srpskinacionalisti.com

Има ли Србији спаса?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15387
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Има ли Србији спаса?

Порука vemavuk 29.8.2017. 20:52

Слобо гукни, куј ти мој па си се ућутао...
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 30.8.2017. 16:37

Слобо не јеђи оно што се не је, гукни легендо...
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 892
Приступио: јул 2015

Порука M-91 11.9.2017. 23:28

ДОКЛЕ ГОД ЈЕ СРБИЈА ПОД ЈУДЕО-АМЕРИЧКОМ ОКУПАЦИЈОМ, НЕМА ЈОЈ СПАСА!

Нема места у Србији које није пропатило зарад ове багре која је са намером спровела убедљиво најгору приватизацију у Европи!
Ради исте смо данас на индустријском капацитету који износи једва 75% капацитета СР Србије унутар СФРЈ и то из 1989. године, а за то време свет је удвостручио своје индустријске потенцијале.
Е управо због тога Белорусија остварује три пута већи извоз од ове окупиране земље и ако је дата држава под благим санкцијама ЕУ што је наравно не спречава да у ту исту унију извезе далеко више него што је то случај са Србијом која наравно није покрила свој увоз извозом...
Зато Белорусија има Вајбер, најбоље рудне камионе на свету, јаку нискоградњу, хидраулику и остало док се Србија на сва уста хвали Икеом и сличним банана инвестицијама будући да нам земља није кадра ништа ваљано производити и ваља истаћи да ни по једном продукту у свету нисмо познати изузев малина и Фијата 500Л који је опет италијански.
Што се пољопривреде тиче и она је до те мере девастирана да ми у 21. веку немамо системе за наводњавање, а поврх свега тога дословно нас меље роба из ЕУ која је конкурентнија зарад тога што владе њихових земаља итекако субвенционишу у свог сељака док је то код нас патетично. Да не помињемо да нам је сточни фонд након демокраЦких промена дословно десеткован! Због управо тих горе поменутих ствари економски раст нам је колабирао што је тужно с обзиром колико нам је критично мала и слаба економска база.
Просто речено Сорош/Ротшилд и национални напредак искључују једно друго.
И да за све оне са боравиштем у српској Атини наоружајте се 05.10. 2017. са јогуртима па поступите у складу са славном истоименом револуцијом из 1988. године када је Слободан Милошевић након пуних 14 година вратио Војводину у састав Републике Србије!
Сам датум је и без ретардираног Оџића довољно болан, још нам само фали да толеришемо њихово отворено сепаратистичко антиуставно деловање.
А MINDFUCK (је6ање у мозак) јесте такав да су се обе како октобарска тако и јогурт револуција догодиле на исти датум па ви видите колико је нашим непријатељима битна симболика, толико...

Слика
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 12.9.2017. 0:17

Нема!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1783
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 4.10.2017. 15:15

Човек може да живи и преживи и без државе, државе настају и нестају оне су пролазне, важно је да људи остану
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1429
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 4.10.2017. 21:30

У јогурт револуцији 88.године победила је једна комунистичка струја а 2000.године друга. Нема ту никакве славне победе, и једни и други су разбијачи Србије. Има спаса Србији које ће донети само повратак Православљу (духовно-морална обнова и сл.). Само тако и никако.
А не да величамо ове комуњаре са Осме седнице...
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 5.10.2017. 23:34

Раде Дерикоња ::У јогурт револуцији 88.године победила је једна комунистичка струја
А не да величамо ове комуњаре са Осме седнице...

Да није било јогурт-револуције, Србија би била БГ пашалук и имали бисмо усташко легло преко пута Шапца, Београда и Смедерева, чим пређемо Саву и Дунав .

П.С. Слоба није био комуниста ко што су ширили Ђинђић и Вук Манити (и сами комунисти-троцкисти), већ национал-социјалиста :!: :!: :!: А за јевреје и њихове слуге САД, ЕУ, НАТО, ММФ... нема већег зликовца од оног који се бори свој народ - тако су демонизовали и Хитлера, и Мусолинија и Франка и Слобу и Садама Хусеина и Гадафија и Асада. :wink:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 6.10.2017. 10:51

M-91 ::
П.С. Слоба није био комуниста ко што су ширили Ђинђић и Вук Манити (и сами комунисти-троцкисти), већ национал-социјалиста :!: :!: :!: А за јевреје и њихове слуге САД, ЕУ, НАТО, ММФ... нема већег зликовца од оног који се бори свој народ - тако су демонизовали и Хитлера, и Мусолинија и Франка и Слобу и Садама Хусеина и Гадафија и Асада. :wink:

Демонизовали Хитлера и Мусолинија? Вала свакаквих глупости сам чуо, али ово је до сада нешто најглупље, Хитлер-Југенд на форуму, задње време дошло.
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 6.10.2017. 17:25

Милошевић се сам изјашњавао као комуниста а кад је основао СПС онда је наследио сву инфраструктуру и материјална средства од старе КПС. Жена му је била још већи комуниста од њега а имала је велик утицај на њега и на унутрашњу политику. Те 1988.године није изведена никаква национална револуција (већ бирократска) нити је он створио друштво социјалне правде па да га можемо декларисати као правог национал-социјалисту иако је то само формално тако изгледало. Он јесте само мало подигао ниво националног поноса у србском народу и онда је то вешто искористио да се устоличи на власти. Са Западом је сарађивао, узимао је кредите од њих. Кога је он бранио, када ни своју србску војску није хтео да створи а РСК је продао? Избегле Србе није хтео да прими у Београд, једва је то некако прошло. Када је Шешељ 1997.године добио преко 1.3 милиона гласова он се наљутио на директора РТС (тада Тв Београд) Д. Милановића сматрајући га кривцем за Шешељев успех назвавши Милановића "нацошем".
И Гадафи и Хусеин су правили разне дилове са Западом па им се обило у главу али су они барем свој народ чували и држава им је напредовала. Милошевић је пљачкао народ, његова мафија је изнела милионе и милионе на Кипар и на друге банке. Он сам био је банкар у Њујорку када га је Рокфелер упознао и типовао његову будућност. Да ли би Србија била БГ пашалук то не знамо, све је то хипотеза јер нико нама није претио да ће нас поклати као у време М. Недића када су то усташе радиле па се Недић прихватио часне улоге да сарађује са Немцима. Нико нама није претио а Милошевић сам није хтео да решава питање Косова и да се договара са Албанцима, само се договарао са Руговом да ови бојкотују изборе како би он добио посланике у Скупштини. Милошевић је управо тај који је први запретио ратом у старој Југославији на Видовдан 89.године а притом није имао ни савезнике у свету нити своју војску нити икакав национални план. Само се дувао и на крају издувао као пробушени балон.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1276
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 6.10.2017. 18:28

Не знам какав се то договор могао постићи са Шиптарима, они никада нису признавали Србију као своју државу. Заборављаш ли да су 1991. организовали референдум. Након референдума су прогласили такозвану Републику Косово, формирали су паралелне институције. Ти си наиван ако верујеш да се са том багром могао постићи било какав договор. Камо среће да смо их протерали пре 1999. године. Да нисмо потписали споразум у Куманову, ниједан Шиптар се не би вратио на Космет. Довољно је погледати пример Македоније. Имају сва права, а само гледају како да униште земљу.

Кажеш да је Милошевић позивао на рат?! А шта је радио Вук манити чију си политику некада подржавао?! Па и он је у почетку радио исто. Касније је постао ЦИА плаћеник, па је променио плочу. Пљувао је по нашој војсци. Најжашије ми је што се Милошевић са том штеточином није обрачунао још 1991. Веће фукаре није било од њега и његове Данице.

Није било савршено пре 2000. године, али је далеко боље било него данас. Као што рече М-91 били смо независна држава, и због тога смо били трн у оку ционистима, белосветским моћницима. Санкцијама су покушали да нас униште, а након тога и бомбардовањем. Све земље које желе да буду независне тако пролазе.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 6.10.2017. 18:46

Наивно је веровати да је било могуће протерати шиптаре са Косова до једног. То је наивност првог реда јер то је немогуће зато што би нас свет осудио на најгори могући начин и од Србије не би остао ни камен на камену. Морало је да се разговара са њима још пре 91.године (Милошевић је дошао 87.године) о широком степену културне аутономије унутар Србије. И то је све било могуће и након 99.године да се није Тадић одрекао Резолуције 1244.
А Милошевићу је евидентно одговарало да шиптари бојкотују изборе да би његова СПС тамо добила преко 25 посланика плус локалне институције. Да нисмо потписали споразум у Куманову рат би и даље трајао, можда би била копнена инвазија а можда је то био њехов блеф, у сваком случају Руси су исто тражили од Милошевића да то потпише. Значи не можеш да победиш НАТО без Русије, без правих савезника.

Па не знам када је то Драшковић позивао на рат? Он је претио сечењем руке ономе ко дигне турски барјак у Новом Пазару у смислу тога да треба спречити све међунационалне сукобе у Србији. Он јесте фукара али свакако не може сносити одговорност за катастрофалну политику из 90.тих јер није био на власти, односно и кад је био то је као мањински партнер. Подржавао сам га јер је био антикомуниста и јер је тражио стварање Србске војске, ако баш морамо да ратујемо. А што се тиче Цие, па куд ћеш већег сарадника Цие од Ј.Станишића а он био десна рука Милошевићу. А сам Милошевић је прихватио плурализам и демократију, кога је терао да уведе вишестраначје. Не може тако "хоћу да будем мало демократа па онда мало стаљиниста"...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1276
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 6.10.2017. 19:09

Само мртав Шиптар је добар Шиптар! ;-) То није народ, већ дивље племе. Одавно је требало ту стоку протерати са Космета. И то ће се догодити, чим се околности у свету промене! Видиш, имали су сва права 1981. па су опет дигли нереде широм покрајине! И зашто рецимо гледају како да поцепају Македонију, а имају сва права?! Македонија стагнира због њих.

Није позивао на рат? :-D Па, управо је он говорио о томе како Шиптаре треба раселити са Космета. Имали су он и Дана власт у Београду. Добро знамо како је изгледао. Био је Драшковић министар у Коштуничиној влади. Катастрофално је радио!
Постоји и у Белорусији и Русији плурализам. И Лукашенко и Путин се слично обрачунавају са својим петоколонашима! ;-)

Нека сви послушају шта је то псето говорило 1993. године! Ево линка:

https://youtu.be/uSKfMG-DYSI
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 6.10.2017. 19:21

Говорим ти о реалној политици а не о томе шта бих лично желео. :wink: То узвикивање парола (о мртвом шиптару) је на нивоу малолетника или као издувни вентил навијача на стадионима. А то нити је реално нити је озбиљно. Мора се гледати где смо ми (као држава и нација), које су наше могућности у датим геополитичким околностима. Шта ми можемо сада да урадимо да би одбранили националне интересе а шта у блиској или даљој будућности, то су наша питања.
Неких много битнијих промена у свету неће бити, сем што ће пред крај да се створити десет великих држава (регија) а једно од тих је Балканска унија православних народа. То што шиптари раде је зато што их је САД хушкали на то, а када се Америка окрене својим мукама онда ови ће морати да се поклоне пред Србијом.

То са петоколнашима: прво треба утврдити ко је издајник, односно ко је већи, тј. ко је више издао. А овде говоримо о 90.тим и о катастрофалној политици у тo време.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 6.10.2017. 23:17

Србију води лезбејка. Паметном доста.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 7.10.2017. 17:23

vemavuk ::Србију води лезбејка. Паметном доста.

И педер - председник (а у ствари марионета ко ђинђић, чеда, тадић, коштуњави, дачић, николић.....) .
Србија нема алтернативу!
Слика
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 13 гостију