srpskinacionalisti.com

Има ли Србији спаса?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15332
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Има ли Србији спаса?

Порука vemavuk 9.10.2017. 17:34

Шта, и Макрон је бабајебац. јел је.бо и баба роску.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1229
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.10.2017. 17:37

Као што има лојалних муслимана тако има и лојалних Хрвата и Шиптара (и тек ће их све више бити лојалних у блиској будућности) и онда схваташ моје примедбе (али се опет кажем не односи на тебе).

Нема лојалних Шиптара, такви су статистичка грешка. Мани ме тих флоскула. Знаш ли да су Шиптари 1991. организовали референдум о независности Косова и Метохије?! Погледај колико је њих на том непризнатом референдуму гласало за независност, а колико против!

ЗА 913,705 99.98 %
ПРОТИВ 164 0.02 %

Зашто се овако мало њих одлучило да живи у Србији? Размисли мало. А нису наши сукоби почели 1990. Увек смо били непријатељи. Прочитај шта су све радиле банде качака на Косову и Метохији, у краљевини СХС. Због тога је и краљевина донела одлуку да највећи део Шиптара расели у Турску. Видели су да је њих немогуће интегрисати у друштву, да никада неће бити лојални грађани. Да није било Другог светског рата, и доласка комуниста, тај план би се остварио. Данас бисмо имали готово етнички чисто Косово.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.10.2017. 17:41

Sreda, 2. april 1997.
NOVI PRISTINSKI DNEVNIK "KOHA DITORE" O STAVU SASTANKA PRED NJUJORSKI SKUP

Nezavisno Kosovo - albanska platforma

Pristina, Beta - Novi pristinski dnevnik na albanskom jeziku "Koha ditore" pise juce da je na sastanku kosovskih Albanaca koji ce ucestvovati na predstojecem srpsko-albanskom okruglom stolu u Njujorku, od 7. do 9. aprila, potvrdjeno da ce jedinstvena platforma albanske delegacije biti nezavisnost Kosova. Kako pise "Koha ditore", preksinocnjem konsultativnom sastanku, koji je organizovao predsednik Parlamentarne partije Kosova Adem Demaci, od sest albanskih politickih lidera pozvanih u Njujork nije prisustvovao samo lider Albanske demohriscanske partije Kosova Mark Krasnici. Kako je Krasinici juce izjavio agenciji Beta, on sastanku nije prisustvovao jer je bio sprecen "iz objektivnih razloga". Dnevnik napominje da su na taj sastanak u jednom trenutku usla i dva pripadnika MUP Srbije, interesujuci se o kakvom je skupu rec.

Вест из 1997. године. Годину дана пред рат. Толико о томе како су Шиптари желели да преговарају, тј. да буду грађани Србије.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1410
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 9.10.2017. 17:49

Брате, тебе познајем и не личиш ми на неког ко верује лажној пропаганди и статистикама. Ајд да је писало 90% па да преиспитам свој став, али 99% еее то је већ смехотека.
То ме подсећа на оне вести из Северне Кореје да су победили Бразил у фудбалу и сви им верују, мани се тога. :D
Ти имаш предрасуде према Шиптарима, сматраш цео народ да су изроди од Бога (притом то не мислиш о Хрватима што је мало чудно јер ови су нам просули 100 пута више крви него Арнаути) а јел си некад упознао неког Шиптара, јел си пословао са њима, јел си имао прилику да сарађујеш на том пољу?
Итекако их има часних људи, који држе до витешких кодекса и хоће Србину да помогну а не траже нешто нечасно заузврат.
Не веруј њиховим властима, то је наркомафија која их трује и уништава (и духовно и ментално).
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.10.2017. 17:55

Раде Дерикоња ::Брате, тебе познајем и не личиш ми на неког ко верује лажној пропаганди и статистикама. Ајд да је писало 90% па да преиспитам свој став, али 99% еее то је већ смехотека.
То ме подсећа на оне вести из Северне Кореје да су победили Бразил у фудбалу и сви им верују, мани се тога. :D
Ти имаш предрасуде према Шиптарима, сматраш цео народ да су изроди од Бога (притом то не мислиш о Хрватима што је мало чудно јер ови су нам просули 100 пута више крви него Арнаути) а јел си некад упознао неког Шиптара, јел си пословао са њима, јел си имао прилику да сарађујеш на том пољу?
Итекако их има часних људи, који држе до витешких кодекса и хоће Србину да помогну а не траже нешто нечасно заузврат.
Не веруј њиховим властима, то је наркомафија која их трује и уништава (и духовно и ментално).

Рекао сам ти већ. Био сам у Македонији. И то баш где су већина, у Тетову. Нема ту заједничког суживота уопште! Свако се држи својих. А притом тамо имају сва права... И опет желе да отцепе тај део земље, да га припоје Косову! Много покварен народ, примитиван. Малтене је ситуација као на Косову пре 1999.

Управо се Ругова позивао на резултате овог референдума из 1991. Више пута се позивао на њега!

Прочитај какав смо план имали у краљевини Југославији. Требало је одмах након 1913. године кренути у спровођење истог, а не чекати толико дуго.

https://sh.wikipedia.org/wiki/Isterivanje_Arnauta
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 9.10.2017. 17:58

А ја нисам ни рекао да ћемо успети све Шиптаре до последњег да мирно интегришемо у србско друштво, већ да се може преговарати са неким нормалним међу њима (а таквих има) и да се може наћи неки модус широке културне аутономије унутар Србске Државе у будућности. Не морамо да се волимо али да се међусобно уважавамо као суседи то можемо. Наравно то зависи од још неких битних политичких кретања и односа у свету и међу великим силама.

А сада их ложе Американци, зато су они такви у Македонији. Написао сам ти раније у поруци да је то разлог. А када се промене те светске околности, онда ће и они да "легну на руду" и да прихвате суживот са нама (као суседи).
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.10.2017. 18:00

Раде Дерикоња ::А ја нисам ни рекао да ћемо успети све Шиптаре до последњег да мирно интегришемо у србско друштво, већ да се може преговарати са неким нормалним међу њима (а таквих има) и да се може наћи неки модус широке културне аутономије унутар Србске Државе у будућности. Не морамо да се волимо али да се међусобно уважавамо као суседи то можемо. Наравно то зависи од још неких битних политичких кретања и односа у свету и међу великим силама.

А сада их ложе Американци, зато су они такви у Македонији. Написао сам ти раније у поруци да је то разлог. А када се промене те светске околности, онда ће и они да "легну на руду" и да прихвате суживот са нама (као суседи).

Није било Американаца у краљевини СХС, да их како кажеш "ложе". Па су опет правили разне зулуме. Тада су хтели да Косово припоје Албанији.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 853
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.10.2017. 18:02

Што се тиче шиптара и остале багре:

Могућ је само преко нишана и помоћу ножа. :wink: Дакле, шиптарима (а и циганима, хрватима, муслиманима, јеврејима) одузети грађанска и "људска" права, потрпати их у сточне вагоне (да сами купе и плате карту, дакако) и правац преко Босфора и Дарданела у Азију. Оне који се буду противили побити на лицу места и готова прича. :wink:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 9.10.2017. 18:11

Краљевина СХС се не може назвати аутентичном државом која брани србске интересе, то је масонска творевина. Лешинари само користе дату ситуацију.

А што каже овај момак: то је све могло раније док је био тај тренутак, да рашчистимо са свом багром на прост начин, али сада то не можеш јер немаш снаге: ни духовне ни војне ни политичке, сами смо на ветрометини зато је безвезе да се фрљамо са паролама које су немогућа мисија. Само себи штетимо.
Ми прво треба да створимо државу, да је изнутра ојачамо, да имамо јаке савезнике у свету па тек онда можемо о томе да причамо. Али опет и тада не на тај начин (јер сада је 21.век) већ паметније. :)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3556
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 9.10.2017. 23:18

M-91 ::
Залажеш се за сурови социјалдарвинизам, где 1% популације (читај Ротшилди, Рокфелери, Сорош, Опенхајми, Бернанке....) држи 99% богатстава и кињи, тлачи и черечи оних 99% робова, који се отимају и сатиру око оних 1% ко гладни крокодили у пресахлој бари. :wink:

Чак ни онај луди смитоња (Адам Смит, један од оснивача зла званог капитализам и слободно тржиште) није био тако суров.

Шта се ви неонацисти буните ви сте били ударна песница Рокшилда у Другом Светском Рату.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 853
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.10.2017. 23:37

origin ::
M-91 ::
Залажеш се за сурови социјалдарвинизам, где 1% популације (читај Ротшилди, Рокфелери, Сорош, Опенхајми, Бернанке....) држи 99% богатстава и кињи, тлачи и черечи оних 99% робова, који се отимају и сатиру око оних 1% ко гладни крокодили у пресахлој бари. :wink:

Чак ни онај луди смитоња (Адам Смит, један од оснивача зла званог капитализам и слободно тржиште) није био тако суров.

Шта се ви неонацисти буните ви сте били ударна песница Рокшилда у Другом Светском Рату.

Нацисти ударна песница Ротшилда :lol: :lol: Таман ко што су Дражини равногорци били ударна песница Јулија Цезара. :mrgreen: :mrgreen:

У стварности, ударне песнице Ротшилда су били САД, ВБ, СССР и црвена Титова жгадија. Нацистичка Немачка се борила против тог јеврејског зла и зато је завршила у згаришту и пепелу, а Хитлера* су након рата прогласили за ђавола лично, иако су савезнички злочини (ВБ, САД, СССР) били далеко већи од Хитлерових.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Хитлер, колико год да је био неурачунљив, опасан, агресиван, пун беса према Словенима, је био човек који је био најближи решењу јеврејског питања, као нико пре или после њега. Након Другог светског рата, имамо ерупцију педеризма, егоизма, наркоманије, абортуса, курварлука, расног мешања, неморала и свих других пошасти јеврејског новог светског поретка.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4271
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 10.10.2017. 0:19

Па то је човек и рекао. Ајд мани више да цепидлачиш, човек је рекао исто то што и сад ти, а ти си то назвао ,,ноторним глупостима".

Šta je bre rekao isto što i ja? Ja sam rekao da srpska nacija treba da prihvati Boga i Njegove zakone, dok je on rekao da naša nacija treba da se učlani u njegovu versku zajednici pa ća nam biti bolje..

А питао бих СМУК-а: пошто он каже да је расизам "сатанистичка идеологија" (а ја сам величао позитивни расизам а не негативни, тј. очување расног идентитета

Čist satanizam!

да ли он док се труди око свог малињака бира најбоље сорте коју му могу донети највише плода? или да ли док чува краве на ливади близу села код Чачка спарује их са неким биком боље или лошије сорте или исто тако са керовима да ли ради?

Poljoprivreda i stočarstvo nemaju nikakve veze sa našom pričom, tako da je poređenje neumesno.

На пример, ја лично волим салутирање левом руком са испруженим дланом јер то је стари хришћански поздрав из времена Римског царства у време благочестивих хришћанских царева.

Ima li kraja tvome ludilu? Ti se stvarno trudiš da svo moguće paganstvo predstaviš kao hrišćanstvo. :roll:
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1301
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 10.10.2017. 6:49

Раде Дерикоња ::Србски Ратниче, ја теби ништа нисам замерио јер се слажем са твојим ставовима само понекад смо имали размимоилажења по неким мање битним питањима (нпр. неки термини о теократији, итд.) а овде сам само уопштено написао да ми србски националисти не требамо Хитлера помињати као неку паралелу а поготово као као узор. А разумео сам шта си ти написао, све је у реду.
На пример, ја лично волим салутирање левом руком са испруженим дланом јер то је стари хришћански поздрав из времена Римског царства у време благочестивих хришћанских царева.
Међутим, док ми то објаснимо глупој светини, већ смо увелико напљувани и етикетирани као "неонацисти", не може нас опрати ни Сава ни Дунав иако суштински не грешимо али тактички то није мудро (у овом тренутку).

За ове пароле нисам мислио на тебе већ на ту појаву узвикивања где се позива Хрват, Шиптар или Муслиман на истребљење што делује глупо и фрустративно и такође није у духу Православља.

Ок, схватам. И могу да се сложим са тим. Али, ово већ:
Као што има лојалних муслимана тако има и лојалних Хрвата и Шиптара (и тек ће их све више бити лојалних у блиској будућности) и онда схваташ моје примедбе (али се опет кажем не односи на тебе).

Није да се у основи не слажем са тобом, али мислим да чињенице и реалност у великој мери демантују ту причу о ,,лојалним Албанцима" и ,,лојалним Хрватима". То јест, не мислим да их нема, али то је очигледно на појединачном нивоу. Ради се о појединцима а не о већем проценту људи у хрватском или шиптарском народу. Једноставно, нажалост, то је тако и мислим да је прошлост то показала. А друго, Шиптари делују и по принципу страха, они застрашују чак и те лојалне Шиптаре, претећи им да ће их побити, њих и њихове породице, ако им се буду противили тако да, у одсутном тренутку, и они буду на страни шиптарског тероризма. Тако је било на Косову и Метохији деведесетих и тако је УЧК радила. Такође, знамо како су Слобини ,,лојални Албанци" прешли за УЧК и учестовали у свим оним злочинима против Срба. То су чињенице.
У албанском народу, једино су хришћански делови тог народа (православци на југу и римокатолици на северу Албаније), ок, то је честит свет, пријатељски према Србима. Али, нажалост, они су мањина у албанском народу, док главну реч воде агресивна муслиманска већина. Такође, ми смо у додиру са Шиптарима муслиманима, а не са овим другим.

Тако да бих се ту сложио са родољубом и његовим ставом да је тешко наћи лојалне Шиптаре и да су већина њих анти-србски и анти-православно оријентисани. Е сад, како тај проблем решити, о томе можемо да расправљамо, наравно да је примарно да обновимо србску државу. Иначе, слажем се са родољубом да је можда решење било да смо још после балканских ратова раселили албанско становништво, што је било сасвим легитимно, јер су они ту доведени били од стране Турака као њихов башибозлук и сасвим је било легитимно да се они, заједно са Турцима, протерају а Косово насели србским становништвом. И многе друге државе су то радиле. То се могло урадити без злочина, истребљивања и без великлих проблема, тада у то време, и данас не би имали проблем који имамо.

А данас мислим да прво треба да обновимо србску државу, а онда да решавању тог проблема приступимо паметно и мудро, али уз знање ових чињеница.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 10.10.2017. 6:52

Šta je bre rekao isto što i ja? Ja sam rekao da srpska nacija treba da prihvati Boga i Njegove zakone, dok je on rekao da naša nacija treba da se učlani u njegovu versku zajednici pa ća nam biti bolje..

Нема ту моја или твоја верска заједница, постоји Христова верска заједница, а то је Православна Црква. Православну Цркву је основао сам Господ Исус Христос. И то је чињеница. Дакле, повратак Православљу јесте повратак Христу Богу и прихватање Његових Закона.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 10.10.2017. 10:12

origin ::[
Образложи?

Не знам шта ту има посебно да се образлаже- позитивно гледаш на изумирање и биолошки нестанак србског народа. Рекао си да позитивно гледаш на то, а ја не знам шта ти видиш позитивног у томе што је нас све мање, што нема младих, нема деце, што је пензионера све више. Постајемо пензионерска земља, не знам да ли капираш то?

Тако да не видим шта ти позитивно видиш у томе? Заиста ми није јасно...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 7 гостију