srpskinacionalisti.com

Српски сабор Двери

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5782
Приступио: мај 2004

Re: Српски сабор Двери

Порука Горан 13.9.2017. 16:05

origin ::Па одакле ти онда она слика са два јетија што си је окачио.

Помешао си ме са неким другим Гораном не користим Твитер нити ме то врста комуникације занима.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3556
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 13.9.2017. 16:14

Извини нисам пазио. Мисли ми понекад мало дивергирају.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1526
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 17.9.2017. 14:40

Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1169
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 18.9.2017. 8:37

Verovatno ste svedoci nacisticke propagande Pink televizije i cerecenja Pokreta Dveri.
Da nisam bio prisutan i to u prvim redovima, i da me cak i kamera nije zabelezila ja bih poverovao u ove price o nasilju ispred BESPRAVNO PODIGNUTOM MONSTRUMA ( za to cu mu licno J kevu, kada dodjemo na vlast).
Ono sto gledate se nije desilo.
Mali Mitrovic, degenerik sa neverovantno neproporcionalnom glavudjom ( kao i zvezda mu Aca Lukas) je provocirao sa navodnim dirigovanjem i pustanjem operske arije, a ipred ograde je poturio devojcice sa bananama, i tu krzljavu kurvicu.Krzljava kurvica se sve vreme cinicki smeskala iza nekih ogromnih naocara protiv Sunca, i u jednom trenutku reklo onom liku ( stajao tik do mene) : " majmune sto se ne posluzis sa bananama?".
Lik istina ima ogromne vedje, koje se spajaju, ali nije red da ga naziva majmunom.
Ja bih je licno naterao da pojede onaj mikrofon koji je drzaala ili bi joj ba nabio u picu, ali lik je samo pljunuop kamermana. Kosle se sve to ponavljalo.
Kurvici nista nije falilo do kraja demonstracija, cak se progurala u prvi red da poturi taj mikorfon |Obradovicu.
Cudna moc za nekoga ko je doziveo "tezi potezi mozga".
Ambulatna kola su dosle tek posto su se svi razisli. Negde oko 15.20. Proverivo ( valjda?)
Jadno je to za koje se sitne cifre prodaju ti novinarcici.

Toliko
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1301
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 22.9.2017. 8:53

Митровић је криминалац, слуга сваког режима. И он и његова телевизија тј. тровачница народа, су права слика власти у Србији данас. Плус да не заборавим оног Вучићевића, који је отишао толико далеко да слаже како је Путин подржао улазак Србске листе у владу са Харадинајем, што су Руси морали да демантују. Ето, то је слика и прилика ове власти- ријалитији, Информер и Пинк су стубови на којима она почива.

Бошко је дирнуо у то змијско легло, што не показује само да је он једини истински опозиционар у Србији, већ и да је свестан одакле долази испирање мозга овом народу. Зато га толико и пљују и пришивају му да је ,,издајник, фашиста, усташа, да бије жене", итд. Пази ,,логике", Бошко је ,,издајник" и ,,страни плаћеник", јер се оштро противи издаји Косова и Метохије, а Вучић који је сада у званичној коалицији са Рамушом Харадинајем, је ,,велики патриота" и ,,мудри државник". То само у напредњачким мозговима.

Да је ово све намештаљка види се из авиона. Али, нажалост, изгледа да народ верује таквим глупостима.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1169
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 23.9.2017. 12:27

Na svu srecu narod im ne veruje ( SNS i SPS) .
Pregrmeo je ovaj narod i mnogo gore, pa ce i ovo.
Nikada ne klonite i izdajnike nazivajte pravim imenom/

Na vlast sam dovodio i Voju, i Tomu, pa cu i Boska.

Onaj debeli Voja je sada samo prodavac sopstvenih knjiga i steta je sto ga njegova partija ne stavi u penziju.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 814
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 24.9.2017. 17:39

A из које се рупе ти јављаш, кад је Доминикану пре неки дан похарао ураган? Ти рече да тамо уживаш у животу....
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука: 2146
Приступио: мај 2009

Порука roadrunner 25.9.2017. 0:08

Nije pInk slika ove vlasti, nego je Pink bio slika i prilika svake predhnodne vlasti. A to "domaćini" ne vide

No je Stamat ( koji je bio u DSS) i Boško ( koji je podržavao Djindjića) "zaboravili" da je Pink imao samo jedan kanal i to BEZ info programa za vreme tata Sloba. A onda posle 5. oktobra, Mitrović uvodi "provizionarski" info program, i gle čuda, petooktobarci odmah zaboravljaju da su hteli da ruše Pink :D E onda, sve posle 2000, Mitrović od jednog kanala, pravi carstvo. Jel za to Vučić kriv? "Pošteni" Stamat bio "zauzet" da se bori protiv toga, pošto je morao da zida ( tj totalno upropasti Zlatibor ...no to je tek druga priča o "poštenom domaćinu" Stamatu..u stvari nema šta se priča, prošetajte Zlatiborom samo )

A rijaliti krenuo, i bio MNOGO popularniji ( seća se li se neko gledanosti Mikija, Ere, Milića VUkašnovića, Pedje D Boja itd) 2006, ili 2007. I to na "urbanom" B92!! Pa gde su bili tad pošteni domaćini? Jl to bio kriv Vučić? :D

A Boško se "oštro protivi" izdaji Kosova i Metohije? Lako je biti kontraš, nego ne reče on, a ni vi ovde, a za šta ste to? Tj kako to zamišlja on sa Srbijim u trenutnom prostor vreme okruženju gde se nalazi Srbija, geografski, ekonomski itd? Ajd da vas vidim junaci.

A što se tiče Haradinaja...pa mogla je biti koalicija sa Tačijem i Samoopredljenjem...a to je kao bolje? :) Ili novi izbori...gde bi ovi verovatno uzeli i više i sami formirali vladu...i to je kao bolje po domaćinima Bošku i Stamatu?
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 25.9.2017. 8:22

Ја сам Ријалити чувени Биг Брадр гледао први пут у урбаној Великој Британији још 2001 године,а кад је кренуло код нас ови хард кор урбанисти екстремни жутаћи ми рекли па то може само у Србистану :D ,ја им реко па ја то видео још у Лондону кад сам живео у културном УК,чекајте мало кад вас капитализам задужи толико да вам неће остати ни за пиво и кад будете морали да шљакате још неки додатни послић, имаћете по 5-6 ријалитија током свих 365 дана и 10 спортских канала са спортом цео дан,мада сам и ја фрапиран колико је то далеко отишло данас нисамо баш толико очекивао да ћемо се приближити стандардима,баш гледам ове таблоиде око случаја певачице у неким сегментима су превазишли узоре. :lol:
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 814
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 25.9.2017. 9:56

roadrunner ::Nije pInk slika ove vlasti, nego je Pink bio slika i prilika svake predhnodne vlasti. A to "domaćini" ne vide

Jel za to Vučić kriv?

Jl to bio kriv Vučić?

A Boško se "oštro protivi" izdaji Kosova i Metohije? Lako je biti kontraš, nego ne reče on, a ni vi ovde, a za šta ste to? Tj kako to zamišlja on sa Srbijim u trenutnom prostor vreme okruženju gde se nalazi Srbija, geografski, ekonomski itd? Ajd da vas vidim junaci.

A što se tiče Haradinaja...pa mogla je biti koalicija sa Tačijem i Samoopredljenjem...a to je kao bolje? :) Ili novi izbori...gde bi ovi verovatno uzeli i više i sami formirali vladu...i to je kao bolje po domaćinima Bošku i Stamatu?

Функционер, јел те тата "навио" (креће предизборна кампања за БГ) да дођеш и причаш за њега, или си као и Вацић из "душе" насро ове памети, "дубоко" убеђен да радиш праву ствар (а убеђење се мери $)
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1526
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 25.9.2017. 10:21

Треба честитати Алтернативи за Немачку(AfD) на одличном изборном резултату и лошем резултату ЦДУ, једном од најгорих у историји. Другим речима, Вучићева баба мецена неће још дуго, а ни њен ЦДУ, на власти.
Алтернатива је странка која се залаже за боље односе са Русијом и лошије односе са нато :wink:

German Populists Forge Ties with Russia

The right-wing populist, anti-refugee Alternative for Germany party is seeking ever-closer ties with Moscow. Now, the AfD's youth wing is discussing an alliance with the youth movement of Putin's party United Russia. The AfD is also courting Russian-German voters.

http://www.spiegel.de/international/ger ... 89562.html

Разлога успеха AfD је то што су они постали оно што је некада био ЦДУ, хришћански конзервативци.

Стављам ово овде јер су Двери до сада имали добре односе са АфД,

Како ће бити у будућности остаје да се види.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 854
Приступио: јул 2015

Порука M-91 30.9.2017. 23:14

Бошко Обрадовић развалио јеврејско либтардско ђубре:

Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 801
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 2.10.2017. 21:29

Бошко је једина нормална и реална опција за србске националисте. Свим срцем за Двери и Бошка! =D>
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 874
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 2.10.2017. 22:09

Обилић ::Бошко је једина нормална и реална опција за србске националисте. Свим срцем за Двери и Бошка! =D>

:lol: :lol: :lol: Срећан пут! Из једне локве у другу. Сами назива "ДВЕРИ" могу са политиком да доведу у везу само они који не знају значење речи "двери". Боље би било да је том политичком покрету дао назив "торина" макар се свако од нас надао да је торина пуна брава. Мада те двери немају ништа са националистима, можда са оним привидним који се не умију снаћи у сопственом језику.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 801
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 2.10.2017. 22:33

Богдане, немаш ти благе везе шта причаш јер си превише заслепљен са црвеним "Војводом" и ријалити звездом Шешељем и његовим лажним национализмом, ваљда ћеш и ти једног дана схватити какав је то преварант па ћеш се кајати као и многи други што су га подржавали толике године и што је правио будале од нас, једном ће ти ваљда доћи памет из дупета у главу што би се рекли. :mrgreen:
Србски Покрет Двери је права националистичка и патриотска опција и Бошко је тренутно највећи родољуб и националиста на политичкој сцени Србије! :wink:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 6 гостију