srpskinacionalisti.com

Koje biste poteze prvo povukli ako biste dosli na vlast ?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4503
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Koje biste poteze prvo povukli ako biste dosli na vlast

Порука SMUK 23.11.2011. 23:42

Увести теократске законе,направити Антракс бомбу,Римокатоличку цркву прогласити терористичком организацијом и забранити њено деловање...
Аватар
SORCERER
Војвода
Војвода

Порука: 1096
Приступио: нов 2008

Порука SORCERER 23.11.2011. 23:50

Шомми ::

Sto se tice prve dve tacke preporucujem ti da odgledas ovu emisiju:

[/quote]Хвала. Хоћу свакако. Зеца изутено поштујем. Он је сјајан економиста који покреће питања којих се други не сете или не смеју да се сете.[/quote]

Апсолутно не разумем шта вас је довело до егзалтације код овог економисте ? !
Слушао сам га до 24 минута и онда ( и поред најбоље воље ) више нисам могао ....
Пук`о сам у тренутку кад` је почео да набраја ( између осталих ,, Јапанаца ,, ) и по њему , позитиван пример ( по њему - опет ) за углед ИТАЛИЈАНСКИХ ПРЕДУЗЕЋА и ( ваљда ) државе :roll: ...? !
Прорек`о онако професорски све мудомрсећи и то пре пола године - пола године касније Италија - под страним надзором - пукла ...
Све време к`о Зуровац :shock: набраја ли набраја па све Јапанци што троше 5 литара , па Француска села , па УСПЕШНА Италија па ..

Терај га у п. материну и њега и оног метар и по кепеца што га интервјуисао !
Нема грђих комунистичких реликта од та два егземплара .

======ஜ۩۞۩ஜ======ac
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 24.11.2011. 0:33

SMUK ::Увести теократске законе,направити Антракс бомбу,Римокатоличку цркву прогласити терористичком организацијом и забранити њено деловање...

Е то је већ нешто, основати још и Српску Талибанску Фундаменталистичку Странку, и прогласити једнопартијски систем са доживотним мандатом ове партије.

Рехабилитовати све тешке робијаше, и дати им задатак да истребе сву проевропску гамад са педерима и свом накарадном болументом која се запатила од 2000 па на овамо.

Кад већ радимо, да радимо како треба, да се поставе добри темељи, после је већ лако :mrgreen:
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 24.11.2011. 0:35

@ Sorcerer

Zato sto ume fino da objasi ono o cemu prica i zato sto se , za razliku od drugih, osvrce na osnovne probleme.

PS: A i naucite vec jednom da razlikujete privredu jedne zemlje od drzavnih finansija.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143

Порука Volim bajke 24.11.2011. 0:45

72 chlana Zene u Crnom iz Beograd uputiti u Gaza da pomognu Gazans jer za njima cmizdre.
Ja sam im onomad pisala i ponudila da platim karte sa mojim prijateljima,ali neotesane nijesu mi josh odgovorile.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1224
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 24.11.2011. 5:24

Ако је ово *НАЦИОНАЛНИ* програм онда ми је јасно зашто је овако Србији.
Колика гомила српских националних, националистичких, родољубивих, патриотских и свакаквих других партија, покрета, скупина, савеза, .....и НИШТА...велико НИШТА.
Немате у главама оно што Србији треба....МОЗАК!
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
SORCERER
Војвода
Војвода

Порука: 1096
Приступио: нов 2008

Порука SORCERER 24.11.2011. 11:54

Verterdegete ::@ Sorcerer

Zato sto ume fino da objasi ono o cemu prica i zato sto se , za razliku od drugih, osvrce na osnovne probleme.

PS: A i naucite vec jednom da razlikujete privredu jedne zemlje od drzavnih finansija.

Хе , хе , хе ... Па онда уживајте :mrgreen: - једино ...
Онако ... док си млађи , некако те укодирају да те седе глааве , помало намрштене
све мирно ( ко Буда - хеботе ) сјдећи ( в врит гледећи ) - оно .. Заслужују поштовање , сами по себи и дакако да их са уважавањем треба слушати и послушати итд , бла . бла , бла ....
У међувремену ... Човек дође у средње године па таквим --- мудросерима !

Умеју да одрапе -- све чешће -- НЕ СЕРИ ВИШЕ - мајке ти !!!

Следствено ДО САДА -- ОСТВАРЕНИМ ,, резултатима ,, њиховим -- на терену !
Следствено томе --- КО СУ !!!
ГДЕ СУ то све постали и --- ОД ЧЕГА су настали !!!

Такви су вероватно добри за твоју сорту у шта не сумњам што се мене тиче и мог окружења , ТАКВИ могу само да напусте периметар јер се налазе на приватном власништву а ако наставе и даље да се просеравају
НЕ следе :D им санкције пошто у правилу имају ... Брзе ноге .
P.S : - Чим се промени гарнитура власти - ТАКВИ :oops: - ОПЕТ - понуде своје ,, добре услуге ,, актуелној гарнитури ... Патетичи полуинтилигенти и ,, интелектуалне ,, штајга дроце - јадаре .

======ஜ۩۞۩ஜ======
SRB90
Националиста
Националиста

Порука: 477
Место: Oкупирана земља

Порука SRB90 24.11.2011. 17:21

Ја бих прво стрељао око 10000 људи .Има пуно разлога неке ради издаје,неке због криминала..
Забранио бих досељавање у Београд.
Главни град пет године би била Косовска Митровица ,онда Нови Сад,Крагујевац,Ниш..
Укинуо бих аутономију Војводине .Прогласио окупација КиМ.
Укинуо бих издајничке медије,младе послао на радне акције..
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 24.11.2011. 20:47

SRB90 ::Ја бих прво стрељао око 10000 људи .Има пуно разлога неке ради издаје,неке због криминала..
Забранио бих досељавање у Београд.
Главни град пет године би била Косовска Митровица ,онда Нови Сад,Крагујевац,Ниш..
Укинуо бих аутономију Војводине .Прогласио окупација КиМ.
Укинуо бих издајничке медије,младе послао на радне акције..

Ја бих ти дао глас побратиме =D>.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Центурион
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 82
Приступио: нов 2011

Порука Центурион 24.11.2011. 22:38

Протерати све шиптаре,цигане,балије и хрвате из Србије, и казнити већи број жутих и осталих про-западних издајника.
Арес
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 511
Приступио: авг 2011
Место: Европа Нација

Порука Арес 25.11.2011. 10:35

Слажем се са Србом.
Прво бих извео на стрељање све оне који су крали државу,учествовали у разноразним аферама и издали националне интересе.
Затим бих дао да се стрељају сви силоватељи,педофили и убице који су сада у затвору.Тиме бисмо доста новца уштедели јер не би трошили паре на затворе чувајући те подљуде.

Дакле,прво масовна стрељања,а онда тако препорођени и очишћени од ваши,могли бисмо да кренемо у економски препород и свеукупну обнову земље.

Наравно,ово спада у домен фантастике али ја само кажем шта бих волео да урадим :mrgreen: .
Шта би било са огромном масом медиокритета да се с времена на време не роде генијални појединци који ће светином управљати гвозденим бичем?-непознати аутор
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1647
Приступио: сеп 2004

Koje biste poteze prvo povukli ako biste dosli na vlast ?

Порука triatlon 25.11.2011. 18:43

Добра тема, има занимљивих предлога; поред неких од наведених ја бих:

- увео пропис да је смрт казна за илегалан улазак у Србију
- вратио војску на границу да тај пропис примењује, нарочито на јужним границама (одатле улазе наоружане банде шиптара да секу дрва у Куршумлији и "бизнисмени" из Македоније који за паре спроводе азиланте уз благослов македонске владе; водичима метак у главу а азилантима двоцевком со у стражњицу и повратак преко границе)
- 90% бирократије упутио на рад у пољопривреди и живот у селима; ко одбије бива отпуштен из државне службе
- инвестирао у обнову села и стимулисао рађање, нарочито у унутрашњости земље
- укрупнио земљиште (на малим плацевима је скоро немогућа исплатива пољопривреда)
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4503
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 9.1.2012. 3:26

Иди Амин ::
SMUK ::Увести теократске законе,направити Антракс бомбу,Римокатоличку цркву прогласити терористичком организацијом и забранити њено деловање...

Е то је већ нешто, основати још и Српску Талибанску Фундаменталистичку Странку, и прогласити једнопартијски систем са доживотним мандатом ове партије.

Рехабилитовати све тешке робијаше, и дати им задатак да истребе сву проевропску гамад са педерима и свом накарадном болументом која се запатила од 2000 па на овамо.

Кад већ радимо, да радимо како треба, да се поставе добри темељи, после је већ лако :mrgreen:

Може и тако :badgrin:
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 9.1.2012. 4:06

Центурион ::Протерати све шиптаре,цигане,балије и хрвате из Србије, и казнити већи број жутих и осталих про-западних издајника.

:-k
Мислим да бих ја ипак плавим и црвеним словима заменио места...
Код ових првих можда још и нађеш нешто да ваља; код ових других - никако.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
баштован
Војвода
Војвода

Порука: 4808
Приступио: мај 2009

Порука баштован 9.1.2012. 5:30

Прво би протерао из Србије фирме попут Гаспрома, U.S. Steel_а, Carlsberg_а ... да сад не набрајам, али углавном тиме би се прво бавио - национализацијом великих система, односно протеривањем страних корпорација које су довели досовци за дебеле провизије да би пљачкале Србију, наравно без икакве надокнаде тим пљачкашким корпорацијама и са сталном забраном уласка у Србију њиховим службеницима ("executives"_има) , само нога у гузицу - и ћао!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Majestic-12 [Bot] и 17 гостију