srpskinacionalisti.com

Има ли Србији спаса?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1232
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Има ли Србији спаса?

Порука Српски родољуб 7.10.2017. 17:24

М-91 Да ли ти верујеш да је могућ договор са Шиптарима? :)
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 854
Приступио: јул 2015

Порука M-91 7.10.2017. 17:50

Српски родољуб ::М-91 Да ли ти верујеш да је могућ договор са Шиптарима? :)

Могућ је само преко нишана и помоћу ножа. :wink: Дакле, шиптарима (а и циганима, муслиманима, јеврејима) одузети грађанска и "људска" права, потрпати их у сточне вагоне (да сами купе и плате карту, дакако) и правац преко Босфора и Дарданела у Азију. Оне који се буду противили побити на лицу места и готова прича. :wink:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 7.10.2017. 17:54

M-91 ::
Српски родољуб ::М-91 Да ли ти верујеш да је могућ договор са Шиптарима? :)

Могућ је само преко нишана и помоћу ножа. :wink: Дакле, шиптарима (а и циганима, муслиманима, јеврејима) одузети грађанска и "људска" права, потрпати их у сточне вагоне (да сами купе и плате карту, дакако) и правац преко Босфора и Дарданела у Азију. Оне који се буду противили побити на лицу места и готова прича. :wink:

Алал вера! По први пут да се у потпуности слажем са тобом! :)
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 801
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 7.10.2017. 18:18

Да се Дражин барјак вије, не би било Шиптарије и била би Равна Гора на три јужна Србска мора! :wink: =D> :bsmr: :ar15:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 7.10.2017. 18:20

Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 801
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 7.10.2017. 18:48

ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 8.10.2017. 0:36

Мали неонациста шири своју пропаганду, а "националисти" му тапшу, на којим ли сте дрогама да ми је знати. :mrgreen:
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15335
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 8.10.2017. 0:45

нема спаса док имамо тридесетогодишњаке који још пи.цу нису видели и осетили.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3560
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 8.10.2017. 1:09

vemavuk ::нема спаса док имамо тридесетогодишњаке који још пи.цу нису видели и осетили.

Е сада сереш и не састављаш.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 8.10.2017. 13:54

origin ::
vemavuk ::нема спаса док имамо тридесетогодишњаке који још пи.цу нису видели и осетили.

Е сада сереш и не састављаш.

Донекле је у праву, један од главних проблема Србије поред окупације је и ужасно лош наталитет. Од тога проистичу и економски проблеми, општа тромост и старост нације, све већа рупа у буџету, здравству итд.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 8.10.2017. 14:17

Lurking ::Мали неонациста шири своју пропаганду, а "националисти" му тапшу, на којим ли сте дрогама да ми је знати. :mrgreen:

Иди смрди пред израеЉском и чемеричком амбасадом, па тамо дрндај о неонацистима. Преспавао си једно 30-ак година, нема више сомова који се ватају на бућкало јеврејске пропаганде.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1301
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 8.10.2017. 14:25

Не знам како ви на то гледате, али те ,,неонацистичке" идеје ће једине моћи да спасу европске народе. Све, па и Србе. Није ни битно како ћете то да назовете, али од ове пошасти која нас је све захватила и која гази ко куга, једино је то што ви зовете ,,неонацизам" лек.

Јер, пазите људи, Немачка је тридесетих била на ивици пропасти, да није било нациста, немачка нација данас не би постојала. Килаве демократе, либерали и остали који сада владају Европом, а и Србијом, нису у стању ништа да ураде, сем да потпуно упропасте своје нације и државе. То је чињеница, једино одлучне и фанатичне националне снаге, које комбинују политику национализма, социјализма, па и донекле расну политику, могу избавити све европске народе из кризе у којој се данас налазе.

Ја нисам ,,неонациста", али сам доста реалан. Вођа, јак вођа и јак политички покрет иза њега, са фанатичном националистичком политиком је једини лек за безнађе у коме се налазимо. Демократија је болест. А ви наставите да дрндате о ,,неонацизму" као проблему. Али, није он главни проблем данас, чак напротив.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 8.10.2017. 14:28

Србски ратник ::Не знам како ви на то гледате, али те ,,неонацистичке" идеје ће једине моћи да спасу европске народе. Све, па и Србе. Није ни битно како ћете то да назовете, али од ове пошасти која нас је све захватила и која гази ко куга, једино је то што ви зовете ,,неонацизам" лек.

Јер, пазите људи, Немачка је тридесетих била на ивици пропасти, да није било нациста, немачка нација данас не би постојала. Килаве демократе, либерали и остали који сада владају Европом, а и Србијом, нису у стању ништа да ураде, сем да потпуно упропасте своје нације и државе. То је чињеница, једино одлучне и фанатичне националне снаге, које комбинују политику национализма, социјализма, па и донекле расну политику, могу избавити све европске народе из кризе у којој се данас налазе.

Ја нисам ,,неонациста", али сам доста реалан. Вођа, јак вођа и јак политички покрет иза њега, са фанатичном националистичком политиком је једини лек за безнађе у коме се налазимо. Демократија је болест. А ви наставите да дрндате о ,,неонацизму" као проблему. Али, није он главни проблем данас, чак напротив.

=D> О томе ја већ годинама причам. Рак и то метастаза рака се не може лечити чајевима, супицама и травкама, већ једино хируршким ножем и радиотерапијом. :wink:
Последњи пут изменио M-91 дана 8.10.2017. 14:29, измењено укупно 1 пут.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 8.10.2017. 14:29

origin ::[
Донекле је у праву, један од главних проблема Србије поред окупације је и ужасно лош наталитет. Од тога проистичу и економски проблеми, општа тромост и старост нације, све већа рупа у буџету, здравству итд.

Јесте у праву, наравно, наталитет нам је велики проблем. Свим европљанима, а Србима поготово. То питање мора озбиљно да се реши, мора да се поради озбиљно на томе. Али, нико озбиљно не ради у томе. У ЕУ тај недостака људи компензују довођењем имиграната, што је грешка и заблуда велика, а код нас се ништа, ама баш ништа не ради по том питању.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 8.10.2017. 14:36

Србски ратник ::Не знам како ви на то гледате, али те ,,неонацистичке" идеје ће једине моћи да спасу европске народе. Све, па и Србе. Није ни битно како ћете то да назовете, али од ове пошасти која нас је све захватила и која гази ко куга, једино је то што ви зовете ,,неонацизам" лек.

=D> О томе ја већ годинама причам. Рак и то метастаза рака се не може лечити чајевима, супицама и травкама, већ једино хируршким ножем и радиотерапијом. :wink:

Види, не готивим Хитлера и нацисте јер су нам били непријатељи (али, реално, могли смо можда да сачувамо пакт но то је сад нека друга тема), али да је факт да да таква политика какву су они воде функционише, што се добробита нације тиче. Ево, по питању наталитета, рецимо, и фашизам и нацизам су се позитивно показали.

Иначе, сам велики поштоваоц (не присталица, али поштовао) америчког Југа, Конфедерације и, што да не, Кју Клукс Клана. Замисли да Срби имају такву организацију, која би на Косову застрашивала Шиптаре, и поступала са њима по кратком поступку. Па знаш кад би се побунили, никад. Јужњачки црнци су веће присталице сегрегације били, него белци. Зато што им је утеран страх у кости. И са Шиптарима је тако требало. А не, ми поступамо по идеологији ,,братсва и јединства", Слоба тупи о ,,лојалним Албанцима". Нема ту, свако иде својима, лојалан можда може да буде, кад је мир, али кад је рат свако иде својима. А Слоба и идиоти око њега мислили да ће ,,лојални Албанци" да се боре на страни Срба. То никад и нигде није било. Али, то је крива идеологија ,,братсва и јединства", која је Србима затровала мозгове.

Наши преци нису размишљали тако.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 16 гостију