srpskinacionalisti.com

Има ли Србији спаса?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15335
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Има ли Србији спаса?

Порука vemavuk 8.10.2017. 23:15

origin ::
vemavuk ::нема спаса док имамо тридесетогодишњаке који још пи.цу нису видели и осетили.

Е сада сереш и не састављаш.

па ти си ваљда видео пи.чку, ил си се нашао погођеним.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1410
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 8.10.2017. 23:27

Национализам без Христа, тј. који није охристовљен је чист паганизам, заблуда, чак и јерес (као етнофилетизам).
Владика Николај Велимировић, а пре свих Свети Сава, је то лепо објаснио у својим делима (неким, пошто је и Николај пре доласка у Охрид имао неких промашених идеја и мисли).
Немамо ми ту шта да се угледамо на глупог Хитлера који је подигао Немачку захваљујући англосаксонским кредитима и америчким индустријским магнатима, који је улетео безвезе у рат са СССР-ом (то му није требало) и тако покопао за дуго деценија немачки народ, у духовно-менталном смислу, јер они се и дан данас посипају пепелом за "кривицу" у Другом светском рату, тако су их јевреји убили у појам. Додуше, јесте Хитлер на унутрашњем плану урадио доста добрих ствари али шта вреди кад није био довољно мудар. А мудрост долази од Бога а Господ даје мудрост свише својима који су верни Истини и који тако живе.
Дакле, ми имамо своје узоре и светоназоре, само треба да правилно разумемо тренутну светску политичку ситуацију и да се поставимо тако да можемо у сваком смислу напредовати.
Нама треба неки карактерни микс вође (и уопште будућег државног руководства) који ће имати одлике светих Немањића али и Милоша Обреновића, Карађорђа, Д. Љотића, итд.
Значи, неке расистичке (негативни расизам а не позитивни који је исправан са хришћанског гледишта) и неке клиначке истребљивачке пароле према другим народима (а поготово према суседима који су то поред нас по неком Промислу Божијем) никад неће овде проћи, не због тога што свет то неће прихватити већ што то није хришћански благословено (сем у случају отвореног рата, и то донекле).
Једино мудра и паметна политика нас може извући из овог свеколиког амбиса, тактика сатирања непријатеља на тихи начин, постепено, корак по корак и слично томе.

И што је најважније: без искреног обраћања целе нације (или већине народа) ка истини Православља нама нема спаса, тј. нема никаквог препорода јер је нама Бог дао велике таланте да светлимо међу осталим народима и да другима будемо путоказ ка Христу, што је уствари и смисао живота.
Све остало је губљење времена, демонске замке и заблуде...
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3560
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 9.10.2017. 0:06

vemavuk ::
vemavuk ::нема спаса док имамо тридесетогодишњаке који још пи.цу нису видели и осетили.

Е сада сереш и не састављаш.

па ти си ваљда видео пи.чку, ил си се нашао погођеним.

Мој деда се оженио у својој 40-сетој години и то још 1948-сме у, у време када су се људи много раније репродуковали и да до женидбе је био девица , па му ништа није сметало да има касније леп породичан живот.
Осим тога добро је да многи у Србији па и у свету никада и не виде дати женски репродуктивни орган , ионако има већ превише идијота који нису низашта а стално кмече о социјалној правди , једнаким могућностима за све и другим глупостима.
Иначе и код нас од толиког швалерисања које је узело маха посебно за време комунизма и настало је пуно копилади која и немају систем вредности који може да да само складна породична атмосфера , па онда није ни чудно што комплетна нација пропада.
Није важан квантитет већ квалитет на првом месту.
Иначе ја позитивно гледан на смањење становништва у Србији најзад поново имамо на делу природну селекцију.
Хвала богу и за полне болести , па ови који не могу своје животињске нагоне да контролишу на време упропасте свој репродуктивни апарат и редукују дате гене из опште популације.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.10.2017. 0:18

А иначе можеш и да самњиш ниво свог примитивизма у скоро свакој поруци. Све то можеш да кажеш и на лепши начин.
Ја разумем да човек понекада мора и да се истресе и изпсује па чак и са неким поткачи али да то буквално постане део његове свакодневне кнверзације и да се скоро ништа друго од њега и неможе прочитати е то је већ патолошки проблем.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4271
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 9.10.2017. 1:26

Национализам без Христа, тј. који није охристовљен је чист паганизам

Nacionalizam je sekularna (satanska) ideologija i ne može imati nikakve veze sa Hristom.

Значи, неке расистичке (негативни расизам а не позитивни који је исправан са хришћанског гледишта)

Rasizam je takođe satanistička ideologija tako da ni on ne može biti ispravan sa hrišćanskog gledišta.

И што је најважније: без искреног обраћања целе нације (или већине народа) ка истини Православља нама нема спаса

Notorna glupost!

Srpska nacija treba da prihvati Boga i da primeni Njegove zakone u porodici i državi.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1301
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 9.10.2017. 7:17

Раде Дерикоња ::Национализам без Христа, тј. који није охристовљен је чист паганизам, заблуда, чак и јерес (као етнофилетизам).
Владика Николај Велимировић, а пре свих Свети Сава, је то лепо објаснио у својим делима (неким, пошто је и Николај пре доласка у Охрид имао неких промашених идеја и мисли).

Раде, слажем се са тобом. Наравно да без тог, православно-хришћанског елемента, нема будућности за нашу нацију.
Немамо ми ту шта да се угледамо на глупог Хитлера који је подигао Немачку захваљујући англосаксонским кредитима и америчким индустријским магнатима, који је улетео безвезе у рат са СССР-ом (то му није требало) и тако покопао за дуго деценија немачки народ, у духовно-менталном смислу, јер они се и дан данас посипају пепелом за "кривицу" у Другом светском рату, тако су их јевреји убили у појам. Додуше, јесте Хитлер на унутрашњем плану урадио доста добрих ствари али шта вреди кад није био довољно мудар. А мудрост долази од Бога а Господ даје мудрост свише својима који су верни Истини и који тако живе.

Нисам ни рекао да треба да се угледамо на Хитлера, побогу, људи увек погрешно разумеју кад неко нешто каже. Рекао сам само да би Србима данас требао један покрет који би комбиновао национализам (али истински и одлучан, који би се наравно наслањао на православну веру и традицију) са социјализмом. Треба нам покрет који ће бити одлучан и спреман за акцију да позове и спроведе духовно, морално, национално и државотворно уздизање нашег народа. И немачке нацисте сам само навео као пример покрета који је у Немачкој урадио много тога позитивног за подизање, јачање немачке нације у тренутку кад је она била пред изумирањем. И на унутрашњи план сам и мислио, а што је Хитлер био манијак који је хтео да осваја свет и шири ,,животни простор", што је био фанатични пангерманиста који је мислио да свет треба да функционише тако да Германи прво треба да узму шта мисле да им следује а онда остали- то је нешто сасвим друго. Наравно, и антихришћански карактер Хитлеровог покрета је неприхватљив и то треба одбацити дефинитивно.

А термин ,,неонацизам" сам употребио више иронично, јер се данас свако залагање за духовну, националну у сваку другу обнову и опоравак неког народа, назива ,,неонацизмом". То се јасно види из контекста који сам показао.
Дакле, ми имамо своје узоре и светоназоре, само треба да правилно разумемо тренутну светску политичку ситуацију и да се поставимо тако да можемо у сваком смислу напредовати.
Нама треба неки карактерни микс вође (и уопште будућег државног руководства) који ће имати одлике светих Немањића али и Милоша Обреновића, Карађорђа, Д. Љотића, итд.

Са овим се слажем у потпуности.
Значи, неке расистичке (негативни расизам а не позитивни који је исправан са хришћанског гледишта) и неке клиначке истребљивачке пароле према другим народима (а поготово према суседима који су то поред нас по неком Промислу Божијем) никад неће овде проћи, не због тога што свет то неће прихватити већ што то није хришћански благословено (сем у случају отвореног рата, и то донекле).

Нико није ни поменуо расизам или истребљивање других народа, што је небулозно. Мислио сам на политику очувања нашег расног идентитета, јер ми ипак ми смо то што јесмо и нисмо случајно то што јесмо и мислим да то треба да сачувамо. На то сам мислио кад сам рекао да тај хипотетички покрет треба да примени неке елементе расне политике.
А расиста нисам, не верујем у супериорност ове или оне расе и не сматрам да расе и народе треба истребљивати.
Једино мудра и паметна политика нас може извући из овог свеколиког амбиса, тактика сатирања непријатеља на тихи начин, постепено, корак по корак и слично томе.

Слажем се.
И што је најважније: без искреног обраћања целе нације (или већине народа) ка истини Православља нама нема спаса, тј. нема никаквог препорода јер је нама Бог дао велике таланте да светлимо међу осталим народима и да другима будемо путоказ ка Христу, што је уствари и смисао живота.
Све остало је губљење времена, демонске замке и заблуде...

Слажем се са овим у потуности.
SMUK ::
Notorna glupost!

Srpska nacija treba da prihvati Boga i da primeni Njegove zakone u porodici i državi.

Па то је човек и рекао. Ајд мани више да цепидлачиш, човек је рекао исто то што и сад ти, а ти си то назвао ,,ноторним глупостима". Ти си неки вечити контраш, изгледа ми да теби није ни важно шта пишеш,. само да буде контра некоме.
origin ::Није важан квантитет већ квалитет на првом месту.
Иначе ја позитивно гледан на смањење становништва у Србији најзад поново имамо на делу природну селекцију.
Хвала богу и за полне болести , па ови који не могу своје животињске нагоне да контролишу на време упропасте свој репродуктивни апарат и редукују дате гене из опште популације.

Е сада већ и ти причаш глупости тешке.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 9.10.2017. 9:36

M-91 ::
Lurking ::Мали неонациста шири своју пропаганду, а "националисти" му тапшу, на којим ли сте дрогама да ми је знати. :mrgreen:

Иди смрди пред израеЉском и чемеричком амбасадом, па тамо дрндај о неонацистима. Преспавао си једно 30-ак година, нема више сомова који се ватају на бућкало јеврејске пропаганде.

Сваки пут кад нацизам проба да устане са сметлишта историје, тамо ће бити и враћен, клинци који не знају ни где су шупљи боље да ћуте. Ти би неком да одузимаш људска права, ако те чује учитељица уши ће ти извући, дериште безобразно. :D
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.10.2017. 12:03

Србски ратник ::

Образложи?
Може бити само један.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 854
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.10.2017. 13:34

Србски ратник ::

Образложи?

Залажеш се за сурови социјалдарвинизам, где 1% популације (читај Ротшилди, Рокфелери, Сорош, Опенхајми, Бернанке....) држи 99% богатстава и кињи, тлачи и черечи оних 99% робова, који се отимају и сатиру око оних 1% ко гладни крокодили у пресахлој бари. :wink:

Чак ни онај луди смитоња (Адам Смит, један од оснивача зла званог капитализам и слободно тржиште) није био тако суров.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 9.10.2017. 13:37

Lurking ::бгкјсксфјреиерифкјјкдфјриејсахјјгбфгфгџљњебгфгб.....

PRVI PUT POSLE HITLERA Ultradesničari ulaze u nemački parlament

http://www.blic.rs/vesti/svet/prvi-put-posle-hitlera-ultradesnicari-ulaze-u-nemacki-parlament-i-to-zahvaljujuci/cykr2qc

Убиј се. :badgrin: :badgrin:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3056
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 9.10.2017. 14:01

М-91, зар ти не би пре преферирао да је NPD упао уместо ових "млакоња" из Алтернативе? :D
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 9.10.2017. 14:03

Зорад ::М-91, зар ти не би пре преферирао да је NPD упао уместо ових "млакоња" из Алтернативе? :D

Зрно по зрно - погача, камен по камен - палача. Тиха вода брег рони. Како год, ово је знак да Меркелка, Шредер, Кол, Брант..... и остале слуге јудео-америчког окупатора полако иду на ђубриште историје . \:D/ :chrs:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3056
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 9.10.2017. 14:32

Видећемо. Национални фронт у Француској има и више гласача, али им џаба када нико други неће са њима. Чини ми се да ће тако бити и у Немачкој.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 9.10.2017. 14:35

Зорад ::Видећемо. Национални фронт у Француској има и више гласача, али им џаба када нико други неће са њима. Чини ми се да ће тако бити и у Немачкој.

Бабојебац макрон је нажалост одувао Ле Пенову, али Французи су више испраног мозга од Немаца. Ипак су Французи под окупацијом од 1789. а Немци тек од 1945.

Такође, Французи се ко и нпр. Енглези, Швеђани, Холанђани.... и даље заносе либерализмом, квази-слободом и демоНкраДијом, док су Немци прилично ауторитативни ко нпр. Словени, поготово у Баварској, Аустрији и истоку Немачке. Менталитет. :wink:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1410
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 9.10.2017. 17:29

Србски Ратниче, ја теби ништа нисам замерио јер се слажем са твојим ставовима само понекад смо имали размимоилажења по неким мање битним питањима (нпр. неки термини о теократији, итд.) а овде сам само уопштено написао да ми србски националисти не требамо Хитлера помињати као неку паралелу а поготово као као узор. А разумео сам шта си ти написао, све је у реду.
На пример, ја лично волим салутирање левом руком са испруженим дланом јер то је стари хришћански поздрав из времена Римског царства у време благочестивих хришћанских царева.
Међутим, док ми то објаснимо глупој светини, већ смо увелико напљувани и етикетирани као "неонацисти", не може нас опрати ни Сава ни Дунав иако суштински не грешимо али тактички то није мудро (у овом тренутку).

За ове пароле нисам мислио на тебе већ на ту појаву узвикивања где се позива Хрват, Шиптар или Муслиман на истребљење што делује глупо и фрустративно и такође није у духу Православља.
Ипак, када Баја Мали Книнџа пева у песми: "Носила ти Дрина 100 муџахедина сваки дан!" то јесте исправно јер се ту слави истребљење муџахедина који су отворени непријатељи Хришћанства али нису сви муслимани=муџахедини док су сви муџахедини=муслимани, ту је ипак разлика.
Као што има лојалних муслимана тако има и лојалних Хрвата и Шиптара (и тек ће их све више бити лојалних у блиској будућности) и онда схваташ моје примедбе (али се опет кажем не односи на тебе).

А питао бих СМУК-а: пошто он каже да је расизам "сатанистичка идеологија" (а ја сам величао позитивни расизам а не негативни, тј. очување расног идентитета а не сматрање осталих раса скоро као равне животињама што је велика хула на Бога и на Божији Промисао о стварању човека и света јер ми сви потичемо од истих прародитеља Адама и Еве), питао бих га: да ли он док се труди око свог малињака бира најбоље сорте коју му могу донети највише плода? или да ли док чува краве на ливади близу села код Чачка спарује их са неким биком боље или лошије сорте или исто тако са керовима да ли ради?..Нема ту ништа сатанистичко.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 16 гостију