАТО бомбардовања радио за нашу владу и одавао информације. Па јел су Французи онда будале и нису га ухапсили?

Nekako i ja ne vjerujem.Meni je to kao ono neki iz UDBA trebao ubiti nekoga staroga chetnika pa nije mogao i okrenuo se protiv vlasti.Ili vrlo poverljivi dokumenti po svijetu,nekako se izgube i nadju u djubretu,taxi ili parku.
Vole se bajke
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 633
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 14.4.2012. 8:21

Обавештајне Службе после одређеног времена пусте да се прича о неким информацијама кад то више никоме ништа не значи нити може нешто да промени.Чак се пусти и после само рецимо 2-3 године да се прича о томе кад је одрађена ствар,тако да ово о чему прича Петрушић 2011 о догађајима са почетка 90-их и 99 Французима ама баш уопште не смета.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 29.11.2013. 15:49

Југослав Петрушић

Гледајте 22. минут о Сирији. И 56. минут о Шешељу и о Сребреници.

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију