srpskinacionalisti.com

747 до Урошевца

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

747 до Урошевца

Порука imenijevazno 25.5.2011. 19:32

Поздрав свима.

Мада сам се учланио тек данас, читам овај форум 3-4 године. Регистровао сам се из само једног разлога.

Интересује ме шта мислите о идеји да један празан 747 принудно атерира око Урошевца. Разумете?
Ја мислим да је то добра идеја.

п.с. Одмах да кажем, нисам никакав провокатор. Иначе, подржавам председника државе, министра спољних послова, градоначелника и ту линију . . . Опет, нисам члан те партије поштењачина. То је и један од разлога што се нисам раније логовао - мислим врло различито од мејнстрима овог форума (најблаже речено). Ја сам за ЕУ. Зато што смо слабији и немамо другог избора. Осим тога, мислим да је то, када се очисти, сасвим ок идеја.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: 747 до Урошевца

Порука vemavuk 25.5.2011. 20:47

важно је да ти ми за учлањење поклањамо ''МИСИРЦА''.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 25.5.2011. 20:52

Без жеље да вређам форум, морам рећи да нисам ни сумњао да ће бити и оваквих постова.

Мој одговор је да су управо због таквих резона Срби тамо где јесу.
Мање емоција, а више разума.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
с.р.б.и.ј.а.
Војвода
Војвода

Порука: 3916
Приступио: феб 2008
Место: Београд

Порука с.р.б.и.ј.а. 25.5.2011. 20:58

А како си прошао с овом идејом на форумима ових које подржаваш?
Завештање србству
Нека нам школе буду са вером,политика са поштењем, војска са родољубљем,држава са Божијим благословом.Нека се сваки врати Богу и себи,нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.Нека се свако ко је србски родољуб пашти да задобије Царство Небеско,којим се једино може одржати царство земаљско на дуже време. - Св.Владика Николај србски

http://www.youtube.com/watch?v=yUE6AjR5KZc
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 25.5.2011. 21:03

Никако, јер нисам нигде ни покушао. Не треба бити много паметан да би се закључило да бих био банован моментално.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 25.5.2011. 22:00

imenijevazno ::п.с. Одмах да кажем, нисам никакав провокатор. Иначе, подржавам председника државе, министра спољних послова, градоначелника и ту линију . . .
Па ако ниси провокатор, онда су ти свраке попиле мозак...
Ко још иоле нормалан може подржавати ове које си побројао и 'ту линију'?

Ја сам за ЕУ.
Ето... Видиш?? Кажем ја...

Зато што смо слабији и немамо другог избора. Осим тога, мислим да је то, када се очисти, сасвим ок идеја.
Е мој 'итебинијеважно'... Мо'ш ти г*вна чистити и гланцати до миле воље; г*вна увек остају г*вна!
А ти их подржаваш...

imenijevazno ::Мање емоција, а више разума.
Да; разума... Зато, терај свраке што даље од себе!
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
royaltribune
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 836

Порука royaltribune 25.5.2011. 22:06

imenijevazno ::Никако, јер нисам нигде ни покушао. Не треба бити много паметан да би се закључило да бих био банован моментално.

Овде си брате добродошао па пишеш шта ти је на срцу :lol:
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 25.5.2011. 22:44

за Трећег: Мој ник је ''Име није важно''.
Схватам ја шта ти мислиш и о мени и о ЕУ, али ја, да сам хтео да расправљам о томе,
могао сам да постујем на одговарајућој теми (и да се учланим много раније на овај форум).

за royaltribune: схватићу твој пост као добродошлицу :)

Што нико не одговара на питање? Имало би о чему да се дискутује.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3856

Порука игорсима 25.5.2011. 22:57

imenijevazno :: шта мислите о идеји да један празан 747 принудно атерира око Урошевца.

1. Што празан? Зар не може бити напуњен поклонима за америчке плаћенике?
2. Неће сам да атерира, неко мора да му припомогне у томе. Ко? Подржаваоци безалтернативног пута у ЕУ?
3. Шта после? Хоће ли неко иступити и "преузети одговорност" или ћемо сви да се правимо мутави?
4. Шта се тиме добије? Шта је најповољнији исход таквог подухвата? Да и не питам шта је најгори...

И коначно, што рече трећи:

5. Како се оваква идеја уклапа са подржавањем председника, министра и градоначелника? Мислим, стварно...
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 25.5.2011. 23:12

Коначно, ево мишљења.

1. Само лица задужена са управљање. Довољно бензина се подразумева.
2. Питање на месту. О томе сам и мислио да дискутујем.
Свакако нећемо да питамо министра војног за дозволу. Али не можемо ни да се ослонимо на необавештене, можда ни не знају цене бензина.
Одговор је - способна екипа. Она којој је стварно стало да нешто мења! Зато поштујем ове што су
то већ одрадили на другом месту.
3. Нису они мутави, схватиће. Наравно да ћемо то званично најоштрије да осудимо и постарамо се
да кривци буду похватани. Лицемерно, баш као и они са нама.
4. Исход (успешан, подразумева се) је да пошаљемо јасну поруку.
Шта се све добија, можемо да расправљамо. Ја мислим да се добија. Они нас јашу а ми - или цвилимо како су они неправедни . . . или им се додворавамо. Видиш да са овима што раде - они преговарају.
Па да пробамо.
5. Као што сам већ рекао, то није тема. Ја сам у неколико речи написао своје политичко уверење само да бих разјаснио да не размишљам као већина на форуму.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 25.5.2011. 23:34

Боље се ти обрати аустријанском господину Курцу, он ће ти пружити задовољавајуће одговоре. И ниси ме преварио, јасна ми је твоја намера да зајебаваш, али ето и ја се зајебавам :D
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 25.5.2011. 23:44

imenijevazno ::1. Само лица задужена са управљање.

Јел се ти ти јављаш као добровољац? Имаш положен летачки...?

2. ...способна екипа. Она којој је стварно стало да нешто мења!

Екипа спремна да се жртвује да би послала поруку? Узор ти је Гаврило Принцип?

Зато поштујем ове што су то већ одрадили на другом месту.

Да не мислиш можда на куле близанкиње, мајке ти?

3. Нису они мутави, схватиће. Наравно да ћемо то званично најоштрије да осудимо и постарамо се
да кривци буду похватани. Лицемерно, баш као и они са нама.

А они ће то да прихвате, баш као Аустроугарска 1914...

4. Исход (успешан, подразумева се) је да пошаљемо јасну поруку.

Да не буде забуне: да ли бих се обрадовао да се Бондстил преко ноћи мултипликује у четири, пет делова - обрадовао бих се итекако.
Једино што нисам сигуран да бисмо издржали одговор империје. Није ово 1914. и не воде нас Пашић, Краљ Петар и Радомир Путник.
Сасвим је могуће да бих се обрадовао а затим спаковао кофере као и сваки ЛДП-овац и већина безалтернативаца. Што рекоше другосрбијанци - ко задњи изађе нека угаси светло.

5. Као што сам већ рекао, то није тема. Ја сам у неколико речи написао своје политичко уверење само да бих разјаснио да не размишљам као већина на форуму.

Нико те није тукао по ушима...
Али, кад си већ рекао, не може да не буде тема.
Како је могуће подржавати председника Србије Тадића, министра Јеремића и градоначелника Ђиласа а са друге стране размишљати о сврсисходности масовног злочина?
Који је то доктор Џекил сакривен у мистер Хајду?
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 25.5.2011. 23:52

Ајде бре Симо не примај се. Па циљ му је да навлачи на некакве као дискусије. То је онај исти тип од пре пар месеци кога су бановали, не сећам се како му беше ник, али то је тај зајебант.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 26.5.2011. 0:01

vemavuk ::Ајде бре Симо не примај се. Па циљ му је да навлачи на некакве као дискусије. То је онај исти тип од пре пар месеци кога су бановали, не сећам се како му беше ник, али то је тај зајебант.

За разлику од тебе, филозофа...

Ај ми наброј пет нових тема на форуму у овој години, а да нису сра*е или копи-пејст неке вести.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 26.5.2011. 0:05

А кој мој би ја теби набрајао. Лепо ти кажем о коме се ради а ти пиздиш. Па пизди заболе ме мисирац, ја хтео да те упозорим а оно изгледа ти са пајташем дссовцем организовао ово. Ајд разговарајте вас двојица и срећно ви.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију