srpskinacionalisti.com

Српски сабор Двери

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 874
Приступио: мај 2008

Re: Српски сабор Двери

Порука bogdan 3.10.2017. 15:42

Обилић ::Богдане, немаш ти благе везе шта причаш јер си превише заслепљен са црвеним "Војводом" и ријалити звездом Шешељем и његовим лажним национализмом, ваљда ћеш и ти једног дана схватити какав је то преварант па ћеш се кајати као и многи други што су га подржавали толике године и што је правио будале од нас, једном ће ти ваљда доћи памет из дупета у главу што би се рекли. :mrgreen:
Србски Покрет Двери је права националистичка и патриотска опција и Бошко је тренутно највећи родољуб и националиста на политичкој сцени Србије! :wink:

Млитави Обрадовић који је учествовао у оснивању новина "ДВЕРИ" и једно време вежбао да буде Србин, бежећи што даље од фронта, глумећи либерала и пријатеља свих народа и народности, примичући се само пуној трпези, док му није дошло у главу, као Вуку Драшковићу да од новинског предузећа направи политичку странку, то јесте фабрику долара. Ако Обрадовића подржаваш, ваљда си прочитао програм "дврејана" који је у потпуности преписан од СРС. Ето колики је националиста и Србин, који се кити туђим перјем и куне се у поштење, исто као и оне јуначине што су покрале мандате СРС и новац, и сад дудуче издајничким стазама Србске Нације и Србије. Воле доларе, исто као и Обрадовић, јер Обрадовић и двери иако нису прешли цензус на изборима, добили су мандате и увукли се у Скупштину Србије захваљујући амбасадору САД Скоту и његовом папучару Вучићу.

Од када смо то почели делити национализам на мој, твој и његов?
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1526
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 3.10.2017. 17:08

БОШКО ОБРАДОВИЋ НА ЈАРИЊУ: Не признајем тзв. „Државу Косово“

Не признајем самозвану „државу косово“ и из тог разлога не желим да потпишем изјаву, јер као држављанин Републике Србије ја се налазим на територији Републике Србије и не разумем зашто сам задржан - рекао је председник Двери, Бошко Обрадовић, приликом задржавања на Јарињу, које је трајало више од сат времена.

Јуче је у Косовској Митровици потписана Декларација о одбрани АП Косово и Метохија, коју су потписали Двери, Здрава Србија и Народни покрет Срба са Косова и Метохије, на челу са др Марком Јакшићем и народним послаником Славишом Ристићем.

У току говора Бошка Обрадовића, према потписницима Декларације упућене су каменице и бакље, док је председник Двери, Бошко Обрадовић, при повратку задржан на Јарињу од стране нелегалних органа режима у Приштини, приликом чега је саслушаван.

Бошко Обрадовић је представницима органа нелегалног режима у Приштини рекао да се он као држављанин Републике Србије налази на делу територији своје земље у АП КиМ, и да не разуме зашто му је ускраћена слобода кретања кад за њега ово није гранични прелаз.

„Не признајем самозвану „државу косово“ и из тог разлога не желим да потпишем изјаву, јер као држављанин Републике Србије ја се налазим на територији Републике Србије и не разумем зашто сам задржан“ рекао је председник Двери, Бошко Обрадовић, на Јарињу.

„Била ми је част да ме задрже нелегални органи нелегалног режима у Приштини, тзв. „државе косово“ и што сам имао прилику да пред њима исповедим своје политичко уверење, да за мене ово није никаква граница, да је ово део територије Републике Србије и да ја имам право да се као народни посланик, грађанин и држављанин Републике Србије, крећем слободно на територији своје земље“– закључио је Бошко Обрадовић, након пуштања од стране шиптарских власти.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 3.10.2017. 20:14

Sistem ::БОШКО ОБРАДОВИЋ НА ЈАРИЊУ: Не признајем тзв. „Државу Косово“

Не признајем самозвану „државу косово“ и из тог разлога не желим да потпишем изјаву, јер као држављанин Републике Србије ја се налазим на територији Републике Србије и не разумем зашто сам задржан - рекао је председник Двери, Бошко Обрадовић, приликом задржавања на Јарињу, које је трајало више од сат времена.

Јуче је у Косовској Митровици потписана Декларација о одбрани АП Косово и Метохија, коју су потписали Двери, Здрава Србија и Народни покрет Срба са Косова и Метохије, на челу са др Марком Јакшићем и народним послаником Славишом Ристићем.

У току говора Бошка Обрадовића, према потписницима Декларације упућене су каменице и бакље, док је председник Двери, Бошко Обрадовић, при повратку задржан на Јарињу од стране нелегалних органа режима у Приштини, приликом чега је саслушаван.

Бошко Обрадовић је представницима органа нелегалног режима у Приштини рекао да се он као држављанин Републике Србије налази на делу територији своје земље у АП КиМ, и да не разуме зашто му је ускраћена слобода кретања кад за њега ово није гранични прелаз.

„Не признајем самозвану „државу косово“ и из тог разлога не желим да потпишем изјаву, јер као држављанин Републике Србије ја се налазим на територији Републике Србије и не разумем зашто сам задржан“ рекао је председник Двери, Бошко Обрадовић, на Јарињу.

„Била ми је част да ме задрже нелегални органи нелегалног режима у Приштини, тзв. „државе косово“ и што сам имао прилику да пред њима исповедим своје политичко уверење, да за мене ово није никаква граница, да је ово део територије Републике Србије и да ја имам право да се као народни посланик, грађанин и држављанин Републике Србије, крећем слободно на територији своје земље“– закључио је Бошко Обрадовић, након пуштања од стране шиптарских власти.

Чуј ово; "„Била ми је част да ме задрже нелегални органи нелегалног режима у Приштини, тзв. „државе косово“ и што сам имао прилику да пред њима исповедим своје политичко уверење". Хе хе хе... Обрадовић се исповеда шиптарским терористима, а ја кад се исповедам је се исповедим само пред попом или владиком и то прије него што се причестим.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 801
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 3.10.2017. 22:13

Ти си Богдане непревазиђен случај дефинитивно, благо теби с твојим мозгом кога немаш, ти само копираш Шешељеве речи и његове истрошене флоскуле које немају везе са здравим разумом. Црвени "војвода" Шешељ није Бошку ни до малог прста, Бошко је частан и поштен Србин и искрени србски националиста, што се за Шешеља не може рећи. Двери су највећи национални покрет и то многи већ увелико препознају и чак многи чланови и симпатизери Радикала сада дају подршку Бошку и Дверима јер су видели какав је преварант Шешељ кога ти безгранично и слепо подржаваш, а ни сам не знаш због чега. :doubt:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1232
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 4.10.2017. 1:12

Обилић ::Ти си Богдане непревазиђен случај дефинитивно, благо теби с твојим мозгом кога немаш, ти само копираш Шешељеве речи и његове истрошене флоскуле које немају везе са здравим разумом. Црвени "војвода" Шешељ није Бошку ни до малог прста, Бошко је частан и поштен Србин и искрени србски националиста, што се за Шешеља не може рећи. Двери су највећи национални покрет и то многи већ увелико препознају и чак многи чланови и симпатизери Радикала сада дају подршку Бошку и Дверима јер су видели какав је преварант Шешељ кога ти безгранично и слепо подржаваш, а ни сам не знаш због чега. :doubt:

СРС је одсвирала своје. На следећим парламентарним изборима неће прећи цензус. Радикали ће доживети судбину СПОа. Сви часни родољуби су одавно схватили истину о удбашком "војводи"Шешељу. Он је највише компромитовао српску десницу. Више него наши непријатељи. Ово што сада ради су класични потези очајника. Покушава да својим простачким испадима покупи који глас. Због тога је и отишао у ријалити програм...

Поставио је и сина за народног посланика. Да ли је СРС његово приватно власништво?! Вероватно да јесте. Али, нека га, нека још мало ужива. Након наредних избора одлази на ђубриште историје.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 4.10.2017. 1:22

Ето коначно Српски Родољубе да се и ми око нечега сложимо овде на форуму. :D Све стоји што си овде написао, Шешељ је показао и доказао да је тешка превара за националисте и родољубе, то је свако нормалан до сада схватио већ, осим неких наивних и заслепљених који ни за 100 година неће схватити. :|

Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 4.10.2017. 1:36

Обилић ::Ето коначно Српски Родољубе да се и ми око нечега сложимо овде на форуму. :D Све стоји што си овде написао, Шешељ је показао и доказао да је тешка превара за националисте и родољубе, то је свако нормалан до сада схватио већ, осим неких наивних и заслепљених који ни за 100 година неће схватити. :|

Вероватно ти је познато да је и новинар Теша Тешановић некада био радикал. Био је и члан. Пре годину и више дана је напустио СРС. И њему је постало јасно да радикална странка са Шешељом иде у амбис.

Било би најлогичније да разочарани гласачи СРСа подрже Двери. Верујем да ће тако и бити.

Ови фанатици нека и даље верују у Шешељеве празне приче. Нека уживају гледајући његово мајмунисање у "Задрузи".
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 4.10.2017. 1:43

Прочитајте само какве глупости пише о великом Јовану Рашковићу. "Војводо", немој више никада бранити српске интересе. Тамо где си ти "бранио" српски народ, Срба више нема! Ниси достојан да узимаш у уста име Јована Рашковића!
Приложени фајлови
Screenshot_20171004-013938.png
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 4.10.2017. 10:48

Знам Родољубе и за Тешу да је био Радикал и да се разочарао у Шешеља као и многи други часни Радикали, и сам сам био члан али сам престао да будем оног тренутка када сам видео шта Шешељ ради и како нас прави будалама, исти је као и његов кум Вук Драшковић. Теша је частан Србин и прави националиста и није хтео више да буде члан, исто тако су и Младен Обрадовић из Образа и Иван Ивановић из Наших исто напустили Радикале када су схватили да је Шешељ потпуно исти као и Вучић и да између њих двојице нема апсолутно никакве разлике. :|
А то што је писао за Јована Рашковића је неописива брука и срамота да један Србин и доктор наука може тако нешто да изјави, треба да га буде срамота, тако нешто ни усташе не причају, али сада све више почињем да верујем у ону причу да је Шешељ "хрват" како га је својевремено оптуживао његов властити кум Вук Драшковић, јер се тако и понаша као да није Србин. :doubt:

Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1526
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 5.10.2017. 22:15

Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 854
Приступио: јул 2015

Порука M-91 5.10.2017. 22:45

https://dveri.rs/srbija-da-podrzi-celovitost-spanije-jer-je-za-nju-kosovo-u-srbiji

Слика

ГОРАН ИГИЋ: СРБИЈА ДА ПОДРЖИ ЦЕЛОВИТОСТ ШПАНИЈЕ, ЈЕР ЈЕ ЗА ЊУ КОСОВО У СРБИЈИ

Српски покрет Двери са пажњом је пратио недавно завршени референдум у Каталонији, који је изазвао доста реакција, како у земљама Европске Уније, тако и у нашој земљи. Наш спољнополитички став се изводи из оног што је давно дефинисано као српско становиште, тојест како ствари стоје из угла одбране српске државотворности, пре свега на Косову и Метохији.

Постављена су питања да ли се могу изводити аналогије између случаја Косова и Каталоније и одговор европских званичника је да су то неупоредиви случајеви. Што је свакако тачно.

У том смислу Српски покрет Двери недвосмислено подржава територијалну целовитост Краљевине Шпаније, једне од ретких земаља у ЕУ, која није признала квази-државу Косова. Свакако жеља нам је да се очува мир на Пиринејском полуострву и да се нађе решење у оквирима законских и уставних оквира које ће бити најбоље за све.

Слика

Једини сувисли аргумент који се чуо из Барселоне је да Каталонци немају своју националну државу. Међутим, ево и то је пример да није исто, јер Албанци је имају - Албанија је матична држава Албанаца, па пошто не постоји нација “Косовара”, нема потребе да постоје две албанске државе, дакле Косово и Метохија су окупиране територије наше земље, а по Уставу ми немамо право да прихватимо сецесију наше територије.

По узору на Шпанију и Србија треба да брани свој територијални интегритет. Шпански уставни суд је прогласио референдум нелегалним, тако исто би и наш Уставни суд могао да прогласи Бриселске споразуме ништавним. Српски покрет Двери има уставобранитељску позицију и зато смо и поднели Предлог Резолуције о АП Косово и Метохија.

Најаве неких домаћих политичара, типа Чанка, који би да стварају Каталонију тамо где је нема, тојест у Војводини, сматрамо испољавањем сепаратизма и молимо шпанске државне органе да приликом следеће Чанкове посете Барселони обрате пажњу на лако уочљивог политичара из Новог Сада, те да му не дозволе мешање у унутрашње послове.

Слика

Масовно исписани каталонски расистички графити: Шпанци су подљуди.

Изјаве политичара из Прешева, који би да по узору на каталонски случај, отварају непостојећу тему прикључења непостојеће Прешевске долине непостојећој држави Косово сматрамо истовремено и смешним и жалосним. Смешним зато што је предлог бесмислен, а жалосним зато што се и после таквих изјава не примењује слово закона на такве појаве.

Треба рећи да постоје индиције да су финансије за каталонски сепаратизам дошле из глобалистичких кругова блиских Сорошу, јер не постоји транспарентан одговор ко је финансирао материјал за референдум, нити је било одговарајућих међународних посматрача. (види слику)

Слика

Како год било, задњи је час да се Вучићева власт уместо калимеровског кукања о различитим аршинима и мазохистичком попуштању пред Шиптарима, окрене поштовању Устава и закона и да, по угледу на Шпанију, брани територију државе Србије, свим средствима, јер сваки камен са Косова, је део државе Србије.

Ако буде било потребе изаћи ћемо и са детаљнијим информацијама у вези ове теме, али свакако нећемо се мешати у унутрашње послове једне суверене државе, која, поновићемо, признаје Србију у њеним уставним границама.

Горан Игић
Србија нема алтернативу!
Слика
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 8.10.2017. 13:32

Обилић ::Ти си Богдане непревазиђен случај дефинитивно, благо теби с твојим мозгом кога немаш, ти само копираш Шешељеве речи и његове истрошене флоскуле које немају везе са здравим разумом. Црвени "војвода" Шешељ није Бошку ни до малог прста, Бошко је частан и поштен Србин и искрени србски националиста, што се за Шешеља не може рећи. Двери су највећи национални покрет и то многи већ увелико препознају и чак многи чланови и симпатизери Радикала сада дају подршку Бошку и Дверима јер су видели какав је преварант Шешељ кога ти безгранично и слепо подржаваш, а ни сам не знаш због чега. :doubt:

Обилићу, китиш се туђим перјем Обилића, а користиш мозак дефетизма и понављаш ко папагај исте лажне и измишљене плагијате за Шешељом. Дај нађи нешто ново. Али прво научи, или нека ти неко из твог окружења објасни шта значи реч "исповедим" па се јави за даљу дискусију. А о Обрадовићу не требаш ми ништа говорити, имао сам прилике да га лично видим и саслуша његове флоскуле које немају ничега озбиљног у себи, а најмање националног. У осталом све што је национално у његовим изјавама је преуређена копија оног што Шешељ говори, а и програм ДВЕРИ је извучен из програма СРС. Што теби одговара јер си исти као и назадни напредњаци Вучићеви.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 8.10.2017. 13:40

Српски родољуб ::

СРС је одсвирала своје. На следећим парламентарним изборима неће прећи цензус. Радикали ће доживети судбину СПОа. Сви часни родољуби су одавно схватили истину о удбашком "војводи"Шешељу. Он је највише компромитовао српску десницу. Више него наши непријатељи. Ово што сада ради су класични потези очајника. Покушава да својим простачким испадима покупи који глас. Због тога је и отишао у ријалити програм...

Поставио је и сина за народног посланика. Да ли је СРС његово приватно власништво?! Вероватно да јесте. Али, нека га, нека још мало ужива. Након наредних избора одлази на ђубриште историје.

И Герхад Шродер, па и Ангела Меркел пресједници Њемачке мисле се су Срби одсвирали своје, исто као што је мислио Хитлер и Тито, али није тако и поред све те твоје подршке. Потражите појачање код Вука Драшковића и Наташе Кандић али радикале нећете моћи уништити. Ми смо свакоме душманину Србске Нације отров у супу. Пријатно, једите ко пацови док поцркате, "србски мизољуби".
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 8.10.2017. 18:08

Ау Богдане, шта ти причаш, то је за неповеровати, ти бре ко да си на неким дрогама ко Чеда и Вук Манити. Само понављаш константно једне исте реченице напамет научене од лажног "војводе" и бившег Титиног пионира Шешеља, нисам ни очекивао да можеш другачије када ти је и твој идол класичан циркузант и лажни националиста ко што си и ти, само знате да се китите туђим перјем и да нападате по задатку све искрене националисте. Сви прави Радикали су одавно напустили Шешеља и прешли на страну Двери, јер су видели одавно да између њега и Вучка нема никакве разлике и да имају договор да му овај буде лажна опозиција и да напада све родољубе и националисте. Двери су искрени родољуби и зато су их многи прави Радикали и подржали јер Двери једине сада заступају идеологију Србског национализма док су се остали одрекли те идеологије, али тешко је отворити очи некима који не виде ништа испред себе сем онога што науче напамет од разних манипулатора и превараната. :mrgreen:

bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 8.10.2017. 21:52

Обилић ::Ау Богдане, шта ти причаш, то је за неповеровати, ти бре ко да си на неким дрогама ко Чеда и Вук Манити. Само понављаш константно једне исте реченице напамет научене од лажног "војводе" и бившег Титиног пионира Шешеља, нисам ни очекивао да можеш другачије када ти је и твој идол класичан циркузант и лажни националиста ко што си и ти, само знате да се китите туђим перјем и да нападате по задатку све искрене националисте. Сви прави Радикали су одавно напустили Шешеља и прешли на страну Двери, јер су видели одавно да између њега и Вучка нема никакве разлике и да имају договор да му овај буде лажна опозиција и да напада све родољубе и националисте. Двери су искрени родољуби и зато су их многи прави Радикали и подржали јер Двери једине сада заступају идеологију Србског национализма док су се остали одрекли те идеологије, али тешко је отворити очи некима који не виде ништа испред себе сем онога што науче напамет од разних манипулатора и превараната. :mrgreen:

Ето колико си поштен, искрен и колико знаш. Лажеш сам себе или си тотални дудук и издајник Србске Нације или потурица Александра Вучић. А тај брав Обрадовић те направио магарцем, кад не умијеш да прочиташ програм СРС и видиш кад је написан, а затим да прочиташ програм ДВЕРИ и да видиш кад је написан, па да знаш о чему причаш.
Видим по твојој реакцији да ти је криво што постоје Срби. Зато прочитај поново мој претходни пост, па кад га будеш разумео, јави се за коментар. "И Герхад Шродер, па и Ангела Меркел пресједници Њемачке мисле да су Срби одсвирали своје, исто као што је мислио Хитлер и Тито, али није тако и поред све те твоје подршке фашистима и комунистима. Потражите појачање код Вука Драшковића и Наташе Кандић али радикале нећете моћи уништити. Ми смо свакоме душманину Србске Нације отров у супу. Пријатно, једите ко пацови док поцркате, "србски мизољуби"."
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 7 гостију